Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elisabet
24. bře 2010

Ahojte holky, no vám clostilkám nezávidím, Jerry hlavně to zvládni a bude to v poho, já jsem taky ráda že to mám vždy za sebou, není mi ani tak špatně jako ty návaly horka, ale šíleného!!!! Jsem dosti hubená 168cm a 45kg a tak je mi skoro pořád zima ale po clostilu jak mám ty návaly horka je to mazec! No a Duphaston? taky jsem měla křeče v břichu, nejhorší je že jsem si to už malovala že to souvisí s těhotenstvím, bolely mě prsa, to mi nikdy nedělá, ani před ms, a pořád mě pobolíval podbříšek, jo a trpěla jsem nadýmáním, asi to bylo z toho duphastonu jelikož jsem ho brala deset dnů a prdíky 😵 😵 😵 jsem měla po celou dobu. Teď mám druhý den Dup. a zatím nic, tak uvidím. No a mě včera teplota ještě klesla a dnes trochu skočila nahoru, když bude zítra ještě výš tak ovulka byla dnes a nebo včera? Manžílek mě roztrhne, já už včera mu slibovala že to bylo naposled a dnes jak mi skočila teplota trochu nahoru tak jsem mu říkala že ten zítřek neplatil 😀 😀 že dnes musí zase 😀 😀 no nám to sice ani moc nevadí 😅 ale pauzu by to chtělo, nabrat síly 😀 .
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

jerryjanka
24. bře 2010

no takto môj lavy vaječník je asi lenivy po mne a na davku 3x1 nezareagoval zo 6 krat ani raz
až pri vyššej zareagoval sviniar
no a pravy vajcovod mam upchaty takže tam je to pasé

jerryjanka
24. bře 2010

no takto môj lavy vaječník je asi lenivy po mne a na davku 3x1 nezareagoval zo 6 krat ani raz
až pri vyššej zareagoval sviniar
no a pravy vajcovod mam upchaty takže tam je to pasé

sedmitecka
24. bře 2010

jerry, to je smůla, no, hlavně že aspoň při té vyšší dávce naskočil 😉 držím palečky!

elisabet 😀 😀 to znám, taky máme právě "pracovní" týden, ovule je tady 😉 , včera už jsme měli jen zbytky sil, dnes pauza a zítra to musíme ještě pojistit 😀

bobi3
24. bře 2010

elisabet, a k tej tvojej štíhlosti ti doki nevravel, žeby si kvôli plodnosti mala pribrať?... zdáš sa mi moc chudunká... ja mám 162cm a vážim 47kg a všetci mi vravia, že by som mala pribrať, tak neviem 😕

brunetka0
24. bře 2010

Ahojte, viaceré ste sa ma pýtali, kde som bola na IUI za 40eur. V Trenčíne v amb.sterility. Spermie boli môjho muža. Nič viac som neplatila, neviem si predstaviť keď mám v pláne isť 3-krát aby som platila zakaždým 17o EUR. Hrúúúza.
Sú tam vynikajúci likári, odborníci. Dokonca tam robí aj primár pôrodnickeho odd v TN. Kapacita.

brunetka0
24. bře 2010

Ozaj, a ešte ma napadlo. Niekde tu som čítala že kočky z Čiech neplatia iui vôbec, tuším im to poisťovna 6krát prepláca.
Nebolo by od veci, keby to preplácala aj tu na SR. Možno aj preplácajú, len my o tom nevieme. Nepýtala ste sa niektorá na
poisťovni?

pajinka111
24. bře 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 23tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 18tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 13tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 14tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 9tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 7tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 7tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 5tt

snažilky:
misha1009..................26 let..........0d...............46DC..........................0 cl................15 mesiacov
smoulinkalenka..........25r............0d................45DC..........................2x1cl..............4 mesiace
nela00.........................32 let..........0d.................36dc(20dpo).............2x1cl..............21mesiac
zakupanda..................33let...........1d.................35DC(21DPO)..........3x1................12měsíců,calibrum
zuzuli.............................?let.............?d.................31DC/12DPO/...........?CL.................17měsíců
kkamca........................30let...........1d.................30DC...........................0cl..................dlouhodobě
Slavulilienka...............33r..............2d.................27DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro..................26let...........0d.................25DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................23DC..........................0cl.....................33mesic
ka 131.........................27let............0d...............19DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov
pajinka111................38let............1d................18DC/2DPO/...........2x1cl................34měsíců,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL bobi3...........................32let..........0d..................16DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 15DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................6DC............................5x1cl................2roky..po lsk
sofokleska...................24r.............0d................ 4DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................3DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov

elisabet
24. bře 2010

bobi3 ne, doktorka mi ohledně hubenosti neříká nic, spíše jen známí, teda jedna řekla to přímo takovým nevybíravým způsobem až mě to zabolelo a od té doby neříkáme nikomu nic. řekla- ty stejně nikdy neotěhotníš, to bys musela nejdřív přibrat deset kilo a pak! Ale způsob jakým to řekla, dost mě to zamrzelo 😢 No a taky hormonální profil mám ok čili i štítnou žlázu, navíc já jsem taková odjakživa, nikdy jsem neměla problém s tím že bych po jídle přibírala, no a taky znám dost hubených lidí a mají děti tak se na to zas tak nedívám,no však uvidíme 😒

danielapro
24. bře 2010

Ahojte holky.
Včera jsem byla u dr. a ten mi zase předepsal clostil vzhledem k tomu, že jsem první dávku měla v prosinci a druhou v březnu tak pauza teď nebude. Ale domluvila jsem se, že v půlce cyklu dojdu na UTZ. Řekl, že klidně mohu dojít... Tak snad to brzo vyjde.

sysysy
24. bře 2010

u nás v ČR se při IUI platí pouze transférová souprava - 1100,- Kč a doplatek na léky/injekce. Např. při stimulaci injekcemi Fostimon je doplatek 500,- Kč, takže celkem cca 1600,- Kč.

sliver
24. bře 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 23tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 18tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 13tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 14tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 9tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 7tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 7tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 5tt

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.................35DC(21DPO)..........3x1................12měsíců,calibrum
zuzuli.............................?let.............?d.................31DC/12DPO/...........?CL.................17měsíců
kkamca........................30let...........1d.................30DC...........................0cl..................dlouhodobě
Slavulilienka...............33r..............2d.................27DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro..................26let...........0d.................25DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................23DC..........................0cl.....................33mesic
misha1009..................26 let..........0d...............20DC..........................0 cl..................17 mesiacov
ka 131.........................27let............0d...............19DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov
pajinka111................38let............1d................18DC/2DPO/...........2x1cl................34měsíců,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL bobi3...........................32let..........0d..................16DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 15DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................6DC............................5x1cl................2roky..po lsk
sofokleska...................24r.............0d................ 4DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................3DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................2DC...........................2x1cl...............21mesiacov

kkamca
24. bře 2010

sysysy:sem myslela že při clostilu..se IUI neplatí vůbec..co to je za novinu? 😒

jerryjanka
24. bře 2010

brunetka u nas sa IUI platí v plnej miere pacientom - poisťovna preplaca 3 cykly ivf - ale aj to nie je zadarmo jeden cyklus stoji asi 1000 eur

čo sa tyka iui zaleží na centre - dve centra nemaju rovnake ceny napriklad v piešťanoch car ma 40 eur a helios 100 eur podotykam bez liekov a injekcii tie sa platia ešte naviac

brunetka0
25. bře 2010

Jerry, tak ty to máš teda pozisťované. Ale také cenové rozdiely, keby sa to týkalo pár uer nepoviem, ale toto...
Normálne som rada, že chodím do Cegysu do TN, ale dnes som 28 DC, mrcha nikde, test ukázal / palicu, takže ma
čakajú ešte 2 IUI a potom sa pôjde na IVF a tu už je teda iná pálka... ale čo by sme pre to, aby z nás boli maminy neurobili.
Ako ti je po tej konskej dávke Clostilu?

pajinka111
25. bře 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 23tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 18tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 13tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 14tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 9tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 7tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 7tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 5tt

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.................36DC(22DPO)..........3x1................12měsíců,calibrum
zuzuli.............................?let.............?d.................32DC/13DPO/...........?CL.................17měsíců
kkamca........................30let...........1d.................31DC...........................0cl..................dlouhodobě
Slavulilienka...............33r..............2d.................28DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro..................26let...........0d.................26DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................24DC..........................0cl.....................33mesic
misha1009..................26 let..........0d...............21DC..........................0 cl..................17 mesiacov
ka 131.........................27let............0d...............20DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov
pajinka111................38let............1d................19DC/3DPO/...........2x1cl................34měsíců,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL bobi3...........................32let..........0d..................17DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 16DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................7DC............................5x1cl................2roky..po lsk
sofokleska...................24r.............0d................ 5DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................4DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................3DC...........................2x1cl...............21mesiacov

kkamca
25. bře 2010

pajinka111:dobré ráno..
zakupanda už jede nový cyklus..ale nevim přesně kolikátý dc je.
Jinak všem pěkný den.

pajinka111
25. bře 2010

Ahojky,
tak mě ff vyznačil ovulku dobře,ale zdá se mi že mi teplota stoupá dost pomalu a to beru utrogestan 3x1..no uvidíme
slavuli co ty????

slavulilienka
25. bře 2010

Ahojte...ja len v krátkosti...IUI nevyšlo... 😢 , takže už len čakať mrchu.. ☹

pajinka111
25. bře 2010

slavuli to je mi líto,ale zase málokomu to vyjde hned na poprvé,ještě máš pár pokusů,tak mysly pozitivně,ono to vyjde..aspon víš že bude začínat nový cyklus,který muže být úspěšný

kkamca
25. bře 2010

slavulienka: 😔 Tak hur´á do dalšího pokusu..

bobi3
25. bře 2010

krásne ránko 😵

elisabet, mne môj doktor ohľadom váhy nepovedal nič, dokonca keď som sa pýtala, že čo ja ešte môžem pre moju plodnosť spraviť, tak povedal, že už asi nič, že už je to teraz na prírode... to len moja mamina a pár ľudí z rodiny tvrdí, že som na otehotnenie príliš chudá, čo si ja teda vôbec nemyslím. Cítim sa fajn, hormonálny profil ako aj všetky odbery krvi som mala v poriadku, vždy som taká bola. Veď aké všelijaké vychudnuté celebrity otehotnejú a tiež poznám kopec štíhlych báb, ktoré majú detičky. Ty si oveľa chudšia ako ja preto ma to zaujalo. Verím, že sa aj vám skoro zadarí, držím palce 😉

pajinka111
25. bře 2010

můj doktor mi říkal že mám váhu tak akorát,mám asi tak 3až 5kg mírnou nadváhu,taky říkal,že příliš hubené holky mají větší problém otěhotnět,protože nějaký ženský hormon je přímo závislí na množství tuku v těle a na proti tomu taky huř otěhotní i ty co mají velkou nadváhu..znám hodně hubených holek a mají děti a naopak i ty silnější a taky mají děti..myslím že každé tělo funguje prostě trošku jinak

bobi3
25. bře 2010

paji, len čo je "príliš hubená"??? Mám 47kg, no vysoká nie som... možno ani nie 1,62m... 😨 Som celá taká mini, po babičke... 😔

sedmitecka
25. bře 2010

kočky, můžu se zeptat, stalo se vám některé po clostilu, že jste krvácely? já včera večer koukala jako zjara, čistá krev, jsme 15 DC, takže asi sice probíhá ovule, ale tohle se mi nestává.....před tím jsme byla na spinningu, je možné, že mi třeba praskla nějaká cysta z clostilu? nebo mám nějakou super turbo ovulaci 😉

kkamca
25. bře 2010

sedmitecka:absolutně nemám zkušenost..

bobi3
25. bře 2010

sedmi, ja som nekrvácala pri clostile nikdy, mrzí ma to, ale asi neporadím 😒

pajinka111
25. bře 2010

sedmitecka-to ti taky neporadím,po clostilu sem taky nikdy někrvácela..pokud máš čistou krev ,raději si zavolej doktorovi co to může být

sedmitecka
25. bře 2010

holky, děkuju, už to přestalo, ale asi mudrovi zavolám a vnutím se na ultrazvuk....to je taky nářez, vyfasovala jsme na tři měsíce clostil a bez jejiné UTZ kontroly, fakt zvláštní přístup 😠 😒

elisabet
25. bře 2010

Jojo pajinko a bobi, taky myslím že je to každé tělo funguje jinak, taky se cítímok a přesně jak píše bobi, kolik vychrtlých celebrit a mají děti??? Asi opravdu jen čekat, navíc pajinko, jím jako každý jiný akorád že nepřibírám, je pravda že u mě je problém v tom že všechno co patří do zdravé výživy mi moc chutná takže asi jím zdravě, sladké taky moc nemusím, stačí když osladím kávičku, a miluju ovoce. no ale taky znám případ mojí kamarádky, byla vždy tak akorát, ani vyzáblá ani tlustá, holky krev a mlíko... no a měla chlapečka a asi za dva roky se snažili o další miminko, a nešlo jím to, malá se narodila až jak kluk měl pět let a jí tehda a to ještě znova připomínám měla normální postavu tak jí dr řekla ať přibere, prý se dostane do pohody a ona přibrala a otěhotněla, no a tak nevím, mělo to souvislost? či nemělo? ale nebyla předtím vychrtlá, byla já nevím jak to popsat normální postava, 162cm a 60kg, no tak potom babo raď, holky končím, mám rozmytá okna a jak jsem myla okno nad PC tak jsem si odskočila 😅 tak se musím vrátit k mytí, vím že už je tma ale já jindy nemám kdy 😒 . jo a krvácení během clostilu jsem taky neměla, jen si vzpomínám že jednou jsem byla cvičit na Alpiningu,je to něco jako spinning ale na chodícím pásu, no a jelikož nejsem zvyklá sportovat tak jsem pak měla na kalhotkách taky krev, ale už si nevzpomínám kolikátý DC jsem tehda byla, tehda jsem se tím ještě nezabývala 😎 . no a tehda jsem se dr. ptala a říkala mi že to mohlo být z přepínání se z cvíča.jo a sedmitecka já jsem na tom stejně jako ty, mi dr. napsala clostil a duphston skoro jen tak mezi dveřma a též bez UTZ, na dva cykly a že když nic tak swe pak mám stavit a uvidíme co dál, dlaší hormonální profil a uvidíme.... 😒

soldi
25. bře 2010

ahoj koceny 😀

mam na vas otazku. vcera som bola na folikulometrii- beriem clostil, 1 tabletku denne. bol to 17 dc a 3 dpo. si myslim.
na utz videla vajecnik a cez neho bola taka velka tmava skvrna nepravidelneho tvaru. mate s tym niektora skusenosti? videli ste nieco podobne? mohla to byt tekutina z prasknuteho folika?
meriam aj bt, ale podla nich to na ovu nevyzera jednoznacne. aj ked subjektivne si myslim, ze to bolo v nedelu, podla krcka, aj podla hlienu, a den po,som mala par kvapiek krvy na nohavickach, co vraj po ovu byva.