Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
30. pro 2010

@miminkad tak sa nestresuuuj 🙂
ja viem mne sa to hovori cooo 😕 no tak treba nieco vymysliet aby bol kazdy den ako po dovolenke
baby ja neviem preco ale mam taku skvelu naaaaladu 😀

miminkad
30. pro 2010

@linka no aj mne tak skace.aj ti cosi dr na to dal?ja chcem skusit parlodel s clostilom,snad to uz zaberie 😵
@nathali lahko sa hovori nestresovat,ked rano zbadam moju nadriadenu,tak mam prolaktin aj 5000 😀 ak prides na to,ako vymysliet,aby bol kazdy den ako na dovolenke,tak daj recept 😎 mna nejak nalada opusta ako sa blizi hodina odchodu do prace 😒

linka
30. pro 2010

@miminkad nic mi nedali,lebo uz bol v norme 😉

miminkad
30. pro 2010

@linka to som ho aj ja mala v norme a potom vyskocil trojnasobny,este viac ako predtym.takze vlastne skace stale.a co ti odporuca teraz dr?

nathali
30. pro 2010

@miminkad teraz vecer ides do prace??no tak to sa ti nedivim ze si bez nalady 😝
ja sa tesim asi preto lebo ma prist ku mne kamoska a vydime sa malo tak konecne aspon pokecame 😀
no ked by som vymyslela recept tak urco dam vediet ale myslim ze ani ja nan nepridem

miminkad
30. pro 2010

@nathali nie,az rano.na dvanastku.no to bude urcite tym.ja som dnes organizovala silvestrovsku party,tak uvidime,co zajtra bude a ako to postiham.a asi mam aj ovulku po veeeelmi dlhej dobe. 😵 teda aspon dufam.ja uz som na dobru naladu skusala vselico.ale nepomahalo nic.podvedomie je podvedomie 😖

linka
30. pro 2010

@miminkad mala som clostil na dva mesiace,v januari mam prist na utz a povie co dalej 🙂

miminkad
30. pro 2010

@linka a aky mas nan nazor?ja idem v pondelok,tak som zvedava,aky bude dalsi bojovy plan.musim mu oznamit konzultaciu s endokrinologickou a potom uvidime,co dalej.

linka
30. pro 2010

@miminkad neviem,zatial mi moja dr.nepomohla k nicomu 😖

nathali
30. pro 2010

@miminkad viem vsetko je v hlave a v psychike a ja sa preto snazim byt optimisticka aj ked nie vzdy mi to ide a ked mas ovulku tak supky dupky na to 🙂 mozno sa zadarii drzim palce 🙂
linka aj ja idem v januari na gyndu ratam s tym ze mi ms nepride ako vzdy ked neberem lieky a aspon sa dohodnem s dr ze ci by mi clostil nenasadil o mesiac skor to sa moze nie?

linka
30. pro 2010

@nathali to neviem,ja s tym clostilom nie som taka zbehla,len zacinam 😉

lifinka
30. pro 2010

nathali, může ti dr., dát dříve clostyl, když mu ale řekneš...já to tak teď udělala, měla jsem mít měsíc pauzu, tam jde o to, že se tvoří cysty, při dlohoudobém užívání, jinak clostl můžeš jen 6měsíců, pak nemá smysl 😒

miminkad
30. pro 2010

@linka a ako dlho sa uz snazite?ja som tiez potom zmenila doktora a chodim k dr,co sa tomuto venuje a je dost uspesny.tak uvidime.
@nathali uz sme to veru vyuzili 😀 len zial,je tu teraz `antikoncepcia`,mm brat s rodinou a moj mm asi vtedy prisahal celibat,ked tu budu 😠 co ma veeeelmi rozculuje.

nathali
30. pro 2010

@lifinka ja som mala celkom casto cysty ale tak snad bude vsetko ok a mala som mat dva mesiace pauzu s clostilom ale staci aj mesiace ze? 😀 som ja ale nedockava ale naco stracat cas?? inak co planujete na zajtra?

lifinka
30. pro 2010

nathali,jasně, normálně mu řekni, že ti jde o čas a hotovo!!!!a měsíc si pauzu měla a tak to nasadí dr., jeden. 😀 Zítra na nákup a budeme doma, s dítětem to už je jiný, budem hold u TV.Včera jsme jeli na sjezdovku a mm si zalyžoval po 10letech a já bobovala a ivošek byl z kopce nadšený, ale napřed se chuďátko bál, mm ho dole chytal a prý jsem měla vidět jeho výraz v očích!!!!!A vy někam vyrážíte?

lifinka
30. pro 2010

Nathali, začíná pohádka Mrazík a jsou jen titulky a Ivošek "no ukaž se mrazíku ukaž" 😀 😀 😀 😀 😀 proč se neukazuje 😅

miminkad
30. pro 2010

@lifinka 😀

linka
30. pro 2010

@miminkad no snazime sa 4 a pol roka 😉 😒

miminkad
30. pro 2010

@linka uf,tak to je uz riadne dlho.to by som uz bola psychicky asi hotova.ako to zvladas?

linka
30. pro 2010

@miminkad nejak som si zvykla a hlavne neprestavame dufat 🙂

miminkad
30. pro 2010

@linka tak to ta obdivujem 🙂 a aky mate problem?

zujka2
30. pro 2010

ahojte. ja som tu dnes prvý krát a som tretí mesiac na Clostilbegyte :(

linka
30. pro 2010

@miminkad podla doktorov ziadny,moj horm.profil ok,muzov spg,vyborny,vajcovody mam priechodne,to ani vtacky netusia 😅

zujka2
30. pro 2010

@linka Lindi a ako dlho sa snažíte?

nathali
30. pro 2010

@lifinka my budeme doma pridu znami tak nam bude veselo 😀 aj mi pojdeme zajtra na nakup a potom pripravovat dobroty a pozerat tv 🙂

miminkad
30. pro 2010

@linka fuu,to je zvlastne.no tak to je este asi horsie,ako poznat nejaku pricinu.i ked nas dr vravi,ze tiez nevidi problem,preco by som nemohla otehotniet

zujka2
30. pro 2010

dievčatá? ovulačný test používate?

miminkad
30. pro 2010

@zujka2 ja nie

aduskatt
30. pro 2010

@nathali no to by bola krasna nahodicka🙂)

nathali
31. pro 2010

@zujka2 ja ano no pouzivala som ale ked som uz doma nemala a ja som zabudla kupit tak uz som netestovala a zacala som mert BT 😀

Krasneho Silvestra a Stastny Novy Rok 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!! snad bude pekne plodny 🙂