Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
14. čer 2010

andrea budeš píchat sama?

jerryjanka
14. čer 2010

aky velky folik bol?

kkamca
14. čer 2010

Jo hele ja taky koukala na toho jonáše..a mě to teda nesedí vůbec..ty plodné dny.. 😠
Ale zas bylo by top hezké kdybch otěhotněla v červenci..to by měla být holka,. 😀

cathy77
14. čer 2010

super, andrea, vidíš a moj doki mi odmietol dať pregnyl, je zasadne proti. ja neviem, či mu preskakuje, lebo ináč som s ním nadmieru spokojná... niečo ako Maštalír v ordinácii🙂 no, ked nedajbože sa mi urobí cysta tak ho prerazím!!! 🙄
Inak, čo by si sa nepochválila, ked máš čím (kým) 😉
a kolko mm má folík teraz?

dadqa86
14. čer 2010

Ahojte...Mozem sa spytat mate skusenosti s CLOSTILBEGYTEM?Pretoze mne to teraz moj gynekolog predpisal po 2-ch potratoch a bojim sa to brat aby som znovu nepotratila ☹

soldi
14. čer 2010

andrea, jonasove predpovede su jasne, ze pre tie, co nemozu otehotniet, on nevypocitava plodne dni podla cyklu, ale podla postavenia hviezd a mesiaca vzhladom na Tvoj datum a miesto narodenia.

cize, ak sa prelnu plodne dni s jeho vypoctami, tak zena ostane na 99% tehotna- ale plati to len u 100% zdravych parov.
a tieto netove automaticke vypocty bohuzial nie su nejako extra spolahlive, par bab od nas z temy sa do nich trafilo a nic z toho. 😒

gratulujem k foliku, nech z neho nieco je 😵

10andrea12
14. čer 2010

@kkamca moj manzel ma "opicha" 😀 😀 😀 lekarka mi chcela dat listok na pohotovost ale som sa jej pytala ci nemozem aj doma tak sa ma pytala ci budem vediet tak som jej povedala ze mm mi to pichne tak povedala ze ok

10andrea12
14. čer 2010

@dadqa86 clostil ti ma pomoct k otehotneniu nie k potratu a az otehotnies urcite ti predpise duhaston alebo nieco podobne aby sa plod udrzal neboj sa clostilu ten by ti mal len pomoct 🙂

10andrea12
14. čer 2010

@soldi tak skoda ja som myslela ze sa to tyka vsetkych ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

10andrea12
14. čer 2010

@cathy77 hmmmm to ti neviem povedat kolko meria lekarka mi nic nepovedala len ze je tam jeden pekny dominantny folik a asi ma kolko ma mat mm ked mi v stredu kazala pichat uz pregnyl a snazilkovat vo stvrtok,piatok a sobotu juuuuuuj baby le ma boli bruchoooo na nevydrzanie.inak sa ma lekarka pytala ci chcemem ist na inseminaciu alebo chcem snazilkovat doma povedala som jej ze to chcem nechat na prirode aspon pol roka este a az sa dovtedy nezadari pojdem na tu inseminaciu

10andrea12
14. čer 2010

@jerryjanka netusim to mi nepovedala olko meria ale snad mal kolo ma mat ked mam v stredu pichat pregnyl

sliver
14. čer 2010

@10andrea12 - pregnyl by mal pichať zdravotník.... mne bolo povedané že ak je v rodine zdravotná sestra alebo šup na pohotovosť, tak som šla na pohotovosť....
ináč pregnyl sa už nevyrába :( jeho náhrada je Ovitrell

dadqa86
14. čer 2010

@10andrea12 :Lenze ja problem s otehotnenim nemam vobec....problem je vtom ze ja som v mojich tehotenstvach co som mala uz 2-duphaston brala a aj tak som prisla o malicke 😢 Mne sa prestal jednoducho plod vyvijat....Ja vobec nemam problem stim zeby som neotehotnela... ☹

10andrea12
14. čer 2010

@dadqa86 hmmmm a neposlali ta s manzelom na geneticke testy ked uz 2x po sebe sa ti prihodilo to iste a prisla si o babätka?

10andrea12
14. čer 2010

@sliver no vidis ale moja lekarka vravela ze ho tazko zohnat tak preco mi kazala zhanat pregnyl ked sa uz nevyraba a nepredpisalal mi ten Ovitrell je to uplne to iste ?ci je v tom nejaky rozdiel?nevies kvoli comu sa uz nevyraba?

10andrea12
14. čer 2010

@sliver inak ja mam sesternicu hlavnu sestricku v zachranke tak nieje problem by mi to pichla aj ona

hencidlo
14. čer 2010

caute baby tak kukam, ze je tu dost novych spolubojovniciek.......xixixi
no len aby sa nam to vsetkym cim skor podarilo a sme v tej hornej tabulke 😉
@sliver prosim ta prepis ma v tabulke som 3DC, dakujem
inak som dnes zacala zas jest clostik 3x1 a 22.6 iden do martina na meranie folikov, tak uvidime co z toho bude, ci by sa to uz mohlo konecne podarit, len sa bojim aby to nedopadlo ako naposledy ...fnuk, fnuk

dadqa86
14. čer 2010

@10andrea12 :Mne vysetrenia spravili a manzelovi dal doporucenie ze ma ist na vysetrenie....Lenze vysledky este nemame lebo tam este nebol.....Takze tak.... 😒 ale doktor povedal ze pochybuje zeby bol na vine manzel pretoze on uz jedno dieta ma z byvalou... 😒

10andrea12
14. čer 2010

@dadqa86 jaj moja to je mi velmi luto co sa ti stalo mna hrozne vytaca ked kolko bab nechce svoje dieta zahodia ich alebo odlozia do hniezda zachrany a ine co by dali za take babenko no nie?no neviem co ti povedat ale poznam 2 baby ktore stale potratili jedna nevedela napr vynosit dievcatko mala 5 potratov vsetko dievcatka a az na 6 krat vynosila lebo bol chlpec a po nom sa jej uz narodilo dievcatko a ta druha mala to iste len naopak nechcem ta strasit ale podla mna geneticke testy by ti mohli pomoct mozno tam najdu nejaku mensiu poruchu a potom sa to da doporiadku a ty budes mat krasne babenko prajem ti to zo srdiecka aj nam vsetkym bojovnickam

olive
14. čer 2010

@10andrea12 - tak vidis, ze tam folik byl 🙂 . S pregnylem to jsi mela teda peknou honicku, nastesti to dopadlo dobre. Tak ted te ceka snazenicko a pak cekani jak to dopadlo 😉 .
@hencidlo - drzim palce at mas tento cyklus uz uspesny.
@dadqa86 - a nemuzes pockat az budete mit vysledky? A co ti delali, jen genetiku? Nebylo by od veci udelat i imunologii i hysteroskopii. Pokud nemas problem otehotnet tak celkem nechapu k cemu costyl.

10andrea12
14. čer 2010

@olive no to som mala ozaj peknu nahanacku ale uz ho maaaam dufam ze ked sa nepodari tento mesiac nepredpise mi ho zasa na dalsi cyklus potom lebo neviem kde by som ho uz zohnala uz jej poviem ze ho nikde nemaju ved v tej lekarni co som ho dnes dostala mi dali posledny mam si dat az 2 ampulky nieje to vela?jedna sa mi zvysi lebo v baleni su 3davky

olive
14. čer 2010

@10andrea12 doufejme, ze uz priste pregnyl nebudes potrebovat. Pokud by jsi nahodou mela i dalsi mesic stimulovat clostylem tak se priprav, ze ti ho zase napise. Do te doby uz se lekarny urcite polepsi. Jedna ampulka je kolik 2500? Ja picham 10.000 a 19 dc budu 5000.

dadqa86
14. čer 2010

@10andrea12 :Mnoo ti poviem ani mne nieje 2-krat do smiechu ked vidim hlavne ciganky 12-rocne zje to hoco a nestane sa jej to nic alebo dieta jednoducho odhodi neviem neviem ako to somnou dopadne ja sa len modlim a prosim boha aby sa to tento krat uz podarilo robili mi vysetrenia na hormony a.t.d. ani neviem ako sa vsetky volali....Ja tiez nechapem naco mi dal doktor tie tabletky 😒
@10andrea12 :Vies co moja ja by som aj pockala,ale mi to nariadil moj gynekolog teraz asi pol-roka mi zakazal otehotniet aby poznal pricinu tych potratov,ale zatial mi nepovedal nic.Naposledy ked som bola u nho pred 4-dnami mi povedal ze mi predpise tieto tabletky,ale ze ich mam zacat brat len ked mi dojde menstruacia aj to si mam vyratat 6-den a na ten 6-den ich zacat brat.Ked ich doberem si mam vyratat 15-16 den a mam sa snazit otehotniet..Akoze nechapem logika ziadna,ale nevadi.... 😒

olive
14. čer 2010

@dadqa86 jsem trosku z toho mimo, nejdriv ti rekl, ze nemas otehotnet a nakonec ti da leky. Nebo uz ubel ten pul rok co jsi nemela otehotnet? A sono ti delat nebude?

10andrea12
14. čer 2010

@dadqa86 no to ti lekar dost neskoro na 6 DC naordinoval ten clostil baby co ho tu beru ho zacinaju brat 3,4 alebo na 5 den cyklu na 6ty den cyklu neviem nic o tom zeby to niektora zacinala brat ale ved lekar musi vediet co robi asi vie preco ti to naordinoval na 6ty den cyklu no ciganky o nich sa nevyjadrujem tie plodia deti ako jablon
@olive jedna ampulka je 5000 tak ked beriem dve asi to bude dokopy10 000 nie ?ked mam pichnut 2 ampulky v jeden den ale silver pisalal ze za pregnyl je nejaka nahrada nova tak neviem aky je v nich rozdiel ked vraj pregnyl uz nevyrabaju

jerryjanka
14. čer 2010

pregnyl je to iste ako ovitrell a choragon - len iny nazov - su to generiká 🙂

10andrea12
14. čer 2010

@olive
@dadqa86
ja tiez pozeram dadqa86 ze co ten tvoj lekar splieta najpr ti zakaze otehotniet pol roka a teraz do teba pcha lieky aby si otehotnela?alebo to je tak ako vravi olive ze uz preslo od vtedy pol roka?tiez mam z toho hokej v hlave 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅

10andrea12
14. čer 2010

@jerryjanka tak ja uz som z toho pako naco potom predpisuje pregnyl ked sa nevyraba musi vediet ze su na to nahrady nie?ci sa doplaca za tamtie ovela viac alebo co?ja uz nerozumiem naco mi kaze zhanat po lekarnach pregnyl ked vie ze ho nikde nemaju a kludne mi mohla predpisat hociktory z tych inych

olive
14. čer 2010

@10andrea12 - tak to mas jak ja 10.000 ja taky picham 2 ampule. Nevedela jsem jak to ma ten pregnyl ja ziju v zahranici a je to tady jinak balene.

dadqa86
14. čer 2010

@olive:Ste ma teraz doplietli 😀 😀 😀 😀 najprv mi povedal ze aby som sa nesnazila otehotniet pokym mi nezisti pricinu tych 2-potratoch co som mala pred tim.....A od toho co sme sa nepokusali ubehlo uz pol-roka dufam ze som to teraz napisala dobre 😉
@10andrea12 :No mne tiez najskor povedal ze to mam brat od 5-dna,ale potom to nejak zmenil od 6-dna len problem je vtom ze mne mrcha trva len 4-dni 😖