• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
ne není, jen že pregnyl je jistota, ale pokud vždy praskli tak to fakt nemá cenu :wink: :sunglasses:
4. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
praskli dva předchozí cykly s clostíkem....tak doufejme,že taky prasknou...to ale nepoznám asi,co?Na UTZ už nejdu..
4. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
makula poznaš
prestanu ťa bolieť vaječniky
4. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jerry a když budou bolet pořád,tak nepraskli...
4. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě třeba boleli vaječníkz ještě dva dny co praskli, páč jsem je měla nastimulovaný a chvíli jim trvqalo než splaskly ale po dvou dnech bolesti ustupili takže sem věděla že praskly, ale já teda vždy měla pregnyl kdzž byly folíky
4. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak uvidíme...byli tam 4 folíky - 2,3 - 2,5 cm,tak snad se aspoň jeden umoudří :frowning2:
4. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc držím palce :wink:
4. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :dizzy_face: stejně je to umění otěhotnět :slight_smile: a ty co nad tím nepřemýšlí a ani netuší,co je to ovulace a ms atd.tak těm to jde hned :angry:
4. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo je to prostě věda :slight_smile: já měla naposledy taky 4folíky a prdlačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě,já měla 3,2,teď 4..tak jsem zvědavá :grinning: No a u nás je na vině asi psychika...
4. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás byla asi na vině ještě svinucha bakterie co mi dělala blbý prostředí v pochvě
4. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to je potvora...takže nebejt jí,mohlo to být všechni jinak...jak ti na to přišli?
4. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady vy se máte takový počty folíků,já mám bud jeden nebo nic..tak hlavně aby se aspon některý chytil :wink: ,nebo spíš aby se pak vajko srazilo ze spermošem :grinning:
4. bře 2010 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když jsem šla na folikulometrii tak jsem měla shodou okolností i preventivku, cytologii a doktorce se nezdál výtok co sem měla že v tom se asi spermonum nelíbí, tak prej jestli už jsem byla na mikrobiologii, já řekla že ne, tak mě tam poslala, no a ejhle svinucha ureoplasma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
4. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže vlastně náhoda :grinning: no ale díkybohu za ní páč by se na to přijít taky nemuselo a já bych se dál rvala hormonama a pak ty spermoni zhebnou hned na startu :wink: :sunglasses:
4. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajinka....já mám takový počtz až po dvou letech od vysayení HA, předtím se na clostyl ani nereagovala
4. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuha to si už mala teda riadne foliky - moj doki hovori že to už su folikularne cysty :frowning2: že z takych velkych folikulov už nie su dobre vajička :confounded:
ale tak môže sa aj on myliť každopadne ked som mala 2,4 cm tak už diktoval sestričke automaticky cystu
a tie mam isto aj teraz lebo v pondelok boli foliky 17 a 21 mm a stale ma bolia vaječniky ako tesne pred ovulkou
ale tak u nas je to uplne jedno kedže su len v pravo
4. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali,tak to mám teda ok,protože jsem na preventivce byla před nasazením clostíku...teď jsem ho brala poprvé a ovulka mi teda probíhala normálně,takže asi jen na podporu více folíků...nevim..
4. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry...no tak mě dr. řekla že do těch 26mm to může bejt ještě dobrý a ne cysta, ale opět, co doktor to názor :wink:
4. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jerry no a mně dr řekl,že jsou pěkný...tak nevím,třeba mi nechtěl říct pravdu
4. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono preventivka a ta mikrobiologie je rozdíl, jedná se o uplně jiné vyšetření než při cytologii, to že je cytolka ok, neznamená že tam není nějaká bakterie ošklivá, tak to teda je u mě
4. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu bakterii poznáš podle toho,že je výtok?Nebo na ní nemusíš nikdy přijít?
4. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
makula...nemusíš mít ani žádné příznaky, nebo třeba sem tam výtok, jako třeba já když jsem měla třeba oslabenou imunitu, no je to hnus no :frowning2:
4. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona ti ta bakterie ani nic způsobovat nemusí, jen prostě je pak blbý prostředí v pochvě
4. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka - no ano tych par mm asi rolu nehra
makula kedy ti robili folikulometriu?
4. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali...No tak to je dost dobrý teda,ještě že ti na to přišla,se teď začnu obávat :sunglasses:
4. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jerry,byla jsem v úterý a dneska
4. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dnes si mala tie foliky 2,3 a 2,5 cm?
či to už v utorok?
4. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
v úterý....
4. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska ještě nepraskly a vyrostly ještě? no snad prasknou co nejdřív :wink:
4. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek