Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
8. čer 2010

božinku kočky mám strašnú dilemu
už od včera ako mi schválili IVF tak len uvažujem či mám ísť na to hned alebo až po dovolenke.......
božinku ja neviem ☹

lebo5
8. čer 2010

sli ja by som nečakala ani minutu, ak nemáte zaplatenú dovolenku tak neváhaj a daj sa do toho, ved na dovolenky sa ešte nachodíte v trojici 😀

pajinka111
8. čer 2010

sliver-asi bych šla taky hned..my měli odjed tenkrát do Španělska,ale zrovna sem otěhotněla,ale musela sem každý týden na injekce,tak sme nikam nejeli,byla sem štěstná že se to podařilo 😉 ,sice už sme tam pak nikdy nejeli,ale nelituju toho,miminko bylo lepší 😉

elisabet
8. čer 2010

Ahojte holky, já bych to taky dala hned, než zase čekat až po dovolence, Sliver, přece ses už načekala dost, ne?
Holky můžete mě šoupnout na konec té spodní tabulky? Jsem 1DC 😒 zítra si mám zavolat dr pro výsledky na progesteron co mi bral minulý cyklus a rovnou se sním domluvit na tu laparku, jak jste se holky o tom včera bavily, tak já jsem k tomu chtěla jen dodat že my se snažíme skoro rok, vím to taky není dlouhá doba ale jak nám to taky nešlo a bylo už půl roku pryč tak jsem už vážně uvažovala o tom na tu laparku jít už tehda, jelikož opravdu v tom že to nejde může být nějaká maličkost kterou vyřeší ta laparka, nebo se na to alespoň díky tomu příjde a pak se začne s léčbou a tak, no a když si vezmu že bych měla tu laparku už za sebou a už bych mohla být těhotná tak ten půl rok kdy jsme si doma říkali že to výjde třeba ten další cyklus, utekl jako voda a my jsme stále jen dva.
Mě dr, dala clostil na 4 měsíce bez toho abych chodila na pozorování foliků, vlastně ani nemohla vědět jestli jsem předtím měla ovulaci a jak na ten clostil reaguju, tak jsem v tom posledním čtvrtém cyklu s clostilem kdy mě ani jednou nezkontrolovala tak jsem šla k jinému lékaři, měla by to být u nás špička doktor a zatím mám i já z něj takový pocit že bude fakt dobrý, a ten mě prohlédl, udělal folikumetrii-jestli jsem to napsala správně, ale všichni víme co mám na mysli....a řekl rovnou že takhle se zdám v pořádku a když ani tento cyklus nevyjde tak by mě rád vzal hned v tomto cyklu do nemocnice a tu laparku udělal. Tak jsem byla opravdu hodně ráda že konečně jsem v rukách lékaře který chce řešit problém 😉 a samozdřejmě se divil postupu lékařky, jak s clostilem tak s kontrolama 😠

elisabet
8. čer 2010

jo a klasika zapoměla jsem graf, kdesice už nic není, ale alespoň pro pocit 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

alienka24
8. čer 2010

ahoj holky, tak je tam 🙂 a doktorka mi dokonce dala průkazku páč to prej je uplně ukázkový 😀

marrad
8. čer 2010

@alienka24
blahozelaaaaam
a to si brala clostylbegit?

alienka24
8. čer 2010

ted nic, povedlo se uplně bez ničeho 😅

lebo5
8. čer 2010

alienka24 gratulujem a držím palce nech je všetko OK až dokonca

marrad
8. čer 2010

jeeee tak je super...
mne keby sa to stalo po 6 rokoch snazenia tak asi skolabujem zo stastia.... 😉

elisabet
8. čer 2010

alienka24 taky moc, moc gratuluju, a s průkajdou to máš super!

alienka24
8. čer 2010

děkuju holky, no mám radost co vám budu povídat 😉

10andrea12
8. čer 2010

ahojte , ja dnes koncim v tomto cykle s clostilom som zvedava na 14:6. mam ist na tu folikometriu tak uvidime ci u mna zabral ja nepocitujem nejake zmeny akurat sa citim trosku nafuknuta a trosku citim take mansie popichavanie vo vajecnikoch tak som zvedava co sa tam vo vnutri deje 🙂

cathy77
9. čer 2010

andrea, ja som dnes 13.DC a brala som 2,5x1 a tiež ma popichávalo, predvčerom som mala jeden 18mm folik vpravo, vľavo videl tiež jeden 16mm ale vravel, že nemá správny tvar, že nie je dobry(hoc mne sa zdal taky istý 😕 , ale to už sa vyzná on...) Dnes idem večer zas na usg a modlím sa a tŕpnem aby to bolo v poriadku. pregnyl mi odmietol pichnuť, že to vraj robia len v CARoch, čomu veľmi neverím... Tak dnes, ak všetko dobre pojde by mal mať cca 22mm alebo už bude prasknutý alebo ak nie, dufam, že sa nevykluje z neho cysta a všetko pojde ako má. Včera sme sexikovali a ráno som nakázala mm,že ked povybavuje, čo treba, nech príde doobedu domov 🙂 ...
Baby, držte palce!!!

olive
9. čer 2010

@cathy77 - uplne te chapu jake mas nervy aby utz dopadl dobre. Drzim palce at sem napises dobre zpravy.

Me ceka utz v patek, tak jsem taky moc zvedava jak dopadne. Jinak ja mam 2 cyklus clostylu, a citim se jak zfetovana, uz se nemuzu dockat az budu mluvit s dr. Pritom ted jsem mela jen 1 tbl. denne. Jinak ja mam cykly cca 26dni, ale clostyl mi ho zpozdil na 29dni, nemusim vam rikat jake nervy jsem mela.

cathy77
9. čer 2010

olive, aj ja som brala teraz 2.cyklus, ale kedze jedna tbl u mna neurobila vobec nič, tak miesto dvoch denne som si dala 2,5. u niektorých bab aj jedna tbl robí zázraky a maju kopec folikov... daj potom vedieť, čo a ako u teba...

pitrisek26
9. čer 2010

ahoj holky, pořád tady nakukuju, ale ráda bych se k vám přidala .. já beru clost třetí cyklus .. měla jsem dva folíky 23 a 26mm, v pátek má dorazit mrcha, ale už mě pobolívá břušek 😠

olive
9. čer 2010

@cathy77 - mne doktor prave snizil davky ze 2 na 1 blt. To vis, ze dam vedet jak jsem dopadla. Neni nad to se podelit se svymi pocity 🙂 .
@pitrisek26 - tfuj, tfuj at ti mrcha nedorazi.

pitrisek26
9. čer 2010

já brala jeden denně a udělaly se mi jen 2 ... jsem zvědavá jaké budete mít vy 🙂

olive
9. čer 2010

@pitrisek26 - vsak dva folikuly nejsou spatne, je jen dulezite aby nebyly prazdne. Vsechny tri cykly jsi brala po 1 tbl denne?

pitrisek26
9. čer 2010

jo všechny, nejhorší je, že vůbec nejde zjistit jestli jsou prázdné nebo plné .. už jsem z toho docela zoufalá

olive
9. čer 2010

Ja minuly cyklus taky mela dva foliky 11dc 18 a 22mm.

olive
9. čer 2010

bohuzel musime to zkouset a verit, ze se zadari nic jineho nam nezbyva.

pitrisek26
9. čer 2010

a píchali ti pregnyl?

pitrisek26
9. čer 2010

já vím, ale teď jak je pěkně, jak chodí maminy s těma břuškama, tak uplně závidím 🙂

olive
9. čer 2010

ano, pregnyl jsem mela 13 dc.
Me kamardky maji vsechny deti a dve z nich jsou ted tehotne, moc jim to preji, ale i samo sobe si to preji. Je to tezke, ale musime byt silne.

pitrisek26
9. čer 2010

oli, prostě je to boj .. neviděla jsi film Mamas and Papas? přesná realita ... 🙂

olive
9. čer 2010

napsala jsem kravinu pregnyl jsem mela 12dc, proste ta hlava mi sem tam neslouzi 😀 . Nevim, dle nazvu si to nevybavuju.

olive
9. čer 2010

a ty clostyl snasis dobre? ja mam dnes hlavu jak v sudu 😠 .

pitrisek26
9. čer 2010

ani clost ani utroš mi nedělají dobře .. nejhorší byla první dávka, to jsem se vznášela a padala zároveň ... teď je to horší s utrošem, po tom jsem mega protivná 😀