Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alienka24
4. bře 2010

ne není, jen že pregnyl je jistota, ale pokud vždy praskli tak to fakt nemá cenu 😉 😎

makula24
4. bře 2010

praskli dva předchozí cykly s clostíkem....tak doufejme,že taky prasknou...to ale nepoznám asi,co?Na UTZ už nejdu..

jerryjanka
4. bře 2010

makula poznaš
prestanu ťa bolieť vaječniky

makula24
4. bře 2010

Ahoj Jerry a když budou bolet pořád,tak nepraskli...

alienka24
4. bře 2010

no mě třeba boleli vaječníkz ještě dva dny co praskli, páč jsem je měla nastimulovaný a chvíli jim trvqalo než splaskly ale po dvou dnech bolesti ustupili takže sem věděla že praskly, ale já teda vždy měla pregnyl kdzž byly folíky

makula24
4. bře 2010

No tak uvidíme...byli tam 4 folíky - 2,3 - 2,5 cm,tak snad se aspoň jeden umoudří ☹

alienka24
4. bře 2010

moc držím palce 😉

makula24
4. bře 2010

Děkuji 😵 stejně je to umění otěhotnět 🙂 a ty co nad tím nepřemýšlí a ani netuší,co je to ovulace a ms atd.tak těm to jde hned 😠

alienka24
4. bře 2010

nojo je to prostě věda 🙂 já měla naposledy taky 4folíky a prdlačku 😝

makula24
4. bře 2010

Právě,já měla 3,2,teď 4..tak jsem zvědavá 😀 No a u nás je na vině asi psychika...

alienka24
4. bře 2010

no u nás byla asi na vině ještě svinucha bakterie co mi dělala blbý prostředí v pochvě

makula24
4. bře 2010

jé tak to je potvora...takže nebejt jí,mohlo to být všechni jinak...jak ti na to přišli?

pajinka111
4. bře 2010

tady vy se máte takový počty folíků,já mám bud jeden nebo nic..tak hlavně aby se aspon některý chytil 😉 ,nebo spíš aby se pak vajko srazilo ze spermošem 😀

alienka24
4. bře 2010

no když jsem šla na folikulometrii tak jsem měla shodou okolností i preventivku, cytologii a doktorce se nezdál výtok co sem měla že v tom se asi spermonum nelíbí, tak prej jestli už jsem byla na mikrobiologii, já řekla že ne, tak mě tam poslala, no a ejhle svinucha ureoplasma 😝 😒

alienka24
4. bře 2010

takže vlastně náhoda 😀 no ale díkybohu za ní páč by se na to přijít taky nemuselo a já bych se dál rvala hormonama a pak ty spermoni zhebnou hned na startu 😉 😎

alienka24
4. bře 2010

pajinka....já mám takový počtz až po dvou letech od vysayení HA, předtím se na clostyl ani nereagovala

jerryjanka
4. bře 2010

fuha to si už mala teda riadne foliky - moj doki hovori že to už su folikularne cysty ☹ že z takych velkych folikulov už nie su dobre vajička 😖
ale tak môže sa aj on myliť každopadne ked som mala 2,4 cm tak už diktoval sestričke automaticky cystu
a tie mam isto aj teraz lebo v pondelok boli foliky 17 a 21 mm a stale ma bolia vaječniky ako tesne pred ovulkou
ale tak u nas je to uplne jedno kedže su len v pravo

makula24
4. bře 2010

Ali,tak to mám teda ok,protože jsem na preventivce byla před nasazením clostíku...teď jsem ho brala poprvé a ovulka mi teda probíhala normálně,takže asi jen na podporu více folíků...nevim..

alienka24
4. bře 2010

jerry...no tak mě dr. řekla že do těch 26mm to může bejt ještě dobrý a ne cysta, ale opět, co doktor to názor 😉

makula24
4. bře 2010

Jerry no a mně dr řekl,že jsou pěkný...tak nevím,třeba mi nechtěl říct pravdu

alienka24
4. bře 2010

no ono preventivka a ta mikrobiologie je rozdíl, jedná se o uplně jiné vyšetření než při cytologii, to že je cytolka ok, neznamená že tam není nějaká bakterie ošklivá, tak to teda je u mě

makula24
4. bře 2010

a tu bakterii poznáš podle toho,že je výtok?Nebo na ní nemusíš nikdy přijít?

alienka24
4. bře 2010

makula...nemusíš mít ani žádné příznaky, nebo třeba sem tam výtok, jako třeba já když jsem měla třeba oslabenou imunitu, no je to hnus no ☹

alienka24
4. bře 2010

ona ti ta bakterie ani nic způsobovat nemusí, jen prostě je pak blbý prostředí v pochvě

jerryjanka
4. bře 2010

alienka - no ano tych par mm asi rolu nehra
makula kedy ti robili folikulometriu?

makula24
4. bře 2010

Ali...No tak to je dost dobrý teda,ještě že ti na to přišla,se teď začnu obávat 😎

makula24
4. bře 2010

Jerry,byla jsem v úterý a dneska

jerryjanka
4. bře 2010

a dnes si mala tie foliky 2,3 a 2,5 cm?
či to už v utorok?

makula24
4. bře 2010

v úterý....

alienka24
4. bře 2010

a dneska ještě nepraskly a vyrostly ještě? no snad prasknou co nejdřív 😉