• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@kamillka100 no podla mna to zistíš iba ultrazvukom (ak nemeriaš teplotu, čo by sa teraz u teba aj oplatilo)
a bolesť mohla byť aj zo zväčšujuceho sa folikulu, alebo z nervozity :unamused:
smiem sa spytať aku davku clostilu si brala?
nabuduce by si mala trvať na tom, aby doktor urobil ultrazvuk opakovane a aj po ovu, čím potvrdí ovu.
10. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamilkka ja som brala od 5 dna jednu rano a jednu vecer., nemozem sa toho dockat :slight_smile: dufam ze sa konecne podari :slight_smile:
10. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka takze ja to uz nechapem byvalo mi takzo a potom aj zle ale vcera test negativny a dnes uz dosla ms v plnej parade :frowning2: ako telo si som nou hra alebo ako to mam chapat??? ale ked mi prisla ms aj mi bolo uz dobre nechapem to :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. pro 2010 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathalu, ale....tak to fakt nechápu, vypadalo to hooodně slibně, a dál máš jaké plány?
10. pro 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka dalej ....nic neplanovat :grinning: nie ja na to uz fakt kaslem nemam to zmysle stale nad tym premyslat a hlavne buduci rok budeme pristavovat domcek tak sa budem tesit na to a teraz si hladam nejaku pracu ktora bude v pohode za dobry plat takze dieta uz riesit nebudem (uvidim ako dlho) :grinning:
10. pro 2010 v 11:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamillka100,zjistit se to dá jen ulz., nebo bych si příště zkusila po návštěvě dr., dělat ovu testy, ale ještě bych trvala na opakovaném ulz a následném píchnutí pregnylu!Který praskne folík.Možná to byly ovu bolesti, ale to už nikdo nezjistí.
Já přemýšlím nad měřením BT, ale když nemám ms je to zbytečné....
10. pro 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali, tak uvidíš, že se to povede, budete mít jiné starosti, když se bude stavět, znám to.Já čekám na ms a stále nic....
10. pro 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si pořád říkám, jestli nemám zrušit CAR.Nějak jsem z toho nezvózní, nevím, jestli radši nemám podstoupit znovu laparku vejc. a dál pak brát clostyl.
10. pro 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka ked uz si tam objednana tak tam chod ved najprv je konzultacia a oni uz budu vediet ze co dalej mozno ti daju ine lieky co ti pomozu viac :slight_smile:
10. pro 2010 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ktory DC si?? 28 ze???
10. pro 2010 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali, jj také 28DC, ale nic mi není, a vždy jsem cítila bolest břicha a kříží, když mám dostal ms.
10. pro 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali, všichni píší kolik za to zaplatili a já si stále myslela, že to platí pojiš´tovna, no tak tam toho 11.1.2011 půjdu, už kvůli krásnému datu :grinning:
10. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka no poistovna hradi ale len cast s toho ale aj tak keby si isla na IUI tak to nestoji nejak moc u nas na slovensku 100euro co je 3000kc ale v CR je to lacnejsie a ICSI u nas stoji okolo 500euro co je 15 000 kc a IVF az okolo 1000euro ak nie viac co je 30 000kc a viac
no ja preto nechcem ist do CARu pretoze moj gyndos nas chce hned poslat na ICSI a musia robit aj spermio +lieky a nechcem davat caa 1000euro lekarom ked to mozno za cas pride samo a hlavne strasne sa tesim na tu stavbu :grinning: na moju velku kuchynu a velku kupelnu s veeela polickami :grinning: takze dieta teraz ked pride budemem radi ked nie pockame a budeme potom traja uz v novom :grinning:
10. pro 2010 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali, to je nezvyk na SK s těmi eury :grinning: jak jsi si zvykla? No vidíš, máš krásnou budoucnost před sebou a to by bylo, aby baby nepřišlo do nového domu!Pokud u nás budou v Caru chtít moc peněz nejdu do toho a půjdu na laparku a uvidíme...já tam nechci také strkat peníze, když je potřebujeme doma...
10. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka s eurami to bolo na zaciatku tazke vsetko som si prepocitavala na koruny :grinning: a ked som zistila ze nejaky ten lepsi chlieb stoji 1euro40centov co je cca 42 korun a ja som v cechach kupovala chleba za 10 max 20 korun tak ma islo porazit :grinning: ale zvykla som si aj ked v podvedomi stale prepocitavam ze co kolko stoji hlavne ked su vypredaje lebo daju ze akcia vsetko len 5 eur a to je 150 korun a potom ma tak napadne ze keby to bolo napisane ze akcia len za 150 korun tak by tam tolko ludi neprislo ako neni to vela 5 euro ale ked kupis 4 veci za 5 euro tak to penazenka pociti :grinning:
10. pro 2010 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne ked su to nejake veci co nepotrebujes :grinning:
10. pro 2010 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajojte baby hcela som napísat aj ja svoj pribeh pred dvomi rokmi som podstupila UPT koli tažkým VVCH nezlučitelných zo životom ... ktorá z vás to zažila vie aka neskutočná tužba po dietatku v žene ostane ... dali sme si pauzu ako lekári doporučovali cca pol roka no začali rozne zápaly a tak... ked sme sa konečne začali snažit mala som lekára ktoremu to bolo očividne jedno a ešte koli tým VVCH som k nemu stratila doveru.... Našla wsom si teda ineho DR ...ten mi hned pri prvom ultrazvuku zistil PCO .... ked som si načítala rozne studie o tejto chorobe /alebo ako to mám nazvat'/ bolo mi stoho nanič ... hned na druhej kontrole mi nasadil Clostilbegyt od 3 do 8 dna 1 tabletu denne... začali mi rozne nevolnosti a bolesti prs ale ked som si prečítala tuto diskusiu zistila som že je to normálne. Test som si urobila 30 den ciklu a bol negatívny....po dvoch týždnoch tam ale už boli dve // :D bola som u lekára a som 7 tt .tak som len chcela napísat že vám velmi velmi všetkým držím palce...a vy držte prosím mne lebo moj boj teraz začína ...
10. pro 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali mrzí mě to.... je fakt, že mě je vždycky před ms špatně - od žaludku, točí se mi hlava atd..způsobují to nějaké hormony nebo co...ale když jsem to měla poprvé, myslela jsem si, že jsem těhotná :pensive:
10. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia to je v pohode................ no telo sa proste som nou hra ale raz to vijde aj ked je pravda ze som v kutiku duse dufala ze by to vyslo
10. pro 2010 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali já myslím, že i když je naděje malá tak přesto člověk doufá, že to vyjde :dizzy_face: no já jsem zvědavá co bude dál.... břicho mě bolí tak snad ten folikul roste! :grinning:
10. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza123123

Terezko,mov ti přeji pohodové těhotenství, mám taky dceru "clostilbegytku" , dnes už 12.tiletou slečnu
10. pro 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja uz neviem co sa deje ale som v koncoch:
vcera som zacala spinit nad ranom (okolo5-tej) som dostala ms nebolo to silne stacila mi hrubsia intimka a bolo rano (rano je u ma okolo 10-tej)som krvacala slabulinko a teraz uz nic?!!! okolo druhej som bola vo vani a od vtedy ani kvapka krvi ja to nechapem a to sa mi po clostile este nestalo?!!!
moze to byt koli tomu ze som minuly tyzden zdvyhla 40 kilovy sud??
10. pro 2010 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ma to nebaví zase došla tá mrcha :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak asi sa :astonished: nedočkám nikdy :unamused:
12. pro 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 hlavu hore aspon ze dosla a ide sa na dalsie snazenicko a buduci rok uz bude viac uspenejsii :wink:
aj mne dorazila ms a v plnej parade a s takymi bolestami nakoniec co mi vystrlovali az do krizov fuj :(
12. pro 2010 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved aj mne a to som nikdy nemávala také bolesti neviem čo to je :unamused: po novom roku mám ísť na laparoskopiu,lebo som brávala clostilbegyt a nezabralo to tak dr povedal či nechcem vyskúšať laparku tak neviem čo mám robiť či ešte počkať? :unamused:
12. pro 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 aj ja som mala ist na laparku a tiez som sa strasne bala ale vela bab vravelo ze je to v pohode tak na co cakat ked sa moze odhalit nejaka chyba alebo zistit ze si ok a hladat chybu inde drzim palce :wink:
ja zacinam pit kontryhel a nechavam to tak teraz dr vravel ze nejake dva mesiace dame od liekov pauzu tak som zvedava ze ci ms bude chodit alebo zase strajkovat :angry:
12. pro 2010 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som pila tiež aj na plodnosť som pila čaj Gravozen a nič tak neviem a vitamíny ani nehovorím kolko som pojedla,skúšala si aj ovu testy? :unamused:
12. pro 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolko sa už snažíte?a o prvé?
12. pro 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja beriem 1 krát clostil 1tab 5 dní žiadne vedlajšie účinky nemám tak neviem lebo ako tu čítam každý ma neaké vedlajšie účinky z toho. a na tú laparoskopiu sa chodí ked nezaberá clostil?
12. pro 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 hej hej ovu testiky mam doma uz nakupene naposledy som nasla super kupu 8 ovu testikou za symbolicku cenu tak to sa oplatilo :slight_smile: no snazime sa uz rok a pol a o prve ale zatial ziadna slava :( no snad buduci rok bude lepsi ideme aj domcek prestavovat tak sa na to uz tesim a aspon pridem na ine myslienky :slight_smile:

@si31si ja som tiez nemala vedlajsie ucinky mne krasne zaberal foliky som mala nadherne velke ale aj tak sa nam to nepodarilo a na laparoskopiu sa chodi ked su predpoklady na nepriechodne vajcovody lebo nie vsetko sa da vidiet na utz
12. pro 2010 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek