Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

10andrea12
22. čer 2010

@cathy77 sa dosmejem ked sa u mna zastavi menstruacia 😀

brumca
22. čer 2010

@10andrea12 nech si tie nase mrchy urobia pekne dovolenku niekde dalekoooo na tych 9mesiacov 😀

10andrea12
22. čer 2010

@brumca no to by bolo velmi pekne ale asi momentalne neuveritelne 😀 radsej sa drzim tvrdsej reality 😒

brumca
22. čer 2010

@10andrea12 ja viem, to len tak zo srandy som napisala, tiez sa drzim pri zemi, bol by to fakt zazrak pri mojom stasti aby sa to podarilo na prvykrat s pregnylom 😒 to cakanie je tazkee

10andrea12
22. čer 2010

@brumca lepsie je ozaj drzat sa pri zemy ako potom byt sklamana ja tiez pochybujem zeby mi pregnyl pomohol na prvy krat stalo sa nejakej ze otehu hned po prvom pregnyle ?

brumca
22. čer 2010

@10andrea12 tak to veru neviem, tato tema je dost rozbehnuta, mozno by sa nasla nejaka kocka, ktorej sa to podarilo...ja som si ju nejak moc necitala...idem uz hajat, tak prajem dobru nocku 🙂

pajinka111
23. čer 2010

ahojky holky
tak já mám myslím zase anovulák,ff sice vyznačil ovulku,ale tam určitě nebyla,v pondělí na UTZ už nic nebylo,teda byli vidět 4 folíčky,ale maličké,bud ovulka byla den před utz,nebo ještě nebyla vůbec ..Taky mi mudr řekl že po té komplikované operaci před pár lety,mám v břiše určitě srůsty a že ani nemá cenu jít na laparku,že rozrušení srůstů stejně není úspěšné,že mi doporučuje IVF,že i ke všem těm svým problémémům,je to moje asi jediná šance.. ..jÁ BYCH ŠLA UŽ DÁVNO,ALE MM nechce ani slyšet ,pokud ho neukecám tak se asi s mimi můžu rozloučit

http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

cathy77
23. čer 2010

pajinka, super, že sa ozývaš!!! už si nám chýbala, nevedeli sme, čo je s tebou. chápem Ťa ako sa cítiš.. u mna by muž nešiel ani len na spermiogram, ja nech sa liečim, pchám do seba hormony, on nie je ochotný podstupiť nič. Navyše je o 5 rokov mladší a povedal mi, že on má na dieťa ešte 30 rokov, to že ja som "stará"..... nie je podľa všetkého jeho problém.
Mám kolegu, ktorý sa tak stará o cyklus svojej ženy, že normálne mriem z toho, behá okolo nej, na rukách ju nosí, no, rozumie sa do toho a zaujíma sa viac ako hocktorá žena 😅 . a nie je žiaden "buzík", normálny chlap. pritom má tiež ženu staršiu od seba. aaale, je to jedno, pripadá mi to trápne, niečo si vynucovať alebo prosíkať sa - jak teraz pri tom clostile, ked som mala folik tak som mm pomaly nútiť musela, lebo akurát nemal chuť 😒
Takže ak sa dopracujem k poslednej šanci IUI alebo IVF tak som skončila...

pajinka111
23. čer 2010

cathy-no moc se mi ani nechtělo nic psát,su tak docela zničená,ale uvidíme snad se zadaří,ovšem problém je můj věk,přece jen už si nemůžu říkat že nemám kam spěchat mám čas-ten už právě nemám..
Někteří chlapi jsou prostě sobci v tomhle,myslím že chlap se bojí co by bylo za výsledek,že by třeba nemusel být tak úplně v pořádku,protože se cítí jako maximálně plodní,mudr říkal,že ted je skoro každý spermio špatný..a IVF je veliká šance jak mít miminko,mě tam mudr pošle ihned,ale chlapa neukecám,zkouším to po dobrém,i po zlém ,vyhrožuju,brečím a on je jak kámen-prostě ne ☹
taky mám kámošku který si všechno vyhledal na netu,ví o plození a miminkách asi už vše🙂,protože se nedařilo,tak se sám objednal na spermio,protože byl celkem v pohodě,objednal manželku na vyšetření k jinému dr.kde buhužel zjistili že má vejcovat neprůchodný a druhý nemá,páč měla mimiděložní těhu,takže se už připravují na IVF..jak někteří chlapi dovedou být takhle starostlivý a někteří to berou jako něco hrozného.. 😒

olive
23. čer 2010

Ahoj holky, chlapska jesitnost je hrozna Pajinko a Cathy moc vam preji at ti vasi chlapi jsou vice tolerantni a ne zahledeni sobci.

brumca
23. čer 2010

ahojte zienky 🙂 niekedy su muzi naozaj ako z inej planety ☹ baby drzim palce aby sa ti vasi chlapi co najskor spamatali a uvedomili si, ako vas trapia...

tigi
23. čer 2010

ahojte babule. fu, tak s takym chlapom je tazko riesit tehotenstvo pomocou iVF. 😒 moj napriklad tiez tym nie je nadseny, bol by rad ak by to islo prirodzene a museli sme k takemuto kroku pristupit az neviem kedy, ale zase nema problem s vysetreniami a je mi v tomto oporou.

trnavacka
23. čer 2010

ahojte, mozno na povzbudenie 🙂 bo ja som stale v soku
mam PCO
liecba - kombinacia Sioform, Duphaston, Clostilbegyt, po otehotneni Utrogestan
2 spontanne potraty pocas dvoch rokov - vzdy 8 tyzden
tretie tehotenstvo - narodila sa nam vymodlena zdrava dcera
stvrte tehotenstvo ukoncene v 8 tyzdni opat spontanne
Naivita moja - myslela som si, ze tehotna bez liecby byt nemozem. Riesila som u endokrinologicky rychle priberanie 🙂 a hold som tehotna bez akychkolvek liekov , aj ked dost necakane a sokujuce pre vsetkych zainteresovanych... hlavne pre mna 🙂

brumca
23. čer 2010

@trnavacka ahoj 🙂 dakujeme za povzbudenie, si zlataa 😵 gratulujem k otehotneniu a prajem vela stastia a zdravicka aby brusko krasne rastlo 😉 muselo to byt nadherne prekvapenie 🙂

olive
23. čer 2010

@trnavacka - gratuluji a preji pohodove tehotenstvi bez komplikaci. Zazraky se proste deji 🙂 .

hencidlo
23. čer 2010

caute babeny, tak poslusne hlasim, ze po dvojmesacnej pauze od nepodareneho iui ☹ som znova nastartovana na dalsie iui............xixixixi, vcera sme boli v martine na sono folikov (su tam 3 len musia este dorast lebo boli malicke len od 10-13), tak v sobotu ideme zas a uvidime kolko a ci dorasti 😉 .
ako vidim su tu same nove spolubojovnicky, tak vam vsetkym drzim palceky az sa vam to co najskor podari 😀
@sliver, @paji, @fomarik a vy ostatne co ste tu dlhsie ako pokracujete?

amisa
23. čer 2010

@pajinka to je hrozne, nemozes sa tam jednoducho objednata spustit to aj bez neho a jeho s tymi "zdravymi "spermiami poslat len na darovanie plavcov?. Inak ja som mojmu povedala este pred branim clostylu ze musi ist na vysetrenie , aby som sa ja zbytocne nenadajala hormmonami ked moze byt chyba ja u neho, ved predsa vysetrenie u muza je menej narocne ako vysetrenie zeny a nasledne napchavanie sa homronmy. Si mysli ze tebe tie hormony zdravote prospievaju? huf ale som sa rozcertila 😠

10andrea12
23. čer 2010

@trnavacka ja mam tiez pco a hadam aj ja budem mat raz take stastie ako ty teda my vsetky snazilky a bojovnicky 🙂

brumca
23. čer 2010

ahojte zienky 🙂 tak asi ma slahne, lebo som asi dostala mykozu ☹ este to mi bolo teraz treba...nestretli ste sa s tym, ze pri uzivani Clostilu ste dostali mykozu?

10andrea12
23. čer 2010

@brumca ako vies ze si dostala mykozu?ja som to v zivote nemala tk nestras ze sa to da s clostilu dostat.ake su priznaky mykozy?

brumca
23. čer 2010

@10andrea12 prepac, nechcem ta plasit...ja so mto kedisy davno ale pred troma rokmi mala, je to taky neprijemny husty vytok, trosku pachne a sposobuje svrebenie tam dole..sposobuju to take kvasinky...brala som nato take tabletky, ktore sa zavadzali do posvy...a teraz sa mi zda, ze mam podobny biely vytok...z nicoho nic sa pred dvoma dnami objavil...ale nieje to uplne take ako ked som to mala vtedy, tak neviem isto ☹

10andrea12
23. čer 2010

@brumca no hadam to nebude mykoza a budes ok ja zatial nic take nebadam na sebe tak ma to hadam obijde

brumca
23. čer 2010

@10andrea12 jasne, ved to urcite nemava kazda baba, len som bola zvedava ci s tym nejaka baba nemala problem pri uzivani clostilu 🙂 😉 ja stale rozmyslam kedy testnut...bojim sa sklamania ☹

trnavacka
23. čer 2010

@brumca : nestresuj sa, mykoza nic nie je. Povedz si - aj tak ju budem mat aj v tehotenstve 🙂 ako 90% ostatnych mamiciek. 5 dni Macmiror komplex a si za vodou 🙂

Kocky dakujem za zelanie, dufam ze malinke bud bude zdrave alebo ak zdrave nema byt, nech odide cim skor do nebicka ☹ za ostatnymi, nech to boli co najmenej.
Chcela som dat trochu optimizmu do diskusie - viem, co som sama zazivala, tie tri roky snazenia, neustalych liekov, tri razy tyzdenne u gynekologa kvoli folikulom.... po kazdom neuspesnom mesiaci zachvaty placu a pri prvych dvoch potratoch to bolo takmer na psychiatra.
Najlepsia bola moja svokra - rozhodli sme sa ist stavat dom. A ona sa ma opytala - a naco idete stavat, ked nebudete mat deti? Ved potom vam staci byt.... no zlata, nie? Ale inak je naozaj zlata a fakt ju lubim, len toto jej proste nevyslo.

brumca
23. čer 2010

@trnavacka dakujem, veru nejdem sa stresovat, ved to nieje nevyliecitelne 🙂 cize mykozu mavaju aj tehulky? to som nevedela...
To s tou svokrou muselo byt teda strasne, ako moze niekto nieco take krute povedat...to su ti ludia, ktori si nevedia predstavit ake to je snazit sa dlhodobo o babatko.

cathy77
23. čer 2010

andrea - šťastná ty osoba, čo nepoznáš mykózu 😀 ale ako píše trnavcanka - v tehotenstve spoznáš 😅

cathy77
23. čer 2010

brumca, daj si prvu pomoc Canesten krém, čo kúpiš aj voľne(ja som si ho stále naváľala kolo .... tolko že koniec 😀 ) a chod k dokimu, nech Ti predpíše trebárs ten Macmiror... čím dlhšie odkladáš, tým neznesiteľnejšie to bude. nakoniec by si sa vydrela zdnuka aj kefou na fľaše 😀

10andrea12
23. čer 2010

@brumca niektore zeny ktore nemaju problem otehu si ani NEUVEDOMUJU ake maju stastie a nevazia si ani deti co by sme my snazilky dali aspon za jedno babatko ☹

brumca
23. čer 2010

@cathy77 ty si teda pripad 😀 sa tu rehocem 😀 urcite pojdem co najskor k doktorovi, nech sa to nezhorsi 🙂 uz som si zacala studovat temu Mykoza v tehotenstve a veru vela bab ju ma...zevraj to byva aj priznak tehotenstva...to som si nemala citat, lebo si budem zase namyslat 😅

10andrea12
23. čer 2010

@brumca nic nieje take zle aby nebolo od toho aj horsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 budedobre len zachovaj klud......panika nepomoze 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@cathy77 ta si ma potesila noooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 ech mam aj destat nasobnu mykozu len nech som tehu cim skor 😀 😀 😀 😀 😀 😀