Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
21. lis 2010

@lifinka ja mam za posledne dva roky tretieho dr.a tento je uzastny vzdy vedel co mi dat 🙂 mozno ta pauza v clostile bude asi predsa dobra aj ked budem muset brat duphaston aby som aspon ms mala a hlavne uz prestavam tak strasne myslet na tehotenstvo a zacinam sa venovat aj inym veciam 🙂 snad sa psychika uvolni

lifinka
21. lis 2010

nathali, vidíš do třetice všeho dobrého, tak tento dr., to vyřeší 😉 já mám také fajn dr., i se spolu zasmějem 😀 .Já vždy jdu na injekci, abych dostala ms, jinak ji taky nemám.To máme teda stejný.Nejhorší je to testování a to zklamání,ale vždy si pak řeknu, že někdo je na tom ještě hůře a že se za chvíli zase budeme snažit 😎

lifinka
21. lis 2010

nathali a ten duphaston, bereš jak?Ms Ti chodí každý měsíc na den stejně?

lifinka
21. lis 2010

tak jdu něco dělat 😒 😉 večer kuknu 😉

nathali
21. lis 2010

@lifinka duphaston som brala dva mesiace a chodila mi ms v pohode ale neviem ci na den presne to asi nie a teraz berem ten clostil uz 3 mesiac a som zvedava ze ako budeme pokracovat dalej 🙂 a ja uz radsej netestujem nechcem sa s tym stresovat

ssassi
21. lis 2010

ahojky, první měsíc s clostilbegytem a našla jsem // !!!! pořád tomu nemůžu uvěřit! a asi neuvěřím, než mi to potvrdí doktorka! tak držím palečky i ostatním! 🙂

nathali
21. lis 2010

@ssassi tak to gratulujem 🙂 a drzim palceky aby bolo vsetko v poriadku 🙂
no snad aj nam ostatnym sa podari oteh co najskor 🙂

ssassi
21. lis 2010

@nathali děkuju. určitě se podaří!

lifinka
21. lis 2010

ssassi, tak to je úžasné,moc gratuluji 😉 snad se s ostatníma holčinama k Tobě brzy připojíme 😵 a 😵 který den jsi dělala test po ovu?Máš nějaký návod 😀 na tak brzské těhu? 😀 😀

ssassi
21. lis 2010

@lifinka test jsem dělala 32. den cyklu. na ultrazvuku jsem byla 14. den cyklu (předtím byl víkend), to mi píchla ještě pregnyl. no a pak bylo snaženíčko, takže tipuju, že se povedlo 2. nebo 3. listopadu:o)
návod? no nevím. ale měla jsem problém s vaječníky a cyklem (vlastně už od 13 let), takže jsem pod drobnohledem gynekoložky už několik let zpátky. takže myslím, že všechny ty hrstě prášků a injekce, co jsem za posledních několik let do sebe musela cpát a z kterých mi bylo často zle a z kterých jsem přibrala moc kilo, se možná teď zúročily. navíc vím, že partner je 100% v pořádku, takže možná i díky němu :o) ale je to tak čerstvé! zjistila jsem to v pátek a stále tomu nevěřím! navíc se bojím, že bude něco v nepořádku ...

lifinka
21. lis 2010

ssassi, no hlavně mysli pozitivně!!!Nic nepřivolávej, vše bude Ok.Mě po 20rokách přestaly chodit měsíčky, takže vím o čem mluvíš..., také jdu s váhou nahoru z těch všech hormonů a injekcí.Když jsem zjistila první těhu tak to jsem taky měla po pregnylu a to jsem za 2dny věděla, že to vyšlo,manžel je také zdráv 😎 prý může mršky rozdávat 😀.Tak to se zítra objednáš k dr?

ssassi
21. lis 2010

@lifinka děkuju! budu se snažit. jojo, zítra tam hned volám. uvěřím, až "uvidím" 😀 no strašně bychom si s přítelem miminko přáli, tak doufám, že to vyjde a že se nic nepokazí!!!!

lifinka
21. lis 2010

ssassi,hodně zdaru 😀 a dej zprávu 🙂

ssassi
21. lis 2010

@lifinka no tobě taky! dám!

martina2001
21. lis 2010

ahojte, ja som hneď po prvom mesiaci s clostilbegytom otehotnela, prajem to aj Vám 😉

lifinka
21. lis 2010

martina ahojky, tak to také moc gratuluji,kéž bych mohla říci za 14dní, že mi to konečně vyšlo 😎 zítra jdu na ultrazvuk a doufám, že mi dr, řekne, že folíky rostou....

ssassi
21. lis 2010

@martina2001 ahojky, gratuluju. mně se naštěstí také podařilo, snad bude vše v pořádku!

ssassi
21. lis 2010

@lifinka tak my budem držet palce!!!! určitě dej vědět!

lifinka
21. lis 2010

ssassi,jsem sama zvědavá 😎 a ještě k tomu máme zítra pohřeb, umřel dědeček 😢

martina2001
21. lis 2010

@ssassi potvrdili mi to 3testy a aj doktorka v piatok povedala, že niečo je, len zajtra krv a budúci piatok kontrolne sono, gratulujem aj tebe 😉

ssassi
21. lis 2010

@martina2001 děkuju. já u doktorky ještě nebyla, zítra jí volám. to je snad poprvé, co jsem se celý víkend těšila na pondělí 😀 😀 😀

ssassi
21. lis 2010

@lifinka to je mi líto. já o jednoho dědečka přišla pře osmi lety. smutné. měla jsem ho ráda. pohřeb byl divný, rodina ze strany mamky není nijak extra, takže to bylo celé takové rozpačité a byla jsem ráda, že je to za mnou. tak se drž, určitě to zvládneš!

10andrea12
21. lis 2010

@nathali mne praskol folik po pregyle priblizne 48 hod po pichnuti ale moze sa stat ze praskne aj na druhy den uz asi je to u kazdej indi vindi 🙂 no podla toho kedy zvyknes mavat ovulku ked neskor tak ta neobjednal na ten 13 DC neskoro ja som bola v 12 DC a nic nebolo ani na 15 DC az na 17 DC doktorka vravela ze sa konecne rozhybali vajecniky a pregnyl som pichala az na 24 DC a ovulka bola az na 26 DC cize nikdy nieje neskoro 🙂

frances
21. lis 2010

ahojte vsetci 🙂
som tu prvykrat.tiez sa so snubencom pokusame o babatko vyse pol roka a stale nic. :(
tak som isla k lekarovi na vysetrenia...napisal mi clostilbegyt,ze ked budu krvne testy oukej mam ho zacat uzivat.len mi nahodne zistili zvsene pecenove test a zvsen prolaktin :/ o dva tyzdne ma caka dalsie vystrenie u hepatologa a idem aj na endokrinologiu....tak som z toho nestastna :( nemate niektora z vas s tymto nejake skusenosti?dakujem

nathali
21. lis 2010

@10andrea12 raz som mala ovu 17DC ale naposledy prisla pekne na ten 13DC tak som zvedava ze ako to bude teraz ale zajtra sa idem objednat a uvidim vo stvrtok ze ake budu foliky 🙂

10andrea12
21. lis 2010

@nathali ved uvidis snad aj keby bola na 13 DC ved doky by to videl a povie ti ze prebieha ovulka ze sa mate snazilkovat

nathali
21. lis 2010

@10andrea12 no ved hej ja sa len bojim aby nerisla este skor ale tak snazime sa uz teraz a necakame na 13DC 😀 ja by som sa teraz snazila najradsej kazdy den 😀 ale zas chapem priatela ze chodi do prace a maju toho vela a predsa spermijky vydrzia dva dni ze?

10andrea12
21. lis 2010

@nathali nam kazala lekarka snazit sa kazdy druhy den ale my sme to poistili kazdy den 😀 ja som sledovala aj hlien ked je ovulka mal by byt priesvitny a tahavy

nathali
21. lis 2010

@10andrea12 no ja to neviem takto sledovat lebo som mavala casto vytok no snad sa nam to tentokrat podari

10andrea12
22. lis 2010

@nathali budem drzat prsty