Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
1. čer 2010

sliver dakujem 😵 snad bude už aj srdiečko -bojim bojim ☹
snad sa ta spodna tabulka za chvilu zmaže uplne 🙂

pajinka111
2. čer 2010

Ahojky holky
,já su ÚPLNĚ PITOMÁ! 😲 sem si přísahla že testovat nebudu a když ,tak až tak 15dpo ale já testila už dnes,11dpo,jen tak na zkoušku a protože tam hned vyběhl proužek,tak ještě jednou 😲 ..jenže su 8 den po píchnutí pregnylu,takže to sou URČITĚ pregnylový proužky!když v minulém cyklu jsem měla ještě 12a 13 den po píchnutí duchy,tak je to jasný!teplota se sice drží,ale myslím že je to taky po pregnylu 😲 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

jerryjanka
2. čer 2010

pajinka mne to nepride moc pregnylove
ja som mala tiež 10 tisic jednotiek a poviem ti že na nejaky 9 DPO tam už nebol ani vred 😅

pajinka111
2. čer 2010

Jerryjanka-děkuji za povzbuzení,ale určitě je to u mě pregnyl..minulí cyklus sem dostala jen 5000jednotek a 12a13DPO jsem měla dost viditelné duchy,takže jen 8 dní po píchnutí 10tis.jednotek je to určo pregnyl.. 😲 😠
Ty si to měla taky nějaké divné,ty si měla ovulku ten cyklus co si otěhotněla 2x?něco se mi plete,že si něco takového psala..Mám totiš taky divnej cyklus..teplota mi stoupla 13DC ale pak byl ještě folík a až 17dc měl folík 18mm a dostla sem pregnyl..tak nevím..no stejně nic jinýho nenadělám,musím čekat,za pár dní má přijed mrcha 😠

jerryjanka
2. čer 2010

Paji ano mala som ju 2x a vlastne ani neviem či som otehu z iui teda z prvej ovulky alebo potom neskôr z druhej 😅
no teda a utroš berieš?

pajinka111
2. čer 2010

jerryjanka- normálně vždycky utroš beru každý cyklus,ale protože sem nevěděla kdyže uvulka byla nebo bude,tak ho ted neberu..
takže si si příklad že ovulace může být 2x..ještě nikdy sem to neslyšela,takže se mi to zdálo u mě jako nesmysl..

jerryjanka
2. čer 2010

ono sa to normalne nedeje - tie dve ovulky ale proste stať sa to môže
dokonca poznam jeden pripad kde holka čakala dvojičky - jedno z iui druhe z ivf 😀

pajinka111
2. čer 2010

jerry-jednou to ukazovali i telce,že žena čekala dvojčátka, ovulace byla 2x za cyklus asi za 3 týdny po té první,embria byla každé v jiném stupni vývoje,ale to doktoři považovali témě za zázrak

jerryjanka
2. čer 2010

príroda je mocná čarodejka a nech sa proti nej staviame ako chceme aj tak si urobí po svojom 🙂

pajinka111
2. čer 2010

jerry a za jak dlouho si měla tu druhou ovulku po té první? podle ultrazvuku ti dr.neřekl kdy jsi pravděpodobně otěhotněla?

jerryjanka
2. čer 2010

no to je presne ono - ja to vôbec netušim že kedy mohla byť druha
len viem na 11 DC som mala dva foliky a to 25 a 27 mm vlavo teda
o dva dni som šla na iui
doki v martine ale povedal že ja som asi otehotnela až potom - to zistil na uzv že nie su dve ale 4 žlte telieska - ale kedy praskli foliky netušim
či to boli dva dni po 4 dni po - fakt neviem

pajinka111
2. čer 2010

aha-tak to máš teda taky hodně zajímavé a jaktože ze folíků 4 žlutá tělíska? 😕 ,to tam eště narostly další dva folíci? 😲

jerryjanka
2. čer 2010

hej presne 2 pred iui a dva potom niekiedy neskôr

pajinka111
2. čer 2010

tak začínám věřit,že sem ten 12dc sem tam měla taky folík a ten další ještě narostl..no na to už stejně nikdo nepřijde..u tebe si to taky příroda udělala po svém 😉

jerryjanka
2. čer 2010

presne tak - držim palce aby paličky tmavli
mala by si testnuť o dva dni - ak bude slabšia jeto pregnyl ak silnejšia - tak to pregnyl rozhodne nie je
inak ja som taketo čiarky nemala ani druhy den po pregnyle - som chcela vidieť kedysi ako vyzera pozitivny tehu test - a veru taky silny nebol 😀

alienka24
2. čer 2010

ahoj, pajinko no mě to na pregnyl přijde hodně silný teda

jerryjanka
2. čer 2010

tiež som to hovorila 😀 😀

alienka24
2. čer 2010

no a jinak se teda pregnyl vylučuje z těla každý den o polovinu, první den 10000, další 5000, atd. tak jestli se dopočítáš 😉

jerryjanka
2. čer 2010

ja som sa doratala na 8my den hodnota 40
to by takato palica isto nebola

alienka24
2. čer 2010

no já si taky myslím 😉

cathy77
2. čer 2010

pajinka, vdaka za pripísanie do tabulky 🙂
Pamatám si tvoje čiaročky z minuleho cyklu a tieto su teda o dosť silnejšie 😉 juuuj, keby tak tmavli každým dňom 😉

pajinka111
2. čer 2010

holky ste zlatíčka,minulí cyklus sem tršku věřila,přece jen to bylo až 12 a 13DPO ,což už bylo hodně,tak tam naděje byla..no mám tady test z nějakého cyklu 4 den po pregnylu a čárka je tam slabá,tohle sou prostě čáry 😕 ..ale pořád myslím že je to ten pregnyl,lepší počítat s horším a pak můžu být příjemně překvapená 🙂 tak za 3 dny čekám ms,nebo za 8 dní,podle toho kdy teda ta ovulka vlastně byla.. 😕 přotože pregnyl sem dostala až 5 dní po tom co mi stoupla teplota-to byl folí 18mm,ale proč by jinak sama ta teplota stoupala,nemocná ani nachlazená sem nebyla..

pajinka111
2. čer 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 32tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 30tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 27tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 24tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 24tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 19tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,17tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 19tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 14tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 15tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 11tt
jerryjanka....................27r.............0d.................5x1cl................2,5 roka.......................11.5. // 8tt
lebo5.............................29r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 6tt
alienka24.......................25let.............0d..........................................3roky......................1.6. našla //

snažilky:
altalia............................32let.........2d................49DC ........................2x1cl......................1 měsíc
fomarik........................27r.............0d..................47DC...........................2x1...................4roky
nela00.........................32 let..........0d.................44DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................29r..............0d..................41DC...........................IVF...............12 mesiacov
hencidlo......................30let..............0d.................28DC.......................3x1cl................3roky
elisabet.......................30let..........0d.....................25DC..........................2x1cl...............10mesicu
pajinka111...............38let............1d......................24DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
kkamca........................30let...........1d............. ......21DC............................2 x 1 cl.................dlouhodobě
danielapro..................26let...........0d.....................17DC..........................3X1cl..............76mesiov
sofokleska.................25r............0d.......................11DC............................0cl..............23mesiacov
cathy77.........................32let........2d........................6DC..........................2X1cl............5 měsíců

alienka24
2. čer 2010

pajinko....no tak můžeš testnout ještě za dva dny a uvidíš jestli zesílí nebo zeslábne

pajinka111
2. čer 2010

alienka -raději počkám aspon ty 3 dny do ms..pak uvidím..břicho mě celkem už bolí,chvilku mě píchá v levo ,chvilku v pravo..

alienka24
2. čer 2010

a jinak nic jinýho? no počkej no, stejně ted bude ten červíček hlodat když už si to nevydržela 😉

pajinka111
2. čer 2010

alienka-ani nehlodá,kdybych minulej cyklus netestila,tak by hlodal,ted je mi to skoro jasný..no nic mi není,trochu nateklé prsa,ale jindy je mívám jak balony anaběhlé žilky..je to tak na mrchu..když sem byla těhu tenkrát,tak mi nikdy nic nebylo a první příznak byl ,že mě hrozně bolelo v křížích,ale fakt hodně,jinak mi nic nebylo

alienka24
2. čer 2010

hmm no přála bych ti to aby to nebyla pregnylová čárka 😉

lebo5
2. čer 2010

pajinka ... držím palčeky....nech to vyjde 😉

sliver
2. čer 2010

pajinka tfuj tfuj tfuj............... držím prsty veľmi velmo!!!!
božinku budem teraz napätá a čakať na tvoje správy
je to krása ked sa to tu rozbehlo 😉