Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ma.ja
22. dub 2009

Leni děkuju 🙂
já mam neteřinku osmnáctku a synoveček už je taky větší než já 😀 😀

jerryjanka
22. dub 2009

ma.ja - tak nech ti ako darček k meninkam vyjde o chvilku pozitivny testik - moc vam to prajem babulky

ma.ja
22. dub 2009

janka děkuju 🙂 původně jsem myslela, že by mohl dostat testík jako dárek můj Jirka v pátak, ale tak příště 🙂 to se to už určitě povede

jerryjanka
22. dub 2009

my budeme mať 11.te vyročie 15.5. tak možnoooooooooooo 😵

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

holčinky, my budeme mít nejkrásnější dětičky a už brzy 😵
příští pátek začne janka a my jí budeme následovat 😉

kočky, už se budu loučit, nějak mě rozbolela hlava, určitě zase od toho, jak do PC koukám v práci a pak ještě doma. jdu do spršky, chvíli kouknu na telku a do hajan.

krásně se vyspinkejte, nechte si zdát nějaký pěkný sen a zítra paaaaaa 🙂

jerryjanka
22. dub 2009

lenušik tak papa dobru nocku nech rychlo bolesť prejde zajtra sa tu vidííííííííme ale ja až večer ideme oslavovať bratove narodky. papa cmuk

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

janka, teda kdyby vám to vyšlo, tak na to vaše výročí by to bylo skvělé. tak to já bych musela čekat do septembra a to teda nechci. tak si to miminko prostě nadělíme jenom tak 🙂

užijte si zítra oslavu a moc tam nepij, víš, že těhulky to mají zakázané 🙂

jerryjanka
22. dub 2009

jasneeeeeeeeeeee- alkohol si nedam . len gulašik 😀

papus
22. dub 2009

hezký večer holky jsem normálně mrtvá ☹

jerryjanka
22. dub 2009

ahoj papus a z čoho

ma.ja
22. dub 2009

leni dobrou, už taky musím už mam doma zlatíčko..dobrou a Leni krásné probuzení 🙂
janka hezky oslavuj, já mam zítra po 3 týdnech anglinu a ani jsem se na ni nepodívala, to bude ☹
dobrou........

jerryjanka
22. dub 2009

oki marcelka - dobru nocku aj tebe - neboj zajtra to bude okej 🙂

papus
22. dub 2009

ahoj jerry z práce od půl 11 jsem stála na nohou až do 19.30h necítím nohy a záda ženské se zbláznily ☹

papus
22. dub 2009

Leni krásnou dobrou noc a sladké snění 😉

jerryjanka
22. dub 2009

papus no tka to je nanič
ale neboj - manželik ťa pomiluje a bude dobreeeeeeeee 🙂

papus
22. dub 2009

ten je chudák taky z práce dnes mrtvej,ale určo na to vlítneme 😀 dnes mě malounko pobolíválo bříško 😒

jerryjanka
22. dub 2009

papus zeby ovulka?

papus
22. dub 2009

já mám po ovulce ta byla o víkendu tak nevím co to bylo nafouklá jsem pořád hrůza 😠

jerryjanka
22. dub 2009

teda aaaaaaano - tak bruško bolieva aj mna - ovulka bola v piatok a v sobotu - takže zhruba tak narovnako :-P
ty sa chystaš testovať 3.5.?

kikina666
22. dub 2009

saska gatulujem k // prajem hlavne vela zdravicka vam obom

lenka no uvidime ak budu 2 foliky a kvalitne tak to za pokus stoji .... 100 euro nas nezabije aj ked je to dost penazi ... ale za to mimino to stoji

papus
22. dub 2009

jerry testovat nebudu tak brzo buď mrcha dojde nebo testnu nejdřív tak 32DC 😉 ..............už se vidím jak to vydržím 😀

papus
22. dub 2009

jerry jdu se natáhnout krásnou dobrou noc páááááááá 😉

kiki tobě taky krásnou dobrou noc a zítra tfuj tfuj 😉

jerryjanka
22. dub 2009

papus no si dobra - ja mam 1.5 asi dostať ms - tak uvidime - myslim že testnem ešte predtym - som nedočkavec

papus
22. dub 2009

jerry ten můj se mi před chvílou ptal kdy budu testovat už je nedočkavej 🙂 to víš,že bych testla dřív,ale té jedné čárky se bojím tak vydržím co nejdéle 😉

jerryjanka
22. dub 2009

no ja to nevydržíííííííííím - som testomaniak - je to ako adrenalinovy šport 🙂 😀 😀 😀

kikina666
22. dub 2009

papus dakujem ..... aj tebe sladke sny, hned ako budem vediet ako na otm som ozvem sa

jerryjanka
22. dub 2009

dobru nocku babulky

kikina666
22. dub 2009

dobru noc pa zajtra

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

Dobré ránko clostilky 🙂

Koukám, že jste včera opět ponocovaly, to já už dávno měla půlnoc, ale po 23 hod.mě vzbudil miláček, když přišel z práce a chtěl sexíkovat, tak jsem se tedy podvolila 😀 . No a jinak v noci opět šílené návaly a propocená jako alík.

Kikina, držím palečky na dnešní UTZ, ať jsou tam pěkní folíci 😉

prdecek
23. dub 2009

dobré ráno děvčata,
tak už mám doma internet, jupíííí.

Jinak u nás je nových kupu věcí!!!!! další cyklus budu brát už jen clostilbegyt a utroš už ne, 6.5. jde přítel na spermio, já 11.5. na UZV na foliky a pak 18.5. k Dr. na konzultaci a asi dostanu rehabku Mojžíšovou. a co je nového tady????