Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

10andrea12
14. pro 2010

@kuratko1986 to je hlupost ked n emas ovulku ako ti moze ukazovat pozitivny ovu test?po pichnuti pregnylu testuj tak 2 dni alebo snazilkujte doma po picnuti kazdy den aj 2X pocas 3 dni my sme po pregnyle snazilovali tak aj ked lekarka kazala kazdy druhy den pre istotu zacnite snazit uz den pred pichnutim ono nic nezarucuje otehotnenie ani ked sa trafite do ovulky pri kazdom cykle je 30 % sanca ze sa vajicko uchyti ale netreba sa vzdavat a skusat a hlavne verit ze sa to podari 🙂

kuratko1986
14. pro 2010

@10andrea12 Děkuju🙂 A kdyby mi ten pregnyl zase nepíchli, tak kdy si mám začít dělat ovu test po to clostu?🙂Jinak tobě moc gratuluju!🙂

eerikaa3
14. pro 2010

@kiara81
@nemko ahoj,zajta mam desiaty den tak si spravim zajtra tehu test a uvidim .

eerikaa3
14. pro 2010

zajtra dam vediet ako to dopadlo ale az takto neskoro vecer .Snad sa tu raz stretneme aj v rovnakom case ,lahsie by sa mi komunikovalo,ako takto s odstupom niekolkych hodin.

sliver
15. pro 2010

@lebo5
@10andrea12

ďakujem kočky, bola som v nemocnici tak som skôr nemohla napísať.... ale už je všetko OK a idem dalej lenošiť
bola som na IVF

nemko
15. pro 2010

@eerikaa3 ja som dnes testla a mam // asi este Pregnylove

lebo5
15. pro 2010

@sliver juuuj držím ti palčeky nech to dotiahneš do úspešneho konca a nech už máš "voňavý balíček" v kočíku, som zvedava čo budete mať 😀

10andrea12
15. pro 2010

@sliver tak to satesim s tebou ze je vsetko ok mymame za sebou NT screening nastastie je vsetko ok aj dnesna poradna 🙂

10andrea12
15. pro 2010

@kuratko1986 dakujem , no a na folikometriu chodis?lekarka by ti mala povedat ked aj nepichne pregnyl kedy asi ma byt ovulka zalezi ci mas pravidelny cykls ja ho mam skakavy otehotnela som v 40 dnovom cykle takze som musela byt sledovana lebo inak by som nemala sajnu kedy budore nohami ja som otehotnela v tom cykle v ktorom som to vobec necakala -🙂

10andrea12
15. pro 2010

@nemko pridaj foto ktory den si po pregnyle?

kamillka100
15. pro 2010

ahojte baby, aj vy ked ste brali clostil tak ste citili po ovulka ako by ste mali dostat menst. lebo ja mam dnes 19 den a neviem ci to nespobobil clostil, mam tyzden pred menst. beriem aj duphaston, moze to byt aj od toho? ovulku som mala mat 13-14 den podla vypoctov dr., mam brat dalej duphaston?

10andrea12
15. pro 2010

@kamillka100 mna po ovulke bolelo brucho ako na mrchu kedsom otehotnela a krize velmi co inokedy nebolievali

kamillka100
15. pro 2010

@10andrea12 ale nie je to skoro, vsak presli 6-7 dni, zada sa mi skoro, ale z clostilu to asi nemoze byt? alebo duphastonu? budem musiet pockat 8 dni a uvidim 🙂

10andrea12
15. pro 2010

no moze sa ti vajicko uhniezdovat a maternica sa natahuje pomaly

kuratko1986
15. pro 2010

@10andrea12 jj, byla jsem na měření foliků a ve čt měl jeden 17mm (víc jich tam nebylo) a v pátek už tam nebyl (pregnyl mě nepíchl), doktor mě neřekl, že může být ovulka, to, že byl 17mm mi řekl až na další kontrole v pátek☹ a to bylo teď v pondělí. Takže jsme to díky němu propásli☹

nemko
15. pro 2010

@10andrea12 dnes 10 den, jasna pregnylovka, boli ma brucho na mrchu takze tehu ciarku uz necakam

10andrea12
15. pro 2010

@nemko aj mna bolelo a na 10 den po ovulacii som uz po pregnyle nemala ani stopy

nemko
15. pro 2010

@10andrea12 skusim testovat aj dalej, utros mam zakazany vysadit takze vzdat to az tak uplne nemozem, ale doteraz ma brucho nebolelo az dnes a uplne ako na menzes len skacem na wcko a kontrolujem sa ako sibnuta, asi od zajtra opustim na par dni konika lebo mi zacne sibat 😀

10andrea12
15. pro 2010

@kuratko1986 no uvidis mozno motyka vystelila ak ste mali keksik v ten den alebo den pred ako mal 17 mm tak mohlo by to vyjst spejmijky preziju v tele zeny vraj 78 hod

kiara81
15. pro 2010

@eerikaa3 ahojda já jsem dneska projistotu vola do sanusu doktorovi a ten mi řekl že to už není možný aby mi pregnyl udělal pozitivní test po 10 dnech říkala jsem mu že mi dr. říkala že tam mám 3 dutinky flykuly ...a on mi řekl že to už nejsou folykuly ale že to je žluté tělísko...tak to mám prý brát jako poč. těhotenství...no tak já už tomu nerozumím.....někdo píše že i 14 dní po pregnylu měli test poz.a pak těhu nebyly...ale to mi dr. odpověděla že to už je spíš zamlklý potrat..no tak asi chytřejší budeme příští týden

10andrea12
15. pro 2010

@nemko presne to som mala ja som vecne chodila kontrolovat na wcko ci sa uz nespustila mrcha a neprisla dodnes 😀

nemko
15. pro 2010

@10andrea12 no tolko stastia ja mat asi nebudem, ale Tebe gratulujem , vsimla som si , ze si v 15tt

10andrea12
15. pro 2010

@nemko neboj to iste som si ja vravela ked som si nasla na 12 DPO na teste tienik brucho ma bolelo akoby mala prist mrcha kazdou chvilkou a ked som testovala na 16 DPO isla som na wcko s tym ze tam uz nebude ani tienik a ono tam hned vyskocili 2 dialnice 🙂 verim ze aj u teba to tak bude

kuratko1986
15. pro 2010

@10andrea12 právě že v pátek už tam folik nebyl a my měli sexík až v neděli, prý trvá ovu jen 24h... ?

10andrea12
15. pro 2010

@kuratko1986 co ja viem ovulka trva vraj 12 hod ale moze byt pravda ze moze trvat aj 24 hod a pred ovulkou kedy ste mali sexik?

eerikaa3
15. pro 2010

@nemko
@kiara81 no tak som si spravila test a len jedna ciarocka. 😢 Mam to teda iste,ze si celu proceduru zopakujem.

nemko
16. pro 2010

@10andrea12 dakujem moc za povzdbudenie, ale dnes uz na tehu teste konecne // pregnylove nemam a na ovu teste je slaba ciarka, brucho ma boli, ale inak nic takze asi nebudem mat tolko stastia ako ty, ale nevadi skusime niekedy inokedy alebo dalsie ivfko

nemko
16. pro 2010

@eerikaa3 ja som testovala teraz a mam na Pepine /, na ovu //, ale druha je slaba, boli ma brucho, ziadne ine priznaky, som od IUI 8 den, ale zazrak necakam

kiara81
16. pro 2010

@eerikaa3 nebud smutná..dopadne to neboj ...já vím že se to lehce říká ...vím co to je doufat aby ta mrcha červená nepřišla....a to zklamání když příjde....určo to dopadne.....!!!

nathali
16. pro 2010

@nemko ja som to mala tak isto ako ty bola som po pragnyle a bolelo ma brucho a ked som testovala tak tehu test negativny a na ovu // ale ta druha bola slabucka a potom som zacala spinit a neskor aj ms prisla :(
ale drzim ti palce aby ten koniec bol u teba stastnejsi a nakoniec na tehu teste sa ukazali //