Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

makula24
4. bře 2010

No co jsem koukala,tak o moc nevyrostli...asi 2,6-2,7cm,říkal,že by měli prasknout dneska,nejdýl zítra...takže je to v pytli....

alienka24
4. bře 2010

neboooj oni prasknou

makula24
4. bře 2010

Ali,no teď teda tomu moc nevěřím...už josu moc velký a k ničemu

alienka24
4. bře 2010

ale kušuj, to že ti tady my, amatérský gynekologové, napíšeme nějaký naše znalosti či zkušenosti neznamená že to tak musí bejt i u tebe přeci, takže klid a nohy v teple, se přeci nebudeš nervovat 😉

jerryjanka
4. bře 2010

makula to tak ale nemusi vôbec byť
asi to zaleží od každej holky zvlašť
tak ako to je s cyklami, ovulkou a tak
nehadž flintu do žita
maľ 4 krasne foliky čo ja by som za to dala

makula24
4. bře 2010

Holky díky 😝 kéž by jste měli pravdu 😀

Jerry,problémy s folíkama?

Ali,jd+u si dát nohy do tepla 😀

alienka24
4. bře 2010

makula....to je základ, teplo od nohou je pro ženu veeeelmi důležité 😀 😉

jerryjanka
4. bře 2010

makula no ako sa to vezme
ovulujem každy mesiac aj bez liekov
akurat vždy len na pravo a moj pravy vajičkovod je upchaty a lavy je sice volny ale tam mi vaječnik neovuluje 🙄

alienka24
4. bře 2010

no zejtra jdu na kontrolní stěry na tu mrchu bakterii tak na mě myslete at je to v cajku 😉 jestli teda ovšem nedostanu ms, ale snad ještě posečká

makula24
4. bře 2010

Ali,budu držet palečky...ať je vše ok...

Jerry,aha,a proč ti neovoluje ten levý vaječník?

jerryjanka
4. bře 2010

ali držim paluchy všetkych 5 😀
ja asi ovulujem prave 😢

alienka24
4. bře 2010

no at je vše ok a at ms už ani nedojde 😀

jerryjanka
4. bře 2010

makula - lebo je to hajzlik lenivy... 😠

wera
5. bře 2010

krásne piatkové ránko prajem babulky 🙂 🙂 🙂

pajinka111
5. bře 2010

těhulky:
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 19tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 17tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 14tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 10tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 10tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 7tt
jednave.....................26let............0d...........44DC.....0cl....18měsíců..2.3.našla //

snažilky:

ka 131.......................27let.............0d.............51DC..........................2x1tbl............30 mesiacov
wera.........................26let...........0d...............47DC...........................0x0cl..............? snaž
pajinka111..................38let..........1d................33DC(16DPO)...............0x0cl.............33měsíců
misha1009..................26 let..........0d...............28DC..........................0 cl................15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................27DC..........................2x1cl..............4 mesiace
xena.........................33r.............2d.................25DC.........................1cl.................14 mesiacov bobi3.........................32let..........0d................25DC (11DPO)...............1x1cl.............21 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................24DC..........................2x1cl.............7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................18DC..........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................17DC ........................2x1cl..............21mesiac, IUI dúfam
titulienka .................. 30r.............3d.................15DC..........................2x1................11mes
zakupanda..................33let............1d...............15DC..........................3x1tbl.............11měsíců
jerryjanka...................27r.............0d.................15DC..........................3x1cl..............2roky..po lsk
sliver.........................28r..............0d.................12DC ..........................3x1tbl.............10 mesiacov
kkamca......................30let...........1d.................10DC............................0cl..................41měsíců
Slavulilienka.................33r..............2d.................8DC.........................2x1tbl.................13mesiacov.
danielapro...................26let...........0d.................7DC..........................3X1cl.................5mesicu
nana..........................33let...........2d.................4DC..........................0cl...................33mesic

pajinka111
5. bře 2010

krásný páteční den pro všechny..
tento cyklus se nějak protahuje,jestli má přijít ms,tak at raději dojde..
ve středu sem v noci trošku zašpinila,ale přes den ani zatím do ted nic,čípek není dole,je tak asi na půl,ale je zavřený,ovšem tt byl i včera úplně bílý 😒..to špinění mě mate,bud nešpiním vůbec a hned se rozjede ms,nebo špiním tak den nebo dva ale pořád a apk se ms rozjede...
spíš si myslím že je to menší porucha,chtěla sem jít dnes k dr.at mám klidný víkend,at mi vezme krev,stejně si mám tam vyzvednout clostil a utroš,kterej mám začít zase brát,ale on má dnes dr.dovču..jak naschvál.No v pondělí budu moudřejší,bud dorazí do té doby ms,nebo nebo jdu k dr.na krev..
tohle je fakt napínavé jak gatky 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

jednave
5. bře 2010

Paji, no teda 🙂 A jak jsi psala s těma bolestma kříží, tak mě záda normálně nebolí, ale teda minulý týden mě bolely pekelně 🙂 Takže su na tebe fakt zvedavá🙂 Já jdu k MUDr. až příští pondělí, už se nemůžu dočkat jestli mně to těhu potvrdí nebo ne... V neděli bych podle mě měla začít 4. týden, trochu mě začínají bolet prsa, mám pořád bílý výtok, ale bolesti břicha už trochu ustoupily, teda já je měla hlavně večer a i únava asi už trochu vymizela, ale nafouknutá jsem teda jak balón 🙂 Tak jsem zvědavá...

pajinka111
5. bře 2010

jednave,určitě to těhu potvrdí-rozhodně ti držím pěstičky..
mě teda v křížích bolí hodně,prsa mám oteklá a bolavá,ale to mám pokaždé před ms,takže tím se řídit nemůžu,břicho mě ovšem už ani nebolí..

slavulilienka
5. bře 2010

ahojte žienky...čo nové?
paji nič? myslíš,že to je porucha? len aby to nebola 9-mesačná porucha... 😉
weri ahoj...dlho som Ťa tu nevidela...ako sa máš?

jerryjanka
5. bře 2010

dobre rano bosorky
ja som prišla len pozdraviť idem do nemocky po lieky a s umierajucim mužom na obstreky 😀

wera
5. bře 2010

ahoj slavuli 🙂 mám sa výborne, teraz mám také oddychové obdobie pred ivfkom, v apríli idem ešte na hysteroskopiu a potom ak bude všetko okey tak ideme na ivfko 😉 ...takže teraz si užívam obdobie nepozorovania, nemerania a tak 🙂
a ty ako? čo nového?

slavulilienka
5. bře 2010

Weri tak ja mám také obdobie nepozorovania sa už od minulého mesiaca...som sa rozhodla, že sa nejdem stresovať, takže nemeriam, neznačím...no ale situácia je momentálne taká, že sa pripravujem na IUI, včera som dobrala clostil, v pondelok pôjdem na UTZ a uvidíme čo ďalej...dúfam, že sa to podarí.. 😉

pajinka111
5. bře 2010

slavuli-tak to by byla ta nejkrásnější porucha 😀 ,určitě pro všechny 😉

slavulilienka
5. bře 2010

to áno paji...bola...všetkým by sa nám to tak mohlo porušiť.. 😀

wera
5. bře 2010

slavuli tak budem moc držať palčeky nech Vám to výjde 😉 ... hlavne treba pozitívne myslieť a všetko dobre dopadne 😉

jane86
5. bře 2010

Ahoj Weru, moc sem nechodíš, viĎ? Já také ne, jen občas nahlédnu. Nějak se nám ztratila Jaspina? ....... Jinak u mě pořád nevolnosti a nejhorší je to večer... 😢

jane86
5. bře 2010

Weru kdy jdeš na IVF?

wera
5. bře 2010

ahoj jane 🙂 ...no máš pravdu, teraz sem chodím iba tak veľmi zriedkavo...mám teraz také oddychové obdobíčko 😉 ...a na ivfko pôjdem asi v máji ak v apríli dopadne hystero okey 🙂 ...už sa na to docela teším 🙂 v poistovni už mám vypíasnú žiadosť, tak teraz čakám na schválenie 🙂
a ty sa máš ako? bruško už rastie?

elisabet
5. bře 2010

Ahojte holky, mohla bych poprosit upravu v tabulce, jsem dnes 25DC. Díky, a přikládám grafík
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

nanulik
5. bře 2010

ahoj weruška dávno si tu nebola 🙂 dúfam že je u vás všetko ok 🙂 u nás nič nové 🙂 bola som sa prihlásiť na DNP aby som dostávala vyššiu materskú. nech štát platí nie 🙂 prajem aby ti všetko vyšlo, hlavne to čo si prajete 😉