Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

hencidlo
31. srp 2010

@looola cauko, termin este nemam idem najskor 10.9 na konzultáciu do martina a potom uvidime, kedy dostanem termin, aj teba to caka, ze???????????

looola
31. srp 2010

@hencidlo ahoj, ja som už bola v júli, mám to úspešne za sebou. Už som písala že to nebolo nič hrozné🙂 Ja som sa rozhodla tak narýchlo, u lekára som bola utorok a ďalší piatok ma už operovali, nemala som čas sa stresovať🙂

sliver
31. srp 2010

ahojte kočky,
tabulku zaktualizujem zajtra
vítam nové kočky, je nás tu viac a vias, to je úžasné, viacej hláv, viac rozumu a postupne pôjdeme do tehučasti 😉
nové kočky ak sa chcete pridať do tabulky napíšte mi info

ináč ja 9.9. začínam stimulovať na IVF, už definitívne rozhodnutá, dlho som váhala či začnem alebo až o mesiac ale idem do toho!!!!

mrnous1
31. srp 2010

Ahojte babky 🙂 Tak som opäť tu. Dnes som akurát 10.DPO pregnyle a nedalo mi urobila som si teraz večer mamatest a vyšiel negatívny, dokonca ani žiadny tienik po pregnyle ako tomu bolo minule. Minule som mala tienik ešte na 14.DPO. Myslíte, že ten test ovplyvnilo to, že som ho robila večer a nie ráno? Normálne som z toho zmetená 🙂

sliver
31. srp 2010

@mrnous1 - ajojky, ja som tiež testila a testila lebo som nevedela vydržať ale teraz som si povedala že až 14DPO a ráno
takto som testila aj 10DPO a potom som si ešte dva dni hovorila ale že možno a tak.... môže to ovplyvniť ráno a večer ale odporúčam počkať a 14DPO urobiť ráno
viem že to je ťažké ;) poznám

10andrea12
31. srp 2010

@sliver len tak pre zaujimavost kolko sa doplaca do ivf?nepreplaca to pistovna cele vsak?ja len aby som sa vedela na to pripravit keby som sla na ivf az sa nam nebude darit

sliver
31. srp 2010

@10andrea12 - no niečo prepláca poisťovňa, teda lieky, zaplatila som za lieky 300,- eur ale to závisí od protokolu a od liekov, ja mám dlhý čiže idem stimulovať dva mesiace, niekto kto má kratší tak má aj menej liekov a iné... toto je strašne indivindi a potom v Care IVF, ja idem ICSI a to je od 215 do 315 a potom zamrazenie embryií ak sa urodia tak do budúcna 😉
všetko je to len také info cca, každé IVF je iné. Mňa bude stáť cca 700,- ak budem mať 4 vajká 😉, jedno vložíme a tri si dám zamraziť

10andrea12
31. srp 2010

@sliver booooooze to je ozaj zlozite a tie zmrazene to potom ked ti budu vkladat tak to budes zasa potom platit za vkladanie alebo to je uz v cene?ja som z toho pako

sliver
31. srp 2010

@10andrea12 - no popravde som to až tak podrobne čo bude potom neriešila lebo ja to nebudem potrebovať 😉 ale isto ušetrí človek v liekoch, nebudem musieť zaplatiť za tie lieky. Mal by tam byť iba nejaký poplatok za vklad do 200,-
jojo zložité to je ale v Care sú úžasní ludia a vysvetlia všetko, ja som to potom robila tak že som si písala otázky doma na papier 😉

10andrea12
31. srp 2010

@sliver za dalsi vklad 200 EUR????sak to clovek musi zobrat uver kym vsetko poplati 😀 😀 😀

sliver
1. zář 2010

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, NELINKA
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //,
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 41tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 37tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 38tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 33tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // , 31tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 30tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 28tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 27tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 24tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 20tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 20tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 17tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 10tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 12tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 9tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla // 8tt
zuzana36.........................................2d.....................2x1cl....................1,5roka...........9.8.našla // 7tt

snažilky:
sofokleska.................25r............0d...................42DC............................0cl.......................
kraskanz1..................23r.................................. .34DC...........................2x1cl....... ..............
jonnie............................34r..............0d...............32DC.........................3x1.......................7mesiacov
tigi.................................30r..............0d................28DC.............................0cl....................19mesiac
elisabet.......................30let..........0d..................27DC..........................2x1cl...................13mesicu
hencidlo......................31let............0d.................19DC..........................3x1cl...................3roky
kkamca........................30let...........1d.............. ...19DC......................2 x 1cl..................dlouhodobě
nela00.........................33 let..........0d..................15DC...........................0cl...................2 roky+3mes.
10andrea12.................26r............0d...................10DC.........................3x1cl..................9 mesiacov
sliver............................29r..............0d...................8DC...........................IVF......................dlhodobo...
katkaajurko.................28r..............0d..................4DC..........................1x1cl.................18 mesiacov

sliver
1. zář 2010

kukám že si každý užíva voľno 😉

hencidlo
2. zář 2010

@sliver cauki, tak ty uz ides stimulovat to je super, ty sa mas - bodaj by sa vam to teraz...tfuj, tfuj , tfuj podarilo 😉

lebo5
2. zář 2010

ahoj holky, sli viem že kamoška čo má teraz umele za sebou vravela že v BA vkladaju automaticky 2 vajká,ani sa nepýtaju, myslim že je to väčšia istota, ale verím že tebe sa uchytí hned to jedno. tak ti držím palčeky nech už ti rastie bruško 😉 a vyšlo ich to dohromady myslím až 1.300,- eur, štát je v tomto celkom primitívny 😢

alzbeta.hod
2. zář 2010

tak dnes KO v pořádku,u dr jsem nebyla. Jen na ozvech, monitor zaznamenal stahy ale k porodu to zatím není. Jen hodně silný poslíčci.

sliver
2. zář 2010

@alzbeta.hod - už som myslela že si PO, podla toho čo si minule písala.... držkaj sa!!!
@hencidlo - dakujem, ešte to je daleko, ved som to kukala že ak pôjde všetko tak ako má tak k oplodneniu dôjde cca 6.10. božinku to je riadne daleko.....
@lebo5 - dakujem, ja chodím do martina a dr. nechce vkladať dve, iba jedno, no a možno sa vyšplhám tak na 900,- ale 1.300.- asi nie, no ved uvidím, možno si ešte zarátaju to a to a to a to.... potom vám dám vedieť koľko to všetko stálo 😉 , no jo o státe ani nehovorím, prepláca iba čast liekov, všetko ostatné si cvaká človek sám....

alzbeta.hod
2. zář 2010

@sliver NO kéž by.... ty poslíčci mi dávaj. Dobrá příprava fakt

sofokleska
3. zář 2010

ahojte baby velmi pekne dakujem ze na mna mzslite ja momentalne nemam dobre pripojenie na net, tak pi3em trochu neskoro mrcha dorazila dnes 6DC a zacinam opat s clostilom este mi zostala jedna davka z jari drahz berie vitaminy,tak snad sa panbozko uz nad nami zmiluje/dufam....ete ray dakujem ste velmi zlate 🙂

sliver
3. zář 2010

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, NELINKA
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //,
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 41tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 37tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 38tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 33tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // , 31tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 30tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 28tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 27tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 24tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 20tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 20tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 17tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 10tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 12tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 9tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla // 8tt
zuzana36.........................................2d.....................2x1cl....................1,5roka...........9.8.našla // 7tt

snažilky:
kraskanz1..................23r.................................. .36DC...........................2x1cl....... ..............
jonnie............................34r..............0d...............34DC.........................3x1.......................7mesiacov
tigi.................................30r..............0d................30DC.............................0cl....................19mesiac
elisabet.......................30let..........0d..................29DC..........................2x1cl...................13mesicu
hencidlo......................31let............0d.................21DC..........................3x1cl...................3roky
kkamca........................30let...........1d.............. ...21DC......................2 x 1cl..................dlouhodobě
nela00.........................33 let..........0d..................17DC...........................0cl...................2 roky+3mes.
10andrea12.................26r............0d...................12DC.........................3x1cl..................9 mesiacov
sliver............................29r..............0d...................10DC...........................IVF......................dlhodobo...
katkaajurko.................28r..............0d..................6DC..........................1x1cl.................18 mesiacov
sofokleska.................25r............0d......................6DC............................0cl.......................

@krankanz1, @jonnie, @tigi - no čo kočky pribudne niekto v hornej časti tabulky?

gabka1
4. zář 2010

ahojte kocky, som tu nova a som cerstvo po laparoskopii...Lekar mi dal clostil a zacinam od zajtra teda 5 den cyklu a povedal 2x1 len nemam s tym skusenosti a neviem ci obe naraz alebo 1 rano a 1 vecer, viete mi poradit? ako je to najlepsie?...a este dalsia vec kedze je tu vela clankov a teda neviem kde hladat ci ste mali nejake vedlajsie ucinky? dakujem za kazdu odpoved...pekny den prajem 🙂

kraskanz1
4. zář 2010

@gabka1 rano a vecer nieze si das naraz obi dve...a co ti povedali po laparke mas vsetko v poriadku???drzim palceeee 😵

kraskanz1
4. zář 2010

@sliver nevim moja meskam meskam ale priznaky nemam tento cyklus som nebrala duphaston tak asi preto mrcha nedorazila som torsku smutna lebo to znamena ze sa mi vobec veci nedavaju do poriadku 😔

looola
4. zář 2010

@gabka1 ahoj, ráno 1 a večer 1. Ja som mala dosť veľké bolesti maternice a riadne ma pichali aj vaječníky, skoro mali intenzitu ako pri MS. Aj ja som na tom podbne, v júli mi robili laparo a od augusta beriem Clostil. Vy ako slho snežilkujete?

sliver
4. zář 2010

@gabka1 - jednu ráno a jednu večer 😉
ja som to zvládala v poho, až na precitlivelosť, rozrevala som sa kvoli každej... a tiež som začala pociťovať pichanie pri vaječníkoch, to som predtým nemala ale každý je úplne iný!!!

sliver
4. zář 2010

@kraskanz1 - a testila si?
mne tiež mrcha bez D nedorazila ani keby, čakala som ako debko.... a s ním mi chodí krásne, ale ved ja nechcem na veky vekov brať Duphaston.....

gabka1
4. zář 2010

@kraskanz1 dakujem a dufam, ze to budem dobre znasat ... 🙂 diagnoza je endometrioza...povedal, ze vajecniky su prechodne, maternica je v poriadku ale zrasty boli za maternicou v Douglasovom priestore...vyjadril sa, ze nevidi problem, aby som otehotnela spontanne, ale stale nechapem preco sa to doteraz teda nepodarilo ☹ tak navrhol, ze tomu pomozeme tym clotilom...tvrdi, ze je najlepsie otehotniet po laparke co najskor lebo zrasty opat zacnu vznikat...tak uz ostava len verit 🙂 ...

gabka1
4. zář 2010

@looola ahoj a dakujem vlastne vsetkym za radu 😉 ...laparku mi robili zaciatkom augusta a cakala som na 1. menzes a hned 5 den mam zacat...dokis asi nechce stracat cas 🙂 ...nooo my sme sa snazili nejake 2 roky a podarilo sa, len s nestastnym koncom...tazko sa mi o tom pise ☹ prisli sme o babo minuly rok v lete, dali sme si pauzu pol roka ako odporucali a opat sme sa zacali pokusat, ale zatial sa nic nepodarilo ☹ a to som si myslela asi naivne ako sa to rychlo podari a nic ☹ ...vyhladala som doktora, ktoreho mi poradili a po dohode snim som isla na laparku kde sa potvrdila endometrioza...tak teda uvidime co bude dalej, hlavne sa nevzdavame 🙂 ....

betina1984
4. zář 2010

@gabka1, to nemusí vždy tak byť. Ja som mala tiež endometriózu. V januári 2004 mi odstránili cystu veľkú ako slepačie vajce, aj 1/3 vaječníka, urobili prefuky vajcovodov a potom zistili výrastky na maternici. Pol roka som brala 2x denne nejaké tabletky, pri ktorých nebola menštruácia, ale zmizlo mi to a otehotnela som bez problémov v júli 2007, 3,5 roka po laparke.

kraskanz1
4. zář 2010

@sliver moja netestila som ani nemam v plane testit lebo viem ze tehu nie som...pojdem v pondelok k dokymu nech mi da vyvolavacku a potom zas duphaston moja ani nechcem naveky vekov brat duphaston ale asi mi bez neho mrcha nebude chodit ☹

zuzanka7834
4. zář 2010

ahojte dievcence, chcela by som sa spytat jednu otazku. Tento cyklus som prvykrat brala clostil 2x1, mali sme pokracovat pregnylom atd atd, ale na 15DC bol folik maly (iba 12,5mm) a na 17DC uz bol aj prasknuty, takze pregnyl sa nekonal, doky vravel, ze niekedy sa to moze stat. Dnes som 18DC a asi pred hodinkou som si po cikani nasla na papieri krv, take slabulinke spinenie. A citim podbrusko, neboli, len ho citim, ako niekedy pred mrchou... Mali ste niektora tuto skusenost? Napiste mi prosim aj so @, nech sa mi to objavi v "kto ma spomina"... Dakujem. Bojim sa, ze zajtra pride mrcha... ☹