Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

10andrea12
20. pro 2010

@clauda2010 to je mi luto ,to nic nevesaj hlavu a podme dalej do dalsieho kola to uz bude uspesne drzim prsty 🙂

andrejta
20. pro 2010

@10andrea12 ahoj, tak som to nevydrzala a testla som dnes poobede (13 den po pregnyle) ...ci motyka nevystreli a motyka nevystrelila 😒 . Tak to teraz uz necham tak a uzijem si vianoce s mrchou 🙄

10andrea12
20. pro 2010

@andrejta ani naznak po ciarke ziaden dusik?☹ ale pevne verim ze novy rok zacnete uz 3ja 🙂drzim prsty

andrejta
20. pro 2010

ani ziaden dusik, isla som si oci vyocit 😀 , este aj o pol hodinu som to isla do kosa skontrolovat, ale nic. sak hadam raz sa zadari 😉

10andrea12
20. pro 2010

@andrejta jasne ze sa zadari ja som test nevyhodila ked som si robila na 12DPO a nic som tam nevidela az rano som tam videla duch ked uschol verim ze sa vam to podari

andrejta
20. pro 2010

@10andrea12 ja sa obavam, ze ani rano tam nic nebude. ale nevadi. este stale som na tom psychicky v pohode, ked uz budem na nervy tak pojdeme rovno na IVF... ale este nie tak skoro. a dakujem za podporu

10andrea12
20. pro 2010

@andrejta neboj na kazdu dojde ja som si to stale vravela ked tu pribudali tehulky a "postavila somm sa do radu " a prisiel aj na mna rad onedlho tak isto pride aj na teba 🙂

andrejta
20. pro 2010

@10andrea12 dakujem 😀

10andrea12
20. pro 2010

@andrejta nemas zaco budem velmi drzat prsty 🙂

kamajota25
21. pro 2010

ahojte baby... potrebujem vas nazor a radu... prosiiiim.... asi pred rokom som brala 7 mesiacov duphaston, lebo mi prirodzene MS nepride vobec... nemala som s nim problemy, len na 8 den som spinila, ale potom som na 3 den po dobrati dostala MS, ani raz to nebolo inak... teraz mi ho doktor nasadil znovu, na 8 den som nespinila, v sobotu som mala dostat MS, teraz je utorok a stale nic... prave som si spravila test a je tam 1 ciarka :( ... a to som sa uz zacala tesit, ze teraz by to bolo najidealnejsie, lebo zajtra ma ist MM na spermiogram a uz mam doma aj clostil... tak teraz neviem, ci tam mam muza poslat... myslela som, ze ked dnes pride z prace, ze mu ukazem test s 2 ciarkami a nebude tam musiet ist a my budeme mat krajsie vianoce... stalo sa aj vam, ak ste brali duphaston, ze vam MS neprisla a neboli ste tehu? dufam, ze to nebude zase nejaky problem... alebo myslite, ze je este skoro, ze mi to nemuselo ukazat? boloa som uz krat na folikulometrii, vzdy bol folik maly, aj teraz na 12DC bol maly, tak ja neviem, co to ma byt, duphaston som zacala 17DC 2x1....

bbtina
21. pro 2010

@kamajota25 ahoj, no hormonálne lieky vždy ovplyvňujú menštruáciu a posúvajú ju, radšej ho tam pošli, veď 10 minút ho hádam nezabije 🙂)) a ak budeš mať po pár dňoch 2 // tak to bude super

10andrea12
21. pro 2010

@kamajota25 mm bol na spg v ten isty cyklus ako som aj otehotnela a neublizilo mu to 🙂aspon sme mali istotu ze je ok a s duphastonom neviem ako to je ja som ho brala len prve tri mesiace tehotenstva tak ti asi nepomozem ☹

veronicka33
22. pro 2010

Ahojte 🙂 mohli by ste mi poradiť?dnes mám 13den od menštruacie kúpila som si ovu testy a robila som ho o 13tej ale vyšla mi kontrolná silnejšia a tá druhá slabšia o niečo niesú rovnaké kedy je najlepšie robiť?BT ráno 36,9 ☹

andrejta
22. pro 2010

@veronicka33 ahoj, no ja som citala na jednom navode, ze idealne je testovat medzi desiatou a dvadsiatou hodinou, nie z ranneho mocu a dve hodiny pred testovanim by si nemala pit. tak skus. drzim palce 🙂

veronicka33
22. pro 2010

dakujem,ale to je v návode takže budem skúšať dalej 😒

lifinka
22. pro 2010

veronicka33, vyzkoušej zase zítra a uvidíš, měla by čárka zesílit pokud se blíží ovulace, měly by se testy dělat tak 5dní posobě, ale uvidíš, třeba už bude zítra silná /, jinak jak je v návodě v tu dobu testit.Já testovala min. cyklus a druhý den po slabé čárce jsem měla silné tak třeba to bude zítra 😎.Písni. 😉

naty1987
23. pro 2010

Vesele Vianoce a Stastny Novy Rok 🙂

veronicka33
23. pro 2010

Aj ja želám všetkým snažilkám a tehulkám a maminkám veselé vianoce a šťastný nový rok 🙂 nech to nám snažilkám už konečne víde a tehulkám nech všetko dobre dopadne🙂))))

meduela
23. pro 2010

ahojte, ako lekár príde na to, že nedochádza k ovulke???

nathali
23. pro 2010

@meduela ultrazvukom pozrie sa na foliky ked si napr.13DC tak by si mala byt v polke cyklu cize foliky by mali byt velke okolo 20mm a ked ich mas mensie takze nenarastli a k ovulacii nedojde alebo pride az neskor ale to sa da vyriesit liekmi ktore ti nasadi aby ovu prisla 🙂

veronicka33
23. pro 2010

@nathali ahoj no testla som ovu a nič/ bledšia ako včera no neviem čo si mám myslieť 😒 kedy mám potom ovu?ked dnes je 14den a nič?som s toho už na nervy ☹

nathali
23. pro 2010

@veronicka33 nezufaj stava sa ze ovu byva aj neskor ja som ju mala niekedy aj 17DC ciarka ti moze zblednut a v ten vecer alebo na druhy den krasne s tmavne aj ja som dnes 14DC a ciarka je este slaba na ovu kuk do mojho albumu ale hore hlavu ovu urco pride 🙂

nemko
24. pro 2010

caute kocky, minuly mesiac som mala clostyl od 2 DC do 7DC vzdy jednu tabletu, mala som jeden folik,teraz si chcem davku zvysit a potrebujem od vas poradit ci mozem mat dve tablety denne alebo viac? jeden folik bol prekvapujuci lebo pri stimulke mavam vzdy viac ako 20 folikov.

lifinka
24. pro 2010

nemko, jestli si můžeš zvýšit tbl, tak to by měl naordinovat dr., ale já teda jsem měla 2 i 3 tbl denně.Teď beru druhý cyklus 3x denně a to od 3dc pět dní. Min, cyklus jsem měla 10dc 19,2mm folik a byl mi píchnut Pregnyl.

nathali
24. pro 2010

@nemko sama si nic nezvysuj predsa su to hormony a o tom by mal vediet tvoj lekar ale mozu sa brat aj vyssie davky ako spominala lifinka a ked tak este popros lekara nech ti zacne pichat aj pregnyl aspon mas istotu ze ovu pride na 100% 🙂

nemko
25. pro 2010

@nathali ovu mavam, pregnyl nechcem , idem na IVF a dovtedy nechcem pregnyl

leeena_4
25. pro 2010

Ahoj holky, občas k vám nakouknu, protože už několik měsíců směřuju ke clostíku. Snažíme se 7 měsíců a zatím bezúspěšně. Valstně ani nejde o pořádné snažení, protože nemám obulaci. Měla jsem šílen dlouhé cykly (40 - 50 dní), tak beru dva měsíce Proveru a od ledna mám k tomu Clostilbegyt, tak budu ráda za vaše poznatky a hlavě třeba informace, jestli někomu pomohl k miminku.
Jinak krásné Vánoce a v Novém roce sílící // 😉

lifinka
25. pro 2010

leeena_4, mě k prvnímu dítku clostík pomohl , napřed 3cykly bez úspěchu pak 2 měsíce pauza a pak clostík 2tbl denně a bylo zaděláno, ale před tím jsem podstoupila laparku vejcovodů, prý byly průchozí, ale třeba mi to také pomohlo k početí 😉 Teď se snažíme od srpna s clostíkem zase a to už teda poslední 2cykly beru 3tbl denně a hodně jsem přibrala, teď čekám na ovulku a šup na to!Držím pěsti 🙂

clauda2010
25. pro 2010

ahojte , neviete ci sa moze brat clostil aj bez dohladu lekara?

kamillka100
25. pro 2010

@clauda2010 ahoj, tak to neviem, ale ja ho beriem a chodim na ultrazvuk k dr. a kontroluje ci su tam folikuli, ale zda sa mi, ze lekar ti nepredpise clostil bez toho aby si nechodila na kontrolu, neviem, mozno ti este niekto napise, ja som ho brala teraz prvy krat , ale zial to nevyslo, tak ideme na novy cyklus 😢