• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@10andrea12 ved ozaj zajtra je piatok, tak testujeme spolu :grinning:
5. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca @10andrea12 uz sa neviem dockat, taka som zvedava na tie vase // a // :slight_smile: ste pre mna nadej, ze aj s nepravidelnou ms a PCO sa da otehotniet :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca no hej ale uvidim ci sa dopracujem dolekrne pri najhosom testnem v sobotu rano
@zuzanka7834 da sa to neboj brumca je tehu na 100% aja to je tak na 10% mozno ani to :grinning: moja svokra mi povedala ze sa nemam coho bat ona vraj mavala mrchu 2x do roka a porodila 2 zdrave deti a otehu bez liekov a prirodzene tak verim ze to pojde :wink: :wink: :wink:
5. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre raaanko :grinning: su taaaaaaaaaaaaam dve kraasne ciarky :grinning: jupiiiiiiiiiiiii...hned ako som ponorila testik sa ukazala krasna druha ciarka :grinning: joj sa tak s drahym tesime :slight_smile: inac som sa zobudila na hrozny sen, ze som dostala mrchu, tak som hned bezala cikat a su tam dve nadherne palicky :wink: potom pridam fotku
6. srp 2010 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca gratuluuuujem s celeho srdiecka zelam vsetko dobre do uspesneho konca :slight_smile:
6. srp 2010 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kraskanz1 dakujem moja a ja ti prajem aby sa to aj vam co najskor podarilo :slight_smile: :dizzy_face: uz sa tesim k doktorovi, dufam, ze to potvrdi a ze bude vsetko v poriadku.
6. srp 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca bude moja uvidis..ved konecne sa to podarilo tak mysli len pozitivne a od teraz bude vas zivot zas o kusok krajsiiiiii.,... :grinning:
6. srp 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kraskanz1 veru ja som taky trulo, tak dlho sme na toto cakali a teraz uz vymyslam, ze aby nebolo nieco zle...ale take sme asi vsetky zienky, ustrachane :grinning: inac asi v stredu pojdem k doktorovi a v sobotu ma draheho sestra svadbu, ak mi to doktor potvrdi tak mozno rodicom a svagrinke povieme, ze cakame babo :dizzy_face: som aj svedok, tak bude mat svagrinka zo svojej strany dvojite svedectvo :grinning:
6. srp 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca jeeej ake krasne svadba svagrinej a zaroven oznamenie noveho prirastka do rodiny od toho uz hadam nic krajsie neexistuje....ooooo uplne sa mi tisnu slzy do ociiii :dizzy_face:
6. srp 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kraskanz1 ved aj mne uz slzicka vypadla...ani sa mi nechce verit, ze mame take stastie :pensive: alebo myslite, ze je to este skoro povedat, ale naozaj len rodicom a surodencom :slight_smile:
6. srp 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca odla mna v aprili rodis takze urcite neni na nic skoro ...uvidis vsetko je a bude v poriadku neboj sa.... :sunglasses:
6. srp 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kraskanz1 dakujem este raz, je super, ze si tu, lebo sa mozem s tebou podelit o moje pocity, asi by som vybuchla :grinning: mam brata dvojicku a sme narodeni v aprili, cize budeme mat nadherny darcek :dizzy_face: ozaj som slubila, ze vam hned poposielam tehu virusiky, aby ste sa ku mne pridali, tak tu su: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
6. srp 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca jeeeej mne by sa zisli a vela takych vyrusikov....takze aj ty aprilova aj babo aprilove to je zlateee....tesiiim sa s tebou vazne a myslim ze kazeda sa tesi a praje ti to....verim tomu ze mas straasne pocity stastia az nevies co stym....ach boze brrrrr az mam zimomriavky :dizzy_face:
6. srp 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kraskanz1 ja tomu naozaj verim, ze za chvilku sa vsetky pridate do vrchnej tabulky :dizzy_face: pekne sa to tu nastartovalo s tehulkami, cize sa niet coho bat...clostil urcite zabera, ak nie hned, tak casom urcite :wink: ja som uz niekedy mala pocity, ze sa tohto krasneho okamihu ani nedockam a vidis je to tu...drzim palce aby si to naozaj co najskor zazila aj ty :wink: tiez som mala zimomriavky ked pisala pajinka a cathy, ze si nasli dve ciarky.
6. srp 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam robotku,tak len na skok

ale @brumca - supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a jedno T si chytam :wink: :slight_smile:
6. srp 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaajurko dakujem moja :grinning: kludne chytaj, aj dve T...budem ich posielat, kym sa vsetky nenakazite T virusmi :wink: pridavam fotku dnesneho testu - 34DC :wink:
6. srp 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne kolajnicky veru , pekne - to je odmena ze si vydrzala netestovat cely tyzden-za co teda mas moj velky obdiv :slight_smile:
6. srp 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaajurko katka ani nehovor :grinning: bolo to tazke odolat, ale tuzila som si uz najst naozaj kolajnice a nie lustit pri okne, ci je tam ozaj ciarka :dizzy_face: teraz ta ciarka fakt nabehla hned
6. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca takze oficiálne gratulujem znova :slight_smile: musí to byť nádherný pocit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: chytám si jedno T a Vám prajem veeela zdravia :wink:
6. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka7834 este raz dakujeeem :slight_smile: je to neopisatelny pocit a prajem ho zazit kazdej z vas co najskooor :dizzy_face:
6. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca Tak to je paradny test, blahozelam este raz :dizzy_face: .

Idem sa pokusit zalozit tu sukromnu temu. Potom mi prosim napiste, koho tam mam este pridat. Zatial sa ohladne toho ozvala brumca a zuzanka7873.
6. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dixie_chick a dajme si nejaky mega pozitivny nazov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AKý by si si predstavovala? :grinning:
6. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dixie_chick dakujeeem :slight_smile: :dizzy_face: ja sa urcite pridam do tej skupiny :wink:
6. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, len cakam na navrh od Zuzanky :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dixie_chick @brumca neviem, nieco, co by nas motivovalo... Napr. Cieľ v dohľadne vďaka Clostilu ... hm, to je asi blbost :grinning: ako by ste to nazvali vy? Dixie ty este nie si tehu?
6. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa rada pridam,ak ma pridate :slight_smile: ale ak sa z clostylu urobi sukromna tema-tak nebudu sa moct pytat nove clostylky inofosky :sweat_smile:
6. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaajurko vidiiis to mas pravdu :slight_smile: mne tu velmi baby pomohli...ale mozu ist naraz dve temy aj tato a aj sukromna, nie? :wink:
6. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumca neviem moc ako to tu chodi, lebo niesom este v ziadnej sukromnej teme :grinning:
6. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem moc ako to tu chodi, lebo niesom este v ziadnej sukromnej teme :grinning:
6. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek