Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
12. pro 2010

@nathali ja som mala po clostyle teraz to iste...potom dva dni nic a na treti sa spustila taka mrcha, ze som skoro umrela

perchticka
13. pro 2010

Ahoj holky!
Já jen pro povzbuzení. Clostilbegyt mi nasadil doktor po té, co jsem za ním přišla po půl roku snažení o druhé mimi. Jednu tabl.denně 5 až 9den cyklu. Následovala 12den folikulometrie a odhad ovulace. No zadařilo se nám hned druhý cyklus s Clostilem. Nutno však podotknout, že jsem používala i ovulační testy. Možná (pro pobavení 😀 ) to podpořilo i to, že naposled jsem zůstala ležet s ,,nohami nahoře" a podloženým zadečkem... 😀 😉
Každopádně přeji hodně štěstí a trpělivosti! 😵

veronicka33
13. pro 2010

@perchticka no mne clostilbegyt nezabral a snažíme sa už rok a pol a nič,skusím aj ja tie ovu testy.My tiež chceme druhé,mám už 11ročnú dcérku 🙂 a tá sa nám zadarila tiež tak po dlhšom čase asi takto nejako skoro dva roky 😒

si31si
13. pro 2010

a tie ovu testy sa kedy asi tak robia v strede cyklu? Spravím jeden nevíde, na druhý den druhý? lebo ja ani neviem či ovu mám alebo nie

nathali
13. pro 2010

@si31si ked nevies ci mavas ovu tak jeden cyklus by som merela BT ale aj skus ked chces ovu testy baby si ich niektore robia denne ked uz myslia ze ovu prichadza okolo 12DC a ciarky by sa ti mali ukazat hned ale ked je druha slaba tak ovu prichadza a ked su rovnako silne alebo druha silnejsia nez kontrolna tak ovu prave je 😉

si31si
13. pro 2010

@nathali ok tak si ich pôjdempre istotu kupiť a chcem sa spýtat ja beriem clostil od 5 dc a od 16dc dufaston 10 dni ale čo ak ovu príde neskôr a ja beriem ten dufaston či je to v pohode

eerikaa3
13. pro 2010

pekny vecer prajem.Brala som clostyl,potom podany pregnyl.Dnes je 8 den po pregnyle a pobolieva ma podbrusko.Chcela by som sa opytat ci mate niektora takuto skusenost?Moze to sposobovat pregnyl?

nemko
13. pro 2010

@eerikaa3 a nemoze to byt uhniezdovanie ?

eerikaa3
13. pro 2010

@nemko myslela som na to ,ale mierne pobolievanie som mala aj pri clostyle.Prisudzovala som to stimulacii,co by bolo realne.Myslis ze tehu test by mohol napovedat?

nemko
14. pro 2010

@eerikaa3 skus, ja som dnes 9 den po pregnyle a skusala som dokedy ho budem mat v tele tak a dnes uz nerobi // takze je fuc

nathali
14. pro 2010

@nemko skoda testikov pregnyl ostava v tele tak max 10dni no ale aspon to vies na 100% 😀

nemko
14. pro 2010

@nathali ved to ja velmi dobre viem ja som len bola zvedava dokedy ho budem mat v tele teraz ja som netestovala ze som cakala tucne // z tehotenstva 😀 😀

nathali
14. pro 2010

@nemko ja viem ja len ze skoda testikov......... ale aspon vies dokedy bol u teba pregnyl a kedy sa chystas testovat???drzim palce aby sa // ukazali zas ale uz pomoci pregnylu

nemko
14. pro 2010

@nathali netusim kedy asi az niekedy buduci tyzden, ja som tie testy robila aby ked nahodou potom najdem // som nemala velku dilemu ci je to pregnyl, LHcko alebo hcgcko 😀 mna potesi ked budu // z hcg lebo aj minuly mesiac boli // a tucne len skoda, ze z LH

clauda2010
14. pro 2010

ahojte , chcela by som sa spytat ci ma nejaka z Vas taku skusenost ako ja, brala som clostibegyt a dostala som pregnyl a mala som brat duphaston az do dna kedy som si mala spravit skusobny teh. test , lenze 3 dni pred ocakavanym dnom som zacala spinit, trva to uz dva dni a to vzdy malo rano a potom nic a pritom mam mat mrchu az 17.12

10andrea12
14. pro 2010

@clauda2010 ahoj mohlo to byt aj uhniezdovanie 🙂 test si si uz robila?drzim prsty

clauda2010
14. pro 2010

ahoj , test si mam robit az v piatok , ale spravila som si ho vcera a vysiel negativny ,

clauda2010
14. pro 2010

ahojte, stalo sa dajakej z VAS, ze ste spinili 10 dni po pregnyle? ale len rano zatial 2 dni

kuratko1986
14. pro 2010

Ahoj, můžete mi někd poradit? Myslíte si, že je možné otěhotnět, když mi po clostilbegytu narostl folikul jen 17mm? ☹

martina2001
14. pro 2010

@kuratko1986 áno je to možné

kiara81
14. pro 2010

@eerikaa3 ahojda já jsem dnes 9den po aplikaci pregnylu a mám těhu test // a mam i // na ovu testu...tak mám progestenol ...no uvidíme budu testovat dále..ale v podbřišku mě blolí už 4 dny tak třeba se ti taky zadařilo....

kuratko1986
14. pro 2010

Děkuju. Taky bereš clost.?

kuratko1986
14. pro 2010

Holky, před cca 3 měsíci mě doktor řekl, že mám anovulaci, beru clost. a pregnyl. Neovlivňují tyhle léky ovulační testy? Jak dlouho clost. užíváte vy a jaké máte folikuly? 😉

10andrea12
14. pro 2010

@clauda2010 ja som mala pozitivny test az na 16 DPO na 12 DPO som mala iba tienik cize na pozitivny tehotensky test mas este cas ja si ozaj myslim ze to bolo uhniezdovanie lebo ked to bolo spinenie do hneda nie vyslovene krvavo cervene tak to bolo uhniezdovanie pochybujem zeby niekto spinil na 10 den po pregnyle aspon mne sa to nikdy nestalo pozri si moj fotoblok tam mam foto tehu testov ako pomaly mi tmavla ciarka kazdej zene inak stupa HCG v tele

10andrea12
14. pro 2010

@kuratko1986 ahoj neivplivnuej to urcite ovulacne testy ovulku by si mala mat do 48 hod po pichnuti pregnylu vtedy testuj urcite ti ukaze na 100% ci prebiea ovulacia

kuratko1986
14. pro 2010

@10andrea12 tentokrát mě to doktor nějka blbě řekl. ve čt jsem šla na pregnyl,a le nepíchli mě ho, folikul byl jen 17mm a ve pátek při dalším ultrazvuu tam prý už folikul nebyl, takže mě pregnyl ani nepíchli. V pondělí jsem byla na další kontrole. Styk jsme měli jen v neděli, myslíte, že je to moc pozdě? Kolikátý den po clostinu bez pregnylu by měla být ovulka?

10andrea12
14. pro 2010

@kuratko1986 to je individualne zalezi od foliku kazda ma inak ovulku ja som mala az na 26 DC a na 24 DC som pichalal pregnyl prvy cyklus s clostilom som mala ovulku a 17 DC to je individualne u kazdej zeny u mna to nikdy nebolo presne v jeden den aj ked som brala clostil

kuratko1986
14. pro 2010

@10andrea12 A když mi začala ovulka cca na přelomu čt-pá (podle prasknutí folikulu), myslíš, že byl styk v neděli odpoledne pozdě? Po jaké době se ti po lécích(clost.) podařilo otěhotnět? 🙂

10andrea12
14. pro 2010

@kuratko1986 na 3 mesiac s clostilom som otehotnela az na 26 DC

kuratko1986
14. pro 2010

@10andrea12 Andry a poradila bys mě, kdy tak začít testovat ovu testem od dobrání clostu? jak často jsi testovala ty? V lékárně mě právě řekli, že ty prášky ten test ovlivní....