Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

vendy05
20. dub 2009

mannerko děkuji daří se nám zatím ťuk ťuk skvěle, prcek roste tak jak má jee teď koukám, že budete mít nádherný vánoční dáreček 😵 tak moc gratuluji 😵
Leničko ahojda 😉 já zase dneska ořvala, v jedný diskuzi holčina přišla o miminko ve stejnym týdnu jako já 😔 chuděra. Já doufám, že z dovči se vrátíme v pořádku tři, furt projíždím diskuze a cestuje hodně těhulí, tak snad to bude v pořádku MUSÍ

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

man, vidíš, i doktoři se mohou mýlit. a tohle je nádherný omyl 🙂
a jak píšeš, je lepší na to moc nemyslet, věnovat se jiným věcem a nechat to osudu. já už tento cyklus taky neměřím, ovulku mám bez problémů, tak to nemusím sledovat, sexíkujeme pravidelně a prostě nějak to dopadne.

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009
lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Vendy, takové diskuze si nečti, i když bohužel se to stává, je to život. I já znám několik holčinek, které přišly o miminko na konci 3. měsíce.
Ale to není tvůj případ, vy jste tři a tři se také vrátíte a úplně v pořádku 😉

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Jo a holky, koukám v tabulce, že mariettka měla testovat, pokud nepřijde ms. Zatím se neozvala, tak snad je vše v pořádku. To by bylo krásný, další těhulka 🙂

vendy05
20. dub 2009

Leničko děkuji moc jsi hodná 😵 😵
teď koukám, že nemám v tabulce mry po poslední kontrole 🙂 jdu to napravit

miluse
20. dub 2009

Ahojky,

já vás vůbec taky nestíhám, jsem ráda, že stíhám ten šrumec ve vedlejší diskusi 😅

Vendy, to vůbec nemáš číst... ty se hezky připravuj na dovču a hezky si ji užij, když už se na ní tolik těšíte 😉 a uvidíš, že to bude fajn, pak budete kulihráškovy vyprávět, kde s vámi všude byl když byl ještě v bříšku 😉

vendy05
20. dub 2009
vendy05
20. dub 2009

Miluško děkuji moc 😵 já vím, no těším se jak malá holka, vždyť už za pět dní budem pryč 😵

jerryjanka
20. dub 2009
jerryjanka
20. dub 2009

Babulky možno by to chcelo skôr tabulku do albumu - nechce sa to niekomu urobiť?

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Miluško, já koukala v diskuzi o IVF, že vám tam přibyly těhulky. Pozdravuj od nás Gucci a že jí moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka.

A ty se k holkám doufám už brzy přidáš 🙂

Jerry, ahojky, hezky jsi se k nám přidala 🙂 Uvidím, jak mi vyjde čas, a dala bych tabulku do albumu. Už jsem nad tím jednou přemýšlela, ale teď už se teda do toho pustím 😉

vendy05
20. dub 2009

aaaa zase mám useklý dodatek v tabulce 😀 😀 😀

jerryjanka
20. dub 2009

vendy prepač robili sme to asi naraz 😀

lenka - bude to prehladnejšie lepšie len je s tym troška roboty

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009
miluse
20. dub 2009

Leni, jj, přibývají tam jak houby po dešti, tak to mi dává dost naději, že první IVF může vyjít 😉 no je tam prostě šance 50 na 50, buď jo anebo ne... uvidíme co nám za 14 dní řeknou za výsledky a pak už to snad pofrčí 🙂

a co ty, máš ještě clostík?

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Miluško, mám ještě clostík, dneska si dám třetí tabletku. A představ si, zatím žádné vedlejší účinky, v noci spím jak dřevo, nepotím se, nebolí mě hlava, jako bych ani clostík nebrala.

No vidíš, u vás to teď pofrčí rychle, výsledky tu budou coby dup a pak už stimulka a do 2 měsíců je z tebe těhulka 🙂

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Jerry, já to nějak zvládnu, je to taky součást mojí práce dělat různé tabulky, tak si s tím pohraju 😉

vendy05
20. dub 2009

Leničko děkuji 😀 😀
Holky odmlčím se jdu do vany a pak se tu ukážu 😉

jerryjanka
20. dub 2009

leni - mne prišli tie stavy uzkosti, návalov a tak až po dobrati počas brania nič ani ťuk
a minuly mesiac som brala len duphaston - a to ma 11 dni bolela hlava. a teraz ho beriem druhy den a zatial nič tak to snad bude oka 🙂
držim nam všetkym palce

miluse
20. dub 2009

Leni, už si na něj asi tělo zvyká, ikdyž já ty návaly většinou měla až snad po dobrání, ale kecala bych 😕

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

jerry, já to taky měla pokaždé jinak - jednou hned po první tabletce, pak zase až po skončení. asi si s tím tělo poradí pokaždé jinak. ale teda 11 dní když tě bolela hlava, to muselo být hrozné, to jsi pěkně trpěla ☹
také ti držím palce, ať jsi brzy těhulka 🙂

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Vendy, nemáš zač a neutop se 😉

Miluško, asi jo, minule jsem je měla už během braní, teď nic, tak jsem z toho jelen. A doufám, že už nic nebude, chci být taky jednou v klidu a ne se v noci budit propocená jako alík a ještě být protivná 😀

jerryjanka
20. dub 2009

leni - no nič moc teda - ale tak vydržala som aj ked to nebolo uspešne - teraz mam prvy cyklus aj s clostilom a pregnylom, tak uvidiiiiime čo bude a nebude. foliky som mala dva - snad praskli oba - spg - mame troška zhoršenú morfologiu - ale nič tragické vraj - len trošičku - tak uvidime ako sa snažil ten moj - davam ju aj vitaminky 😀

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Jerry, tak když teď máte tolik léků, tak už to musí vyjít. A navíc když miláček papká vitamínky, no to budou spermoníci bojovníci 🙂 Můj má teda spermiogram v pořádku, ale i tak mu dávám aspoň zinek, tím se nic nepokazí 😉

papus
20. dub 2009

Leni myslíš,že jsem nafouklá po tom clostíku???

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Šárko, určitě po tom clostíku anebo už se ti tam něco děje a mimísek se snaží najít vhodné místečko. Já jsem taky po clostíku vždycky nafouklá 😉

papus
20. dub 2009

no ty hormony teda s člověkem cvičí 🙂 beru na kašel Hedelix a ten můj ted na mě víš,že to nesmí těhule a já mu říkám ať se hodí do klidu,že těhule nejsem 😀

vendy05
20. dub 2009

tak jsem se neutopila 🙂

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

No vidíš Šárko, jak má o tebe strach 🙂 Ale myslím, že to tak hrozné nebude, že spousta těhulek jí různé léky a pije alkohol a kouří a vůbec neví, že jsou těhotné. Ale máš pravdu, že ty hormony s náma pěkně cvičí 😀

Vendy, tak to je fajn, že jsi se nám neutopila. A chtěla jsem napsat, co mimísek, ale ten se teď koupe neustále 🙂