• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
Leni děkuju :slight_smile:
já mam neteřinku osmnáctku a synoveček už je taky větší než já :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma.ja - tak nech ti ako darček k meninkam vyjde o chvilku pozitivny testik - moc vam to prajem babulky
22. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka děkuju :slight_smile: původně jsem myslela, že by mohl dostat testík jako dárek můj Jirka v pátak, ale tak příště :slight_smile: to se to už určitě povede
22. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme mať 11.te vyročie 15.5. tak možnoooooooooooo :dizzy_face:
22. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holčinky, my budeme mít nejkrásnější dětičky a už brzy :dizzy_face:
příští pátek začne janka a my jí budeme následovat :wink:

kočky, už se budu loučit, nějak mě rozbolela hlava, určitě zase od toho, jak do PC koukám v práci a pak ještě doma. jdu do spršky, chvíli kouknu na telku a do hajan.

krásně se vyspinkejte, nechte si zdát nějaký pěkný sen a zítra paaaaaa :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenušik tak papa dobru nocku nech rychlo bolesť prejde zajtra sa tu vidííííííííme ale ja až večer ideme oslavovať bratove narodky. papa cmuk
22. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janka, teda kdyby vám to vyšlo, tak na to vaše výročí by to bylo skvělé. tak to já bych musela čekat do septembra a to teda nechci. tak si to miminko prostě nadělíme jenom tak :slight_smile:

užijte si zítra oslavu a moc tam nepij, víš, že těhulky to mají zakázané :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasneeeeeeeeeeee- alkohol si nedam . len gulašik :grinning:
22. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer holky jsem normálně mrtvá :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj papus a z čoho
22. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni dobrou, už taky musím už mam doma zlatíčko..dobrou a Leni krásné probuzení :slight_smile:
janka hezky oslavuj, já mam zítra po 3 týdnech anglinu a ani jsem se na ni nepodívala, to bude :frowning2:
dobrou........
22. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki marcelka - dobru nocku aj tebe - neboj zajtra to bude okej :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jerry z práce od půl 11 jsem stála na nohou až do 19.30h necítím nohy a záda ženské se zbláznily :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni krásnou dobrou noc a sladké snění :wink:
22. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus no tka to je nanič
ale neboj - manželik ťa pomiluje a bude dobreeeeeeeee :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je chudák taky z práce dnes mrtvej,ale určo na to vlítneme :grinning: dnes mě malounko pobolíválo bříško :unamused:
22. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus zeby ovulka?
22. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám po ovulce ta byla o víkendu tak nevím co to bylo nafouklá jsem pořád hrůza :angry:
22. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda aaaaaaano - tak bruško bolieva aj mna - ovulka bola v piatok a v sobotu - takže zhruba tak narovnako :-P
ty sa chystaš testovať 3.5.?
22. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
saska gatulujem k // prajem hlavne vela zdravicka vam obom

lenka no uvidime ak budu 2 foliky a kvalitne tak to za pokus stoji .... 100 euro nas nezabije aj ked je to dost penazi ... ale za to mimino to stoji
22. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry testovat nebudu tak brzo buď mrcha dojde nebo testnu nejdřív tak 32DC :wink: ..............už se vidím jak to vydržím :grinning:
22. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry jdu se natáhnout krásnou dobrou noc páááááááá :wink:

kiki tobě taky krásnou dobrou noc a zítra tfuj tfuj :wink:
22. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus no si dobra - ja mam 1.5 asi dostať ms - tak uvidime - myslim že testnem ešte predtym - som nedočkavec
22. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry ten můj se mi před chvílou ptal kdy budu testovat už je nedočkavej :slight_smile: to víš,že bych testla dřív,ale té jedné čárky se bojím tak vydržím co nejdéle :wink:
22. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to nevydržíííííííííím - som testomaniak - je to ako adrenalinovy šport :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus dakujem ..... aj tebe sladke sny, hned ako budem vediet ako na otm som ozvem sa
22. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru nocku babulky
22. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru noc pa zajtra
22. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko clostilky :slight_smile:

Koukám, že jste včera opět ponocovaly, to já už dávno měla půlnoc, ale po 23 hod.mě vzbudil miláček, když přišel z práce a chtěl sexíkovat, tak jsem se tedy podvolila :grinning: . No a jinak v noci opět šílené návaly a propocená jako alík.

Kikina, držím palečky na dnešní UTZ, ať jsou tam pěkní folíci :wink:
23. dub 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno děvčata,
tak už mám doma internet, jupíííí.

Jinak u nás je nových kupu věcí!!!!! další cyklus budu brát už jen clostilbegyt a utroš už ne, 6.5. jde přítel na spermio, já 11.5. na UZV na foliky a pak 18.5. k Dr. na konzultaci a asi dostanu rehabku Mojžíšovou. a co je nového tady????
23. dub 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek