Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
15. kvě 2010

hencidlo:To aby se v tom vyznalo prasátko.. 😎 mě jako dr obvodák..řekl hned ,ře jako max je do 4 ..
No to já sem unavená taky..a furt bych jen spala.I když ted je to o krapet lepší..No nevim..odpoledne mám někdy stavy jít si lehnout.Návaly to mívám taky.A nohy ty mě bolej furt--ale asi z váhy. 😝

jerryjanka
15. kvě 2010

kamci dakujem - snad bude všetko ok.

hencidlo
15. kvě 2010

kkamca no vidis ja ked som chodila k obvodakovi tak ten si uz musel myslet, ze som hypochonder a ako poslednu alternativu mi urobil sono stitnej a problem bol vyrieseny aspom z jeho strany 😉
a tie priznaky co som pisala maju priamy suvis so stitnou a aj ja som pocas toho kym mi ju zistili pribrala 20 kg, tak si vies predstavit co to urobilo s mojou psychikou, ked som isla z velkosti 36 na 42-44, snazila som sa aj schudnut, ale dr mi povedal ze schudnem maximalne tak 5 kg, čo je nic, tak som to uz s tou vahou vzdala a snazim sa s tym vyrovnat 😝

jerryjanka
15. kvě 2010

henci - velkosť 42 toby som skakala radosťou keby som mala

kkamca
15. kvě 2010

hencidlo:No já právě k dr nerada chodím..Ale musela sem na předoperační..tak okrem toho mi udělal i tu štítku a tím se na to přišlo..
Já teda tlouštku mám tak trochu generační,ale určo i vyžranou.No co už --nějak to moc neřešim. 😎
Jen at už je to mimi.

JERRY musí!!!!!!!!!!! 😀

hencidlo
15. kvě 2010

jerry ale z 36 na 42-44???????????????????

jerryjanka
15. kvě 2010

ja som nosila 40 a nosim 48/50 takže viem o čom hovoriš

hencidlo
15. kvě 2010

jerry a ty si mala aky problem tiez stitna?

hencidlo
15. kvě 2010

jerry tak ty si teda spokojna s tym trencinom? a robia tam aj asistovanu reprodukciu?

jerryjanka
15. kvě 2010

hencidlo - neviem -štitku mi nikdy nerobili inak mam nepriechodny vajcovod, zhoršeny spg mame a mam pco
robia všetky vyšetrenia a iui
ivf nerobia

hencidlo
15. kvě 2010

ale, ze ci tam je moznost mat aj spermie od darcu

lebo5
15. kvě 2010

Jerry som rada že ti CEGYS pomohol, ja dnes čakám mrchu a v pondelok tam budem volať o IUI, snáď pomôžu aj mne, teším sa s tebou 😉

jerryjanka
15. kvě 2010

hencidlo to si ista nie som skôr nie ako ano
lebo - dakujem držim palce

jerryjanka
15. kvě 2010

jeeeeeej jak to pekne vyzera 😀 asi to ale zmaznem zatial

kkamca
15. kvě 2010

jerry to jo ..parada vid.

sliver
15. kvě 2010

jerry som v pomykove - v tvojom fotoblogu máš že si začala špiniť?
nechápem.....

jerryjanka
15. kvě 2010

špinila som na 12 DPO
dnes som 17 DPO
v tejto cvhili nešpinim

elisabet
15. kvě 2010

kamča a hencidlo, já mámpodle hormonálního profilu TSH 0,531, T3 volný- 5,07, T4 volný-14,3,Fsh 7,0. Dr mi říkala že to mám v normě, to znamená ale že se blížím k té nižší hranici která je 0,3, to pokud je pod 2,5 tak je to pro těhu dobré??? nebo musí být přesně 2,5??? Díky
jerry, i já ti potichonku přeju a blahopřeju 🙂

kkamca
15. kvě 2010

elisabet: maličko sem ted z toho mimo..z toho tvého dotazu..
Já měla 5.2 a dr mi řekl--že je to špatně,že norma je do 4..Jako u TSH.
Pak sem ale slídila na e miminu a tam mi holky jasně píší že ta hladina by měla být kolem 2.5 pro otěhulení.
Taky jsem ale slyšela názory,že někdy ani špatná štítka nedělá problém.. 😕

kkamca
15. kvě 2010

Eli no pokud to máš pod 2.5 to TSH ,tak by to mělo být v poho..Ale nechcii plkat kraviny.Nemám to podložené.Jen to psali holky na miminu-ty hodnoty,co jim v car řekli. 🙂

elisabet
15. kvě 2010

no právě že mi dr řekla že je to v pořádku, a prý endokrinoložka se mnou stejně s takovýma výsledkama nic dělat nebude...no uvidíme, já mám divnou dr, jak už jsem psala, clostil teď beru čtvrtý měsíc za sebou, ani jednou mi neměřila vajka a nebo jak na clostil reaguju, a tak jsem se objednala k jinému dr, a jdu už ve středu, je to primář v naší gyn. a zabývá se prý problémem s otěhu, tak tam jdu ve středu na prohlídku a rovnou ho požádám ať mi kukne na vajka jelikož budu zrovna 11dc, tak to už by mohl něco vidět, že??? Kkami díky 😉

kkamca
15. kvě 2010

elisabet:******** záleží jaké maš cykly..já mám dlouhé takže u mě by bylo na 11 dc brzy.. 🙂
Já chodim spíš až na 15 dc.. 😉

kkamca
16. kvě 2010

Dobré ráno,
elisabet ještě sem chtěla včera napsat,že když koukne-určo to nebude na škodu!!! 😀
Tak a já jdu snídat.

sliver
16. kvě 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 30tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 28tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 25tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 22tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 22tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 17tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,15.tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 14tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 12tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 11tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 8tt

snažilky:
Slavulilienka...............33r..............2d............. 48DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
danielapro..................26let...........0d...............35DC..........................3X1cl...............6mesicu
altalia............................32let.........2d................33DC ........................2x1cl......................1 měsíc
jerryjanka....................27r.............0d.................31DC............................5x1cl................2roky..po lsk
fomarik........................27r.............0d..................31DC...........................2x1...................4roky
lebo5.............................29r.............0d.................30DC..........................1x0,5d..............13mesiacov
sofokleska..................25r..............0d.................28DC................................0cl..............22mesiacov
nela00.........................32 let..........0d.................27DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................29r..............0d..................24DC...........................IVF...............12 mesiacov
hencidlo......................30let..............0d.................11DC.......................3x1cl................3roky
elisabet.......................30let..........0d.....................8DC..........................2x1cl...............10mesicu
pajinka111...............38let............1d......................7DC..........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
kkamca........................30let...........1d............. ......4DC............................2 x 1 cl.................dlouhodobě

olive
16. kvě 2010

Ahoj holky, prominte, ze vam sem lezu. Ted mam prvni mesic nasazeny clomid brala jsem 2tablety denne od 3 dc po dobu 5-ti dnu, 11dc utz, mam dva foliky, 12dc jsem si pichla pregnyl 10 000 iu. Pri vcerejsim snazeni me bolel dost cely spodek, a bricho citim porad. Mela jste to taky nektera tak? Mam cykly 25 dni.
Jinak vsem snazilkam preji hodne stesti 🙂 .

sliver
16. kvě 2010

olive nemáš sa prečo ospravedlnovať
tak som pri tebo pospomínal ako to bolo ked som začala brať clostyl a napadlo ma že tiež ma bolel spodok ale už to prešlo.... no neviem či to bolo z clsotylu, moc som to k tomu neprisudzovala......
možno to je z úplne niečoho iného........
držím prsty aby to bol prvý aj posledný mesiac s clostylom 😉
tfuj tfuj tfuj

olive
16. kvě 2010

Sliver - no ja prave uz clomid brala asi pred 5-ti rokama a nevzpominam si na takove bolesti. Proto jsem se ptala. Dekuji za povzbuzeni i tobe preji hodne stesti.

kkamca
17. kvě 2010

ahoj holky..
Tak jsem po krvi a vysledky se dovim až další tyden na folikulometrii.

olive:já začla dnes s clostilem..JINAK SEM HO BRALA VLONI..a bolesti sem měla ohromný-podbřišku,ale jen při 2 tbl.Když sem pak brala jednu ,tak nic. 🙄

sliver
17. kvě 2010

kkamca to si bola na ten hormonálny profil?

olive možno to je fakt z toho, ked to aj kamča potvrdila, neboj prejde 😉

koira
17. kvě 2010

ahoj holky myslite ze hcg 10260 v 5+4 tt je ok?neni to moc? kdyz jsem mela 14 dni po ovulaci 140...a ted 25 DPO uz pres 10000? diky za odpovedi moc mi pomuzou