Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

10andrea12
24. srp 2010

@lilik mozno na nu nedojdes lebo zistis ze si tehulka 🙂
@dadqa86 ahoj ako sa mas co clostil beries este?

lilik
24. srp 2010

@10andrea12 hmm to by bolo stastnejsiu zenu by ste na svete nenasli 😵

mrnous1
24. srp 2010

Ahoj dadqa ja som momentálne opäť po stimulke Clostilom a čakám čo bude. Už sa aj začínam báť, lebo ma začalo nejako pobolievať v oblasti pravého vaječníka, tak netuším čo to môže byť. Takže asi tak. 🙂

dadqa86
24. srp 2010

@mrnous1 :No ja ked som dobrala clostil mi nebolo apsolutne nic.... 😒 tak neviem.... zatial sa nam nedari..ale nechavam na nahodu...uvidime ked to bude mat prist tak to pride a drzim palcuchy 😉

dadqa86
24. srp 2010

@10andrea12 :Ahoj...nie nie Clostyl uz davno neberiem 😒 ako som dobrala ten posledny tak dalsi mi uz nepredpisal

10andrea12
24. srp 2010

@dadqa86 a preco nevyjadril sa?

dadqa86
24. srp 2010

@10andrea12 :Nevyjadril vooobec...Ked dostanem mrchu tak mi kazal na 3-den chodit na krv pojdem na 3-den ako ju dostanem potom na 14 a potom na 26 kvolo hormonom.. 😒

sliver
24. srp 2010

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, NELINKA
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //,
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 39tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 35tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 36tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 31tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 28tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 26tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 26tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 23tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 18tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 18tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 16tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 8tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 9tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 7tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla // 7tt
zuzana36.........................................2d.....................2x1cl....................1,5roka...........našla // 6tt

snažilky:
nela00.........................33 let..........0d.................37DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................34DC............................0cl.......................
sliver............................29r..............0d................28DC...........................IVF......................dlhodobo...
kraskanz1..................23r.................................. 26DC...........................2x1cl....... ..............
katkaajurko.................28r..............0d................25DC..........................1x1cl.................17 mesiacov
jonnie............................34r..............0d...............24DC.........................3x1.......................7mesiacov
tigi.................................30r..............0d................20DC.............................0cl....................19mesiac
elisabet.......................30let..........0d.................19DC..........................2x1cl...................13mesicu
hencidlo......................31let............0d.................11DC..........................3x1cl...................3roky
kkamca........................30let...........1d.............. ...11DC......................2 x 1cl..................dlouhodobě
10andrea12.................26r............0d...................2DC.........................3x1cl..................9 mesiacov

10andrea12
24. srp 2010

@dadqa86 jasne to poznam hormonalny profil

sliver
24. srp 2010

@pajinka111 - užasný mrnus, super som rada že je všetko OK!!! len tak dalej

lilik
24. srp 2010

@mrnous1 ja ked som brala clostil tak ma tiez bolel vajecnik a dost vyrazne, ale to bol asi znak toho ze rastli foliky, lebo mi narasli krasne velke, kolky den cyklu si?

dadqa86
24. srp 2010

@10andrea12 :Nooo tak som zvedava ako dopadnem na tych testoch lebo teraz sa mi zase nedari otehotniet 😒

10andrea12
24. srp 2010

@dadqa86 no vidis tak to bude urcite nikde chyba ked doteraz si nemala problem s otehu ale zasa potratila si z hormonalneho profilu by mal zistit ci je nejake sarapata v hormonoch ktore mozu blokovat otehotnenie

10andrea12
24. srp 2010

@cathy77 s tebou je co ty uz k nam nechodis?

dadqa86
24. srp 2010

@10andrea12 :Ahaaa nooo ja som strasne zvedava co mi zisti...potom vas budem informovat...idem ja sa venovat Muzickovi tak sa zatial majte a dobru noc vsetkym 😉 🙂

lilik
24. srp 2010

tak som tu aj s mojou foteckou 😉

lilik
24. srp 2010

idem aj ja dobru nocku 😔

looola
24. srp 2010

@fazulka1512 lebo o Clostil už asi tehulky nemajú záujem🙂

looola
24. srp 2010

@lilik mňa už 3. deň brania clostilu strašne bolela maternica, ako keby bola opuchnutá, aj pri sexe to bolelo a pri vaječníkoch ma riadne pichalo. Predtým ma zvyklo pichať len pred MS. Aj ja si myslím že to bolo preto lebo rástli folikuly.
Teraz som 5 dní pred MS a už čakám kedy začne ten klasický predmenštruačný syndróm...ale nemusel by prísť...

dadqa86
25. srp 2010

Dobre ranko....Ako ste sa dnes vyspinkali?Ja som dnes nejako skoro hore som sa prebudila a ma strasne hlava boli...Unas dnes bude zase horuco rozmyslam zeby som sa isla opalovat,ale zase sa mi to neoplati ked za niekolko mesiacov je tu zima.. 😅

bbtina
25. srp 2010

@looola ešte nie ☹, sanžíme sa v CAR nám povedali, že s touto diagnózou zrejme len IVF+ICSI, ale že vyskúšame raz aj insemináciu, no ale prvý cyklus som mala hyperstimuláciu (vytvorilo sa mi príliš veľa folikul len z tabletiek a boloby riskantné, že by boli štvorčatá), tak sme nemohli skúsať, druhý mesiac som mal 3folikuly na jednej a 1 na druhej strane,a le v CAR boli dovolenky a nemali tasm embryologičku, takže sme mali skúšať prirodzene, čo sa nepodarilo,t eraz mám brať mesiac antikoncepciu a v spetembri hádam už výjde inseminácia, ale idem si už rovno vypísať papiere na IVF.
Skús manžela presvedčiť,nie je to nič hrozné, môj ani nereptal, lebo ja som sa tiež zbytočne zameriavala na seba a na koniec sú problémové jeho spermie. V každom centre ti urobia takéto vyšetrenie a nemusíš ich ďalej navštevovať. Len požiadaš o spermiogram, ale rozšírený.

fazulka1512
25. srp 2010

@looola aha tak uz som pochopila
tak si budem spon citat

dadqa86
25. srp 2010

@bbtina :Ja som svojho manzela mohla presviedcat jeho tiez moj gynekolog poslal na spermiogram dal mu aj odporucanie a moj manzel to pokrcil a zahodil jeho posledne slova boli ze on tam nejde ze on je zdravy lebo on uz jednu dceru ma....Ale tu dceru ma z byvalou priatelkou co mal predomnou... 😒 takze nesiel povedal ze on je zdravy..... 😒 a ja teraz nemozem otehotniet.....Uvidime co prinesu hormonalne vysledky 🙂

alana1111
25. srp 2010

ahojte.ja som ho brala tiež ale nepomohol.nakoniec som to vzdala a dnes máme krásneho syna.ja som presvedčená že som otehotnela vďaka kvalitnému burčiaku 🙂 a hroznovej šťavy.niekde som kedysi čítala vraj hrozno prečisťuje krv.priateľ 2r do zadu začal pracovať vo výrobe hrozna.tak niekedy doniesol na koštovku a bol super nikdy pred tým som ho nepila a žiadne lieky som nemala iba jednu tabletku Fottecortinu4 a tomu neverím že by jedna tabletka spôsobila moje tehotenstvo.nemohla som otehotnieť skoro 6r.skúste moju radu a možno vám to pomôže.práve začína sezóna 🙂 🙂 🙂

bbtina
25. srp 2010

@dadqa86 no s niektorými je to ťažké, chlapi si asi neradi pripúšťajú, že chyba môže byť aj v nich, navyše spermiogram môže byť každé 3 mesiace iný, nie veľmi ale určite má odchýlky, podľa životosprávy, ovplyvňuje to aj stres, choroby, antibiotaiká, alkohol, fajčenie a pod....Normálne som rada, že ten môj to takto zobral

looola
25. srp 2010

@bbtina No veď chlapi sú CHLAPI, oni asi neradi riešia takéto problémy..., ale ani my to nemáme ľahšie, a oveľa hnusnejšie vyšetrenia musíme absolvovať. A ako som už spomínala jeho bývala priateľka s ním už bola 2x tehotná, takže prirodzene sme si mysleli že vhyba je vo mne. A tie stresy... on teraz podniká, stále je vystresovaný, naháňa sa a už aj veľa fajčí, nevie si oddýchnuť ani cez víkend..., keby sme mali to bábo asi by sa všetko menilo

looola
25. srp 2010

@dadqa86 ahoj, nakoniec si svojho muža prehovorila na ten spermiogram?

dadqa86
25. srp 2010

@bbtina :Noo,ale je malo takych co to hned zoberu z hladiska zdravotnictva alebo zdravia skor lepsie povedane----@looola :ahoj...nie nepresvedcila.....Z niektorimy je to tazke....Ale ja som zvedava ako mi dopadnu tie hormonalne vysledky....

looola
25. srp 2010

@dadqa86 Ty si už bola tehotná? Ja svojho muža presviečať ani nebudem, je to zbytočné, už ho poznám...

dadqa86
25. srp 2010

@looola :Ano ja som uz bola tehotna 2-krat a 2-krat som aj potratila prvy potrat som mala v 7tt a druhy v 11tt.... ☹