Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

10andrea12
14. črc 2010

@pajinka111 je to taaaam blahozelaaaam a verim ze aj my vsetky budeme mat taky stastny koniec 😅

amisa
14. črc 2010

@pajinka111 straaaaasne velmi velmi gratulujem 🙂

jerryjanka
14. črc 2010

pajinka huraaaaaaaaa gratulujem nech je všetko v poriadku tfuj tfuj 😵 😵 😵 takže marcovčiatko

alienka24
14. črc 2010

juuuuuu co to tu čtu, no to je paráda, jak je vidět zázraky se opravdu dějí 😉 😀
pajinko.....moc a moc a moc gratuluju a at sílí a je vše v pořádku 😉

pajinka111
14. črc 2010

holky,strašně moooooc děkuji,za podporu a za všechno 😉 ..uvidíte i vy ostatní že všichni budte těhulky 😉

lebo5
14. črc 2010

pajinka no ja sa z toho asi poserkám , čiarka ako šlak, veeeeeeeelikááááánska gratulácia a drž sa nech ti brušulko pekne rastie, tak vidíte baby tá motyka raz vystrelí 😀 😀 😀

cathy77
14. črc 2010

paji - sa to tu rozbehlo tvojimi čiarkami 😀 už to tu pomaly zdechýňalo 😀

pajinka111
14. črc 2010

@cathy77
😀 😀 😀 ,SU RÁDA ŽE JSEM ASPON ROZJELA DISKUZI 😀 .už su tady celkem dost dloiho a dost holek poznam a ni mě,tak se všichni krásně diví jako já,taky se budu chdit dívat na nové těhulinky 😉 když jsem těhu já,tak už budet všichni 😉
Nevím čím to je,ale dřív než byl nový koník,tak to tady jelo docela hodně,pak to začalo hoooodně upadat,taky sem se pak přestěhovala i do jiných témat a na jiný portál,kam šlo hodně koníkovej-které jsou hodně zkušené a dávají sposutu skvělích rad.. 😉

@lebo5-taky sem se málem poserkala /po slovensky to zní líp 😀/ ,vůbec sem tomu nemohla věřit,pořád sem si namlouvala,že je to určitě nějakej podraz,že zase bude něco prostě špatně..a ono to sílííí
zítra jdu k mudr-ten se poserká taky 😀

brumca
14. črc 2010

@pajinka111 na tom poserkani som sa dobre nasmiala 😀 aj si papala pocas toho dlheho snazilkovania nejake vitaminky, alebo pila cajiky? skus nam nieco poradit 😉

pajinka111
14. črc 2010

@brumca
už tak rok jím kyselinu listovou,jinak nic..hodně ovoce a zeleniny-to mám ráda,jinak nic vyjímečného..a asi poslední pár cyklů sem po sexíku měla nohy nahoře opřené o zed-svíčka 😉 ,nevím jestli to pomohlo..

lebo5
15. črc 2010

@pajinka111 ja myslím že to pomohlo leba aj nám ked sa nedarilo tak sme začali robiť po sexe tak že so si musela dať vankúš pod zadok a pol hodinu ležať, môj ma dovtedy nepustil z postele 😀 snád to pomohlo aj nám + 2 mesiace Femibiom 800

adrika0
15. črc 2010

baby ahojte neviem čo mam robit či sa už možem radovat.......alebo ešte radšej nie.....čo vy na to????

pajinka111
15. črc 2010

@adrika0
já myslím že se mužeš začít radovat,gratuluju!!! 😉

adrika0
15. črc 2010

@pajinka111 dakujem pekne....aj ja si myslim ,že hej,ale sa aj trochu bojím....nechce sa mi uverit,že sa to podarilo....aj tvoje čiarky su krasne čo ti povedal doktor???

brumca
15. črc 2010

@adrika0 jeeej aj ja si myslim, ze sa mozes radovat 🙂 😉 krasna druha ciarka...aj ja gratulujem, prosim ta kolky cyklus si brala clostil? a mala si aj pregnyl? asi si to tu uz pisala, ale ta moja skleroza.

brumca
15. črc 2010

@adrika0 tak uz som si to pozrela, ze si brala prvy cyklus clostil, tak parada, ze sa vam to podarilo 😵 🙂

adrika0
15. črc 2010

@brumca však aj aj vravím,že to ani nie je možné.......ale asi sa to podarilo........na prvy krat.......no ešte aby to dopadlo dobre lebo mam zasebou jeden missed ab........ale hadam toto už bude uspešné......

cathy77
15. črc 2010

adrika - je to jasné!!už aj ja chceeeem..... 🤐

10andrea12
15. črc 2010

@cathy77 nic neboj rozbehlo sa to tu s tehulkam pomaly aj na nas pride rad ide to jedna po druhej 😅

kraskanz1
15. črc 2010

ty vole dalsia tehulka no adrika0 tak gratulujem dufam ze to tu bude zo dna na den len pribuuudat... 😀

lebo5
16. črc 2010

@adrika0 😵 gratulujem ku krásnym čiarkám, teda baby konečne sa to tu rozbieha, len tak dalej 😀

adrika0
16. črc 2010

@cathy77 ja ti verím aj ja som po tom velmi tužila.....neboj teraz si narade ty......

adrika0
16. črc 2010

@kraskanz1 dakujem zo srdiečka.....

adrika0
16. črc 2010

@lebo5 dakujem pekne.......len tak dalej teraz za sebou a budeme všetky tehulky.......

amisa
16. črc 2010

@adrika0 gratulacie velmi velmi drzim palce🙂

brumca
16. črc 2010

ahojte zienky 🙂 ja mam taku dilemu...dnes by som mala ist na folikulometriu na 13DC, len neviem ci sa mam trepat k doktorovi, ked drahy vcera ochorel, tak ani neviem ci sa budeme snazilkovat...keby mi aj chce pichnut Pregnyl tak to tiez asi nema vyznam, lebo by nam kazal snazilkovat v sobotu vecer a to sme na svadbe, cize neviem ako by sme to zrealizovali...no co poviete? 😉 skoda ale ze nam to tak vyslo, ked som sa zase pchala CLostilom tento cyklus...

zibi
16. črc 2010

@brumca moja ja by som isla..pozri nic za to nedas..aspon budes vediet ci mas folik..dala by som si aj pregnyl pichnut ved mozno mm sa da prehovorit nikdy nevies.. 🙂 ja by som to skusila ved fakt nikdy nevies..a muzov niekedy nemusis vela prehovarat 🙂 🙂 🙂

zibi
16. črc 2010

@adrika0 blahozelam k // 🙂 myslim ze sa mozes tesit.. 🙂 😉

zibi
16. črc 2010

baby aj ja uz chcem // ☹ 😖 😉

cathy77
16. črc 2010

brumca - ved ani nevieš v a kom stave su foliky tak nemožeš vedieť, kedy vam nakáže snažiť sa... a nedá sa to oklieštiť na jeden večer... my sme snažilkovali 6 dní a to som bola pred ovuláciou na usg 2x. Nevieš či ti praskne 18mm alebo 27mm folik (ako mne)a to nevie ani doki... vie "len" predpokladať ale nemusí správne. ja by som v každom prípade šla a v každom prípade sa snažila. ved si možte zatrtkať pred svatbou a potom v nedelu alebo ked pridete v noci domov, ved spermie prežiju v tvojom tele aj 48 hodín tak niet o čom, myslím 🙂