Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
26. pro 2010

@lifinka děkuju za pozitivní zprávičky 😵 já už přibrala po proveře, tak to se mám ještě s clostíkem na co těšít 😀.Ale co by člověk pro miminko neudělal, že? Hubnout budu až po porodu 😉

leeena_4
26. pro 2010

@clauda2010 já bych to neriskovala. když se ti udělá nějaká cysta, tak to může být bez lékaře nebezpečné

lifinka
26. pro 2010

leeena_4, hold jsou to hormony, takže od toho se nedá čekat, že váha zůstane tejná, ale jak píšeš, pro mimi vše 😀

leeena_4
26. pro 2010

@lifinka jen se člověk musí vyhýbat zrcadlu a toršku protřídit šatník 😀. Mám ale skvělýho muže, co mě podporuje a dělá si ze mě srandu, že hubnout budu až po porodu, že teď to už nemá cenu 😵 Jsem zvědavá, jestli vaječníky začnou fungovat. Mám brát jen 1x1 a na folikulometrii mám jít až 2. cyklus braní, ale přemýšlím, že to jako popletu a objednám se už na ten první cyklus, aby mi kdyžtak mohl zvýšit dávkování, kdyby po tom jednom prášku nerostly. Přeci jen jsou to léky jen na omezenou dobu, tak nechci plýtvat časem 🙂

zuzka1.
26. pro 2010

ahojte kocky,

snazime sa 14 mesiacov, mrcha nechodi, cykly anovulacne, dr mi spravil HP, mm bol na spermiogram, mm ok, moj hp potvrdil , ze ovulka nebyva, nasadil mi klostyl. mrcha samozrejme neprisla, tak budem musiet na injekciu , potom clostyl, folikulometria . tak som zvedava co to spravi.
chcem sa spytat, pribera sa z clostylu?

leeena_4
26. pro 2010

@zuzka1. to je zvláštní. Já měla stejné problémy, dostávala jsem to za strašně dlouho a tak mi proto nasadil proveru (to samé co utrogestan, nebo duphaston). Po tom mi mrcha krásně chodí za 32 dní a když ani tak nebyla ovulka, tak mi nasadil teprve clostík. Zkus se ho na to srovnání cyklu zeptat 😉 Sama vím, jak otravné jsou dlouhatánské cykly bez ovulky

zuzka1.
26. pro 2010

@leeena_4 to som nenapisala, duphaston som brala, mrcha nechodila, dal mi ho dr bez hp, vymenila som doktora, tn na zaklade hp zistil, ze mi nechyba hormon, ktory je v dufiku.

leeena_4
26. pro 2010

@zuzka1. ahá, tak to potom jo, mě to bylo divné, že by nic nezkusil. A co třeba ta provera? kus se zeptat. Držím palečky, ať mrcha chodí 😉

zuzka1.
26. pro 2010

@leeena_4 dakujem, aj ja ti drzim palce, nech sme bruskate 😉

leeena_4
26. pro 2010

@zuzka1. v příštím roc určitě. Podle čínského kalendáře je rok zajíce a ten je velice plodný 😵

zuzka1.
26. pro 2010

@leeena_4 😵 😵 😵 😵

gabidesign
26. pro 2010

Ahoj holky,

já jsem Clostík brala pouze jeden cyklus (hned napoprvé se nám s ním totiž povedlo), ale chci vám dát pozitivní zprávičky ve smyslu přibírání po něm. Já jsem po něm přibrala pouze jedno kilo a dodneška ani nevím, jestli to bylo vůbec Clostilem nebo jídlem. Bylo mi totiž doporučeno přibrat, takže jsem se fakt krmila ostošest. Zato jsem po něm byla příšerně utahaná a během těch pěti dní, co jsem ho brala (5 - 9DC, 1-0-1) jsem měla trochu rozostřené vidění do dálky. Každopádně vám všem moc přeju, aby vám právě Clostík pomohl a dočkali jste se dvou čárek na testu tak jako my. 😉

leeena_4
26. pro 2010

@gabidesign to je super zprávička. A jaké jsi měla předtím problémy, jestli se můžu zeptat?

marina.o.
26. pro 2010

ahojte dievcata,ja som tiez brala Clostilbegyt a po prvom cykle som otehotnela.Snazili sme sa vyse pol roka otehotniet a nic.Prva terapia hned zabrala 😉 drzim palce vsetkym 🙂

leeena_4
26. pro 2010

to jsou krásné zprávy holky, přesně pro tohle jsem sem přišla. Dáváte ostatním naději, že to vyjde 😵

gabidesign
26. pro 2010

My se snažili o mimčo osm měsíců, samozřejmě bez úspěchu. Cykly jsem měla strašně nepravidelné (od 30 do 57 dní), tak jsem se objednala k lékaři a po vyšetření mi bylo řečeno, že za všechno u mě může hypofýza, která vyrábí LH hormon, který je nutný k vyvolání ovulace a u mě ho vyrábí jaksi málo a nedostatečně. Nakonec se přišlo na to, že je to zřejmě tím, že nemám žádné zásobárny tělesného tuku, jen svalovinu (aktivně jsem dříve sportovala, plavala jsem a dělala sportovní gymnastiku) a hypofýza reaguje tak, že prostě díky tomu nedovolí tělu otěhotnět. Proto mi bylo doporučeno přibrat a udělat si nějakou tu malou tukovou zásobu a zároveň jsem dostala na tři cykly Clostík. Nakonec jsem spotřebovala jen jednu krabičku... 🙂

leeena_4
26. pro 2010

@gabidesign jé, tak to je krásný, to děkuju za informace. Já měla taky šíleně dlouhé cykly a anovuláky. Takže Provera a teď k tomu clostík.

marina.o.
26. pro 2010

@leeena_4 ja som mala nepravidelny cyklus vzdy.Ked som nebrala antikoncepciu,musela som chodit na vyvolavacky.Ked som chcela otehotniet,dr.zistila,ze mi nerastu vajicka.Obden som chodila na sono a potom sme sa rozhodli pre Clostilbegyt.Druhe dieta sme neriesili a nechali sme tomu volny priebeh a otehotnela som bez liekov.Teraz mame dve krasne baby.Po porodoch sa mi upravil aj cyklus a da sa povedat,ze je pravidelny + -.

lifinka
26. pro 2010

leeena_4, určitě se obj. k dr., hned první cyklus, klidně se může stát, že folíky narostou, což si myslím, že narostou 😀 a pak by ti mohl píchnout pregnyl na spuštění ovulace, když tak se ho zeptej a příští cyklus kdyby to nevyšlo, tak ať ti zvýší dávky. Já také začínala na 1x1tbl, pak 2 a teď dva cykly už 3 ☹ , pak mám pauzu, tak doufám, že už se to podaří, teď jsem řekla mm, že sex až těsně před ovulkou anebo prostě sex ob den.Min. měsíc jsme se mil. po píchnutí pregynu 2x denně, což jsme asi udělali chybu, nestihly se tvořit spermijky, si myslím...,tak na folikum. jdu ráno v úterý snad nebude pozdě, už si dělám 3 den ovu testy je to slabé //,ale to je asi clostíkem , jinak jsem 11DC.

leeena_4
26. pro 2010

@lifinka tak to já se tam tedy vetřu hned ten první cyklus a na pregnyl se zeptám 😉 Ono se říká, že optimální je milovat se každé 2-3 dny, aby ty spermijky dozrály, ale jak se pak má člověk trefit, když už má ovulaci, co ? 😀. Držím palečky, ať to vyjde a 11DC ještě vůbec nemusí být ovulka, ne? bereš clostík 5-9DC? protože to klíďo můžeš mít ovulku až 12 nebo 13 DC 🙂

leeena_4
26. pro 2010

@marina.o. tak to doufám bude tak i u mě 😵

lifinka
26. pro 2010

jo nevíte náhodou zda ovu testy při brání clostylu a pregnylu nesjou zbytečné?Že léky obsahuji hormon LH a tak vždy se objeví //, vím, že ovu musí být obě silné //, ale že to právě způsobí hormony z léků?

leeena_4
26. pro 2010

@lifinka nejsem si jistá, ale ten pregnyl v tom může možná dělat zmatek, nevím... Ale clostík by neměl, protože se prý při něm používají ovutesty

lifinka
26. pro 2010

leeena_4, no jednou jsem byla na folikom., již 10DC a to jsem měla 19,2 folikul, takže byl píchnut pregyl a před. cyklus jsem dorazila na folikom., až 12DC a to už nic nenašel a to vím, že jsem dva dny před tím cítila bolesti v podbřišku, tak dr., konstatoval ovulaci tak na 10DC.Tak mám obaby, že aby na 13Dc nebylo pozdě, ale zatím nic necítím, zkoušela jsem i děl. čípek pozorovat, ale 3dny jsem ho cítila a dnes už jsem to nahmatala jen na kousek, ale né na dírku 😕 , tak se říká, že před ovulkou se zkracuje a měkne tak snad zítra nebo pozítří uvidíme ,zda ovu dorazí 😵 Jinak clostyl beru 3DC po 5dní.

lifinka
26. pro 2010

leeena_4 aha takže zatím beru jen clostík, tak pak ovu jsou OK.

leeena_4
26. pro 2010

@lifinka tak to asi můžeš mít ovulku dřív, když už bereš od 3DC, ale ovutestíky by měly být spolehlivé, tak testuj a hodně štěstí 😉

lifinka
26. pro 2010

leeena_4 díky, už je to dlouho všechno, pak zvažuji prufuky vejcovodů po novém roce pokud to nevyjde, tak toto a 11.1. jdu do CAR, tak uvidíme 😖

leeena_4
26. pro 2010

@lifinka v caru se o vás postarají, neboj a třeba to ani nebude nutné 😉 Já se zase těším, že po půl roce "snažení" bude snad nějaké vajíčko 😀

lifinka
26. pro 2010

leeena_4 to víš že bude a jaké 😀 , někdo otěhotní hned po prvním cykle braní clostylu, tak se těš 😉 .Jen mám z umělého obavy nejsou finance 😔

gabidesign
26. pro 2010

Holky já měla ovulku po Clostíku 17 DC a poznala jsem jí naprosto spolehlivě: tupé bolesti levého vaječníku, jak kdyby mě někdo kopal do břicha. Druhý den po bolesti ani památky a nastoupil bílý už neplodný hlen. A já to zvládla teda bez Pregnylu, mě se vajíčka na cestu vydaly samy. 🙂 Jinak co se týče sexíku, tak protože jsem nechtěla ponechat nic náhodě, tak jsme jeli v kuse od 13 do 18 DC. 😀