• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
jo chodím do Iscare ale do Martina, nie do BA
jo idem na folíky pred IUI, a ak budú tak ako chceme tak pôjdem na IUI, ak nebudú tak mi dá injekcie aby sme ich prebrali
30. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja že už dáme spolu nejakú kávičku v bufete :grinning: tak to moc držím palčeky, aby úroda bola bohatá a žiadne injekcie nebolo treba :wink:
30. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky koukám že s braním clostíku jste zkušené,já ho beru od 3 DC- do 7 DC,můžu se zeptat kdy tak počítat s ovulací.koupila jsem si test na ovulaci a ultrazvuk má být 8DC ,a píchate ještě k tomu pregnyl ?,,,,,
30. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
capenka, podla utz Ti povie doky, kedy mozes pocitat s ovulkou :wink:
zalezi na davke, ci mas kratke alebo dlhe cykly, ako budes reagovat na clostil a taaak :wink:

pregnyl sa picha vacsinou vtedy, ked nepraskaju foliky. je to ciste hcg. ak Ti praskaju, je to zbytocny hormon navyse :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
Soldi, tak teraz som normálne zostala v pomykove - keď som bola na vstupných vyšetreniach u dr., mávala som ovu okolo 16.-18.DC, ale po Duphastone sa mi ovu posunula na 13-14.DC.... ale dr. som to nespomenula - na folikulometriu mi kázal prísť 11.-12.DC - nebude to neskoro??? :confused:
a keď nemávam problém s prasknutím folikov, tak načo mi predpísal aj Pregnyl? :confused:
som z toho nejaká blbá.... :unamused:
30. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
weja, ja som na folikulometriu chodievala tiež vždy 10 - 12 DC, ovu bola 13 - 15DC, takže podľa mňa je to tak akurát :wink: ... Pregnyl ti dali asi pre istotu, aby určite praskli... aj mne ho tak dávali... držím palce! :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem Bobi, potešila si ma :slight_smile: tak už som kľudnejšia.... :slight_smile:
Bobi, prepáč, že sa tak pýtam, ale asi 2 strany dozadu som čítala tvoj príspevok, kde si písala koľko vážiš - tebe dr. normálne "povolil" snaženie aj pri viac ako 2 folikoch? :confused: ja som na tom podobne a mne dr. narovinu povedal, že dvojičkám sa chce vyhnúť, takže snaženie povolené iba pri 1-2 ks :confused: no ale budem dobre naštvaná, ak ich narastie viac a ďalší mesiac bude v keli.... :confounded: :angry:
30. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
sliver - nestretneme sa v MT zajtra?
idem aj ja sice do heliku ale tak je to v MT :grinning:
30. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
wejka, ja som mala niekedy aj 4 folíky a snažiť sme sa mali ... doktor síce vravel, že či moje mini telo by dvojičky zvládlo, ale keďže sa to nepodarilo, tak sme to potom neriešili... a prečo by ti nemali povoliť snaženie pri viacerých folíkoch? takto je predsa väčšia šanca... aj keď viac ako 4 už by asi nebolo dobré...
30. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa chystám do Heliosu v sobotu - pozrieť foliky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bobi, no tiež mi nie je moc jasné prečo.... akože chápem, že dvojičky sú rizikovejšie a keďže sme už mali 2x neúspešné tehotenstvo, tak sa tomu chceme vyhnúť, ale sám dr. potom povedal, že ani pri 2 folikoch nevie zaručiť, že by sa dvojičky nepodarili :sweat_smile: (keď už o to ide, aj pri jednom je teoreticky šanca jednovaječných dvojičiek) takže nerozumiem tým obmedzeniam.... :confused:
30. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
weja, možno si tiež taká mini ako ja? :confused:
30. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry, tak dufam, ze bude IUI a ze bude uspesne, moc Ti to zelam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby, nepridate sa:

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/peticia-pre-najvyssich/
30. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc všechny zdravím, zase jsme se za vámi došla mrknout :wink: , moje jednodenní krvácení po cvičení ustalo, tak jsem ani do CAr nevolala, třeba to s clostilem nesouviselo :wink:

weja, taky mám clostil 1x1, už jedu druhý měsíc, zatím nic.....také se snažíme už rok a 4 měsíce, všechny cyšetření nám vyšly výborně, nikde se nenašel problém...jen to prostě pořád nejde :frowning2: , tak jsem na 3 cykly vyfasovala clostil a utrogestan a když nic, objednat se na další konzultaci a IUI :slight_smile:
30. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, pajinko gratuluji k 36,9 já se pořád držím svojí 36,8 :slight_smile: a to už jsem měřila i jak jsem přišla z práce jestli neměří tepl. špatně, a pod pazuškou jsem měla 36,4 a v pochvě 37,3, takže teploměr pokažený nebude, když ukazuje i jiné číslíčka, už jsem myslela že ten můj teploměr jiné nezná :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa
jo a ještě mám asi tři až čtyři dny bílý krémovitý výtok, nesvědí, myslím ale že sílí každým dnem, nemáte s tím některá zkušenost? Beru už šestý den duphaston, nemůže to být z něj??? :astonished:
30. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerryjanka a soldi dakujem vam za odpoved...no doktor to chce znova zopakovat cize zas folikulometria a potom postkointalny...a ked to bude to iste tak uvidim co povie...ale ja som uz zufala nechcem viac cakat...uz to riesim pomaly pol roka a zatial sme sa nikam nepohli...chcem uz konat :slight_smile: ...a ako to postupuje ppri IUI...dlho sa na to caka?a kde to robia
30. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
makovicka, IUI je inseminacia, to znamena len tolko, ze pocas ovu, prides k dokymu a ten Ti strekne partnrove spermie priamo do krcka maternice, takze sa vyhnu pochve :wink: polezis si 15 minut a ides domov :wink:
30. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobi, no ja som taký "krpec" - mám 45 kg (nie je to cielene, skôr je to dedičné, v živote som zámerne nedržala diétu) a dr. mi povedal, že keby som mala "len" o 15 kg viac, tak sú tie dvojičky v pohode :sweat_smile: ako keby to bolo 15 dkg.... :rolling_eyes:

Jerry, zajtra držím palce :slight_smile:

Sedmitecka, my máme tiež taký postup - 3 mesiace Clostil a potom konzultácia ohľadom IUI.... :unamused: ale rozmýšľala som, že keď sa to tieto 3 mesiace nepodarí, na leto si dáme pauzu - pôjdeme ešte na poriadnu dovolenku, trochu vypneme.... a na jeseň budeme uvažovať, čo ďalej....
30. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi no zajtra bude iui - ale nejak tomu šancu nedavam :frowning2:
30. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ani večer ani rano tu nie je ani nohy
my o par minut vyražame do Heliku tak držte palce
31. bře 2010 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jerry, tak držím palce!!!! :dizzy_face:
31. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
weja, tak to máš ešte menej ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: a koľko meriaš? takže doki ti nevravel, žeby mohol byť problém aj vo váhe? ja som tiež bola vždy takáto, som po babičke, tá bola tiež takáto šťúpla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jerryjanka, moc na teba myslíme, držím palčeky, nech to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
31. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky potřebuji poradit brala sem clostik 2 až 6 den a sem trochu zmatená z děložního čípku, včera dopoledne krásně měkej, odpoledne tvrdý a polstivý na pohmat a dnes je zas měkký. Já s v něm vůbec nevyznám. A ovu test dnes ráno pozitivní. A přitom hlen byl již předevčírem. Mohu s zeptat co si o tom myslíte? Jinak bych měla jít zejtra na první IUI
31. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bobi jak se máš? Já nějak nemám čas sem chodit. Ale koukala jsem, že těhulek přibylo. A co nového u tebe?
Jinak všechny zdravím.... :sweat_smile:
31. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jane :slight_smile: tak u mňa nové nič, mám za sebou 3IUI, žiaľ negatívne, takže teraz trochu pauza... a potom asi IVF :unamused: a tebe sa ako darí? už vieš, čo to bude?
31. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobi,mne hned navrhli IVF,tak to zvažujem,ale asi je to lepšie....kam chodiš do centra?
31. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofokleska, a na IUI si nebola? Mne robil IUI môj doki, no na IVF sa chystám do Iscare v BA... zatiaľ som tam ešte nebola :unamused:
31. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nebola som,aj my chodime do icsaru,ale drahy ma zly SPG tak hned navrhla IVF.pytala som sa aj na cenu,že max.do tych 1000eur.teraz čakam na vysledky z genetiky,ale pravdepodobne to vyskušame.u vas je kde problem?
31. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
snowangell- krcok si treba kontrolovat v tu istu hodinu, najlepsie vecer. je normalne, ze rano byva makksi a vyssie.
ak bol dnes rano ovu testik pozitivny, tak ovu by mala prist do dvoch dni :wink:
a plodny hlienik byva malokedy priamo v den ovu, skor den ci dva pred :slight_smile:
31. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobi, meriam 1,60 m :stuck_out_tongue_closed_eyes: čiže ozaj krpec :grinning: ja som ale v tehu nemala problém s donosením, alebo že by som spontánne potratila.... tam boli iné dôvody, ktoré nesúviseli ani s váhou, ani s vekom a nedali sa nijako ovplyvniť....
ale jednoducho dr. zahlásil, keď ma videl, že jednoznačne sa musíme snažiť o jedno bábo, dvojičky by boli na moju konštrukciu moc.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobi na ultrazvuk jdu 9.4. a tam by mi měli říct co to bude. Jinak miminku se daří dobře, ale mamince hůř :confounded: , pořád zvracim už je to únavné. Tak budu držet palce aby IVF vyšlo na poprvé.
31. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek