Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

looola
23. srp 2010

Ten rez po laparke je dlhý asi 1,5 cm, je priamo v pupku a dali tam 1 steh. Vôbec ma nebolel , za 5 dní sa steh vybral a dnes tam je už len ranka široká ako niť.
1x som sa aj ja bála anestézy ale normálne som bola prekvapená ako príjemne všetko prebehlo, vedy som si nepamätala ani to ako som sa dostala na operačný stôl, 2x keď som bola , tak vtedy som všetko vnímala, ešte som sa rozprávala s anesteziologičkou na stole a potom zrazu nič...a následne na mňa už svietilo slnko na izbe. Takže pozitívne zážitky, naozaj...🙂

10andrea12
23. srp 2010

@looola ty si bola 2x uz na laparke preco?

bbtina
24. srp 2010

@looola ja na tvojom mieste by som mu dala urobiť spermiogram a rozšírený. ja kebyže to v začiatkoch urobím, tak mám ušetrené nervy a 1 laparoskopiu, pretože môjmu mužovi urobili základný spermiograma ten je len na množstvo a pohyblivosť, potom sme sa ešte pol roka trápili , bola som na laprke, kde mi nič nezsitili a potom sme išli do centra a tm mu urobili kompletný spermiogram a zistili mu zlú morfológiu (teratospermia), má len 1 % dobrých spermií, a to pred 2 rokmi mohol mať vraj 100% všetky dobré, lebo sa to mení, tak asi tak

lilik
24. srp 2010

@looola dakujem za povzbudenie a po kolkych dnoch si bola schopna do prace?

looola
24. srp 2010

@10andrea12 Ahoj, nebola som, 1. operácia bola úplne iná. Na laparoskopii som bola nedávno, výhodou je aj to, že urobia chromopertubáciu- vyšetrenie na zistenie priechodnosti vajíčkovodov, takže netreba ísť na HSG/ hysterosalpingografiu/ pri ktorej je žena pri vedomí a musí to určite bolieť.

looola
24. srp 2010

@lilik ahoj, ja som PN vôbec nebola, takže po víkende som už išla do práce, operáciu robili v piatok.Ale je to podľa mňa individuálne, ja robím kancelársku robotu, takže fyzicky nenáročnú. Ty kedy presne ideš na operáciu?

looola
24. srp 2010

@bbtina ahoj, díky za radu, len jeho asi na také vyšetrenie nedostanem...☹(
Ostáva mi len dúfať, že pôjde to aj bez toho...Aspoň viem, že ja som OK, sice mohli by existovať aj ďalšie príčiny , ako alergia na spermie a tak...Takže Ty si prešla podpobnými "zážitkami"... A už máte bábätko?

pajinka111
24. srp 2010

Ahojky holky,nějaký čas sem tady nebyla,tak ani nevím co je tady nového???? 😉
já měla dnes kontrolu,mimísek odpovídá podle měření 9+5 ,pořádně se mrskal,nataho­val se ,mával ručičkama-je to divoch,m 😀 udr ho nemohl ani změřit,musela sem chvilku ležet jestli se neuklidní ,UTZ přes břicho to nešlo vůbec,pořád někam plaval , 😀 tak to muselo jít vnitřně ,i tak sebou pořád šil
😀

10andrea12
24. srp 2010

@looola jaaaj no mne by urcite robili aj driling vajecnikov keby idem na laparku kedze ja mam pco

10andrea12
24. srp 2010

@pajinka111 to je kraaaasa pfuj pfuj pfuj vela zdravia a pohodove tehulkovanie zelam

looola
24. srp 2010

@10andrea12 To by sa Ti naozaj zvýšila pravdepodobnosť otehotnenia. Ale keď sa to dá riešiť aj liekmi , tak nemusíš nad tou laparoskopiou rozmýšlať. Ja som mala iný prípad, takže sa teším že som nezaváhala a išla. Inak dlho som v duchu odmietala možnosť akejkoľvek operácie a vyetrení, ale raz keď som dostala MS som sa cítila už naozaj bezmocná, a v noci som rozmýšlala nad tým že s tým už musím niečo robiť..tak som to na druhý deň povedala lekárovi a ešte v ten mesiac ma objednal na lap., a už vôbec som nerozmýšlala už že cúvnem...

fazulka1512
24. srp 2010

ahojte mozem sa pridat
sa mi paci ako tu pisete o tom closyle a laparke
ja beriem uz 8 mesiac duphaston pre moj hormonalny profil, od dalsieho cyklu mam nasadeny clostyl na 2 mesiace a ked nezaberie tak ma caka laparka
teraz som15 dc, ovu mam pred dverami, pekne sa snazilkujeme
moj cyklus je 30 dnovy a ovu mam pravidelne a menzes mi nikdy nemeska

looola
24. srp 2010

@fazulka1512 ahoj, vitaj medzi nami- no neviem či sem mám dať smejka 🙂 alebo ☹ , lebo bolo by lepšie byť v inej téme, kde sú už tehulky🙂. Koľko sa u ž pokúšaťe o mimi?

fazulka1512
24. srp 2010

@looola preco kde su tehulky, ja som aj v teme kde su tehulky aj snazilky
ved je to tema o clostyle
intenzivne od januara a neintenzivne od jula

mrnous1
24. srp 2010

@dadqa86 Ahoj, to je pravda, že nádej zomiera posledná. A Ty ako sa máš a čo máš nové? 🙂

zuzana36
24. srp 2010

ahoj fazulka, mne ovu testiky ostali aj clostik aj utros. 🙂

fazulka1512
24. srp 2010

@zuzana36 ovu testy uz sa na nich pracuje ze asi ich budem mat a utros je co
blahozelam k tehu, a ako dlho si brala ten clostil
a preco si ho brala

lilik
24. srp 2010

ahojte dnes mam akusi depku, poznate to?

lilik
24. srp 2010

pozna niektora z vas dr. lunicka?

10andrea12
24. srp 2010

@looola no uvidime ked do pol roka nebudem tehu asi pojdem dobrovolne na laparku aj ja

lilik
24. srp 2010

@10andrea12 ja uz sa psychicky na nu pripravujem, mozno niekedy v septembri, by som sla tak potom ti poviem ci sa to dalo zvladnut

lilik
24. srp 2010

ale my zeny sme silne a aspon vo mne biol. hodiny tikaju tak silno, ze zvladnem cokolvek

10andrea12
24. srp 2010

@lilik ok das presne instrukcie

lilik
24. srp 2010

@10andrea12 jasne, vsetko ti presne opisem, ale mozno ani nebudem musiet, mozno do kym ja pojdem tak najdes // 😉

10andrea12
24. srp 2010

@lilik alebo aj ty 😉

lilik
24. srp 2010

@10andrea12 ja asi nie lebo tento mesiac som mala bezovulacny

lilik
24. srp 2010

nevies mi prosim ta povedat preco mi hned nenabehnu nove odpovede, ale vzdy si musim dat refresh

10andrea12
24. srp 2010

@lilik ved dalsi cyklus, a neviem preco ti nenabehnu nove odpovede

lilik
24. srp 2010

@10andrea12 dalsi cyklus by som chcela ist uz na tu laparku ale mozno hned po nej, budem dufat

dadqa86
24. srp 2010

@mrnous1 : ja nemam nove zatial nic... 🙂 a co ty?

A inak Ahoj vsetkym 🙂