Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
11. srp 2010

ahojte tak ja som dnes rano tiez vyskusala test a samozrejme ako vzdy je nagativny 😢

hencidlo
11. srp 2010

caute babeny, tak hlasim smutnu spravu, ze nam zas to iui nevyslo......fnuk, fnuk
ja uz tomu nerozumiem preco je to tak ☹
@jeny je mi to luto viem ako sa citis, ale hlavu hore musime sa vzchopit a znova sa snazit, mozno sa nam to uz teraz podari 😉

makovicka53
11. srp 2010

@jeny ...ahojky lebo moj priatel mi ho kupil a hned som musela utekt vies chlapom nevysvetlis ze je o este skoro a ze ranny moc je naj....ja som sa rozhodla ze si ho uz robit nebudem a pockam na mrchu a jedine ak by neprisla tak potom skusim..

makovicka53
11. srp 2010

@jeny som ta nakazila? 😅

makovicka53
11. srp 2010

@hencidlo
@jeny
Kočky hlavu hore....skusime to dalsi cyklus 🙂

jeny
11. srp 2010

@makovicka53 no veru asi ano 😀 ked som uz mala ten test doma tak mi nedalo neurobit ho 🙂 este teraz nan pozeram si sa daco nezmenilo ale nic veru 😠 som zvedava kedy ta hnusna mrcha dorazi

makovicka53
11. srp 2010

@jeny ....no presne ako ja....mne zas vcera kupil chlap asi bol zvedavejsi ako ja...no a ze sup sup ocikat ....uvidim pockam kedy pride a potom zas k dr. dohodnut sa na dalsom postupe.

jeny
11. srp 2010

@hencidlo tak to mi je luto,taka nespravodlivost na tomto svete. Ja sa mozem utesovat aspon tym ze jedno dieta uz mam ale kym sa nad zadarilo to trvalo 2roky a vraj druhe ide lahsie, no u nas asi tazko.

brumca
11. srp 2010

ahojte zienky, je mi to luto, ze testy dopadli negativne ☹ prajem vela stasticka aby sme sa mohli buduci cyklus tesit z vasich dvoch ciarok 😵

zibi
11. srp 2010

ahojte baby..no ja som neodolala po rannom znechuteni ..lebo som zacala spinit...a ciarka je tam opat..tak ja uz fakt neviem..ci to z pregnylu je este stale..no neviem..ale zacala som trochu spinit..na vlozke taky mali pasik tak si mylsim ze ta mrcha asi dojde. 😒

zibi
11. srp 2010

@jeny a ty si si pichala pregnyl?ktory den cyklu si?

zibi
11. srp 2010

@brumca a ty mala ale asi silnejsie ciarky ako ja kukni do fotoblogu..hm
inak aj dnes pozitivny ale trochu spinim..len trosicku..tak uviidim..ci budem ako ty a sa mi bude pregnyl tak dlho drzat v tele. 😖

brumca
11. srp 2010

@zibi ahoj 🙂 myslim, ze som nemala tmavsie ciarky...jooj ten pregnyl robi teraz len stresy...skus testnut o dva dni 😉 drzim palce, nech to spinenie rychlo prestane...alebo by to mohlo byt spinenie zo zahniezdovania? 😵

cell
11. srp 2010

ahoj holky, nerada otravuju, jen jestli někomu nezbyl Clostilbegyt. Potřebuji jen 5 tablet na další cyklus, pokud nic, tak půjdeme do ivf. Předem děkuji

jeny
11. srp 2010

@zibi mne nenaordinoval pregnyl takze ja si nepicham, a som 29DC no po clostyle mi to vzdy dost meska takze este mam na mrchu asi cas

jeny
11. srp 2010

@zibi myslim ze si tehulka, spinenie byva dost caste a tie testiky vyzeraju velmi nadejne

lilik
11. srp 2010

@makovicka53 ahoj 🙂 dnes som bola u toho dr spravil mi sono, a vsetko je v poriadku.
(po tehotenstve ani stopy ☹ ) tento mesiac ideme bez clostilu, mam prist na sono cez ovulku, tak som zvedava ako si s tym poradi moje telo, dufam ze mi foliky porastu aj prirodzene bez pomoci...

makovicka53
11. srp 2010

@lilik ....no lili ma to ale neboj coskoro to vyjde 😉 ...mne tiz vysiel test negativne robila som si ho vcera takze ja uz cakam na mrchu hnusacku ☹

lilik
11. srp 2010

@makovicka53 ten testik si si robila dost skoro, neboj to este nemusi byt pravdive. budem drzat palceky 😉

zibi
11. srp 2010

@makovicka53 kedy si testovala

makovicka53
12. srp 2010

@lilik ...si zlata dakujem ti moc x....a ty ako pokracujes? 😉

makovicka53
12. srp 2010

@zibi ...predvcerom vecer tj sakra teraz pocitam a vychadza to ze 25 DC...juuj to skoro...ale mam priznaky mrchy boli ma cela lava strana podbruska ako vzdy a prsia....a prvy x ked som bola tehu tak som necitila nic ziadne bolesti....

zibi
12. srp 2010

@makovicka53 a tebe pichali ten pregnyl stracam uz prehlad hihi 😀

zibi
12. srp 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
moj graf baby..
@lauritka, @riana12
25dc, trochu spinenie, a 12 alebo 13dni pregnylu..neviem pocita sa aj den ked to pichli alebo az na druhy den?vcera test pozitivny dnes som netestovala.. 🙂

makovicka53
12. srp 2010

@zibi ....ty si ako ja 😀 ....ano pichali na 11 DC

makovicka53
12. srp 2010

@zibi ....u teba to vyzera nadejne?drzim prstiky 🙂

paula1234
12. srp 2010

@zibi no ja si myslim, ze by si mohla byt tehu podla grafu a to spinenie naozaj moze byt uhniezdovanie,...ja som to tak mala pri prvom a tiez som nechapala, ale to som si myslela, ze mam menzes a po tyzdni a pol // jak vysite, ale ja som vtedy nemala pregnyl, iba clostyl, takze treba verit do poslednej chvilky!..))) 😉

riana12
12. srp 2010

@zibi pridi ukazat zajtrajsi testik 😉 ked si dneska netestovala, tak tazko povedat co a ako... a ake to spinenie mas?

zibi
12. srp 2010

@riana12 take hnede...ale brucho ma boli ako na mrchu tak si mylsim ze dojde..svinuha jedna.. 😝 😀

zibi
12. srp 2010

@paula1234 a ty si mala ake spinenie..hnede alebo krv?