Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
21. dub 2009

no tak bruffik ja som mala navaly, bolesti hlavy a bolest vaječnikov.

ja som si musela dať tabletku teraz na tu bolesť inak by to šlo do migreny a to by som isto aj vracala

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

bruffik, já nejvíc trpěla v prvním cyklu - nafouklé břicho, návaly horka a zimy, bolení hlavy, špatná nálada, zhoršená pleť a vlasy a taky jsem se pěkně rozežrala a přibrala jsem 😠 od ovulky jsem pak až do mrchy měla nafouklý a hodně citlivý podbřišek a strašně mě bolely prsa ☹

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

tak jsem udělala albíčko a dala tam ty tabulky, ale ta s clostilkama-snažilkama je malá a i když jí zvětším, tak koník jí ukazuje malou. tak ještě musím přijít na nějaký fígl 😉

mannerka
21. dub 2009

baby,
lucim sa, idem kuknut Ruzovu zahradu 🙂

pekny vecer prajem 😉

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

man, tobě taky pěkný večer a dobrou noc 🙂

jerryjanka
21. dub 2009

mannerka papa

lenka - poradim ti - daj dve tabulky so snažilkami - teda - rozdel ju napoly
bude to väčšie
alebo tam treba dať menej infošiek sme to zahltili 😀

ma.ja
21. dub 2009

ahoj holky....hezký večer 🙂

jerryjanka
21. dub 2009

ahoj majka

ma.ja
21. dub 2009

ahoj jerry...musím uvolnit židli u PC, jít namazat svačiny, ale ještě nakouknu 🙂

jerryjanka
21. dub 2009

oukej
ja tu budem

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

jerry, no vidíš, to mě nenapadlo rozdělit snažilky na dvě tabulky. já už jsem z toho vyřízená, že mi mozkovna přestává fungovat 😀 tak zítra ráno v práci to napravím 😉

ahojky majo, teda moc dlouho jsi se tu neohřála. já mám tento týden PC pro sebe, miláček má odpolední. ale zase jako furt sedím u PC a nic doma neudělám 😠

jerryjanka
21. dub 2009

lenik - ved to ma čas - zatial kukneme aj tu tabulku a zajtra ked sa ti bude chcieť tak to rozdelik
a budem len rada ak za chvilu bude jedna tabulka snažilkova a druha tehotenska a potom tri tehu a ani jedna snž 🙂

papus
21. dub 2009

Leni ty jsi šikulka 🙂

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

Jerry, tak to bych si taky moc přála, aby brzy byly už jen 3 těhu tabulky.

Šárko, díky za pochvalu, zítra to tedy ještě vylepším.

Holčinky, já už se budu loučit, dokoukám růžovku a jdu chrnět. Jsem už úplně KO, asi clostík na mě tak působí.
Krásně se vyspinkejte a zítra ráno se na vás budu zase těšit.

Krásné sny a nezapomeňte sexíkovat 😉 😝

kikina666
21. dub 2009

ste toho zase popisali .... korcule som vymenila za bicykel a teraz sa cpem cinskou polievkou ... zdrava zivotosprava

ma.ja
21. dub 2009

kiki teda ty jsi úžasná 🙂 jen ta čínská polívka- to moc zdravá životospráva není!!! Já si dnes nevzala do práce svačinu, přišla jsem domů hladová jak vlk, nejdřív jsem snědla br.knedl se sekanou a se zelím, pak croisanta s bílou čokoládou a teď tady chodím jak mlsná koza...asi bych radši měla jít spát. A to ještě vymýšlím, co upéct do práce pro kolegyňky ☹

kikina666
21. dub 2009

ma.ja a preco uzasna ??? ako si to myslela ?

no ja tiez sa teraz divam na velkonocneho zajaca ktory tu trci na policke ... cokolad je cokolada ale mam v chladnicke uzasny jahodovy lekvar ....

papus
21. dub 2009

Leni a všem krásnou dobrou noc a ten sexík nezapoměnte 😀 😀 😀 😀

kikina666
21. dub 2009

papus dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu

ma.ja
21. dub 2009

kiki : úžasná - protože sportuješ-brusle, kolo...to já si pořád jen říkám, že začnu jezdit do práce na kole, ale pořád mám nějaký ALE. Letos jsme ujeli na kole "už" 20 km 🙂 a to jsem se při tom ani nezapotila

kikina666
21. dub 2009

ma.ja ja by som sporotovala ovela viac ... len nemam s kym moj muz je take nemehlo ... jedine co ho dostanem je bicykel a sem tam tenis ...

ja som taky hyperaktivny blazon

ma.ja
21. dub 2009

no tak to my jsme oba lenoši 🙂 ten můj i když jde v sobotu ráno pro housky(150m) jede autem, prý aby se auto "provětralo" 😀 😀 😀
tak nakonec jsem neodolala a došla pro zmrzlinu

berušky dobrou noc

kikina666
21. dub 2009

ma.ja dobrou noc ....

kikina666
21. dub 2009

jezis ja sa este pri vas aj po cesky naucim 😀

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

dobré ránko clostilky 🙂

já zase v noci trpěla a koupala se ve vlastním potu 😠 dneska poslední clostík a doufám, že pak to trošku poleví.

miluse
22. dub 2009

Krásné ranko,

Leni, neboj, za chvíli bude líp 😉

Koukala jsem, že jsi udělala albumek, jen nevím jestli vůbec do té tabulky ještě patřím. Clostík už nezobu 🤐 ,ale ráda jsem občas za vámi přijdu 😉

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

Ahoj Miluško 🙂

No jo, jsem si trochu hrála. Vím, že clostík už nezobeš, ale patřila jsi sem, tak jsem tě tam nechala. Však já už sem taky brzy patřit nebudu, mám už tenhle měsíc poslední.
A určitě se za námi přijď podívat a piš nám o novinkách, hlavně o nových těhulkách 🙂
A nejvíc se těším, až si přečtu, že jsi těhulka ty 😵

miluse
22. dub 2009

Joooo, Leni, to si asi ještě chvíli počkáš 😀

To spíš budeš dřív těhulka ty anebo vyhrajem ve sportce 😎

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

No taky to teda vidím dřív na tu sportku 😀

miluse
22. dub 2009

Jo, to by taky nebylo špatný... alespoň by byl mimís líp zabezpečenej a nic mu po materiální stránce nechybělo 🙂