• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
cauko jerry no tak to ti nezavidim a zijes este? mam na teba otazocku jedla si aj duphaston?
23. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavulienka:tak držím pěstiiii štěstí.. :slight_smile:
jerry no čááu
23. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
henci - ano aj duphaston - ale len ked som mala planovany styk - ked som posledne nemala vlavo folik tak mi ho ani nedal - ja mam ms aj sama. a ak by nahodou bol folik aj vlavo tak by som šla na iui a tam pojde už utrogestan je 10x silnejši než duphaston

kkamca no ahooooooj davno sme nekecali :grinning:
23. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
henci - ano aj duphaston - ale len ked som mala planovany styk - ked som posledne nemala vlavo folik tak mi ho ani nedal - ja mam ms aj sama. a ak by nahodou bol folik aj vlavo tak by som šla na iui a tam pojde už utrogestan je 10x silnejši než duphaston

kkamca no ahooooooj davno sme nekecali :grinning:
23. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako si ho znasala? ja som mala vcera brutalne krce v bruchu a som aj odpadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mam ich aj dnes ale je to omnoho lepsia jak vcera, ja som asi nejaka divna, ked na vsetko akosi zle reagujem, no ale co by som neurobila a neprezila koli babenku. :grinning:
23. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry inak na co je vlastne dobry, ved aj mne chodi cyklus, sice nepravidelne, ale chodi,
ozaj som bola v tom martine a mala som az 1 folik 17 velky, doki nam povedal, ze mam este raz vyskusat clostilbegyt a potom by sme mohli ist teoreticky na zakrok, ale bolo by lepsie, keby bolo viac folikov. :grinning:
23. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no duphaston - unava a bolesť hlavy ktora trvala asi 11 dni to bolo otrasne.
a aky zakrok ti budu robiť???
23. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pojdeme najskor skolaudovat darcu k tej doktorke v heliose a podla toho ake budu foliky sa rozhodne co sa bude diat.
23. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to asi pojdete na iui - lebo soft ivf nerobia - takže ak by si šla na ivf pichala by si injekcie a folikov by bolo viac ako 10
ak bude jedne dva tak iui s darcom :slight_smile:
23. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak mna z neho aspom hlava neboli, pre tentokrat, horsie to bude asi pri clostile :grinning:
23. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ako dlho to bude trvat? to schvaluje aj poistovna? ja toto vobec neovladam som akosi mimo. :frowning2:
23. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ked sa som zatial prežila 3 dni po 5 clostilov tak to prežiješ aj ty a to budeš mať 3x1 :slight_smile:
23. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivf schvaluje poisťovna - trva to asi mesiac
ale iui to ide samostatne - tam si to hradiš cele sama.
23. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to ma bude asi stat tych 170 €? ozi a teba co vlastne caka?
23. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak bude folik vlavo tak tiež iui ale s manželovym nápojom lásky :grinning:
ak ale nebude tak budem pytať injekcie na stimulaciu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ojojoj a ako dlho sa inak snazite?
23. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki jerry idem do hajan, tak zatial pa a dobru noc. :wink:
23. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no viac ako dva roky sa snažime
23. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, akosi nemožem spať, to asi tie hormóny...ach jo.
hencidlo, ja som platila za iui 40eur, kde sa platí 170? To je strašne moc!
A ináč, vyzerá to tak že budeme musieť ísť na druhé iui...
24. bře 2010 ve 04:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no ja kym som vas nasla v tejto novej sekcii.. teda ste sa dobre schovali. Ako sa mate babule?
24. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tabletky
ďakujem za slová chvály nad mojím grafom. snáď sa s jedným tak naozaj pochválim :wink:
slavulik držím palce nech sú výsledky pozitívne :slight_smile:
brunetka kde si bola na IUI?
24. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žienky...tak ja už som po sone, aj po odbere..už len čakať približne do tretej a budú mi volať...mohli by aj skôr :grinning: ale len v prípade pozitívneho výsledku.. :wink:
nely ďakujem..
24. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavi, to ti budú volať oni? uf, to musí byť ale nervozita, že? :fearful:
24. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oni....možno aj skôr ako o tretej, ale dokyna povedala, že ak nebudú volať, že mám zavolať jej na mobil a ona mi povie... :wink:
vieš že ani nie som nervózna? Snažím sa zamestnávať niečim iným, no ale čo si budeme klamať a nahovárať..v podvedomí to stále je... :slight_smile: uvidíme.. :slight_smile:
24. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj brunetka,
a to kde si bola na to iui za 40 eur?
ja chodim do martina a tam to vychadza tých 170 eur.
24. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
brunetka, este ma napadlo, nebude to koli tomu, ze ten napoj lasky bude od darcu ? :grinning:
24. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
žienky idem niečo upratať, potom sa Vám ozvem..zatiaľ pa.. :wink:
24. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj berunky ani vas nestiham docitat.tak ja dnes byla na ultrazvuku mam 12foliku jeste jsem dostala dve davky injekci a v patek znovu na ultrazvuk a asi o vikendu odber.jsem zvedava kolik vajicek se nam oplodni snad budou i nejaci mrazacci :slight_smile: vsem preji krasny den :sunglasses:
24. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerryjanka, ahoj, to máš opravdu mega dávku clostilu, jak se cítíš? já beru 1x1 a je mi i tak strašně, migrény, nafouklé břicho jako vzducholoď a takový divný stavy úzkosti...fuj. .....proč máš tak strašně vysokou dávku? to bych asi odpadla rovnou :frowning2:
24. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nana - to maš akuratny počet folikov

sedmitecka - no ako mi je ani sa nepytaj - fuj ble
no ja som pri 3x1 zareagovala iba v pravo
vlavo nie
tak skušam 5x1 ak nič budem pytať injekcie na stimulku
24. bře 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry, tak to je mi tě líto, taková koňská dávka by mě asi zničila, mám co dělat s tím 1x denně.....manžílek je už ze mě na nerva, je se mnou k nevydržení, furt je mi blbě, v první půlce cyklu z clostilu a ve druhé zase z utrogestanu, snáším to celkem zle :frowning2:
a ty máš něco s levým vaječníkem? při dávce 3x1 se musí probudit všechno ne? :wink:
24. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek