Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pitrisek26
6. kvě 2010

já jsem byla taky na pregnyl 14DC

sedmitecka
6. kvě 2010

pajinka, je mi to moc líto, držela jsem ti palečky a byla přesvědčená, že to klaplo ☹

elisabet, ahooooj, tak jak pokračuješ? já už jen čekám na mrchu, která by měla zítra dorazit, po víkendu šupajdím pro menopur a budem píchat injekce a v květnu hurá na první IUI 🙂 , clostilu jsem dost věřila, bohužel a ni třetí pokus nejspíš nevyšel, bříško už mi pomalu hlásí mrchu, začíná bolet ☹

jerryjanka
6. kvě 2010

ahojte
pajinka mohlo to byť aj biochemicke tehotenstvo
nemusel to byť pregnyl
brala si duphaston alebo utrogestan?

elisabet
6. kvě 2010

Ahoj sedmi, no já už na tebe vzpomínala! Ale bohužel v úplně jiné diskuzi, jaksi jsem si to hernajs popletla, no sedmi, kukni na graf, já mám ms dostat v sobotu, říkala sjem si že testnu zítra, a pokud mi teplota zítra neklesne tak testnu, ale asi klesne tak nnetestnu, uvidím jak zítra, a ty sji testila? že víš že určitě nejsi těhu??? No máš super že už máš rozjeto to IUI, to já ani nezačala, pořád si říkám to bude dobrý, to se vyřeší, a místo toho hlupák jeden jsem se mohla objednat a při nejlepším to pak zrušit, že? No asi to tak udělám, jenže u nás to asi nikdo nedělá, to asi běžný gynekolog neprovádí,že? No já zkusím zavolat do Ostravy do gyncentra tam by to snad šlo, nevíte holky jestli do takových center musím mít žádanku od svojí gyn? Nebo můžu na vlastní pěst?
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

janushik1
6. kvě 2010

no caute baby, tak uz som tu od doktora..
verdikt nasledovny: po clostyle vacsie mnozstvo vajok ale malinke, takze nic z toho, asi zaniknu. teraz mi dal duphaston a buduci mesiac budem opat stimul clostyl ale vacsia davka az 7 dni po 3 tbl.
ak ani to nezaberie tak nasledujuci mesiac zacneme pichat merional..

ale dufam, ze ten clostyl zaberie! drzte mi palce

jerryjanka
6. kvě 2010

janushik - to je väčšia davka? ja som brala 5 denne 😀
ale je pravda len 5 dni
6 dni to je podla mna už dosť no

janushik1
6. kvě 2010

jerry no tak ale vidis, ty si ichzobrala 25 a ja vezmem iba 20. posledny den vezmem len 2 tbl

sedmitecka
6. kvě 2010

elisabet, ty seš zlatíčko, že na mě vzpománáš i v jiných diskusích 😀 já jsem teď měla dost práce, tak jsem nestíhala dočítat...teplotky máš krásné, to je nadějné, třeba neklesne 😉 ,
já to právě tak pořešila, že jsem nás do CAR objednala už na začátku tohohle měsíce, byl to poslední třetí cyklus s clostilem ,tak jsem si říkala, kdyby náhodou klaplo, že zrušit ten termín můžu vždycky, ale kdybch bych volala až teď, další měsíc bych čekala na termín objednání a celé se to zase protáhne 😉 , takhle jdem už teď v květnu 🙂
test jsem nedělala, protože si myslím, že je to zbytečné, cítím popíchávání v podbřišku, takže mrcha se hlásí, mám jí naprosto pravidelnou, takže zítra dopoledne je tady, cítím ji v kostech 😀 ☹
jinak do centra se můžes objednat i bez doporučení od gyndr 🙂

elisabet
6. kvě 2010

jo sedmi, měla jsem to očíhnout od tebe, no což tak to udělám alespoň teď, teda počkám do zítra, testnu a uvidím, no já mám ms dostat v sobotu nebo neděli, takže teplota klesne až den předem. Teda v případě že nejsem těhu a má dojít ms 😅 , ale moc tomu nevěřím, mě bolí břicho už týden a něco a teď to i sílí, včera jsem se v noci budila jak mě bolel podbříšek, ale nepřikládám tomu těhotenství, no uvidím zítra, a pak se určo ozvu.

sedmitecka
6. kvě 2010

elis, tak to máme stejné, mě už bolí břicho dva dny, zítra je mrcha tady, to je jasné ☹ ....podle té neurčité bolesti a tlaků vždycky pár dní před termínem, kdy má dojít, mi jí bezpečně břicho prozradí, že se chystá 😠
do CAR zavolej, čím dřív tím líp, já budu zítra taky volat, abych si v pondělí mohla přijít vyfasovat injekce 😀
......ty tvoje bolesti, co tě budily nemusejí ale být od menses 😉

brunetka0
6. kvě 2010

Ahojte, tak dnes som bola v TN v Cegyse na folikumetriu, brala som Clostil a zase mám folikov moc - 4. Zase mi bolo doporučené tento mesiac na IUI neísť. Šlak ma ide trafiť, a to mi doktor znížil dávku z 1tbl na polovicu denne a aj tak sa ich urodilo až moc. Ach jo, na další mesiac nemám brať nič a prísť na 12 DC na sono... No nie je to do šlak trafenia?

pajinka111
6. kvě 2010

ahojík,
vítám nováčky.. 😉
pitrisek- mě říkal mudr.že je vždycky lepší když je jeden folík,že když jich je víc,že hůř dozravájí a většinou že praskne ten dominantní-největší a ostaní zaniknou,ale né vždycky-pak hrozí více četné těhotenství.Tak s tím pregynlem sme na tom stejně.. 😠
janushik-nezoufej,podle toho jak budeš na clostil reagovat,tak ti mudr.upraví dávky-zvýší ,sníží,hlavně chodit na utz,jestli se nedělají cysty..
jeryjanka,beru utrogestan a clostil už rok..co je to biochemické těhu?slyšela sem to ,ale nevím co to je...?
zatím mi nikdy nic pregnyl ani nic jinýho čárky na testu nedělalo a to beru pregnyl 2x5000jednotek,témě každý měsíc,ted vyjíměčně jen 5000jednotek a tohle.. 😠

wera
6. kvě 2010

ahojte babulky 🙂
ako sa tu mávate? čo nového?

nana.76
6. kvě 2010

ahoj Werunko maš novou fotečku tak jsem nebyla jista jestli jsi to ty 🙂 a jak ty se maš holka jedna co je u tebe noveho? 🙂

kkamca
6. kvě 2010

Wero ahoj,..
dlouho tě nebylo vidět.Jak se máš? 🙂

wera
6. kvě 2010

ahojte babulky 🙂
joj mám sa docela dobre 🙂 včera som bola na hystroskopii a o necelé dva týždne začínam stimulovať na IVFko tak som zvedavá ako to celé dopadne 🙂
a vy máte čo nového?

jerryjanka
6. kvě 2010

brunetka - ale ty si mohla isť na iui aj tak - len by si im podpisala papier že si bola upozornena na riziko viacpočetneho tehotenstva.
ja by som sa nenechala odbiť a šla by som aj tak

pajinka - biochemicke tehotenstvo je tehotenstvo zaniknuté hned v začiatku.

pajinka111
6. kvě 2010

jerryjanka.aha,to zní tak hodně chemicky,jak po těch prášcích-hormonech..hm,taky sem na to myslela,at už je to jak chce,tak nic není,taky se mi trochu i zpozdila ms,jednom mudr říkal,že většina opožděných ms,je ranně ukončené těhu,že se vajíčko přestalo dělit,nebo bylo cokoli špatně a odejde pak s ms a kdyby se netestovalo,tak by člověk ani nevěděl že byl těhu..raději si budu myslet že to byl pregnyl..

sliver
6. kvě 2010

wera ahoooj, jej akú máš krásnu fotku
tak už si späť a idete do IVF, velmo držím prsty!!!

lebo5
7. kvě 2010

Brunetka ja som dopadla v Cegyse tak isto, mala som 3-4 foliky, takže žiadne IUI a teraz bez liekov a potom uvidí a urobí IUI, máš Hlaváčika?

pajinka111
7. kvě 2010

Ahojky všem..
tak u mě zatím ms nikde,LF má být vždycky stejná,takže si myslím že se něco prostě událo,bud to to biochemické těhu,jak psala jerryjanka,nebo anovulák,na anovulační cykly se vlastně léčím už od 18 let,zatím co sem brala clostil a hormony,tak se mi to ještě nestalo,vždy byla ovulka potvrzená UTZ..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

sliver
7. kvě 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 26tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 24tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 21tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 18tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 18tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 14tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,12.tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 10tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 8tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov............8.4.UTZ ..22.3 našla //
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla //

snažilky:
Slavulilienka...............33r..............2d............. 40DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d............. 36DC............................0cl..................dlouhodobě
hencidlo......................30let..............0d.............34DC.......................3x1cl................3roky
pajinka111...............38let............1d.................32DC/15DPO/..........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,PREGNYL
elisabet.......................29let..........0d................29DC..........................2x1cl...............9mesicu
danielapro..................26let...........0d...............27DC..........................3X1cl...............6mesicu
altalia............................32let.........2d................24DC ........................2x1cl......................1 měsíc
jerryjanka....................27r.............0d.................22DC............................5x1cl................2roky..po lsk
fomarik........................27r.............0d..................22DC...........................2x1...................4roky
lebo5.............................29r.............0d.................21DC..........................1x0,5d..............13mesiacov
sofokleska..................25r..............0d.................19DC................................0cl..............22mesiacov
nela00.........................32 let..........0d.................18DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................28r..............0d..................15DC...........................IVF...............12 mesiacov

sliver
7. kvě 2010

lebo5 a ako? snažili ste sa?

pajinka no už sa v tom nevyznám ☹

wera
7. kvě 2010

ahoj sliver 🙂 hej hej idem na IVFko, doma už študujem info o injekciách a už sa začínam aj tešiť tak dúfam, že nám to výjde na prvý krát... 🙂 ... heeeh no fotečku som dal aktuálnu zo svadby a 🙂 ty ako pokračuješ v boji?
a bobi sa tu nebola niekedy ukázať? neviete ak sa má?
pa pa 🙂

lebo5
7. kvě 2010

Sliver no snažili ale nie horlivo, lebo už nám to ide troška na nervy tak počkáme na IUI a nebudeme to siliť.

elisabet
7. kvě 2010

Ahojte, tak pajinko, následuju tě, sedmi, to určitě nebyly bolesti od ms to jsou jiné bolesti a trvají dýl než týden, dnes jsem testila, negativní, jaké překvapení, to se dalo čekat, na teplotě trochu pokles ale myslím že zítra klesne víc a v neděli je tu ms! břicho mě bolí neustále, dnes dost moc, a nevím, nejsem hypochondr, ale mám strach abych tam neměla něco jiného, třeba cystu z toho clostilu, když mě dr ani po třech cyklech s clostilem nezkontrolovala, no my tu car nikde blízko nemáme, jedině v Ostravě gyncentrum, tak zkusím tam jestli by nám pomohli, Asi IVF nedělají ale IUI určitě ano, no zavolám uvidím. tak se zatím mějte 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

sedmitecka
7. kvě 2010

holky, tak jsem si teď pěkně pobulela, volala jsem do pronatalu, že chci teda objednat na pondělí na rozpis léků k IUI, jak mi řekla doktorka, a paní recepční mi suše oznámila, že nemáme schválené léky pojišťovnou, takže si mám zavolat až za měsíc, příští cyklus, teď se to už nestíhá ☹ přitom jsme tam byli na konzultaci 26.4., ale žádost údajně mudra poslala až 4.5., tak marně přemýšlím, proč může odkliknutí jednoho emailu trvat 8 dní 😕 😕 😢 😢
jsem strašně zklamaná a smutná a naštvaná zároveň ☹ 😠

elisabet
7. kvě 2010

sedmitecko ☹ ☹ ☹

sedmitecka
7. kvě 2010

elis, je to vážně pech, už je toho na mě nějak moc, pěkně mě to sebralo 😖 😢

soldi
7. kvě 2010

sedmitecka, skus sa na to pozerat z tej lepsej stranky, verim, ze vsetko ma nejaku pricinu, aj takyto odklad. mozno ziadne iui potrebovat nebudes ,alebo naopak, teraz nebola proste vhodna doba a Tvoje prve iui bude uspesne 😵