• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
no mamvala osm s tym problem ked som nebrla duphaston...ale od kedy beriem duphaston tak s tym problem nemam a mrcha chodi na cas...+/- 1den...nie test som nerobila lebo urcite to tehu nebude lebo sme folik nemali tento cyklus....to bude nejaka ina galiba... :frowning2:
30. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi dakujem ti moja za odpoved, fakt mas pravdu s tym skorim testovanim, keby viem kolko sa vynervujem, tak netestnem ani raz :slight_smile: ale clovek sa uci zo svojich chyb :frowning2: budem sa snazit na nic zle nemysliet, dnes budem mat v robote krasny den, rozdavame vysvedcenia, tak trosku zabudnem :grinning: testovala som vzdy s Mamatestom.
30. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kraskanz1 jooj moja to je mi luto :frowning2: ja som mala tiez problemy s cyklom a pomohol mi Duphaston a potom Lutenyl...drzim palceky aby sa to dalo cim skor do poriadku...a to spinenie a meskani moze byt z velkej unavy...mne tak blbol cyklus ked sme mali take tazke rodinne problemy...
30. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca no tak tie su najspolahlivejsie..neboj sa mamatest ukazal vzdy pozitine a boli tehu
30. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca no uvidiiim co bude dam tomu este cas tak do 40DC ked sa nespusti tak asi zajdem k dokymu... :unamused:
30. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kraskanz1 a ty mas stale take dlhe cykly?
30. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi nie praveze nie max tak 30DC ale ked som nebrala duphaston a tak tak som mrchu zas vobec nedostala iba s vyvolavackou
30. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca no co uz si si bola dat potvrdit??? :slight_smile:
30. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ahojky :slight_smile: no s tym potvrdenim si budem musiet este pockat, vcera tam doktor nebol, dnes neordinuje a zajtra odchadzame na dlhsie prec...cize ako mi povedal naposledy budem cakat ci dorazi mrcha a potom testnut :wink: keby som ho bola posluchla a netestla, tak som nemusela mat take nervicky, ale co uz, ked to bolo silnejsie ako zdravy rozum :grinning:
30. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...Mne je nejako spatne uz od vcera ako keby som mala tehlu v brusku strasne cudne mi je napina ma,ale nezvraciam...Neviem co sa to somnou deje :frowning2: :unamused: a ako sa mate vy baby?
30. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadqa86 a beries clostyl...alebo v ktorej faze cyklu si? :slight_smile:
30. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi :Neberiem clostil ja som ho brala,ael uz som dobrala tabletky a hned sme s muzom skusali respektive sme sa zacali snazilkovat uz...Tak ja neviem.... :unamused: mrcha mi ma dojst az 12-teho..Ale strasne divne mi je :unamused:
30. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadqa86 12 jula?No tak to je este daleko..podla mna ti je blbo z niecoho ineho.. :wink: nieco si zjedla..hm?
30. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@dadqa86 - mozna ti je zle po ovulaci nebo po snazeni(mne taky prvni cyklus bylo vselijak, prece jsou to jen driaky co do sebe cpeme). Co ja vim, tak k ovulaci po Clostilu by melo dojit nejdriv 5dni po dobrani posledni tablety.
30. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadqy, aj ja som lutealnej faze po dobratí clostilu pocitovala nauzeu... tiež nic moc, radšej keby ma napínalo z niečoho iného... hmm :confounded: Ale bude to clostilom zrejme, aj ja to mávam...
30. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ked budete robiť tabulku, tak dnes som 2.DC, zajtra začínam s clostilom 3x1... posledný cyklus
30. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cathy77 - tak ja zacinam s clostilem uz dnes.
30. čer 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenze ja som Clostil prestala brat 23-minuly tyzden v Stredu pochybujem zeby som to mala z toho...A ked som ho brala tak mi tak zle nebolo voobec ani po nom ked som ho dobrala..Len ako som ho dobrala sme asi na 3-ci 4-den alebo 2-den neviem presne sme zacali s manzelom snazilkovat... :unamused:
30. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadqa86 na priznaky je to este skoro.. :unamused: takze to asi bude fakt z dacoho ineho..ale clovek nikkdy nevei..kazdy clovek je iny a aj telo..
30. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi:Lenze ja som tieto priznaky mala aj pri tych dvoch tehu co som bola.... citala som na nete ze zena po pohlavnom styku ma nevolnosti uz na 4-den po....
30. čer 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadqa86 juj moja tak ti prajem aby si bola tehulka :slight_smile:
30. čer 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi: Mnooo dakujem dufam a verim ze sa mi to splni :slight_smile:
30. čer 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zienky :slight_smile: tak mam za sebou pekny dnik, asi sa tesim viac na prazdniny ako tie deti :grinning: idem skusit odfotit dnesny test, tak potom pridam foto :slight_smile:
30. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca no odfot som zvedava :wink:
30. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi ahojky, pridala som fotku, vsetkych troch testov co som robila, mozes kuknut :wink:
30. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

@brumca kukla som to a mne sa zda furt rovnaky - testila si z ranneho moču? :sweat_smile:
30. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka ahoj, ved preto sa pytam co poviete vy, lebo v skutocnosti je trosku tmavsi...testovala som z ranneho :slight_smile:
30. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca moja aj mne sa zda ze je rovnaky..skus si kupit inu znacku ako mama test aj ked je najlepsi..ale uvidis ci ti neukaze silnejsie ciarky iny test... :wink:
30. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi no teraz skusim testnut az o par dni...neviem co to moze byt, dnes som 28DC, cize pockam a neskor testnem :wink:
30. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
brumca si si ista dnom ovulky?
30. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek