Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
3. čer 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 32tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 30tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 27tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 24tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 24tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 19tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,17tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 19tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 14tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 15tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 11tt
jerryjanka....................27r.............0d.................5x1cl................2,5 roka.......................11.5. // 8tt
lebo5.............................29r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 6tt
alienka24.......................25let.............0d..........................................3roky......................1.6. našla //

snažilky:
altalia............................32let.........2d................50DC ........................2x1cl......................1 měsíc
fomarik........................27r.............0d..................48DC...........................2x1...................4roky
nela00.........................32 let..........0d.................45DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................29r..............0d..................42DC...........................IVF...............12 mesiacov
hencidlo......................30let..............0d.................29DC.......................3x1cl................3roky
elisabet.......................30let..........0d.....................26DC..........................2x1cl...............10mesicu
pajinka111...............38let............1d......................25DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
kkamca........................30let...........1d............. ......22DC............................2 x 1 cl.................dlouhodobě
danielapro..................26let...........0d.....................18DC..........................3X1cl..............76mesiov
sofokleska.................25r............0d.......................12DC............................0cl..............23mesiacov
cathy77.........................32let........2d........................7DC..........................2X1cl............5 měsíců

Ahojky..já se zatím držím nahoře-kupodivu..ale čekám pád na hubu ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

sliver
3. čer 2010

pajinka neboj, treba veriť!

kuknite na mňa čo si mrcha robí so mnou, som si povedala že mám brejk lebo čakám kým mi schvália IVF tak neberiem vôbec nič a mrcha nie a nie doraziť a to som dnes 42DC
takéto cykly som mávala kedysi pred rokom... no potom som brala duphaston tak sa mi upravila a teraz.... čakám a čakám....

pajinka111
3. čer 2010

sliver- no za ty leta už nějak moc nevěřím,mýslím že je něco špatně, že mám po tom rozrušovaní srustu před léty,znovu spoustu srůstú..i dr.mi říkal,že určitě zase budou 😠
taky bych šla na umělé,tak už sou šance docela vysoký,ale chlap nechce ani slyšet 😠
před IVF ti cyklus určitě ještě upraví,hlavně aby ti uzrály vajíčka narostla sliznice,pak už je to na nich 😉

sliver
3. čer 2010

no ono to je niekedy ťažké s tými chlapmi, môj tiež na začiatku nechcel ani počuť ale potom ked videl ako sa stále trápim, stále sledujem, testujem a potom to sklamanie každý mesiac tak povedal že to popoženieme nech sa toľko netrápim a ja som rada!
jo pred IVF mi cyklus určite upravia ;) aspon si teraz telíčko oddýchne ved potom toho bude mať dosť ;)
včera mi prišli testy z genetiky a že negatívne, supeeeer juj aká som bola rada

pajinka neboj on ten osud si to vždy nejak zariadi a asi to tak má byť aj ked teraz nevieme prečo.... časom uvidíme 😉
držím prsty

cathy77
3. čer 2010

baby, poradte mi, pichali niektorej z vás injekcie na podporu dozrievania folikov? kedze na clostil som "zareagovala" tak, že mi dorastol len do 13mm a tak aj ostal, chcem teraz dokimu povedat ked pojdem na folikulometriu na desiaty den a bude nejaký folik, nech mi dá niečo , nech ten folik dorastie a neminiem zbytočne zas dalsi dlhy cyklus a žranie clostilu 😒
Poradíte mi?

alienka24
3. čer 2010

ahoj holky, no takže, sliznice přes 18mm( v pondělí byla 12) projasněná děloha a prý v tý sliznici vidí nějakou černou tečku 😅 říkala jsem jí že jsem ovu měla asi až 20DC tak říkala že to v tom případě vypadá mooc dobře, no a prej abych měla klid tak mi vzala krev na hcg a podle toho mi kdyžtak zvýší dávku utroše, ale prej mi pomalu gratuluje 😅 😅
tak já nevim, snad je to dobrý 😅 jsem z toho nějaká přešlá vůbec nevim co si myslet

margarita1
3. čer 2010

Ahojky,
omlouvám se, že vám sem lezu,ale potřebovala bych se vás na něco zeptat. Už druhý měsíc beru clostil. Poprvé měsíčky došly asi se spožděním 5 dnů a teď nedošly vůbec, naposledy jsem je dostala 28.4.. Předtím byl cyklus hodně rozházenej. Test nemám odvahu si udělat, mám nafouklé břicho a už asi 2 dny běhám v noci častěji na malou. Myslíte, že pokud je ovu, tak je jistota, že ty měsíčky to vyvolá?

lebo5
3. čer 2010

margarita a skusila si si robiť tehotenský test???

margarita1
3. čer 2010

právě, že asi před 5 dny , jenže to by akorát vycházelo na temín měsíčků, takže nic. Jinak ne. A právě až teď cca 2 dny zpětně mám nafouklé břicho a k ránu už běhám na malou, což předtím nikdy nebývalo. Můj problém je asi ten, že mám nadváhu, tak proto byly asi anovul. cykly a clostil by mi to měl upravit. A mě jde o to jestli ten clostil 100% vyvolá i měsíčky. koukala jsem, že sposta holek k tomu ještě dostává nějaký ultrog.Tak nevim

margarita1
3. čer 2010

jinak gratuluji k těhotenství 😵

lebo5
3. čer 2010

dakujem. ja ti asi neviem poradiť lebo som mala aj pred clostilom pravidelný menzes aj cez clostil takže neviem, prepáč ☹

margarita1
3. čer 2010

v poho, jen sem z toho zmatená,ale pokud měsíčky nedojdou, tak udělám testík, a uvidíme, jen sem se chtěla zeptat, jestli s tím nemá někdo takto zkušenost

alienka24
3. čer 2010

margarito....clostyl měsíčky nevyvolá, naopak on snižuje i sliznici takže proto se pak dává ten utrogestan na posílení sliznice a podporu těhu

margarita1
3. čer 2010

alienko takže je minimální šance ty měsíčky dostat? Podle dr právě by měly dojít normál, protože se doplní ten hormon, tak já už nevím. Takže je tedy i nižší šance otěhotnět, pokud není ten ultroš?

alienka24
3. čer 2010

ne to zas ne, prostě closti je na podporu růstu folikulů, na tu druhou fázi cyklu nemá moc vliv, takže pokud ti normálně narůstá sliznice tak to dostaneš normálně 😉

margarita1
3. čer 2010

tak s tím sem problém neměla, spíše s těmi anovul. cykly a samo, že potom nepřišly měsíčky a sliznice normálně rostla.
A právě ani nemám odvahu si udělat testík. Po docela dlouhé době se nám podařilo otěhotnět přirozeně a v zápětí asi po měsíci jsem o to přišla, asi měsíc a půl jsem špinila apoté u dr na ultrazvuku byl vidět už jen takový ten obal po plodu. Tak sem dostal injekci a tím, že se nám podařilo normoš otěh., tak aby mi trochu pomohl, tak mi dala clostil, aby to tak dlouho netrvalo

alienka24
3. čer 2010

no tak to se docela divím že ti ten utroš nedal když si o to předtím přišla ☹ to mě mrzí

margarita1
3. čer 2010

alien, s mou dr to bylo vůbec složitěší,o tohle jsem si říkala aspoň rok, protože sem věděla, že když jsem při těle, tak to způsobuje anovul cykly. Sem ráda aspoň za tohle. A právě teď nějaké příznaky až tak nemám, jen unavenější,ale to si myslím, ýe je způsobené počasím, nafouklejší bříško a v noci teda začínám častějí běhat na malou. Tak nevim

alienka24
3. čer 2010

no tak jedině ten testík no

margarita1
3. čer 2010

alien s dovolením jsem nakoukla k tobě a OBROVSKÁ GRATULACE!!!! 😵
No zítra jsem o rok starší, tak ro asi zkusím a maximálně si nadělím dáreček k narozeninám.

alienka24
3. čer 2010

margarit....děkuju, no snad po druhý hodině to bude i potvrzené testem z krve

margarita1
3. čer 2010

mohu se zeptat, jestli ty jsi měla nějaké příznaky?

margarita1
3. čer 2010

alien stopro bude 😉

alienka24
3. čer 2010

no mě strašně boleli prsa a furt bolej, no a mám žízen a tudíž furt lítám na wc, pak hlad a hodně věcí mi smrdí 😅

nebejt těch prsou tak jsem s testem ještě čekala

margarita1
3. čer 2010

s tou žízní jsem na tom podobně, vypiju toho dvakrát tolik. Jinak já prsa nic, mažel sice říkal, že jsou trochu větší,ale mě nepřijde,tak uvidíme.

alienka24
3. čer 2010

tak hcg je 922 😉 😵

margarita1
3. čer 2010

alien VELKÁ GRATULACE 😵 😵 😵 😵 😵

kkamca
3. čer 2010

alienka24:táák další dlouhodobější snažilka..gratuluji moc.A užij si těhulkování. 🙂

elisabet
3. čer 2010

Ahojte, já taky gratuluji a snad vás holky brzy doženem 😉
jinak můj graf. dvakrát jsem testila ale nic, no zkusím ještě zítra, ale je fakt že mě šíleně bolí podbříšek, ale hodně, tak moc mě ještě ani jednou nebolel, ale spíš mi připadá že mě bolí celkově jako vaječníky, tak uvidíme co z toho bude, ve středu si mám zavolat dr, bral mi krev na progesteron po ovuli a ve středu mají být výsledky tak uvidíme, no a já mám teď co beru clostil tak taky ms až 31dc, normálně bych to dostala 28dc ale jak beru ty prášky tak 31dc, no ale to bude spíše z duphastonu než z clostilu...
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

pajinka111
3. čer 2010

@alienka- tak veliké gratulace,ted tě čeká už jen štěstíčko,tak at rostete a brzo sem dej fotečku 😉
@elisabet - takový krásný grafík,to snad není ani možné,to je tipicky těhulkovský 😕