Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
30. srp 2010

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, NELINKA
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //,
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 41tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 37tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 38tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 33tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // , 31tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 30tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 28tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 27tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 24tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 20tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 20tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 17tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 10tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 12tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 9tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla // 8tt
zuzana36.........................................2d.....................2x1cl....................1,5roka...........9.8.našla // 7tt

snažilky:
nela00.........................33 let..........0d.................43DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................40DC............................0cl.......................
kraskanz1..................23r.................................. .32DC...........................2x1cl....... ..............
katkaajurko.................28r..............0d................31DC..........................1x1cl.................17 mesiacov
jonnie............................34r..............0d...............30DC.........................3x1.......................7mesiacov
tigi.................................30r..............0d................26DC.............................0cl....................19mesiac
elisabet.......................30let..........0d..................25DC..........................2x1cl...................13mesicu
hencidlo......................31let............0d.................17DC..........................3x1cl...................3roky
kkamca........................30let...........1d.............. ...17DC......................2 x 1cl..................dlouhodobě
10andrea12.................26r............0d...................8DC.........................3x1cl..................9 mesiacov
sliver............................29r..............0d...................6DC...........................IVF......................dlhodobo...

philsite
30. srp 2010

Zdravím všechny, jsem tu nová. A nově taky s Clostilbegytem. 🙂

ludinka
30. srp 2010

ahojte baby aj ja som tu nova, taktiez som zacala tento mesiac brat clostilbegyt
chcem sa vas opytat ci je tu nejaka z vas co dostala clostyl aj napriek tomu ze mala hormonalny profil dobry?

bbtina
30. srp 2010

@ludinka ahoj, ja mám všetko v poriadku, aj HP, aj ovuláciu aj cvyklus na chlp presný,a mám Clostyl, ale teraz sa už vlastne ideme pripravovat na IUI, lebo aj tak sa nám nedarí, vlastne je to manželovým spermiogramom ☹

ludinka
30. srp 2010

meriam si aj BT a ovulaciu mavam podla nej vzdy, na folikometrii som doteraz nebola a preto mi je divne ze som dostala tento liek aj napriek tomu ze moj doktor nezistoval ci ovulujem..

ludinka
30. srp 2010

bbtina a aky mate problem so spermiami my mame tiez zlu morfologiu....... 😒

brumca
30. srp 2010

@ludinka ahoj 🙂 je to trosku zvlastne, ze tvoj doktor najprv nezistoval, ze ci normalne ovulujes 😕 nechces sa ho nato este opytat? ja som pred branim clostilu pravidelne chodila na folikulometriu a kedze ovulka nebola, tak mi nasadil clostil...a ako dlho sa snazite?

ludinka
30. srp 2010

@brumca snazime sa uz vyse roka
a meram si aj BT takze viem ze ovulujem vzdy!
presne to som si aj ja myslela ze najskor budem chodit na folikometriu len tak, a nie hned s clostilom.......v piatok mam ist prvy krat na folikometriu a potom ked bude dost velky folik tak mi pichne aj pregnyl...moc sa mi to nevidi ale co uz mam robit...
dnes beriem druhy den ten CLS a boli ma brucho ako by som uz mala mat ovu 🙄

brumca
30. srp 2010

@ludinka ked som brala clostil, tak aj mne pobolievalo podbrusko...asi si doktor povedal, ze uz sa dlhsie snazite, tak ti dal hned clostil aj bez folikulometrie, neviem ake skusenosti maju ostatne baby...ja som brala clostil tri cykly, v druhom mi aj pichli pregnyl, ale nepodarilo sa nam to...otehotnela som v tretom cykle s clostilom 🙂 ....drzim palceky, aby vam to vyslo hned na prvy pokus 😉 😵

ludinka
30. srp 2010

@brumca tak gratulujem k tehu 🙂
hadam pomoze aj mne .... 🤐

lilik
30. srp 2010

@brumca ahoj ty si chodila na folikulometriu ked si brala CLS kazdy mesiac? totizto pytam sa koli tomu, ze ja som brala CLS len jeden mesiac , zaberal, ale dr ma poslal na laparku, lenze prisla mi do toho taka vec, ze od 1.9 nastupujem do noveho zamestnania a nemozem ist teraz hned na pn. chcela som popytat dr ci by sme to este neskusili s CLS, ale problem je v tom, ze sa mi nebude dat ist na folikulometriu, kedze to koli prac. dobe nebude mozne.

lilik
30. srp 2010

@looola ahoj tak laparka sa odklada. od 1.9 nastupujem do novej prace, nemozem si dovolit tam nenastupit, pretoze som stastna, ze sa mi podarilo si takuto pracu najst a v dnesne dobe 😕

brumca
30. srp 2010

@lilik ahoj 🙂 ano chodila som na folikulometriu pocas brania clostilu a aj pred nim...prvy cyklus som bola na folikulometrii, foliky boli pekne velke ale asi same nepraskli, snazilkovali sme sa a nic...potom na druhy cyklus som bola tiez na folikulometrii, pichol mi aj pregnyl a tiez sa nic neudialo...potom na ten treti cyklus som vsak nebola na folikulometrii, lebo sme boli odcestovani a akurat vtedy sa nam podarilo babo 🙂

myslim, ze je dolezite sledovat ako rastu foliky pocas brania clostilu, lebo sa z neho zvyknu robit cysty 😒 aj mne sa nejaka urobila, pretoze teraz som aj tehu ale mam aj na pravej strane cystu...cize sa musim setrit a verit, ze sa pekne zmensi a neurobi sarapatu 😵

Ved uvidis, ked nastupis, ci by sa ti nedalo nejako odist z prace raz za mesiac na tu folikulometriu 😉 ja som chodievala vzdy na 13DC.

lilik
30. srp 2010

@brumca hmm lenze ja mam pracu v inom meste ako dr, takze to je nemozne

lilik
30. srp 2010

@brumca len sa pekne setri, vela oddychuj a neboj vsetko bude v poriadku, drzim palceky

zibi
30. srp 2010

baby..ahojgte.
dnes som bola na ultrazvuku a ze som mala velky folik okolo 37 mm je to mozne?pichol mi pregnyl miyslite ze to praskne dufam ze to nei je cysta..boze chcem babo..juujporazi ma

10andrea12
30. srp 2010

@zibi s pregnylom by malo prasknut ale to uz podla mna aspon nieje folik na oplodnenie je uz velmi prezrety si myslim mala si tam aj iny folik ci len ten jediny?

mercymay
31. srp 2010

Ahojte, zelam dobre ranko vsetkym.
Tak mne udajne zacali plodne dni 🙂)), brusko ma vcera pobolievalo mierne, aj teraz citim, ale podla mna si to skor namyslam. 🙂))

hencidlo
31. srp 2010

caute baby vítam všetky nové snažilky a samozrejme aj tie staré 😎
prajem nam, aby sme sa uz konecne vsetky prehupli do tej hornej tabulky!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
som tu dlho nebola lebo som akosi nemohla stravit tu laparku 😀 , ale uz som sa akosi ukludnila a pripravujem sa na nu, dufam ze mi to aspom pomoze 😉
@zibi aj podla mna je ten folik uz prezrety, lebo ja som mala 3 foliky z toho mal jeden 12mm co je maly, druhy 22mm co je akurat a treti 33mm tak na ten mi povedal dr., ze ten je už prezrety, mozno tam mas este najake ine foliky ... 🙂

katkaajurko
31. srp 2010

@sliver

zmena udajov v tabulke...3DC clostyl 1x1 a 18 mesiac snazenia.....

nela00
31. srp 2010

@sliver taktiež aktualizujem
14dc....bez clostilu.....snažíme sa 2roky+3mes.

zibi
31. srp 2010

@10andrea12 mozno som mala viac neviem..ale to bolo na 13dc.tak som prekvapena...mozno boli aj ine..ved uvidime.. 😉

10andrea12
31. srp 2010

@zibi no na 13nasty den to uz nejako skoro taky vyzrety mozno boli aj ine ale ked si mala v 13nasty DC 37 mm folik tak bol jednoznacne prezrety a velmi skoro mozno by ti mal znizit davku clostilu lekar lebo ti ozaj nejako hyper rychlo narastol do tejto velkosti a kazda zena na neho reaguje inak skus to konzultovat zo svojim lekarom

kadve
31. srp 2010

ahojte kočky

vedeli by ste mi poradiť?? Je možné pociťovať bolesť vaječníka na strane kde neprebieha tento mesiac ovulácia?? Bola som u svojho gynďa a ten mi určil folikulometriou, že ovu prebieha na ľavej strane, pichol mi pregnyl a asi po 2 hodkách ma začala pobolievať oblasť pravého vaječníka...som z toho akosi vedľa, či sa reku nepomýlil...☹(. Ešte dodám, že na pravej strane mám vyoperovaný vajíčkovod, takže táto strane je nepriechodná..díky

looola
31. srp 2010

@kadve ahoj, podľa mňa môžeš pociťovať bolesti aj na druhej strane. Ja som skoro každý mesiac okolo12-14. dňa pociťovala pichavé až tlakové bolesti v oblasti pravého vaječníka, myslela som si že je to ovuláciou, ale bolo mi divné že prečo práve vždy vpravo. Potom ten mesiac čo som mala laparoskopiu tiež som cítila tie isté známe bolesti vpravo, lenže doky mi povedal že počas laparky mi videl predovulačný folikul vľavo: a ovulácia prebehne vľavo-) / robili mo to 12 DC/, takže moje pocity asi zlyhali🙂. Pichanie na druhej strane môže byť spôsobené zvýšeným prekrvením vaječníkov počas ovu a možno ten ktorý bolí je citlivejší na to aj keď práve v ňom neprebieha ovulácia.

10andrea12
31. srp 2010

@kadve neviem ale podla mna to je len symptóm ked mas vyoperovany vajecnik to sa stava dost casto aj moj dedko mal amputovanu nohu a bolela ho niekedy ju citil ako by ju mal toť moj nazor inak si to neviem predstavit realne kedze nemas vajecnik na tej strane

looola
31. srp 2010

@hencidlo ahoj, už máš termín na laparoskopiu? Na koľkáty deň cyklu Ti to budú robiť?

katkaajurko
31. srp 2010

@kadve aj ja som to mala minuly cyklus tak - bola by som byvala prisahala ze mam folikul aj vlavo - ale doki povedal,ze je jeden vpravo... citila som oba..priblizne okolo ovulacie...

kadve
31. srp 2010

@10andrea12
Vaječník mám OK, vybrali mi iba vajíčkovod, takže fantómove bolesti to asi nebudú...Ale je dosť možné, že po laparke to mám dosť precitlivené...Lenže je zvláštne, že minulý mesiac som mala bolesti na ľavej- zdravej strane, a ovulácia prebehla na pravej...a táto operovaná strana vôbec nebolela..Ale ukľudnili ste ma, už som dosť zapochybovala,či doky vie, ktorá je ľavá a ktorá pravá strana...🙂), tak to vypustím z hlavy

10andrea12
31. srp 2010

@kadve ja som to poplietla prepac s tym vajecnikom a vajcovodom 🤐 🤐 🤐