Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mrnous1
3. říj 2010

Ahoj pelunka 🙂 . Nemusíš sa bář oni v týchto centrách vedia čo robia. Ja tiež beriem Duphaston a Clostilbegyt na stimuláciu a pichajú Pregnyl, aby ovulka prebehla. Mne napríklad v centre potvrdili, že mám syndróm PCO a to sa doktori predtým vyjadrovali dosť nejasne a tam mi to potvrdili, takže tam ti určite povedia po vyšetreniach na čom si a ako sa máte zariadiť. Neboj bude to dobré, držím pršteky 🙂 .
Babenky neviete mi poradiť,momentálne som 11.DPO pregnyle a robila som si testíky už od 8.DPO a vychádzajú mi tam slabulilinké tieniky. čo si o tom myslíte je to ešte Pregnyl?(fotky vo fotoblogu). Viem že ten 8.deň je ešte čistý Pregnyl ale čo 10.a 11.DPO. Pýtam sa lebo minulú stimuláciu som už 10.DPO nemala po pregnyle ani stopu.

jarra
3. říj 2010

@mrnous1 podla toho čo viem, pregnyl je v tele tak 10 dní po podaní. Pred pár dnami to tu riešila aj 10andrea12, ona testovala myslím 12 - 13 DPO a mala tam tienik a je z toho tehu 🙂 Takže držím palčeky, na tvojom mieste by som testovala v utorok ráno a ak tam budú dve // tak to vyšlo 😉

10andrea12
3. říj 2010

@mrnous1 ano pozri si moj fotoblok ja som testovala v 12 a 13 DPO a vcera v 16 DPO a je tam velikaaaansky rozdiel ja som tiez po pregnyle a clostile 3 cyyklus s clostilom a pregnylom bol u mna uspesny

amisa
3. říj 2010

@10andrea12 kukla aom tvoj album , bola som zvedava ako si dopadla. Velmi gratulujem vitaj tehulka 🙂

amisa
3. říj 2010

@mrnous1 a jasne aj tebe drzim palce. 😎 hadam vstrede tyzdna ci koncom uz bude vsetko aj u teba uplne jasne. 😀

10andrea12
3. říj 2010

@amisa dakujem snad to dotiahnem do stastneho konca

jarra
4. říj 2010

Dobré ránko babulky 🙂 .. dnes ráno (14 DPO) mi testík ukázal krásne // jupíííí, veľmi sa teším a dúfam, že všetko dobre dopadne. Takže clostyl bol úspešný hneď na prvý krát 🙂 som veľmi rada pretože dr ma už chcel poslať do CAR kvôli PCO. Takže sa teším, že si to rozmyslel a dal mi clostyl. Všetkým želám skoré tehulkovanie.

brumca
4. říj 2010

@jarra jeeej to je krasna sprava 🙂 gratulujeeem a prajem vela zdravicka 😵 super, ze to vyslo hned v prvom cykle clostilu 😵 😵

erickaa
4. říj 2010

@jarra
@10andrea12 baby toto je úžasné, čo tu teraz čítam..gratulujem vám obom 🙂 Fakt neskutočne pozitívne 😉 😉 😉
a rada by som sa vás opýtala, či ste boli na IUI alebo sú to výsledky domáceho snaženia???
Veľa zdravíčka a šťastíčka vám prajem 🙂

betina1984
4. říj 2010

@jarra, gratulujem. Mne Clostil nepomohol k ničomu. V stredu idem zase na vyvolanie a podebatujem s doktorom asi o vyššej dávke, prípadne aby mi robil folikulometriu.

sofokleska
4. říj 2010

ahojte,tak dnes 4DC,opať nič ☹ ☹ ☹

sofokleska
4. říj 2010

jarra srdečne blahoželam 🙂

jarra
4. říj 2010

Dakujem baby všetkým 🙂 dúfam, že všetko bude o.k.
@erickaa - je to výsledok dlhodobého domáceho snaženia (28 mesiacov - mínus 6 mesiacov lebo pred rokom som mala v 12 tt MA a 3 mesiace sme si dali potom pauzu) moja predchádzajúca dr nemala ani potuchy o tom, že mám PCO. Teraz ľutujem, že som od nej neodišla už skôr. toľko príznakov a ona s tým nič nerobila 😠 .. Aj o Kristínku sme sa snažili vyše roka a pol aj preto sme sa do snaženia o druhé pustili hneď keď mala 6 mesiacov .
@betina1984 myslím, že by si tu zvýšenú dávku mala ešte skúsiť aj keď viem, že si písala, že už nechceš žiadne hormóny a na folikulomertii by si pri takejto liečbe mala trvať a hlavne keď máš tiež PCO. Ja som chodila 3 krát do týždňa a vyplatilo sa. Clostyl bol pre mňa zázračný, tak dúfam, že aj tebe pomôže. 😉

Držím palce nech sú s Vás všetkých čím skôr tehulky. 🙂

erickaa
4. říj 2010

@jarra to je úžasné, že ste sa dočkali po takom čase.. 😉 A okrem Clostilu si aké lieky ešte brala? Lebo ja mám tiež PCO a mám zatiaľ len duphaston na úpravu cyklu..ten som teraz nahradila utrogestanom po Clostile..a a ešte mi pichli Pregnyl na ovulku. Ináč nič..

10andrea12
4. říj 2010

@jarra blahozelaaaam ti 🙂 🙂 🙂

10andrea12
4. říj 2010

@erickaa mmne sa podarilo otehotniet v 3tom cykle s clostilom a pregnylom v domacom snazeni prve 2 cykli som brala 2x1 a v tretom 3x1 a ovulka bola az na 26 DC

jarra
4. říj 2010

@10andrea12 Ďakujem, asi sa stretneme v téme Jún 2011 😉

@erickaa Ahoj, ďakujem zatiaľ sa teším len opatrne, po predchádzajúcej skúsenosti. Duphaston som brala iba pri druhom tehotenstve ale moc mi teda nepomohol ☹ . Okrem Clostilu som tento cyklus nebrala nič iné, ani som nedúfala, že by sa to hneď na prvý krát podarilo.
Ešte u predchádzajúcej dr som pred prvým tehotenstvom po roku snaženia dostala inj. Neolutin forte (dúfam, že si dobre pamätám názov) na 6 mesiacov a na siedmi to vyšlo. Ale neviem či to bolo z toho lebo dr ani len netušila, že mám PCO. A keď sme chceli druhé išla som hneď za ňou, veď na čo čakať, keď to tak trvalo pri prvom tak nech mi teda hneď dá tie inj., ale už ich do SR nedovážali a ani v okolitých krajinách ich nebolo dostať ☹ . Tak mi dala Lutenyl a ten mi teda tak rozhádzal cyklus, že až. Odmietla som ho ďalej brať, lebo mi chcela ešte zvýšiť dávku (už vtedy som mala od nej odísť). Nakoniec som sa nechala nahovoriť, aj keď veľmi nerada na antikoncepciu na tri mesiace, že sa po nej ovulka umúdri a dva mesiace na to som druhý krát otehotnela. Podľa mňa to bola náhoda, lebo raz za čas ovulujem. Keď som to hovorila teraz u nového dr., bol zhrozený z takéhoto postupu. Tak potom dôveruj lekárom 😠

10andrea12
4. říj 2010

@jarra jasne ze sa stretneme 🙂 🙂 🙂 boze ale ten jun je zazracny tam je uz tolko tehuliek 🙂 🙂

petuska123
4. říj 2010

baby vy ste brali ten clostyl a podarilo sa vam otehu??a cca kolko ste ho brali kym zabral??

jarra
4. říj 2010

@petuska123 ahoj, mne hneď prvý cyklus.

@10andrea12 no to vieš, večery sú už chladné a ľudia nemajú po večeroch čo robiť 😀, september bol plodný mesiac 😎

10andrea12
4. říj 2010

@jarra no ano asi mas pravdu 😀 😀 😀
@petuska123 mne sa podarilo na treti cyklus s clostilom

petuska123
4. říj 2010

@jarra jej tak si mala stastie riadne ze ti hned zabral a mavali si ovulku??

jarra
4. říj 2010

@petuska123 mávala som, ale veľmi zriedkavo. Ty sa chystáš brať clostyl?

petuska123
4. říj 2010

@jarra no ja mavam ovulku pravidelne ale dako sa nam neari tak doki povedal ze mi skusi toto nasadit
tak som zvedava ci to vobec pomoze ale mohlo by uz konecne

jarra
4. říj 2010

@petuska123 a budeš chodiť aj na folikulometriu? Koľko sa snažíte?

petuska123
4. říj 2010

@jarra tak to netusim ci budem chodit na foli,,,,,a snazime sa rok aj 3 mesiace bleeeeeee ☹

jarra
4. říj 2010

@petuska123 skús sa dokiho na to spýtať, aspoň by si vedela kedy presne máš ovu. Dúfam, že ti clostyl zaberie, držím palce 😉

petuska123
4. říj 2010

@jarra no vzdsy ked som bola u dokiho tak ovulka bola cca 14 den ale uz hadam aj cez mrchu sa budeme snazit ked ta ovulka nezabera mozno mrcha nam pomoze

jarra
4. říj 2010

@petuska123 no treba vyskúšať všetko, nikdy nevieš kedy sa to podarí 😀

amisa
4. říj 2010

@jarra gratulacie 🙂