Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

10andrea12
21. čer 2010

@brumca ved jasne ja nevravim ze je zli ale sa len pytam ci ti nekazal prist na krv ako mne napr kazala chcela az v piatok ale ze niekam ide tak uz vo stvrtok idem na krv
@cathy77 co ja viem kolko bab tu berie clostil dlhodobo a nic a prwto ja nejako neverim zeby som bola tehu po prvom cykle s clostilom a pregnylom asi ano ale do kramov am este dost mne v poslednej dobe chodia kedy chcu

brumca
21. čer 2010

No veru mne nekazal prist na krv...som 19DC...joj a tie dni idu teraz tak pomaly...uz by som hned teraz chcela vediet ci pride mrcha, ci nie 🙂 ktovie ci sa nam to podarilo, moj drahy mal nastastie spermiogram v poriadku. Dufam, ze ovulka bola a ze sme sa trafili 😵 ale netesim sa dopredu...snazim sa drzat pri zemi...

10andrea12
21. čer 2010

@brumca drzim ti vsetkych 20sat aby sa ti to podarilo ja totizto ani neviem ako je na tom moj manzel zo spermiogramom jeho neposlali na vysetrenie len ma vytaca ako moze do mna pchat colstil a pregnyl ked nevie ci moj muz ma v poho spermie lebo ak nema zytocne to do na pcha ☹

10andrea12
21. čer 2010

ake ma zena bolesti ked sa jej vajicko uhniezduje a roztahuje sa jej maternica???poradte babule ktore ste uz boli tehu

brumca
21. čer 2010

@10andrea12 to vazne? to bolo hned prve co urobil moj doktor, aby som sa nadarmo nepchala hormonmi ☹ aj ja ti drzim velmi silno vsetky prsty, aby sa vam to podarilo a nebolo treba riesit ziadny spermiogram 😵

brumca
21. čer 2010

@10andrea12 to by aj mna zaujimalo, lebo mna boli brusko ako pred mrchou a mam taky biely vytok...neviem co to moze byt...aj sa bojim sliedit vo fore, ze co najdem...

10andrea12
21. čer 2010

@brumca no vidis mojho muza nikam neposielaju on sa smeje ze vedia ze ma supermanov ze tam nieje co riesit ale keby ho poslali isiel by sak sa mozon dosmejem ked zisitm ze som zbytocne pchala do seba tie hormony ☹ no co babule nepoviete nam ake ste mali priznaky pri tehu?inak ja mam tiez pocit ako keby som mala kramy kazdu chvilku dostat a taky tak biely vytok 😉

brumca
21. čer 2010

@10andrea12 tak ono to je dobre skontrolovat aj spermiogram, nech clovek vie nacom je...jooj ale som mala ine stresy, ked sme tam niesli vzorku, ze ci bude vsetko v poriadku...

10andrea12
21. čer 2010

@brumca no to ti verim ja dufam ze mm ho ma tiez ok

brumca
21. čer 2010

@10andrea12 ozaj, tak tebe budu brat tu krv na 23DC, ze? ja asi skusim testnut tiez na 23 alebo 24DC 😉

10andrea12
21. čer 2010

@brumca nie na 24 DC

brumca
21. čer 2010

@10andrea12 ahaaa som to nejako zle vyratala 🙂 tak ja skusim na 24DC testnut

10andrea12
21. čer 2010

@brumca ale ved ty mozes aj o den skor ved tebe aj den predomnou skor pichali pregnyl

brumca
21. čer 2010

@10andrea12 no ved mozno testnet aj na 23DC 🙂 uvidim ako vydrzim

10andrea12
21. čer 2010

no ved hej ja rasej netestujem cakam na krv aj tak si myslim ze tam bude len jedna ciarka

dadqa86
21. čer 2010

Ahojte baby ja by som sa chcela spytat ci ked ste brali CLOSTILBEGYT ste mali nejaky vytok 😒 ☹

dadqa86
21. čer 2010

a este sa cem opytat ze ci ked beriem CLOSTIL mozme mat sex dakujem ☹

tigi
22. čer 2010

ahojte kocky. chcem sa spytat, ci vas od pichnutia pregnylu neboli podbrusko. ja som mala tento cyklus clostil 3x1 a minuly tyzden v stredu mi dokino pichol pregnyl. odvtedy mi je nejak divno, miestami na vracanie a vcera to vyvrcholilo, total krce do podbruska a zostalo mi uplne zle. dneska je uz lepsie, len sa obavam toho co to mohlo byt a ci je to normalne. vdaka za postrehy a skusenosti.

brumca
22. čer 2010

@tigi ahoj tigi 🙂 tak mne pichol Pregnyl tiez minuly tyzden, v utorok a mam bolesti v podbrusku...celkovo som taka nesvoja, unavena...clostil beriem druhy cyklus a Pregnyl prvykrat tak neviem ci je to normalne 🙂

cathy77
22. čer 2010

andrea - tak... jasne,ak žena otehotnie, je normane že ju pobolieva podbruško, niečo ako na krámy a vytok sa zosilnuje a je hustejší, ale zas je to strašne individualne, ja som si výtok vobec nesledovala ked som bola tehu a ešte som o tom nevedela, nebol pre mna smerodajny. opakujem, pre mna to boli bolesti pŕs, asi take ako opisovala kraska, ale asi cca od 10-12teho dna od oplodnenia. takže, ste nádejné obe s brumcou. ja netestujem, zbytočne, dnes som 26.DC a príznaky žiadne.

dadqa - pravdaže možeš sexovať aj ked akurat berieš clostil... zahrievacie kolo 😉

tigi - ja som mala nauzeu aj minulý cyklus aj tento v lutealnej faze(od ovulky po kramy) v cykloch ked som brala clostil. napína ma z blbostí, je to od clstilu, ved jeho účinky pretrvavaju cely mesiac a narobí kdejaku šarapatu(myslím tie pocity atd). Tie krče v podbrušku u teba sa podla mna spajali s vyvrcholením ovulácie, myslím, že je to v poriadku a nemusíš sa znepokojovať. predpokladám, že si v treťom cykle clostilu,nie? ked berieš 3x1. Snad to bude aj tým, že je to tretí mesiac, organizmus je už tými anabolickými steroidmi dosť zaťažený a po troch mesiacoch bude asi pauza od clostilu... tak sa to znormalizuje

cathy77
22. čer 2010

tigi - až teraz som si všimla, že berieš clostil 2. cyklus, nie tretí ako som predpokladala, ale to myslím, na veci nič nemení, berieš vlastne najväčšiu dávku, a to nie je maličkosť

tigi
22. čer 2010

@brumca ahoj brumci 🙂 vdaka za odpoved 🙂 tiez som dost unavena a odkedy mi ho pichol mi je nejak zle, ale tak hovorim si, ze je to mozno tymi hormonmi a ze to prejde. dufam. ja som na clostile uz par mesiacov, pregnyl mi pichol teraz druhy krat, ale vobec si nepamatam, ci mi bolo aj pri prvom takto. to bolo este minuly rok.

tigi
22. čer 2010

@cathy77 cathy vdaka. 🙂 ja som brala clostil este minuly rok, po dve tabletky, potom pauza a teraz mas pravdu, som treti cyklus s clostilom a ak to teraz nevyjde, tak mam opat pauzu a potom uz neviem, k tomu sa dokino zatial nevyjadril.

brumca
22. čer 2010

@tigi velmi drzim palce aby ti to vyslo tentoraz 😵 aj jednej kocke v tejto teme 10andrea12 pichali v stredu Pregnyl 😵 bola si aj na nejakej kontole, ze ci nastala ovulacia? ja som bola 13DC na sone a hned mi pichol Pregnyl, bol pekny folikul a mam cakat kym pride alebo nepride mercha...10andrea12 ma ist na odber krvi na 24DC a mne nekazal prist...ako povedal tebe?

brumca
22. čer 2010

@cathy77 a ty beries ako dlho clostil? pichali ti aj Pregnyl v tomto cykle? Mozno to niekde je napisane, ale nemam kedy to studovat 😉 vidim, ze uz mas jedno dietatko, musi to byt velka radost 🙂 😵

cathy77
22. čer 2010

tigi, beriem druhý mesiac, pregnyl mi lekar nechcel pichnuť, ešte si to s ním vydiskutujem 😒 Ano, mam synčeka, o druhe som prišla v januari v piatom mesiaci. teraz sa malo narodiť... takže veselé obdobie mám veľmi, navyše, pco jak svet a nie a nie otehotnieť. To druhe sa zadarilo ako zázrak, na druhy mesiac snaženia... aj tak to skončilo ☹

tigi
22. čer 2010

@brumca si zlata, dakujem 😵 🙂 bola na na ultrazvuku v pondelok 12DC, folik mal nejakych 15 mm a sliznica 9, tak mi povedal, ze to tento cyklus vyzera velmi pekne a ze mam prist este v stredu. folik narastol o krasnych 5 mm, tak mi hned pichol pregnyl a povedal, ze mi drzi palce. na krv nejdem, mam prist ked mi bude tyzden meskat a ak pride menstruacia, tak znova na 13 DC na utz. mala som este to stastie, ze mali u seba poslednu davku pregnylu, lebo potom ma poslali do lekarne na vymenu pre dalsi ale uz som ho nezohnala. maju vypadok, tak sa mi uz nedal zohnat.

brumca
22. čer 2010

@cathy77 prepaaac cathy, velmi ma to mrzi ☹ nechcela som ti privodit smutne spomienky, nehnevaj sa ☹

tigi
22. čer 2010

@cathy77 je mi velmi luto toho co sa ti stalo, muselo to byt velmi tazke ☹ 😔 ja mam tiez PCO a nedari sa nam otehotniet. ja som pregnyl dostala teraz druhy krat, nie vzdy boli asi dobre podmienky, minule som nemala dobru sliznicu a v ostatnych cykloch mozno skusal ci to nepojde aj bez pregnylu.

10andrea12
22. čer 2010

@tigi myslim ze uz nevyrabaju pregnyl aspon mne to povedali vo viacerych lekarnach ked som ho zhanala vraj je na to nahrada ine dve lieky nepametqam si uz nazov ale jeden sa myslim vola ovitrell aspon tak to tu spominala silver a ten druhy uz neviem ale o tom ovitrelli som sa nikde nedocitala nedal sa mi ani vygooglit inak po pregnyle som mala aj ja bolesti v podbrusku a citala som ze vraj po pichnuti pregnylu ma kazda bolesti je to tym ze prichadza ovulacia takze babule ak chceme babo musime sexikovat v tych najvacsich bolestiach 😀 chces nechces boli neboli musis 😀 😝 mna boli v pdbrusku dodnes cest vynimke po ovulke 2 dni nic a zasa pobolievanie ako pred menstruaciou tak som si uz na to nejako zvykla 😉