Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

brumca
5. srp 2010

@10andrea12 zabudla som este, ze chodim strasne casto cikat 🙂 som si hovorila, ze si namyslam, ale aj drahy si to vsimol 😀

10andrea12
5. srp 2010

@brumca obchadzam zdaleka lekarne 😀 😀 ked nepride do piatka mrcha tak testnem ale velmi tomu neverim zeby som bola tehu mozno mi nepraskli foliky kedze som tento mesiac nepichala pregnyl a mozno nebola ovulka takze si mrcha moze prist kedy chce vsetko sa mohlo stat no uvidime stale mam pocit akoby sa mala spustit kazdu chvilku mrcha a krize bolia ako slak prsia vobec nebolia ani neboleli tak sa necham prekvapit 🙂

matynela
5. srp 2010

Zdravím Vás holky, už jsem do podobného tématu sem psala, ale přeci jen se ještě zeptám tady Vás. 🙂 Doktorka mi diagnostikovala přes UTZ a HP polycystic.vaječníky, budu brát Clostil, je tu někdo mezi Váma komu clostil zabral při PCO? Hezký den všem 🙂

katkaajurko
5. srp 2010

matynela ja mam PCO a teraz papam prvy mesiac clostyl-tak potom ti poviem... 😀

matynela
5. srp 2010

Ahoj katka, já ho budu zobat od září pravděpodobně 🙂 jdeš na konrolní UTZ? Tak držím palce 😉

matynela
5. srp 2010

koukala jsem ještě k Tobě do albíčka, ty krásný ovu testíky máš po clostilu?? 🙂

tigi
5. srp 2010

ahojte kocky 🙂
@brumca brumci ak ta mozem poprosit o upravenie tabulky, dnes som 1 DC, zacinam novy cyklus. bez clostilu.
@10andrea12 ake mavas inak dlhe cykly? mne aj ked som brala clostil prisla ovula neskor pokial mi nebol pichnuty pregnyl, tak mozno si este v LF. ale aj tak moc drzim palce aby ms neprisla. 🙂

@matynela ja mam tiez PCO, mne zabral clostil tak, ze mi narastol jeden dominatny folikul v kazdom cykle kedy som ho brala. niekomu narastie aj viac ako jeden, kazda nanho reagujeme inak. 🙂

10andrea12
5. srp 2010

@matynela ja mam PCO a beriem druhy cyklus clostil no clostil je aj pre pcokarky kedze u nas nedochadza k dorasteni vajicok do spravnej velkosti tak clostil pomaa aby vajka dozreli do spravnej velkosti aby mohli potom prasknut a vyplavit sa a mohli byt oplodnene(ovulacia)

brumca
5. srp 2010

@tigi ahoj 🙂 mas teda pauzu s clostilom? ako dlho ho nebudes brat? mne prisla mrcha pri prvom cykle aj druhom cykle s clostilom v rovnakom case a v druhom bol aj pregnyl...

matynela
5. srp 2010

@andrea a zabírá ti clostil?
@tigi takže reakce na clostik byla ok? Krásny velký folikul 🙂

katkaajurko
5. srp 2010

matynela nie tie ovu testiky boli bez clostylu, len u mna je ten problem-ze mne to LH nie a nie klesnut a potom mi nepraskne folik, alebo mi nedozreje sliznica....

matynela
5. srp 2010

@katka aha, takže ten clostil ti pomůže aby folikul prasknul? Mám v tom teda ještě pěkně zmatek 😀

tigi
5. srp 2010

@brumca brumci mam povinnu pauzu, lebo som clostik brala posledne 3x1. teraz mam od neho pauzu druhy mesiac, ale to skor preto, ze dokino mal dovolenku, tak tam idem teraz opat na 13 DC a uvidim co bude dalej. chcem sa ho popytat na nejake doplnujuce vysetrenia ako napriklad test na priechodnost spermii cez hlien, pripadne u mna laparka, pretoze k nemu chodim uz rok a stale nic. uvidim co mi povie, pripadne navrhne. 🙂
dobre citam... ty si si nasla dve ciarocky na tehu teste?? 😵 🙂

@matynela no, zo zaciatku neboli velke miery, ale to aj preto, ze pre mna je meranie foliku utz na 13 DC skoro. ale malo to pekny nabeh s clostikom. 🙂 ono to je hrozne indi vidi, u teba moze zareagovat super hned na prvy krat. u mna bol trosku problem, navyse mi nanho reagoval iba pravy vajecnik, ale hovorim, to je hrozne indi vidi. ale ten posledny bol krasny, to mi dokino pichol aj pregnyl, ale bohuzial sa aj tak nezadarilo. cakam co navrhne dokino teraz. 🙂

tigi
5. srp 2010

@brumca brumci co citam, aj to vidim v albume 😀 super, moc gratulujem, tfuj tfuj, nech len pekne silnie. 😵 🙂

katkaajurko
5. srp 2010

matynela no to prave uvidime ci tomu ten clostyl pomoze... dufam,ze ano

brumca
5. srp 2010

@tigi dakujeeem 🙂 ale snazim sa este moc netesit, aby som nebola straasne sklamana 😔

matynela
5. srp 2010

A ještě se Vás zeptam holky, když mam to PCO a dostanu injekci agolutinu, tak ty cysty se odplaví s MS? Je mi jasné že pak zase narostou nové ☹ Já budu clostil brát od září.

tigi
5. srp 2010

@brumca jasne, chapem, ale zatial to vyzera pozitivne. 🙂 v obidvoch zmysloch slova 😀 si uz objednana k dokinovi na krv?

katus a ty este merias bt? dakedy si tusim merala ak sa dobre pamatam 😅 🙂

brumca
5. srp 2010

@tigi este niesom objednana, volala som s nim a ze ak nepride mrcha, tak mam prist koncom buduceho tyzdna 🙂

10andrea12
5. srp 2010

@matynela v podstate zabera len proste s clostilom som ako zdrava zena cize sanca na pocatie je ako u zdravej zeny cize nejaka 30% pri kazdej ovulacii kedze mam PCO tak bez clostilu nemusi dojst u mna k ovulacii vobec takze tam je sanca 0 bodov takto s clostilom mavam ovulku a je len na spermijkach ci saa im uraci zaborit sa do vajicka ako u zdravych zien 😀

katkaajurko
5. srp 2010

matynela - ak myslis tie cysticky co su na vajecnikoch - ten perlovy nahrdelnik? tak myslim,ze sa neodplavia-ale tomuto ja tiez velmi nerozumiem ako to je, ze kedy miznu a kedy sa objavuju

@tigi nie uz nemeriam, vzdala som to este pred letom kedze moja ovulka aj ked bola-bola zbytocna koli tej nevyzretej sliznici

cathy77
5. srp 2010

andrea, ved to je normalne že sa cítiš na mrchu... ved tak sa budeš cítiť prvé dva mesiace tehotenstva(ale to nemôžeš vedieť 😕 ) Si tehotná, ale teda čakaj, ak sa bojíš testovať...... ja teda nenávidím neistotu, ja som stále testovala, nech je výsledok akýkolvek...

10andrea12
5. srp 2010

@cathy77 ja neviem pockam do piatku ked som uz tak dlho vydrzala lebo stale ked meskala mrcha urobila som test a bol vzdy negativny a hned nato dosla mrcha ja proste neverim nejako zeby som bola tehulka stale sa citim akoby sa mala kazdu chvilku spustit mrcha a este k tomu ked som bola na folikometrii v11 DC doktorka tam este nic nevidela a aj kexik sme mali kedy tedy hrozne malo tak keby som tehu tento cyklus tak je to asi zasah Pana Boha 😀 😀 😀

brumca
5. srp 2010

@10andrea12 no tak ja som uz kupila Mamatest a zajtra rano idem nato 😀 uz dlhsie nevydrzim cakat...ja netusim ake boli foliky, lebo som tento cyklus vobec nebola u doktora, boli sme akurat prec a to dokonca sme sa snazilkovali v case, ked sme boli u svokrovcov 😀 neuzili sme si to nejako velmi, ale tak ked sa mi zdalo, ze mam ovu hlien, tak sme to museli vyuzit 😀

10andrea12
5. srp 2010

@brumca 😀 😀 😀 to zo svokrovcami poznam mm ma v rodicovskom dome izbu hned nad rodicovskou spalnou tak viem o com hovoris 😀 😀 😀 ale ked musis tak musis 😀 😀

10andrea12
5. srp 2010

@brumca inak zajtra rano myslim na teba ale urcite tam budu uz 2 // krasne silneee 😉

brumca
5. srp 2010

@10andrea12 veru ked musis tak musis 😀 teraz sa natom bavime 😅 zajtra vam dam hned urcite vediet 😵

10andrea12
5. srp 2010

@brumca ok budeme nedockavo cakat na fotecku 🙂

10andrea12
5. srp 2010

@tigi no ked som nebravala clostil tak chodila kedy ako ale meskalo to vzdy aj 2 tyzdne minuly cyklus som mala pichany pregnyl a prisla asi 3 dni meskala tento cyklus som brala len clostil a pregnyl som nepichala a 7mi den mrchy nikde no uvidime ci pride mrcha alebo babo 🙂

zuzanka7834
5. srp 2010

@10andrea12 ved piatok je uz zajtra, to sa da vydrzat 🙂 budem Ti drzat velke palce, daj potom vediet 🙂