Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamilkka
10. pro 2010

@kamillka100 no podla mna to zistíš iba ultrazvukom (ak nemeriaš teplotu, čo by sa teraz u teba aj oplatilo)
a bolesť mohla byť aj zo zväčšujuceho sa folikulu, alebo z nervozity 😒
smiem sa spytať aku davku clostilu si brala?
nabuduce by si mala trvať na tom, aby doktor urobil ultrazvuk opakovane a aj po ovu, čím potvrdí ovu.

kamillka100
10. pro 2010

@kamilkka ja som brala od 5 dna jednu rano a jednu vecer., nemozem sa toho dockat 🙂 dufam ze sa konecne podari 🙂

nathali
10. pro 2010

@lifinka takze ja to uz nechapem byvalo mi takzo a potom aj zle ale vcera test negativny a dnes uz dosla ms v plnej parade ☹ ako telo si som nou hra alebo ako to mam chapat??? ale ked mi prisla ms aj mi bolo uz dobre nechapem to ☹ ☹ ☹ ☹

lifinka
10. pro 2010

nathalu, ale....tak to fakt nechápu, vypadalo to hooodně slibně, a dál máš jaké plány?

nathali
10. pro 2010

@lifinka dalej ....nic neplanovat 😀 nie ja na to uz fakt kaslem nemam to zmysle stale nad tym premyslat a hlavne buduci rok budeme pristavovat domcek tak sa budem tesit na to a teraz si hladam nejaku pracu ktora bude v pohode za dobry plat takze dieta uz riesit nebudem (uvidim ako dlho) 😀

lifinka
10. pro 2010

kamillka100,zjistit se to dá jen ulz., nebo bych si příště zkusila po návštěvě dr., dělat ovu testy, ale ještě bych trvala na opakovaném ulz a následném píchnutí pregnylu!Který praskne folík.Možná to byly ovu bolesti, ale to už nikdo nezjistí.
Já přemýšlím nad měřením BT, ale když nemám ms je to zbytečné....

lifinka
10. pro 2010

nathali, tak uvidíš, že se to povede, budete mít jiné starosti, když se bude stavět, znám to.Já čekám na ms a stále nic....

lifinka
10. pro 2010

já si pořád říkám, jestli nemám zrušit CAR.Nějak jsem z toho nezvózní, nevím, jestli radši nemám podstoupit znovu laparku vejc. a dál pak brát clostyl.

nathali
10. pro 2010

@lifinka ked uz si tam objednana tak tam chod ved najprv je konzultacia a oni uz budu vediet ze co dalej mozno ti daju ine lieky co ti pomozu viac 🙂

nathali
10. pro 2010

a ktory DC si?? 28 ze???

lifinka
10. pro 2010

nathali, jj také 28DC, ale nic mi není, a vždy jsem cítila bolest břicha a kříží, když mám dostal ms.

lifinka
10. pro 2010

nathali, všichni píší kolik za to zaplatili a já si stále myslela, že to platí pojiš´tovna, no tak tam toho 11.1.2011 půjdu, už kvůli krásnému datu 😀

nathali
10. pro 2010

@lifinka no poistovna hradi ale len cast s toho ale aj tak keby si isla na IUI tak to nestoji nejak moc u nas na slovensku 100euro co je 3000kc ale v CR je to lacnejsie a ICSI u nas stoji okolo 500euro co je 15 000 kc a IVF az okolo 1000euro ak nie viac co je 30 000kc a viac
no ja preto nechcem ist do CARu pretoze moj gyndos nas chce hned poslat na ICSI a musia robit aj spermio +lieky a nechcem davat caa 1000euro lekarom ked to mozno za cas pride samo a hlavne strasne sa tesim na tu stavbu 😀 na moju velku kuchynu a velku kupelnu s veeela polickami 😀 takze dieta teraz ked pride budemem radi ked nie pockame a budeme potom traja uz v novom 😀

lifinka
10. pro 2010

nathali, to je nezvyk na SK s těmi eury 😀 jak jsi si zvykla? No vidíš, máš krásnou budoucnost před sebou a to by bylo, aby baby nepřišlo do nového domu!Pokud u nás budou v Caru chtít moc peněz nejdu do toho a půjdu na laparku a uvidíme...já tam nechci také strkat peníze, když je potřebujeme doma...

nathali
10. pro 2010

@lifinka s eurami to bolo na zaciatku tazke vsetko som si prepocitavala na koruny 😀 a ked som zistila ze nejaky ten lepsi chlieb stoji 1euro40centov co je cca 42 korun a ja som v cechach kupovala chleba za 10 max 20 korun tak ma islo porazit 😀 ale zvykla som si aj ked v podvedomi stale prepocitavam ze co kolko stoji hlavne ked su vypredaje lebo daju ze akcia vsetko len 5 eur a to je 150 korun a potom ma tak napadne ze keby to bolo napisane ze akcia len za 150 korun tak by tam tolko ludi neprislo ako neni to vela 5 euro ale ked kupis 4 veci za 5 euro tak to penazenka pociti 😀

nathali
10. pro 2010

hlavne ked su to nejake veci co nepotrebujes 😀

tereza123123
10. pro 2010

Ajojte baby hcela som napísat aj ja svoj pribeh pred dvomi rokmi som podstupila UPT koli tažkým VVCH nezlučitelných zo životom ... ktorá z vás to zažila vie aka neskutočná tužba po dietatku v žene ostane ... dali sme si pauzu ako lekári doporučovali cca pol roka no začali rozne zápaly a tak... ked sme sa konečne začali snažit mala som lekára ktoremu to bolo očividne jedno a ešte koli tým VVCH som k nemu stratila doveru.... Našla wsom si teda ineho DR ...ten mi hned pri prvom ultrazvuku zistil PCO .... ked som si načítala rozne studie o tejto chorobe /alebo ako to mám nazvat'/ bolo mi stoho nanič ... hned na druhej kontrole mi nasadil Clostilbegyt od 3 do 8 dna 1 tabletu denne... začali mi rozne nevolnosti a bolesti prs ale ked som si prečítala tuto diskusiu zistila som že je to normálne. Test som si urobila 30 den ciklu a bol negatívny....po dvoch týždnoch tam ale už boli dve // :D bola som u lekára a som 7 tt .tak som len chcela napísat že vám velmi velmi všetkým držím palce...a vy držte prosím mne lebo moj boj teraz začína ...

tiburcia
10. pro 2010

@nathali mrzí mě to.... je fakt, že mě je vždycky před ms špatně - od žaludku, točí se mi hlava atd..způsobují to nějaké hormony nebo co...ale když jsem to měla poprvé, myslela jsem si, že jsem těhotná 😔

nathali
10. pro 2010

@tiburcia to je v pohode................ no telo sa proste som nou hra ale raz to vijde aj ked je pravda ze som v kutiku duse dufala ze by to vyslo

tiburcia
10. pro 2010

@nathali já myslím, že i když je naděje malá tak přesto člověk doufá, že to vyjde 😵 no já jsem zvědavá co bude dál.... břicho mě bolí tak snad ten folikul roste! 😀

adrie
10. pro 2010

@tereza123123

Terezko,mov ti přeji pohodové těhotenství, mám taky dceru "clostilbegytku" , dnes už 12.tiletou slečnu

nathali
10. pro 2010

baby ja uz neviem co sa deje ale som v koncoch:
vcera som zacala spinit nad ranom (okolo5-tej) som dostala ms nebolo to silne stacila mi hrubsia intimka a bolo rano (rano je u ma okolo 10-tej)som krvacala slabulinko a teraz uz nic?!!! okolo druhej som bola vo vani a od vtedy ani kvapka krvi ja to nechapem a to sa mi po clostile este nestalo?!!!
moze to byt koli tomu ze som minuly tyzden zdvyhla 40 kilovy sud??

veronicka33
12. pro 2010

už ma to nebaví zase došla tá mrcha ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak asi sa 😲 nedočkám nikdy 😒

nathali
12. pro 2010

@veronicka33 hlavu hore aspon ze dosla a ide sa na dalsie snazenicko a buduci rok uz bude viac uspenejsii 😉
aj mne dorazila ms a v plnej parade a s takymi bolestami nakoniec co mi vystrlovali az do krizov fuj :(

veronicka33
12. pro 2010

no ved aj mne a to som nikdy nemávala také bolesti neviem čo to je 😒 po novom roku mám ísť na laparoskopiu,lebo som brávala clostilbegyt a nezabralo to tak dr povedal či nechcem vyskúšať laparku tak neviem čo mám robiť či ešte počkať? 😒

nathali
12. pro 2010

@veronicka33 aj ja som mala ist na laparku a tiez som sa strasne bala ale vela bab vravelo ze je to v pohode tak na co cakat ked sa moze odhalit nejaka chyba alebo zistit ze si ok a hladat chybu inde drzim palce 😉
ja zacinam pit kontryhel a nechavam to tak teraz dr vravel ze nejake dva mesiace dame od liekov pauzu tak som zvedava ze ci ms bude chodit alebo zase strajkovat 😠

veronicka33
12. pro 2010

ja som pila tiež aj na plodnosť som pila čaj Gravozen a nič tak neviem a vitamíny ani nehovorím kolko som pojedla,skúšala si aj ovu testy? 😒

veronicka33
12. pro 2010

a kolko sa už snažíte?a o prvé?

si31si
12. pro 2010

ahojte ja beriem 1 krát clostil 1tab 5 dní žiadne vedlajšie účinky nemám tak neviem lebo ako tu čítam každý ma neaké vedlajšie účinky z toho. a na tú laparoskopiu sa chodí ked nezaberá clostil?

nathali
12. pro 2010

@veronicka33 hej hej ovu testiky mam doma uz nakupene naposledy som nasla super kupu 8 ovu testikou za symbolicku cenu tak to sa oplatilo 🙂 no snazime sa uz rok a pol a o prve ale zatial ziadna slava :( no snad buduci rok bude lepsi ideme aj domcek prestavovat tak sa na to uz tesim a aspon pridem na ine myslienky 🙂

@si31si ja som tiez nemala vedlajsie ucinky mne krasne zaberal foliky som mala nadherne velke ale aj tak sa nam to nepodarilo a na laparoskopiu sa chodi ked su predpoklady na nepriechodne vajcovody lebo nie vsetko sa da vidiet na utz