Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
30. pro 2010

nathali, já taky už neumím anglicky, ale na té stránce je to popsané, takže ok., jinak stojka je důležitá 😀

linka
30. pro 2010

tak stojku som nerobila ani nepamatam 😅

nathali
30. pro 2010

@linka tak stojky nerobim ale podlozim zadok vankusom a vylozi si hore nohy 🙂 niektore baby takto lezia pol hodinu ale vcera mi stacilo nejaky 10-15 minut sice mi dr vravel ze je to zbytocne ze spermia si najde cestu ale aspon som jej snad takto pomohla 🙂

linka
30. pro 2010

@nathali jasne tie najrychlejsie spermie sa dostanu hned do maternice,ale ked bol muz na spg,tak nam urolog vravel,ze zena by si mala polezat pol hodiny 😉

nathali
30. pro 2010

@linka no tak som im vobec nepomohla 😒 lezala som len chvilu

linka
30. pro 2010

@nathali neboj tie sikovnejsie urcite dobehli do ciela 🙂 ja tiez nelezim dlho

miminkad
30. pro 2010

@nathali kamaratka ta hned sla na wc a ostala tehotna.takze tazko povedat,co je lepsie...

linka
30. pro 2010

@miminkad ved prave,kazda sme ina a kazda inak reagujeme napr. na liecbu a vsetko okolo toho 😉

nathali
30. pro 2010

@miminkad aj ja musim chodit na wc lebo mne urologicka povedala ze po sexe by som mala chodit vzdy inak by sa mi mohol mocak zapalit a to je strasnaa bolest ale snazim sa najskor si polezat a aj keed nelezim tak na wc nechcem ale priatel ma hned na wc zenie ze aby sme nic nezanedbali

miminkad
30. pro 2010

@nathali ja som si vykladala aj nohy,nechodim na wc a nepomohlo nic. ☹

nathali
30. pro 2010

@miminkad no nam sa uz raz podarilo ale nevydrzalo to :( tak dufam este v jeden zazrak

miminkad
30. pro 2010

@nathali tak drzim palce,urcite sa to podari.nam sa zial este nepodarilo ani raz ☹

linka
30. pro 2010

zienky ako dlho sa snazite?

lifinka
30. pro 2010

linka já teprve od srpna,ale rovnou s clostylem, ale první dítko trvalo celé 4 roky a to už prožít nechci, chtěli jsme začít dříve se snažením na druhé mimi, ale mm jel do mise na půl roku, tak to jsem riskovat nechtěla (kdyby se nedejbože něco stalo) a hezky jsem si na něho počkala, takže v srpnu dojel 😉

linka
30. pro 2010

@lifinka tak to sme na tom skoro podobne,tiez cakame viac ako 4 roky kym sa zadari,ale zial 😒 a pri prvom sa vam podarilo liekmi ci prirodzene? 😉

lifinka
30. pro 2010

linka,s clostylem 3cykly nic pak nový rok a obj., na laparku a to jsem měla 2 měsíce pauzu s clostylem a po laparce nasazen opět a na 2x denně tbl. a bylo to!!!!Ale musela jsem změnit dr., po 2 letech.pak to už jelo. A jak dlouho bereš clostyl?

linka
30. pro 2010

@lifinka clostil som mala naordinovany zatial na dva mesiace,tento mesiac som vybrala druhe balenie,buduci mesiac mam prist na utz ako reagujem,lenze neviem naco,kedze nebudem pod clostilom,je to divne 😒

chersi
30. pro 2010

@lifinka beru ho 1-0-1, první cyklus, tqk uvidime

lifinka
30. pro 2010

linka, a ty jsi ty dva cykly nechodila na ult, tam má právě zkontrolovat folíky zda se tvoří po clostyle když ho brát nebudeš je to podle mně zbytečné. A jestli jsi ho dobrala teď někdy tam běž k dr, kolem 12, 13DC na ten ult, a hotovo, nestrácej čas....

chersi
30. pro 2010

@nathali No Natý, my jsme právě taky tak přemýšleli, byt nebo CAR, ale manžel už nechtěo o čekání ani slyšet. my se kamaradime s párem a oni maí chlapečka ted je mu rok a 2 mesice a manžel je z něj úplně hotovej, že chce taky. tak jsem mu řekla že teda ano p§jdem do CAr, bydlet máme kde, a to se může vyřešit vždycky.

linka
30. pro 2010

@lifinka dobrala som ho skor,dnes som uz 16DC,tak by som asi isla aj zbytocne k dr.,nie nesledovala ma tie dva mesiace,ze mam prist po novom roku a povie co dalej 😖

nathali
30. pro 2010

@chersi my tiez mame kde byvat ale je to matkin byt a ked chceme nieco robit tak sa musime s nou dohodnut a je to na nervy takto budeme mat aj klud
presne viem ako sa tvoj priatel citi nasmu kamaratovi sa narodilo dievcatko 22.12 tak priatel bol s toho hotovy ze aj mi uz musime mat mimi tak sme zadelali na mimco ale ked v tedy ovu nebola tak to bolo o nicom ale stale mi hladkal brusko ze urco sa tam uz tvori novy zivot a boskaval ma 😀
ale u nas je to take ze sa szanizime nesnazime nejak to nechceme hrotit(zatial) ale verim tomu ze ked budeme mat uz svoj byt tak na tam bude viac smutno a bude chcet mimi viac aj priatelovi kamarati uz maju deti ale s nimi sa moc nestretavame skor mame viac znamich co su bezdetny
ale ked budeme mat uz peniazky(bereme uver)tak myslim ze aj svadba bude(rodina uz zacina na nas tlacit ze sme spolu dlho a nic...)a aj priatel je uz taky ze viac nad tym vsetkym premysla 🙂 😉

lucka_0906
30. pro 2010

ahojte kocky, tento mesiac som brala clostyl, dnes som bola na folikulometrii, jeden mal 18 mm, doktorka mi pichla pregnyl a ocakavana ovulacia o 2 dni. ake su vase skusenosti a rady kedy sexovat? dnes, zajtra? vdaka za rady 🙂

nathali
30. pro 2010

@lucka_0906 ja ked som dostala pregnyl tak dr mi vravel ze na druhy den sexik ale neni na co cakat tak to skuste dnes zajtra a aj potom a spermijky vydrzia aj dva dni 🙂 drzim palce 😉

chersi
30. pro 2010

@nathali
my žijedem v manýelových rodičů, ale za ty roky co jsme spulu, tak už si zvykl že rodiče nejsou všechno, a jedná trochu víc podle nás, dřív to byl mamánek.

Uvidíme co a jak, chteli bychom na domě nastavit patro, ale to ukáže čas. taky na úvěr, samozřejmě.
My čas od času hlídáme neteř ale doma jí dovolí všechno, střasně zlobí. na to že je manža flegmouš, tak tuhle už to nevydržel a jednu jí lupnul.
Pak zněla věta
" my budeme naše děti vychovavat jinak, aby si nedělali co chtějí" a má pravdu neteř je fakt šíleně rozmazlená. jen jí řekneš jdem se vyčůrat tak máš modřiny, a stařsnej ječák :(

chersi
30. pro 2010

Holky ještě jeden takový hloupý dotaz - jako na každé léky, by se asi nemělo na clostyl pít že ?

nathali
30. pro 2010

@chersi aj my sme chceli stavat(prerobit) poschodie u priatelovich rodicov ale nakoniec sme si to nejak rozmysleli sice su jeho rodicia fajn ale asi len tak na navstevu a hadat sa mi nechce s nikym
priatel je niekedy take divny jeden cas sa strasne mimco tesiii a ked sa ho niekto opyta ze co deti ci planujeme tak vravi ze nieee ze je este cas (asi nechce aby sa niekto do nas starala alebo neviem)no a vecer pride za mnou a vravi spravime si miminko 😀 tak neviem niekedy ze co teda on chce???

nathali
30. pro 2010

@chersi myslim ze clostil alkohol neviaze takze sa moze pit to su len hormony v podobe liekov a ja aj ked som to brala tak som si s kamoskou vino dala
ale urco to musi byt napisane v pribalovom letaku tak jukni

lifinka
30. pro 2010

lucka_0906, mě vždy dr., řekl ten samý den mít sex, kdy píchl pregnyl a pak následné 2dny také 😀 tak šupky na to, spermije mají životnost až 72h.

lifinka
30. pro 2010

linka to je zvláštní, vždyť zase clostyl se brát často nemá, nejvíce 6cyklů a to s pauzami, ale tak třeba vám to výjde i bez dr! 😵 a po novým roce jen nahlásíš těhu 😵 to by bylo, že?