Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
17. kvě 2010

sliver ano na hormonálním profilu.. 🙂 Tak jsem napnutá jak kšandy,jak to bude,snad ani do další středy nevydržím. 😝

olive mě to bříško bolelo tak,že sem měla problém i se sexíkem.Jsem zvědavá jak to bude ted. 😕

jerryjanka
17. kvě 2010

koira - no môžu byť dvojky z toho - ale skôr nie - ked som pozerala hodnoty tak na 24 DPO je priemer okolo 540-10 000 takže myslim že je to ok - každopadne počkaj si na uzv - možno sa budeš tešiť dvojnasobne - jaaaaaj čo ja by som za to dala
moc by som dvojky chcela ale ja som mala na 14 DPO hcg len 86

koira
17. kvě 2010

jerryjanka:moc dekuji, ja bych si taky dvojcatka moc prala, jelikoz jsme o ne uz jednou prisla...ale samozrejme jsem stastna i za jedno...a gratuluji k // 🙂

hencidlo
17. kvě 2010

caute baby, ako to robite, ze mate // aj ja chceeeeeeeeeeeeeem, dajte nejaky navod 😔
inak vam prajem aby ste to dotiahli do uspesneho konca a dockali sa toho vytuzeneho drobceka pripadne aj dvoch 😉 😀 😉

jerryjanka
17. kvě 2010

hencidlo tak neviem ako ty ale ja už som čakala skoro 2,5 roka 😅 ale navod nemam - bolo to ako vždy - proste iui je o nahode kedže pravdepodobnosť je tam len 10-15%

sliver
18. kvě 2010

koira asi to budú dve 😉
uvidíš na utz

sliver
18. kvě 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 30tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 28tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 25tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 22tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 22tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 17tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,15.tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 14tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 12tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 11tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 8tt

snažilky:
Slavulilienka...............33r..............2d............. 50DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
danielapro..................26let...........0d...............37DC..........................3X1cl...............6mesicu
altalia............................32let.........2d................35DC ........................2x1cl......................1 měsíc
jerryjanka....................27r.............0d.................33DC............................5x1cl................2roky..po lsk
fomarik........................27r.............0d..................33DC...........................2x1...................4roky
lebo5.............................29r.............0d.................32DC..........................1x0,5d..............13mesiacov
sofokleska..................25r..............0d.................30DC................................0cl..............22mesiacov
nela00.........................32 let..........0d.................29DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................29r..............0d..................26DC...........................IVF...............12 mesiacov
hencidlo......................30let..............0d.................13DC.......................3x1cl................3roky
elisabet.......................30let..........0d.....................10DC..........................2x1cl...............10mesicu
pajinka111...............38let............1d......................9DC..........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
kkamca........................30let...........1d............. ......6DC............................2 x 1 cl.................dlouhodobě

hencidlo
18. kvě 2010

jerry no vidis a my sa snazime uz 3 roky a stale nic, ale snad raz...................

kkamca
18. kvě 2010

hencidlo:a my 4 roky a nic 😝 ale snad raZ... 🙂

zuzu1111
18. kvě 2010

ahojte baby - jerry v stredu mas to sono? tak som velmi zvedava a cakame na info....
ked budete menit tabulku, tak ja som uz od zajtra 13tt

jerryjanka
18. kvě 2010

zuzu ano zajtra - ale vredy mam riadne z toho teda
zuzu môžem sa spytať kedy ti začalo byť zle že by si vracala?

zuzu1111
18. kvě 2010

jerry ja patrim k tym stastnym niekolkym vyvolenym zenam, ktore nezvacali 🙂 ...a pomaly koncim prvy trimester, tak verim, ze uz ani nebudem....mam to asi po mamke, ani ta nezvracala, ked cakala nas ...a verim, ze sa bojis, ja som tiez na kazdy UTZ isla s malou dusickou, ci je vsetko OK....a trva to dotera, buduci pondelok idem na prvotrimestr.screening na vyvojove vady, tak si vies predstavit ake stresy...

lebo5
18. kvě 2010

jerry a aj ťa bolí brucho alebo vaj. alebo maternica ako pred mrchou?

jerryjanka
18. kvě 2010

zuzu uplne viem ako ti je - joj nech už rodime 😀
lebo 5 nie stale ale sem tam pobolieva asi rastuca maternica. si myslim teda

inak k tomu vracaniu ja som už vracala 7x a to viem len tyžden že asi sa zadarilo 😅

jerryjanka
18. kvě 2010

lebo5 ty si testila že
lebo tvoj dnešny status že by tomu nasvedčuje - ukaž testiiiiiiiiik chceme vidieť

nanulik
18. kvě 2010

ahojte dievčence, len som tak nakukla a čo to tu nevidím 😵 😵 😵 😵 normálne mi až srdiečko poskočilo 😵 😵 😵 😵

jerry úprimne ti gratulujem a už tu aj púšťam slzy na klávesnicu 🙂

jerryjanka
18. kvě 2010

nanulik dakujem ešte ale nie je moc k čomu - na uzv až zajtra ideme tak aspon bublinka - či dve - tam budu snad

nanulik
18. kvě 2010

musí byť ty si to zaslúžiš 🙂
hlavne si dávaj na seba pozor, nedvíhaj nič ťažké a pri hocijakom náznaku únavy oddychuj, ale asi nie som jediná kto ti dáva takéto rady 🙂

lebo5
18. kvě 2010

No tak ja sa tiež potichučky priznám. Pred dvoma týždnami som mala 4 dni v kuse teplotu 37,5 ale normálnu nie bazálnu. potom pokoj a v minulý piatok som mala dostať mrchu a nič. a teraz v nedelu zasa tie teploty vlastne až doteraz ešte trvajú a včera sme našli // 😀 , a dnes ráno sme test zvopákli a zasa // 😀 😀 😀 , len to ešte nikto nevie (len kamoška a sestra), pokiaľ to dr. neodobrí (31.5. ideme do CEGYSu). Len neviem čo znamenajú stále tie teploty,neviete mi niekto poradiť??? Jerry ideš tiež do CEGYSu ?

nanulik
18. kvě 2010

gratulujem 🙂 a ak je žena tehotná tak by mali byť teploty stále hore. ja mám teraz 37 °C stále

jerryjanka
18. kvě 2010

lebo 5 do cegysu sa pridem len podakovať s kytičkou , na kontrolu idem do heliosu - ale nepriznam sa že som bola na iui inde 😅
maju tam lepšie sono preto tam chcem isť - a aj na dalšie testy a merania aj na 4D chcem isť do martina ale to predbieham

kedy ti vychadza termin lebo sa mi zda že nejak 18.1.-19.1. nie?

kkamca
18. kvě 2010

lebo5: 😵

lebo5
18. kvě 2010

Jééééžiš to ma ukludnilo, ďakujem Nanulík, táááky kameň zo mňa odpadol, a je že nie je niečo v poriadku.

jerryjanka
18. kvě 2010

inak moc gratulujem - konečne sa to rozbieha zasa spravnym smerom už to bolo treba veru -
a neboj sa my budeme pssssssssst 😀 😀 😀

jerryjanka
18. kvě 2010

buducu sobotu asi budem cen NMNV prechadzať - pojdeme do piešťan - ak teda nebudem mať totalne rozgrckane plány - chceme isť na dni národnej hrdosti - po slovenky letecký den. už 4 roky si hovorim že dufam že dalši rok už pridem s bruškom alebo s kočikom...

lebo5
18. kvě 2010

Termín??? Tak nad tým som ešte ani nerozmýšlala. tak sa to dá nejak aj vyrátať?Kkamca asi tak nejak som vyzerala ked som zbadala ten test 😵

jerryjanka
18. kvě 2010

lebo5 kedy si mala poslednu ms a kedy si bola na iui teda ak si bola alebo kedy si mala ovulku hodim to do kalkulačky
ja len že ja som mala dostať ms minuly štvrtok a termin mi vychadza na 18.1. tak preto som tipla niekedy po mne

lebo5
18. kvě 2010

No tak tam (do PN) sa chystáme aj my až do toho niečo nepríde, a ja teda nezvraciam zatial (ani mama a sestra nevracali), ale ked to príde tak nech len vraciam ale vajo nech sa držíííí....

lebo5
18. kvě 2010

Jerry MS bola 17.4.

lebo5
18. kvě 2010

IUI som nestihla,teda chvalabohu, mala som isť tento mesiac.