Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elisabet
28. črc 2010

Ahojte holky, já jen v rychlosti, mám jednu novinku která mě dost potrápila. 30.6. mi dr bral krev na progesteron, byla jsem 23dc, progesteron se sice bere 21DC ale nějak jsme to nestihli. No a dnes jsem si volala o výsledky a mluvila jen ze sestřičkou, dr, měl pacientku a tak mi sestřička řekla co jí řekl dr. a to že mám nízkou hladinu progesteronu a že se mám objednat na srpen k dr a že mě pošle do Brna na IVF. No tak jsem z toho jaksi hotová... 😢

cathy77
28. črc 2010

hencidlo, presssne viem, o čom hovoríš... kedže tento cyklus bol najnádejnejší, od predpokladanej ovulácie sa to tak vlieklo, že som denne asi 854x počítala, ktorý den som a stale som bola pri cifre, že druhý a tak... 😅 Bol to týžden o hubu, potom som šla na usg a ked mi doki povedal, že foliky praskli a nemam cystu som urobila ooobrovský výdych od úľavy a bola som si viac-menej istá, že to vyšlo...
brumca - fuuuuha, dalšia detektívka 😀 držím silno palce. Moja rada - testuj aj zajtra hned s prvým ranným. Daj na mna - ak tam je dnes čo i len jemnulinký tienik, zajtra rano si už budeš istá. ja som na 9.DPO nemala ani náznak a na 10.DPO to už bolo isté 😉

brumca
28. črc 2010

@cathy77 joooj ani nehovor, fakt je to detektivka 😀 no mozno nevyzdrzim a testnem aj zajtra...minuly cyklus to bolo ine ked som mala Pregnyl, teraz nebol pichnuty a je tam tienik...stale ma boli v podbrusku, aj ma tam sem tam pichne na pravej strane, uz som si zacala nahovarat, ze mam asi cystu...este som nikdy nemala, tak neviem ako sa prejavuje...som taka rada, ze si tu s vami mozem o tom popisat...najprv som ani nechcela pisat, ze som testovala, ale ked si sa rovno opytala, nechcela som klamat 😀

sliver
28. črc 2010

tehulky
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 40tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 34tt
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 35tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 32tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 33tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 27tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,25tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 24tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 22tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 22tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 19tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 14tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 14tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 8tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // SUPEEEER
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 5tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 4tt

snažilky:
jonnie............................34r..............0d...............31DC.........................3x1.......................7mesiacov
10andrea12.................26r............0d.................26DC......................2x1cl,pregnyl...........8 mesiacov
brumca........................28r..............0d...............25DC...........................2x0,5cl................7mesiacov
kraskanz1..................23r.................................. 25DC............2x1cl.......clost.nezabral - po lete laparka
tigi.................................30r..............0d...............24DC.............................0cl....................18mesiac
elisabet.......................30let..........0d................20DC..........................2x1cl...................12mesicu
kkamca........................30let...........1d.............. 16DC..........................2 x 1cl..................dlouhodobě
hencidlo......................31let............0d...............14DC..........................3x1cl...................3roky
nela00.........................33 let..........0d.................10DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................7DC............................0cl.......................
sliver............................29r..............0d................1DC...........................IVF......................dlhodobo...

pajinka111
29. črc 2010

Ahojík holčiny 😉
tak su konečně zpět z UTZ,mudr říkal,že vidí náznak srdeční akce,že tak za 2 dny to půjde už vidět zřetelně,že jsem teprve podle UTZ 5tt,nejdýl 29den po ovulaci,takže zřetelné srdíčko tak příští týden..Že to vypadá zatím jako normální standartní vývoj,jen že byla později ovulka,tak se to celé posunulo..oproti minulému týdnu je tam veliký posun,hodně se to zvětšilo..Fotečku nemám ☹

lebo5
29. črc 2010

@pajinka111 😵 😵 😵 supeeer

cathy77
29. črc 2010

paji, super 😉 , ja som dnes 15.DPO, tak to si na srdiečko ešte počkám 😵 Máš nové foto ako pozerám 🙂 ... predpokladám spred 11-tich rokov? 🙂

pajinka111
29. črc 2010

@cathy77
díky holky... 😉 jojo,fotečka je z doby kdy byla dcerka ještě miminko,což je už 11let 🙂

jonnie
29. črc 2010

ahojte, mne moje dni meskaju, ale tehu to isto nebude - to som presvedcena, len je mozne,ze z pregnylu tak meska? alebo som sa vratila do starych kolaji a nabehnem na cyklus 32 dni a viac. Ako som uzivala Clostil a Duphaston - tak sa mi upravil na 28 dni. Zas pichat injekciuuu...nervy,zas sa musi vsetko komplikovat. Asi dnes vecer dame cerveneho vinka, prisla navsteva - tak tomu pomozeme.
A vsetkym tehu zelam co najlepsi priebeh tehotenstva.

brumca
29. črc 2010

ahojte zienky 🙂 no ja nemam nic nove, netestovala som dnes, ale zajtra skusim 🙂

@jonnie ahoj 🙂 minuly mesiac som mala pichnuty pregnyl a nemeskala mi MS...ale kazda mozeme inak reagovat...jedine ze by ti meskala preto, ze si tehu 😉 kolko dni ti meska?

hencidlo
29. črc 2010

caute zienky, tak dnes sme boli na iui, vsetko vraj prebehlo podla planu a za dva tyzdne na krv, tak uvidime ci sa to tentokrat podarilo, ale ma akosi boli podbrusko a citim dost vajecniky, tak neviem co to znamena, idem si zas lahnut, tak mi je momentalne najlepsie.
@pajinka111 tak blahozelam len tak dalej 😉 , aby ste stale tak krasne rastli

brumca
29. črc 2010

@hencidlo ahoj 🙂 tak drzim silno palceky aby sa to vyslooo 😉

jonnie
29. črc 2010

@brumca dnes mam 32 DC - takze aj v tabulke je chyba, ale to nic - takze meska 4 dni - co nepovazujem za strasne, len ma mrzi,ze som mala cosi naplanovane a tešila som sa na ďalší pokus liečby a zas sa to oddiali. To bude asi stres.

brumca
29. črc 2010

@jonnie tak potom nech pride co najskor mrcha jedna nepodarena, aby ste mohli pokracovat v liecbe...a tehulka teda nemozes byt, aj si testovala? stres veru vie narobit sarapatu...

elisabet
29. črc 2010

Ahojte, já jsem měla cykly 27,až28dní, na den přesně, jakmile jsem začala brát clostil a duphaston tak mi to posunul na 31DC. zase všechny čtyři cykly s Clos. a Duph. na den přesně a poslední cyklus jaký jsem měla už bez těchto léků jsem to dostala až 32DC, ale v tom cyklu jsem byla na laparce takže ten posun mohl být kvůli tomu. Teď čekám, tento cyklus neberu nic,a taky jsem pro tentokrát vynechala měření a stejně jak jsem si včera volala o výsledky tak progesteron 23DC jsem měla velmi nízký můj dr odjel dnes na dovo a vrátí se až k 23.8. to jsem k němu už objednaná a podle sestřičky jak mi říkala výsledky tak pravděpodobně mě pošle do Brna do CARu na IVF, tak doufám že mi raději nabídne nejdříve upravu progesteronu nějakýma lékama, jak jsem brala duphaston tak jsem měla progesteron ukázkový, tak snad to nebude hned řešit IVF. Taky jsem se dnes objednala k nějakému bylinkáři-léčiteli co u nás bude 11.8. šla sjem si koupit nějaké čaje a viděla jsem tam ceduli, tak jsem se objednala a dofuám že by mi to mohl upravit i nějakýma bylinkama.
jo a stejně, pracuji jako OSVČ a proto abych měla nějakou mateřskou si musím na sociálce připlácet zdravotní připojištění, no a musí se to platit minimálně 9 měsíců předem než na tu mateřskou půjdu, a nejde to zaplatit zpětně a když jeden měsíc nezaplatím tak mě automaticky škrtnou z evidence a musím začít znova těch devět měsíců platit, no a já už si to platím skoro rok a dnes jsem si všimla že mi tento měsíc ta platba neodešla a muselo to být zaplaceno do 20.7. no takže mám smůlu a tak musím doufat že teď nějakou dobu opravdu neotěhotním, jinak budu doma a nebudu mít ani korunu. ☹ tak jsem na sebe naštvaná a musela jsem se někomu vypovídat 😉

cathy77
29. črc 2010

hencidlo - mna bolia vaječníky brutálne od kedy som otehu, až do boku mi to vystreľuje... a jasne...maternica tiež 🙂 taaaakže... silno držím palce!!!

brumca - a hned po testovaní chceme výsledok 😀 😀 😀 😉

brumca
29. črc 2010

@cathy77 ahojky 🙂 urcite vam dam vediet, sama som zvedava co tam bude na tom teste 😀 zase mam vsetky mozne priznaky, ale uz si to nevsimam 😒

sliver
29. črc 2010

@elisabet - no moja smola alebo znamenie 😉 nebojkaj, dr. má dovču tak aj ty si oddýchni ved je leto a potom na to skočíte 😉

@hencidlo - držím veľmo palce, jo bolievajú vaječníky, mna boleli po každom IUI

@jonnie - môže sa stať že ti mrcha môže meškať aj kvôli injekcii, ako štandardne by nemala ale každý ženský organizmus je iný a každé telo môže reagovať inak

@pajinka111 - jojo tuto fotku si pamätám 😉 už si ju tu mala, to je taká radosť, som rada že je všetko OK, len sa opatruj 😉

ozi kočky v sobotu idem na dovču, dva týždne tu nebudem tak ked sa vrátim tak cca dve dalšie tehu? čo vy na to??? ktorá sa prihlási 😉 😉 😉

sliver
29. črc 2010

tehulky
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 40tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 34tt
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 35tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 32tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 33tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 27tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,25tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 24tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 22tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 22tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 19tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 14tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 15tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 8tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 6tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 5tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 5tt

snažilky:
jonnie............................34r..............0d...............32DC.........................3x1.......................7mesiacov
10andrea12.................26r............0d.................27DC......................2x1cl,pregnyl...........8 mesiacov
brumca........................28r..............0d...............26DC...........................2x0,5cl................7mesiacov
kraskanz1..................23r.................................. 26DC............2x1cl.......clost.nezabral - po lete laparka
tigi.................................30r..............0d...............25DC.............................0cl....................18mesiac
elisabet.......................30let..........0d................21DC..........................2x1cl...................12mesicu
kkamca........................30let...........1d.............. 17DC..........................2 x 1cl..................dlouhodobě
hencidlo......................31let............0d...............15DC..........................3x1cl...................3roky
nela00.........................33 let..........0d.................11DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................8DC............................0cl.......................
sliver............................29r..............0d................2DC...........................IVF......................dlhodobo...

brumca
30. črc 2010

dobre ranko zienky 🙂 nemozem tomu uverit, ale mam druhu ciarku na teste 🙂 krasne ju vidiet, ani nemusim spekulovat ci je tam, ci tam nieje...je slabsia, ale je, netusim, ktory DPO som...doobeda ju urcite odfotim a pridam fotocku...nemozem tomu uverit a uz sa zacinam bat aby to nebol plany poplach ako minuly cyklus...potom si hovorim, ze ved som nemala Pregnyl...joooj len nech sa babatko krasne zahryzka a nepride mrcha, som 27DC...drzte palce 🙂

brumca
30. črc 2010

Tu mozete pozriet testik 🙂

brumca
30. črc 2010

Dala som fotku aj do albumu, je tam vo vacsom rozliseni 😉

cathy77
30. črc 2010

brumca - a je to tam, ako som hovorila 😉 super,blahoželám 😉 a planý poplach z čoho, preboha, by to mal byť??? už sa ukľudni a užívaj si ten pocit 😵 Ked budeš chcieť, pridaj sa k nám, aprílovkám na "Spoločný termín - april 2011"

jonnie
30. črc 2010

@brumca gratulujeeeeem!!!!!!!!!!!

a tehu - no neverim,ze mozem byt, nerobila som test, podla mna skoda penazi, meska len piaty den a tych sklamani a pokupenych testov uz bolo..uz som vyrastla z toho. A nemam ziadne priznaky - ani na MS, ani tehu...je mi fajn. Sice dnes mam taky pocit,ze sa spusti, ale ziadne bolesti brucha, ani nic.
Bože, ako by som chcela zazit aspon ten pocit a vidiet,ze sa to podarilo... preco musim mat v zivote vsetko komplikovane, niekto povie,ze skor ako novy kabat...figu,ten si viem za peniaze kupit, ale dieta si za peniaze nekupim - mozno len nadej cez IVF.

hencidlo
30. črc 2010

@brumca tak to je parada, blahozelaaaaaaam a nech ciarocka silnie!!!!!!!!!!!!!!!
@jonnie viem o com hovoris - myslím, ze to nemas tazke len ty 😅 , je nas tu viacej takych co cakame na vytuzene mimco 😉 , ako pozeram tak sa snazis 7 mesiacov, vidis a kopec nas tu je takych co cakaju 3-4-5 a viac rokov musis len dufat, ze sa to podari a nebrat si to tak lebo zosalies 😀 , kukni pajinka cakala 5 rokov a podarilo sa! tak len pozitivne mysli a ono to raz pride, uvidis 😉

pajinka111
30. črc 2010

@brumca
velikánské gratulace,čárečka je prostě tam,ted už bude jenom sílit 😉 ..držím pěstičky 😉
krásně se všichni cpeme do horní tabulky.. 😉 ,tak která pak je ted na řadě? 😉

pajinka111
30. črc 2010

těhulky
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 40tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 34tt
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 35tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 32tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 33tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 27tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,25tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 24tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 22tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 22tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 19tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 14tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 15tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 8tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 6tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 5tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 5tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla //

snažilky:
jonnie............................34r..............0d...............33DC.........................3x1.......................7mesiacov
10andrea12.................26r............0d.................28DC......................2x1cl,pregnyl...........8 mesiacov
kraskanz1..................23r.................................. 27DC............2x1cl.......clost.nezabral - po lete laparka
tigi.................................30r..............0d...............26DC.............................0cl....................18mesiac
elisabet.......................30let..........0d................22DC..........................2x1cl...................12mesicu
kkamca........................30let...........1d.............. 18DC..........................2 x 1cl..................dlouhodobě
hencidlo......................31let............0d...............16DC..........................3x1cl...................3roky
nela00.........................33 let..........0d.................12DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................9DC............................0cl.......................
sliver............................29r..............0d................3DC...........................IVF......................dlhodobo...

brumca
30. črc 2010

ahojte zienky ... vsetkym vam krasne dakujem...ani mi neuverite, ale my sme pred chvilku prisli domov po autonehode, dostali sme po ceste na chatu smyk a skoncili sme v priekope, nastastie sa nam nic nestalo, auto je len trosku dochramane, ale ja som sa tak strasne zlakla, ze sa bojim aby to baby neodislo ☹ este teraz sa trasiem a su to tri hodiny odvtedy...rano som vstala po siestej, testla som a nasla som druhu ciarku, velmi sme sa potesili s drahym, potom som vam napisala,sla som balit veci a vydali sme sa na cestu...a asi po 15min cesty sme dostali smyk, na ceste bol vyliaty olej alebo benzin, nastastie moj muzicek siel pomaly, kedze bolo mokro, tak sa nam naozaj nic nestalo...skoncili sme ale v takej jame, ze predne kolesa boli v zemi a zadne navrchu na takom muriku...prepacte,ze vas tym zatazujem, ale potrebovala som sa vyrozpravat ☹

jonnie
30. črc 2010

@hencidlo vdaka. No 7 mesiacov len clostil... ktory bol uz aj davno predtym a vselijake ine pokusy lekarov na mne..celkovo 7 rokov... takze to uz udiera na mozog.

jonnie
30. črc 2010

@brumca ufff, tak len teraz - ak sa da - lahni a dopraj si pokoj...a nejaku pohodovu atmosferu si navod - prip.si pozri nieco pekne,nejaky film, aby si presla na ine myslienky a mysel sa upokojila. Drzim palce, verim,ze vsetko dobre dopadne.