Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

reisi
14. kvě 2010

Ahojte, dievcata ako je to s tym clostilom? Kedy ho Dr. nasadi? Moze sa nasadit i vtedy ked byva prirodzena ovulacia a nedari sa dlhsiu dobu?

jerryjanka
14. kvě 2010

reisi - bola som v situacii ktoru opisuješ teda ovulacia bez problemov ale ndarilo sa viac ako rok - tak po vyšetreniach mi nasadili v care clostil a mali sme planovany styk. ale je to doktor od doktora niekto predpiše bez problemov niekto len po dlhom vypytovaní.

jerryjanka
14. kvě 2010

ešte k tomu
clostil pri normalne ovulujucej žene spôsobí /ale nemusí/ že žena vyprodukuje v jednom cykle viac ako jeden folikul a teda sa zdviha šanca na otehotnenie. dnes ale viem povedať že by som clostil nedavala pred hormonalnym profilom, spermiogramom - a ja asi ani pred laparkou.

reisi
14. kvě 2010

jerryjanka a preco by si nedavala? Ja mam za sebou hormonalny profil, ktory je ok a muz je po spermiograme a ten je tiez v poriadku...moj Dr. clostil ani nespomina a snazime sa skoro dva roky. Pravda je, ze som to s DR. zacala riesit az po roku neuspesneho snazilkovania, tak este stale kyva rukou, ze ono to pride kedze sme s muzom v poriadku. No uz nie som si ista, tymto postupom.

jerryjanka
14. kvě 2010

no ide o to že môžu byť nepriechodne vajcovody a clostil je fakt humus predsalen je to anabolický steroid ktory uživaju aj kulturisti ktorí dopujú... tak si to zober...
takže ja by som radšej zistila ešte tuto skutočnosť a ak to bude ok tak clostil a pripadne časom iui

reisi
14. kvě 2010

jerryjanka, dakujem! ach jaj laparku by som moc rada obisla ani neviem preco mam z nej taky strach...ale z hormonov mam strach este vacsi takze asi budem musiet volit mensie zlo...dam tomu zatial cas

jerryjanka
14. kvě 2010

reisi - ja ti poviem len vlastnu skusenosť 7 mesiacov som clostil brala
a potom sa zistilo že vaječnik z ktoreho som z tych 7 mesiacov ovulovala 6x má upchatý vajíčkovod
takže to moje branie bolo uplne zbytočné aj cele to snaženie... neviem či ma chapeš

reisi
14. kvě 2010

jerryjanka, aha , jasne rozumiem, no fakt zbytocne si sa pchala hormonmi a strata casu k tomu...dokelu tolko veci tam moze byt preco sa nedari az je to zazrak kto vobec otehu...ja sa po roznych negativnych skusenostiach s klasickou medicinou velmi bojim vsetkych umelych zasahov do tela a to tiez nehovorim o brani hormonov lenze ako to dieta potom mat ??? Uz sama neviem, ktorou cestou sa vybrat 😝

jerryjanka
14. kvě 2010

tak my sme sa okrem laparky dopracovali k dalšiemu clostilu a brala som ho až 5 denne no des a panika. a podstupili sme 2x IUI

sliver
14. kvě 2010

no jerry ako??? práve som prišla z práce a šup sem lebo som zvedavá!!!!

jerryjanka
14. kvě 2010

sli odpoved je 86 - v stredu sono

reisi
14. kvě 2010

fuuu jerryanka bojujes ako dracica, drzim palce...ja som momentalne na homeopatii a vitaminoch stavila som na prirodu len ci bude nejaky vysledok je vo hviezdach a ked nie tak asi mi zostane iba podobna cesta ako je ta tvoja... idem si vas tu pocitat aspon zmudriem 😉

jerryjanka
14. kvě 2010

kludne sa pridi poradiť
ja verim že ma laparka posunula o velky krok dalej - a vysledok uvidim v stredu - dufam 🙂

sliver
14. kvě 2010

jerry blahoželááám to je super!!!

jerryjanka
14. kvě 2010

zatial potichu 😉 dakujem

kkamca
15. kvě 2010

Jani tak doufám,že bude vše ok..ty víš--
A upřímně Ti gratuluji.. 😵

hencidlo
15. kvě 2010

ahoj jerry no tak cototo tu citam, tak sa ti to konecne podarilo?
no tak to ti blahozelám a prajem az to vsetko dobre dopadne.
ale aj ja chceeeeeeeeeeeem, boze kedy to uz bude.

kkamca citala som, ze mas problem so stitnou zlazou a aky mas s nou problem?

kkamca
15. kvě 2010

hencidlo:ahoj..No mám sníženou funkci..beru letrox 50 ,Zatim 1 tbl denně.Uvidím po další krvi což má být už jen cca za 2.5 měsíce,jestli se to lepší,nebo je to stejné. 😝 A taky mě čeká horm profil v pondělí,tak z toho mám docela hrůzu-

hencidlo
15. kvě 2010

cauko kkamca, tak to mas taky problem jak je ja berem denne 75 euthyrox plus na to 2x do tyzdna 25 euthyroxu, a v tom aj vidim moj problem, ze sa mi nepodarilo to iui, ale nadej zomiera posledna 😀
ty si uz spachala iui alebo ivf? 😉

kkamca
15. kvě 2010

hencidlo:kolik si měla Tsh?_______ Já právě ne nějak extra vysoké 5.2 ,ale dr mi řikal že i toto může být problém.
Nene IUI ani IVF za sebou nemám..dávám ted poslední šanci clostilu ( řekněme na popud dr)-měla bych od pondělí začít brát jakoby přes léto,a když nic tak v září k dr a napíše doporůčo.Aspon tak je to prozatím v plánu.(Jinak už sem clostil brala vloni a nezadařilo se)

lebo5
15. kvě 2010

Jerry potichučky gratulkujem 😀 😀 😀

hencidlo
15. kvě 2010

kkamca. no ked mi na stitnu prisli tak som mala okolo 25tsh dr. ma riesi uz dva roky ale mi to stale kolise a na poslednej kontrole som tiez mala tsh mierne zvysene tak preto mi dal este plus tych 25 euthyroxu, takze dufam ze som uz ok.
ja som brala clostil dva mesiace prvy som mala len 1 dozrety folik no aj ten bol maly a druhy mesiac boli dva dozrete a to sme skusili iui no nepodarilo sa , skoda................fnuk, fnuk

kkamca
15. kvě 2010

hencidlo---a ted se pohybuješ kde?víš nějakou hodnotu?Já mám trochu strach,že mi to ta štítka nedělá-že to bude bud jiný hormon např FSH--nebo prolaktin.Už abych to měla za sebou a věděla. 😒
A jdeš na další IUI?respektivě chystáš se?

hencidlo
15. kvě 2010

kkamca, ked mam v norme tsh tak ho mam medzi 4-5. ostatne hodnoty mam asi ok, ked mi o nich nehovoria.
spravne hodnoty tsh so od 0,3 do 5, takze to nemas moc nad limit, a ake mas priznaky pri stitnej?
ano chystame sa na dalsie iui len mi teraz po neuspesnom iui dali mesiac pauzu, takze cakam.

jerryjanka
15. kvě 2010

hencidlo - nam prve iui v heliku nevyšlo
ale druhe v cegyse ano 🙂

kkamca
15. kvě 2010

hencidlo:já ted čtu jednu tému..a tam holky píší,že jim v car řekli--že ideal tsh k otěhu je 2.5
A jinak dle laborky co sem četla může být tsh do 4--
Já žádné příznaky nemám..vůbec.Kdyby mi to nezjistily z krvi tak otom nevim.Jen dle sona mi našli :diskrétní autoimunitní ..a ted nevim přesně ten název ,abych ho nezkomolila.Ale prej to v překladu znamená nějaký zánět nebo co.

hencidlo
15. kvě 2010

jerry ani nevies ako ti to prajem, 😎 ty musis byt ist 😎 o v siedmom nebi,
vedela by som si to z 😎 iv 😎 o predstavit, keby sa to stalo aj mne 😀

jerryjanka
15. kvě 2010

hencidlo - no to vieš ide to ruka v ruke radosť a strach
asi to je normalne...
snad to dopadne dobre
držim jasne palce aj vam všetkym presla som si dlhu cestu a viem ake to je
takže baby dobra rada nad zlato nemyslite na to a chodte na dovolenku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to bol vtip 😀 😀 😀 vraždila by som za to ked mi to niekto povedal

kkamca
15. kvě 2010

Tady ti písnu několik výtažků tsh--vs---otěhotnění co psali holky,že jim řekli v car.
Ywčo mně dr. řekla taky,že ideál pro těhu je hodnota 2.Já měla o dost vyšší-doufám,že měla-a v CAR mi dr. řekl,že se embryo neuchytí a když ano,tak ho nedonosím
--------
Ahoj,
me bylo v CARu receno, ze pro bezny zivot je hladina do 5 v norme, ale pro tehotenstvi je hranicni 2,5. Idealni je vsak mezi 1–2.
Pokud je hladina nad 2,5 hrozi potrat.
Takze tva hodnota 2,9 je dobra, ale pokud chces mimco, tak by bylo lepsi, aby ti pry trochu klesla.
No a take zalezi na protilatkach, protoze pokud ty jsou vysoke, tak se muze jednat o chronicky zanet SZ a pak ty hodnoty SZ kolisaji a to chce lecit.
-----------------
Ahoj,
dnes jsem byla v CAR. Imuloložka mi řekla, že mám vysokou hodnotu štítné žlazy (3,7). Hranice pro otěhotnění je prý pod 2,5.

hencidlo
15. kvě 2010

kkamva, no tak toto mne dr nic take nepovedal, tak to by som si mala asi zvysit davku az sa dostanem do normy 😀
u mna sa to prejavovalo tak ze ma strasne boleli nohy, bola som furt unavena a mala navaly tepla