Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

eloana
20. dub 2009

ahoj holky tak hlasim mrcha zatim nic, ale on ji asi brzdi utros:(( no zitra skocim na krev a vecer utrost vysadim a hotovo stejen tam nic nebude takze......

miluse
20. dub 2009

Krásné ranko,

Leni, koukám, že ty jsi ale noční ptáček... co jsi tu ještě dělala takhle pozdě? 😕

Tak u mě mrška pomalu končí, až jsem sama překvapená... si to tělo prostě dělá co chce. 🙄

kikina666
20. dub 2009

ahojte

lenka ... no stacil by aj jeden ale taky uspesny 😵 😵 😵

papus
20. dub 2009

Krásné ráno clostilky 😉

ahoj Kiki 🙂

kikina666
20. dub 2009

papus ahoj .. tak ako dnes rano ??? ja uz bez clostiku ... ked som do seba dnes ladovala iba 2 lieky a 1 vitamin tak sa mi to zdalo strasne malo 😀 😀 😀

som zvedava na ten stvrtok ....

papus
20. dub 2009

vůbec se mi nechtělo z postele mám plnej nos,ale jinak je to ok 😒 ve čtvrtek jdeš na utz???

kikina666
20. dub 2009

papus presne tak ... mne sa tiez nechcelo vstavat ... boli ma hlava a oci, vcera som dlho revala cez vikend sme boli na chate som sa dala dokopy ako tak psychicky a vcera sa tam dovalili znami s polrocnym babom co sme boli spolu tehotne ... a pchali mi ho na ruky a zacali riesit moju psychiku tak som zase 3 hodiny revala

papus
20. dub 2009

kiki to je mi líto vím jak to na tebe musí působit ☹

kikina666
20. dub 2009

papus ... ludia su zli a zakerni a nechcu vidiet problemy inych ... ja by som na nu ohlad brala keby to bolo naopak ... oni sa snazili 3 roky a ked mala ist na laparku zostala tehotna .... uz zabudla ako sa oni trapili

papus
20. dub 2009

kiki lidi jsou bezcitní znám to taky na vlastní kůži jsme to poznala 😒 toto pochopí jen ten kdo to na vlastní kůži prožil,ale ta tvoje známá je na pěst sama nemohla ví jaké to bylo trápení tak proč nebere ohled na tebe?já bych jí dala.... 😠

kikina666
20. dub 2009

papus mi hovor

papus v tom dotazniku na adopciu je otazka .... Prijali by ste aj chore dieta ???? neviem co tam mam napisat, NIE ... ale preco ??? skus mi nieco napisat .... skusim pozbierat tipy od vas a potom z toho nieco rozumne dam dokopy

baby pomozte

papus
20. dub 2009

kik to je otázka na tělo 😕 nad tím bych asi taky hodně přemýšlela...záleží jak moc je to dítě nemocné nebo postižené samozřejmě ono za to nemůže...tady je otázka když jsi si ty porodila těžce nemocné dítě tak se s tím vyrovnáš,ale když by jsi ho adoptovala tak nevím jak by jsi to snášela když to budu brát podle sebe tak nevím nevím ☹ doufám,že jsem to napsala tak aby to bylo k pochopení 😨 je to těžký oříšek ☹

kikina666
20. dub 2009

papus dakujem ... preto som tu nadhodila tu temu co tam napisat, ked mi kazda napise svoj nazor tak hadam z toho nieco dam dokopy aby to malo hlavu aj patu

papus
20. dub 2009

nemáš zač...to je jasné každá na to budeme mít nějaký názor tak ti to snad pomůže 😉

kikina666
20. dub 2009

ani si nevies predstavit ako mi to pomoze pri spravnej formulacii toho dotaznika ...

bolia ma vajecniky ... to ais po tom clostiku ... chvalabohu som ho uz dobrala a vo stvrtok idem na utz... uz sa neviem dockat co tam bude

papus
20. dub 2009

určitě tam budou folíci držím pěstičky 😉 já teď budu čekat zda mrcha dorazí či ne ☹ ten můj mi večer říkal,že jsem ho vyždímala jak citron 😀 😀 😀

amisa
20. dub 2009

ahojte ..kikina..no pozeram ze uz riesis ten dotaznik..ta otazka ci by ste zobrali chore dieta? je divna lebo je rzdiel ako chore dieta myslia.. tazko chore by som enzobrala 😒

papus
20. dub 2009

kiki zatím se měj hezky musím jít do práce snad dojdu brzo a nebudu tam až do večera 😉 páááááá

kikina666
20. dub 2009

amisa no ved to ... riesim tu take otazky ze neviem co tam mam napisat

papus

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Ahoj kočky, krásné ráno, tak už se také hlásím 😉

Miluško, já jsem včera byla nucená ponocovat. Milda byl lítat a odletěl do Vodňan, tak se kus cesty vracel vlakem a musela jsem pro něj dojet do Veselí, což je asi 60 km od nás. Tam přijel až ve 21.15 a než jsme se vrátili k nám, tak už bylo takhle pozdě. No a Milda ještě zapnul net, tak jsem nakoukla 🙂 Ještěže jsem dneska vstávala až v 7 hodin, dřív bych to nezvládla.
A je super, že mrška už ti končí, o víkendu tě potrápila dost.

Kiki, teda ta otázka v dotazníku, to je fakt záludná otázka a hlavně hodně blbá. Já by jsem napsala NE, nedokážu si představit, že bych adoptovala postižené děťátko a taky hlavně nevím, jestli bych se o něj dokázala postarat. A Kiki, tam musíš vypsat, proč bys ho nechtěla?

Šárko, tak ty jsi tvého miláčka vyždímala jako citron? 😝 No to jste teda museli pěkně řádit 😀

Amisa, ahojky, jak se dneska máš?

amisa
20. dub 2009

lenka ahoj.. no celkom v pohode..ale od patka sa toho vela nezmenilo.. budem volat dokimu.. za par minut..ale asiasi zajtra znova clostylik.. a ovulka by vychadzala na predlzeny vikend 1.5. uz som manzelikovy nariadili relaxacny vikend.. nech nic neplanuje 🙂

Kiki no drzima palce..a nieje k tomu nejaky manual? ze co myslia timi otazkami..

aky ste mali vikend? ja som taky pohodovy 🙂 😎

kikina666
20. dub 2009

nie nemusim, neni to tam tak napisane ale su tam 3 riadky vybodkovane a ked tam napisem jednoducho NIE tak potom neviem na co su tam tie 3 riadky

a otazka Ake je vase manzelstvo ??? napisala som STASTNE a dalej neviem, a tiez su tam 3 riadky tak mi skuste dat nejaky tip co by sa tam este dalo dopisat

baby potrebujem s tym pomoct ...

amisa
20. dub 2009

manzelstvo.. skus napisat..pokojne, vyrovnane , plne porozumenia a bez vaznych konfliktov...s manzelom s aviete o svojich problemocha rozdielnych nazoroch pokojne porozpravat (teda ka po sebe nehazdete taniere..a susedia vam neklopu an dvre ci este zijete ) 😀 ..podla mna ich zaujima take cosi..le ved oni si vas na sedeniach asi este preklepnu

kikina666
20. dub 2009

amisa dakujem za tip

baby neviem co by som bez vas robila

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Amisa, tak to budete mít krásný prodloužený víkend 😉 😝

My jsme měli víkend taky pohodový, v pátek oslava, v sobotu jsme to dospávali a včera trošku sportu 😉

Kikina, já bych taky napsala štastné, spokojené, vyrovnané - asi bych to moc nerozepisovala, aby si třeba nemysleli, že se tím snažíš zamaskovat. Já jsem ve všem pro jednoduchost 😉

kikina666
20. dub 2009

lenka dik za nazor

dokedy beries clostik ?

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

kikina, nemáš za co. vím, že si nad tím doma sednete a proberete to ze všech stran. ale je fajn, když ti více lidí řekne jejich názor a můžeš srovnávat 😉

clostík mám do středy, zatím jsem v pohodě, dneska jsem spala jako dudek, žádné návaly.

kikina666
20. dub 2009

lenka no super ja som zvedava co bude na utz vo stvrtok

michamicha
20. dub 2009

ahoj, můžu se k vám přidat? dneska mi dr. oznámil, že mám opět mírně zvýšenou hladinu prolaktinu, dostala jsem norprolac a na ovulku mi napsal 3-7DC clostil, tak snad to pomůže 🙂 dělal mi utz a sliznice prý hodně nízká na to že jsem 15DC a folíky strašně mrňavý ☹
jak dlouho berete clostil vy? mě řekl, že jen ten 3-7 den, abych prý jich neměla hodně najednou 😕

luuca2
20. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem se zase zapojila po týdnu do pracovního procesu 😠 , Zítra ráno jedu k DR na UTZ jestli už bude něco vidět. Mám z toho docela strach ☹