Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
23. kvě 2010

sedmi - dakujem - snad to bude ok

lebo5
24. kvě 2010

sedmitecka dakujeeeem dufam že aj na vás ostatne sa to čoskoro nalepí 😀

lebo5
24. kvě 2010

Jerry čo? bola si u dr.? ako si dopadla? už bolo počuť aj srdiečko? či tam ti to nepovedia? moc otázok, že? 😀

sofokleska
24. kvě 2010

ahojte,tak ja dnes 2DC☹buduci mesiac pravdepodobne začnem znovu z clostilom snad už konečne uzspešne.
blahoželam jerryjanka aj vy ste brali ten profetil že?aku dlhu dobu ste ho brali kym sa podarilo?

jerryjanka
24. kvě 2010

ahojte
lebo nie nebola som - včera som už vôbec nešpinila ani dnes rano - tak som si aj znižila davku duphastonu - vo štvrtok aj tak idem do heliosu takže tam a uvidi či je to ok alebo nie

sofokleska - my sme brali profertil tak na striedačku - raz ano raz nie a aj to len jednu denne.
my sme nemali až tak velmi zly spg

pajinka111
24. kvě 2010

Ahojík všem
tak sem se vrátila z měření folíku a prd!mám jen jeden a má jen 12mm ,minulí cyklus byl taky malej a pak zanikl a byl anovulák,ted to má náběh znovu že ovulka nebude..ještě mám jít na měření ve středu,jestli povyroste nebo co se děje,pokud zase zanikne,tak mám jít na krev v pruběhu msa udělají mi znovu hormonální profil a podle toho se uvidí co dál

jerryjanka
24. kvě 2010

pajinka - snad do stredy bude mať aspon 16 mm 🙂

cathy77
24. kvě 2010

pajinka, ja som mala tento cyklus to isté - "až" 13mm a tam aj skončil 😒 a teraz nie a nie sa dočkať krámov, predpokladám, že folik nepraskol, ostal na vaječníku a cyklus sa naťahuje... vlastne ako každý u mňa... 😖

jerryjanka
24. kvě 2010

cathy - bola si viac krat na uzv?

alexiaaa
24. kvě 2010

Ahojte holky, moc jsem na koníka nechodím, spíš často pročítat, pro radu. Ale teď bych potřebovala pomoc pro kamarádku. Snaží se o miminko už skoro 5 let a teď má po druhé missed ab. Chtěli si dát pauzu, ale už jsou to skoro 3 měsíce a pojedou na dovolenou a chtějí se snažit znovu, bohužel bez Clostilbegytu jí nezrají folikuly a tak bych se chtěla zeptat, poprosit jestli nezbyl někomu Clostilbegyt, který už nepotřebuje? Jí by strašně moc pomohl, a jak na něj reaguje to už ví, brala ho už nesčetněkrát. Za případnou pomoc (prosím do IP) kdyžtak moc děkuji 😉.

lebo5
24. kvě 2010

alexiaaa mne nezostalo, vyšlo mi to akurát, sorry 😒

nattalli
24. kvě 2010

alexiaaa - já ho mám třetí měsíc, ale řekli mě, že dýl, než půl roku ho vrát nemám, tak jestli ta Tvoje kamarádka trošku neriskuje. Měla bych strach jí ho dát jen tak. ☹

hencidlo
24. kvě 2010

cauko babeny,

paji neboj mozno doraste potvorka a podari sa to, ozaj a ako beres clostik?

jerry a ty ako citam, za si nesla k dokimu, tak je vsetko ok?

jerryjanka
24. kvě 2010

hencidlo - nie nie je všetko ok - zajtra idem do martina 😔

lebo5
25. kvě 2010

Ahoj Jerry, čo to čítam? nie je všetko OK? stále špiníš? čo sa deje? 😕

pajinka111
25. kvě 2010

jeryjanka-drž se holka,bude to dobrý..pokud je to jen špi nění nenmusí to nic znamenat..držím pěstičky a nohy mám v pěst 😉

jerryjanka
25. kvě 2010

ahojte dakujem baby
zatial vyzera byť všetko ok - kludovy režim - neupratujem ani za svet 😀

lebo5
25. kvě 2010

Jerry..... 😀 videla som tvoje bábino,, to je super že je všetko ok, a škoda že je len jedno, priala som ti aspoň dve 😉

jerryjanka
25. kvě 2010

lebo hlavne že to vyzera byť ok. 😵 aspon nemusim dokupovať dalši kočik 😀

elisabet
25. kvě 2010

Ahojte holky, těhulky, držte se!!! 😉
Sedmi, ahoj, jojo jsem s novým dr. spokojená, jinak nic nového, přikládám graf, zkoušela jsem dát zítra teplotu stejnou jako dnes a vyšla mi ovule na 15dc, no ale včera jsem po ránu měla šílené křeče v podbříšku, bralo mě to na čůrání a i křeče kolem konečníku 😕 tak si myslím jestli ovule nebyla včera, no a nebo v noci ze 15na16dc. Každopádně sexík byl!! a jak už jsem psala tak 11dc jsem měla folik24mm tak by z toho něco mohlo být 😅 uvídme, nachám se přkvapit. Sedmitečko a až budešč vědět jestli ti už pojišťovna schválila IUI tak dej vědět. 😉 Mějte se holky... 😀

elisabet
25. kvě 2010

jo ten graf, jsem já to alo popleta... 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

jerryjanka
25. kvě 2010

eli - tak ja by som vyhodnotila graf ako ovulkovy na 16 DC ale ktovie 🙂

elisabet
25. kvě 2010

přesně tak jerry, no uvidíme 😉 .

cathy77
25. kvě 2010

ahoj jerry, bola som ten 15.DC ked bol folik zakrsnutý a teda sme sa dohodli s dokim, že ked začne dalsí cyklus, na treti den normalne nasadím clostil a prídem 9.DC zas, takže momentalne som33.DC a čakám(ja ale stale mam taketo cykly do 40 dní), ale čakala som, že tu dlzku clostil trochu upraví... 😖 Ak nedostanem do piatku tak sa objednam na uzv na buduci týžden 😖
PS viem, že tehu nie som, príznaky som mala pri oboch tehotenstvách jasné od začiatku(hlavne od cca 10.DPO prsia na prasknutie, boľavé s modrými žilkami atd...), takže žiaľ, táto možnosť to nie je...

jerryjanka
25. kvě 2010

cathy - viem ako ti je - to nekonečne čakanie... to je otras

sofokleska
26. kvě 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 30tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 28tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 25tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 22tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 22tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 17tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,15.tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 14tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 12tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 11tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 8tt
jerryjanka....................27r.............0d.................x1cl................2roky..po lsk ..................6tt
lebo5.............................29r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 6tt

snažilky:
altalia............................32let.........2d................43DC ........................2x1cl......................1 měsíc
fomarik........................27r.............0d..................41DC...........................2x1...................4roky

nela00.........................32 let..........0d.................37DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................29r..............0d..................34DC...........................IVF...............12 mesiacov
hencidlo......................30let..............0d.................21DC.......................3x1cl................3roky
elisabet.......................30let..........0d.....................18DC..........................2x1cl...............10mesicu
pajinka111...............38let............1d......................17DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
kkamca........................30let...........1d............. ......14DC............................2 x 1 cl.................dlouhodobě
danielapro..................26let...........0d.....................9DC..........................3X1cl..............76mesiov
sofokleska.................25r............0d......................4DC............................0cl..............23mesiacov

jerryjanka
26. kvě 2010

sofo tak novy cyklus - snad posledny - hlavne nova šanca. držim palce všetkym zo spodnej tabulky aby sa presunuli na vrchnu a z vrchnej aby uspešne prežili 40 tt a porodili zdrave babatka 🙂

simib
26. kvě 2010

Ahojte.Len by som chcela radu.Nikdy som nemala problém s hormónmy ani OVU ani proste ničím.Lekár mi na pokus dal Clostil a Duphik a teraz že zrazu na 20DC folik 30mm a dnes na 26DC že 52mm.Dal mi na 10dní injekcie nejaký Thiamin.Ja si myslím,že kôli tomu,že mi nasilu dal na dobrý cyklus lieky tak sa to dosralo.Som z toho nešťastná. ☹ ☹ ☹

jerryjanka
26. kvě 2010

simi - spravila sa ti cysta - proste folik nepraskol - ona praskne a odide s ms - ja som tiež nikdy s ovu problem nemala a brala som clostil dokonca ku koncu 5x denne - teda davka jak pre slona.
proste na to telo tak zareagovalo

simib
26. kvě 2010

Jerry ďakujem.Prečo robil so mnou pokusy ale?Vôbec neviem kto mi to bude pichať a či to pomôže.Mám silné bolesti.