• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
elisabet: jj, jsem v tomto začátečník. sice 3měsíc měřím, ale ovu jsem neměla... takže netuší jak to u mě funguje... pár grafů ovu jsem viděla, ale jsem z toho tumpachová...
13. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisabet-jasně jak se teplota zvedne,tak byla ovulky,ovšem nesmí už pak klesat,když je 2 dny vyšší pak zase nižší..tak ovulka pravděpodobně nebyla,nevadí jednodenní pokles teploty po ovulce..
daniela-uvidíš,třeba teprve ovulka bude,ká mívám až tak 18dc,minulí cyklus dokonce 21dc
13. bře 2010 v 17:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulky:
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 21tt
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 16tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 12tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 11tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 8tt
jednave.....................26let............0d.............0cl..........18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r.............2d.............1cl...........14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 5tt

snažilky:
misha1009..................26 let..........0d...............36DC..........................0 cl................15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................35DC..........................2x1cl..............4 mesiace
elisabet.......................29let..........0d................33DC..........................2x1cl.............7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................29DC..........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................26dc(10dpo)................2x1cl..............21mesiac
jerryjanka...................27r.............0d.................26DC/10DPO/................3x1cl..............2roky..po lsk
zakupanda..................33let...........1d.................25dc-/11DPO/..................3x1......12měsíců,kyselina listová
titulienka .................. 30r.............3d.................24DC(6dpo)................2x1................11mes
sliver.........................28r..............0d.................21DC ..........................3x1tbl.............10 mesiacov
kkamca......................30let...........1d.................20DC...........................0cl..................dlouhodobě
Slavulilienka.................33r..............2d.................17DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro...................26let...........0d.................15DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana..........................33let...........2d.................13DC..........................0cl.....................33mesic
ka 131.......................27let.............0d...............9DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov pajinka111..................38let..........1d..................8DC..........................2x1cl................34měsíců bobi3.........................32let..........0d..................6DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 5DC..........................2x1cl.............8mesicu
14. bře 2010 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby,

ako pokracujete a co mate nove?
je som vcera dojedla poslednu tbl. clostiku a konecne ma dnes uz neboli hlava ..........huraaaaaaaaaaaaaaa
v stredu idem k dokimu a neviem co ma tam caka, vie mi niekto poradit co ma tam caka a nemine?

dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jerry a zakupanda co je s vami?
14. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte můj dnešní graf, mám druhý den s clostilem, mě naštěstí hlava nebolí, jen ke konci budu mít návaly horka, teda minule jsem to tak měla, tak to čekám i teď :wink: Jo a pajinko, mě umaž nahoře v tabulce, že už nejsem 33dc ale jak je správně uvedeno dole 5dc. díky
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa
14. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hencidlo tu jsem
14. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji oprav mě prosím v tabulce místo kys.listové calibrum díky.
14. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zakupanda,
co mas nove a ako pokracujkete?
14. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hencidlo jak myslíš co máme nové no snažilkujeme neboj a co ty???
14. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved aj my s manzelom sa uz nemozeme dockat, uz aby bola streda!!!!!!!!

neviem sa dockat co mi doki povie.
14. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tfuj tfuj držím palce já už ted nechodím na folikometrii
14. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ.
hencidlo no 100% tě čeká ultrazvuuk a měření folikulů..Jinak asi nic.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kkamca,
dik za objasnenie, a co potom s tymi folikmi???????? co sa bude diat, ja som pomerne nova takze som este z toho vsetkeho mino a nejak tomu asi ani nerozumiem. potom???????????? netusila som ze, mat babo je take komplikovane ............... :slight_smile: ale to cakanie v nevedomosti ma muci, asi ako kazdu z nas ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hencidlo:no čistě LAICKY..koukne jak na clostil reaguješ a bude ti pravděpodobně folikuly měřit.A podle toho se uvidí co dál.Když nerostou asi jak mají-zvýší ti dávku.No a takhle to bude třeba..po dobu max 6 měsíců--pokud se ti nepovede otěhotnět. :grinning: Takže přeju hodně štěstí a bzké \\ a hlavně at ti folíky rostou..

A co je u vás za problém,jak dlouho se snažíte? :slight_smile:
14. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky za pár dní na měření folíku,tak snad nějakej bude,ale asi jo..cítím jak rostou :wink:
14. bře 2010 ve 13:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca, my sa snazime dva roky, ale z manzelovej strany to asi nepojde, tak nas caka asi umele oplodnenie. A ci je to u mna v poriadku, tak to mi nikto nepovedal. Tak preto som zmatena, lebo neviem co ma caka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pajinka, ako to citis, ze rastu, ja zatial nic nacitim, alebo o tom neviem, ake su priznaky????????? :grinning:
14. bře 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hencidlo -nevím pochypitellně jestli něco roste,se tím utěšuju že rostou..vždycky když mě bolí vaječník,tak většinou folík mám,když ne,tak nic nenaroste..tak uvidíme jestli zase vyroste :wink:
14. bře 2010 v 15:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,
tak já dnes takhle.. http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0 ,ještě nikdy mi teplota neklesla tak brzo,vždycky až tak 14 až 21 dc,za pulhodiny sem se měřila znovu a teplota stoupla jen dílek,čípek je úplně uzavřený,hlen se mi zdá skoro žádný,ale bolí dost v podbřišku,jsem krapet zmatená..po 4 měsících beru znovu clostilbegyt,tak nevím jestli to nějak neovlivnil..
15. bře 2010 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekný dník prajem....
pajinka...no tento mesiac bude ovula asi skôr...zajtra určite pôjde hore...a potom šup,šup pod perinku aj s mm... :wink:
15. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavi,no chlap mi ráno odjel pracovně a přijede až ve středu..tak jestli ted bude ovulka ,tak je to v pr....no uvidím jak se to vyvine
15. bře 2010 v 08:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj..to určite správne načasuješ na stredu.. :wink: :wink: inak Ti potom nezostáva iné,len popýtať nejakého suseda,či by Ti nehelfol... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dúfam,že si sa neurazila... :confused: ja to len zo srandy.. :zipper_mouth:
15. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavi jasně že ne :grinning: ..to by byl teda pech,kdyby byla dnes nebo zítra,břicho mělí jako při ovulce,už pár dní sem cítila že mě tam pobolívá a dnes je to intenzívní..test nemám že bych testla,ale vždycky když mám tuhle bolest je test pozitivní..no nezbívá než počat jak to bude
15. bře 2010 v 08:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji no to je na tom to najhoršie, že to príde vždy vtedy , keď to nečakáš, no hádam to stihnete...a mm si nemohol zobrať dovolenku? Si mu mala povedať, že je to otázka života... :wink:
15. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doma by se možná zdržel,ale já to netušila,takhle brzo,to je poprvé co měřím teploty..takže odjížděl už brzo ráno a já to zjistlila až po měření..jestli bude ted,tak je celý cyklus zabitý :angry: ..to mám jít až ve čtvrtek na měření folíků,to su teprve 12 den a to tam vždycky je jen vidět že něco roste,ale velký je až tak kolem 16dc..no co nadělám :unamused:
15. bře 2010 v 09:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji nezúfaj...možno si len prechladnutá, preto Ťa bolia vajcoše.. :wink: myslí pozitívne a uvidíš, bude to v poriadku a vy to pekne stihnete...možno sa Ti tvorí viac folikulov, preto to tak cítiš...budem držkať paľuch...aj na nohách. :wink:
15. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak píšu, že jsem byla u MUDr. a ten mně potvrdil, že těhotná sjem, ale je tam jen vidět zatím takový ten váček, nevím, jestli říkal žloutkový. No, zkrátka ještě plod ne, ale prý je to v mém týdnu normální, jsem 5 týden od ovu a snažení, mám přijít za 3 týdny, tak mně prosím držte palečky :slight_smile: A pokud to vyjde, tak vám tady rozešlu samé těhu bacily :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, 4 měsíce beru Clostilbegyt a dnes jsem si udělala test a našla jsem dvě //, sice ta druhá slabá,ale je tam. Zatím mám smíšené pocity, ale asi jsem těhu :slight_smile: Hdoně štěstí všem!
15. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek