Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
14. dub 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 26tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 24tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 21tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 18tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 18tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 12tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,12.tt
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 10tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 10tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 8tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov............8.4.UTZ ..22.3 našla //
nana............................33let...........2d.................l.....................33mesiacov ..................9.4.našla //

snažilky:
ka 131.........................27let............0d...............40DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov
jerryjanka....................27r.............0d.................27DC............................5x1cl................2roky..po lsk
fomarik........................27r.............0d..................27DC...........................2x1...................4roky
zakupanda..................33let...........1d.................26DC.........................3x1................12měsíců,calibrum
lebo5.............................29r.............0d.................26DC..........................1x0,5d..............12mesiacov
sofokleska...................24r.............0d................ 25DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................24DC (9DPO)...........3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................23DC...........................2x1cl...............22mesiacov
Slavulilienka...............33r..............2d.................. 17DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d.................. 13DC............................0cl..................dlouhodobě
hencidlo......................30let..............0d.................11DC.......................3x1cl................3roky
pajinka111...............38let............1d............. .......9DC......................2x1cl........dlouhod.,,UTRog,PREGNYL
bobi3...........................32let..........0d....................8DC.........................1x1cl................23 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d....................6DC..........................2x1cl...............9mesicu
danielapro..................26let...........0d...................4DC..........................3X1cl...............6mesicu
altalia............................32let............2d...................4DC ........................2x1cl......................1 měsíc

sliver
14. dub 2010

ahojte kočky,
ako sa máte?
ja som mala toho trošku dosť v práci po PN ☹
ale aspon som stále nemyslela na IUI 😀
testovať nejdem, až 14DPO, lebo to vždy prerevem tak som si teraz povedala že musím vydržať, síce neviem ako lebo ma to ťahá ;)

sliver
14. dub 2010

nana.76 - uprav si v profile zo snaženia na čakateľku 😉 to bude krása kukať na to ako ti budú týždne rásť 🙂

bobi3
14. dub 2010

krásne ránko princezny 😵 ako sa mi tu máte?

sliver, vydržala by som ešte aspoň do víkendu, a kedy chceš dať testík? 🙂

nana, ty si tehu? vyšlo hneď prvé IVF? 😕

😅

sliver
14. dub 2010

ajoj bobi,
testnuť chcem v utorok, to bude 14DPO, musím to vydržať!
juj ale je to ťažké 😉
možno to nevydržím a testnem v nedelu 😀

bobi3
14. dub 2010

sliver, ja by som si na tvojom mieste asi počkala až na ten utorok, v nedeľu by si ešte mohla byť zbytočne sklamaná, ale aj skoro potešená 😵 veď uvidíš, ako to vydržíš, prajem pozitívny výsledok 😉

zuzu1111
14. dub 2010

baby pozeram, ze tu mate v tabulke xenu1. V nejakej inej teme som citala, ze cakala dvojicky, potom to jedno dvojca vzdalo a teraz kedysi nedavno som citala zas, ze uz to vzdalo aj druhe dvojca ☹ ☹

nana.76
14. dub 2010

ahoj holky jen vam hlasím že mam potvrzene HCG z krve,doktorka řikala ze podle toho hcg to vypada že se chytlo jedno určitě to byl velky bojovníček.holky hodně štěstí vam všem.dala jsem testiky do albumu tak kukněte 🙂

wera
14. dub 2010

ahojte babulky 🙂

nani moc moc gratulujem to je úžasné 🙂
sliver, budem moc držať palčeky nech nájdeš aj Ty svoje dve čiaročky 🙂
bobi a Ty ako pokračuješ? už ste boli v nejakom centre sa poradiť čo a ako ďalej?
ja idem 5.5. na hystero a potom asi v polovici mesiaca začnem stimulácia na IVFko 🙂 ...tak sa už teším, ale mám aj trošičku strach...

hencidlo
14. dub 2010

caute babeny, tak ja som dnes bola na sono v heliku, folikov je kopec, v nedelu tam idem znova a potom idem pichat pregnyl a potom by malo byt iui...................... len dufam, ze tgo bude k niecomu.

silver, velmi ti prajem aby si nasla //, drzim palceky 😀 😀 😀

jerry ako si dopadla, uz mas aj vysledky krvi????????????

hencidlo
14. dub 2010

nana gratukujem aj tebe a nech sa vam dobre dari, a aby ste boli zdravi......... 🙂 😉 🙂

nana.76
14. dub 2010

werunk nebojky bude to v pořadku 🙂 nic to není jen větší naděj že se to povede 🙂henci dekuji 🙂

brunetka0
14. dub 2010

hencidlo,
kolko presne si mala folíkov? Ja som mala 4 a povedali mi, že mi IUI tentokrát nedoporučujú kvôli riziku viacpočetného tehotenstva. Tebe nič také nepovedali?

jerryjanka
14. dub 2010

no jasne že nega
čakam na ms a pojdem do toho znova ale už nebudem brať 5 clostilov denne

sedmitecka
14. dub 2010

jerry, to je mi líto, pět clostilů denně je příšerný, já mám problém s jedním denně ☹ ☹ ☹

nana, to je nádhera, krásná zpráva, veliká gratulace 🙂

nana.76
14. dub 2010

sedmitecko dekuji jsem moc stastna a to štěstí přeji vam všem. 🙂

hencidlo
14. dub 2010

brunetka,
pri 5 uz neratal ale take väcsie foliky boli len 2 a o viacpočetnom mi nič nehovoril, mozno sa nieco dozviem v nedelu 😀

jerryjanka
14. dub 2010

hencidlo - viac ako 5? wow kiež by som ja tak dobre reagovala
inak som si našla nove centrum na iui, kde to stoji o 60% menej

brunetka0
14. dub 2010

Jerry a kde? Ja chodím do TN do Cegysu a tam platím za IUI 40EUR. To je riadny rozdiel oproti tomu, čo tu čítam...

nanulik
14. dub 2010

awojte babulky, dávno som tu nebola ale občas vás idem prečítať.
pozerám že sú tu krásne novinky, tak srdečne blahoželám. 😵
a všetkým bocianom ktorí niekde zablúdil, posielam GPS-ky aby vedeli kde majú zhodiť balíčky radosti 😉

bobi3
15. dub 2010

krásne ránko 🙂

ahoj weruška, rada ťa tu vidím 🙂 tak my máme teraz trochu pauzu, začiatkom mája nás čaká iscare a asi aj IVF... 😒

jerryjanka, to mi je ľúto, a čím budeš stimulovať teraz?

nana, moc moc gratulujem, to vám vyšlo IVF? 😕

nanulik, ahooooj 😉 ako sa máš ako 2v1? 😀

nana.76
15. dub 2010

dobre ranko holky 🙂
bobi vyšlo nam ivf ale moc jsem tomu nevěřila byl ze mě hroznej pesimista,ale vyplatilo se to 🙂

bobi3
15. dub 2010

nana, to je supeeer, a vyšlo hneď prvé IVF? nás to asi čaká tiež 😒 kde ti to robili?

nana.76
15. dub 2010

bobi nam se to povedlo na po druhe.chodime do FN v Olomouci 🙂

nanulik
15. dub 2010

ahoj bobi 🙂 aj ked som už videla aj drobčeka na sone, stále mi to príde ako sen že sa niečo také krásne mohlo pošťastiť práve nám.
našťastie zvracanie zatiaľ nebolo žiadne, no ale sú veci ktoré neskutočne páchnu a občas mám žalúdok ako na vode, ale s misou som sa zatial nestretla 😀
a občas nejaké tie nálady a únava ma chytajú ale myslím si že je to celkom v pohode.

jerryjanka
15. dub 2010

aj ja pojdem do cegysu
stimulovať idem znova clostilom ale nie 5x denne
ale asi potrebujem riadny reset

jerryjanka
15. dub 2010

prepište mi den cyklu na 0 DC

lebo5
15. dub 2010

jerry myslím že CEGYS je OK. Ja tam chodím asi pol roka a mám Dr. Hlaváčika. Niekde som čítala že je náladový, myslím že som ho raz chytila v nie najlepšej nálade, ale nie je zlý, určite je výborný odborník a každý mávame blbé dni, nie? A vždy po vyšetrení sa ho spýtam či môžem zavolať partnera do vnútra a vždy nám hovorí všetko obidvom, sám povedal že je to vec nás oboch. Ja som s ním zatial spokojná.

bobi3
15. dub 2010

nana, tak to sa teším 🙂 a bol ten proces pred IVF náročný? 😒

nanulik, verím ti, tie pocity musia byť nádherné 🙂 tak si to pekne užívaj a staraj sa o seba 😉

jerryjanka, a koľkými? a ten reset ti verím, my momentálne tiež reštartujeme nielen telo ale aj hlavu (dali sme si na to 2 mesiace)... 😔

hencidlo
15. dub 2010

jerry a ake je to centrum? je dobre a za kolko?
co z toho ked je tych folikov vela, ked neviem ci sa nieco ujme a budeme tehotny. 😉