Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
2. led 2011

ahojte 🙂 uz ste ma spominali 🙂 tak dnesna teplota 37,1 😉

lifinka
2. led 2011

leeena_4 moje teplo od 8DC 36,7,9DC 36,6,10DC 36,7, 11DC 36,7, 12DC 36,2, 13DC 36,7, 14DC 36,5, 15DC 36,7, 16DC 36,3 17DC 36,5 , 18DC 36,5???????????????????? vyznáš se v tom? Já mám na fertil. graf,a le když ho zkopíruju je graf prázný.
nathali, chce to měřit dříve, však uvidíme co z toho vzejde 😀 , a další cyklus začneš dříve.Pokud bude důvod.
Linka takkk kde jsi?????

lifinka
2. led 2011

linka tak to je super.když teploty vydrží 18dní hore, je to jasné....aŤ MRCHA NEDORAZÍ!!!!

linka
2. led 2011

@lifinka dakujem,ale neviem neviem,brucho boli ako na mrchu 😒 a ty ako? pozeram,ze teplota si neda povedat 😔

timona
2. led 2011

Ahojte, chcela by som sa poradiť..rok sa neuspešne snažim otehotnieť, manžel má spermiogram s dg. oligoastenozoospermia, ja som mala v poslednom pol roku nepravidelný cyklus a gynekológ sa vyjadril , že môže ísť PCO syndróm, hormonálny profil som mala v norme, ale menštuacia mi v posledných dvoch mesiacoch už prišla načas a ani nikdy som s tým predtým nemala problém. Od budúceho cyklu by som mala začať užívať clostyl s lutenylom po dobu troch mesiacov. Lenže neviem či pri spermiograme MM má toto vôbec význam, či by sme nemali rovno ísť do CAR-u. Neviem , či to nie je len zbytočné predlžovanie dostaniu sa na IVF..., lebo vyčkávať sa mi už nechce..

lifinka
2. led 2011

timona a mm má nějaké vitamíny?

leeena_4
2. led 2011

@lifinka no, nevím, podle teplot to nevypadá na ovu. Sice 12DC je nízká teplota a pak to stoupá, ale předtím byly ty teploty taky vyšší, než nižší...

timona
2. led 2011

@lifinka bere vitaminy uz treti mesiac a teraz v januari sa chystame na kontrolny spg, ale neverim , že bude výrazne lepsí...a ani neviem do ktoreho CAR-u v Bratislave ist..

hencidlo
2. led 2011

@sliver ahooooj, co to vidim v tabulke, no tak to vam gratulujem a prajem, aby ste to dotiahli do uspesneho konca 😉 😉 😉
a gratulujem aj satatnym co sa im zadarilo!!!!!!!!!!!!!!!!
PS: vsetkym do noveho roka nam prajem vela zdravia, stastia, lasky a aby sa to aj nam podarilo 🙂 🙂 🙂

lifinka
2. led 2011

leeena_4 asi je to anovulák, že?

linka je to naprd CAR asi klapne 😔

leeena_4
2. led 2011

@lifinka nejsem žádný odborník, ale řekla bych, že bohužel ano :-/. Ale nebuj, ony mršky začnou produkovat krásná vajíčka 😉 😵

lifinka
2. led 2011

leeena_4 jen se divím, že mi dr., na ultz.13DC,řekl, že ovulka už podle sliznice byla, že už žádný folikul nevidí, jen nějaký malinký, tak prý byla, ale to by neodpovídalo teplotám 😠 čert aby se v tom vyznal. Chystám synovi oblečení do školky, zítra nastupuje poprvé 😀 to obrečímmmmmm 😢 ještě k tomu jdu vytahovat ze zubu nervy, ach jo, už teď mě zuby bolí...jen na to pomyslím.ve čtvrek uvidím jdu na krev na gyndu, říkal, ať dojdu, ať mám jistotu, jelikož 11.1 jdu na první konzultaci do CAR.

leeena_4
2. led 2011

@lifinka hm, tak to fakt netuším. Můžu ti říct, že některá těla si dělají co chtějí a odporují svým fungováním doktorům i logice. Některým takovým tělům se podaří i otěhotnět 😉 😀 A uvidíš, že v CARu si s tím poradí, to bych se nebála.
A jé, zítra máte vleký den, tak držím palečky, ať se malému zítra líbí a chodí tam rád 😉 Jo a s tím carem, nám pokud se nepovedou vajíčka, nebo bude mít manža blbý spermio, tak taky pošupeme do CARu

lifinka
2. led 2011

leeena_4 a jak dlouho se snažíte?

nathali
2. led 2011

jeeee holky nejak ste sa rozkecali 🙂
@lifinka snad to u zubara vydrzis ja ich tiez neznasam a vyhybam sa im oblukom ak sa to da.snad sa malemu bude v skolke pacit 🙂

sliver
3. led 2011

@hencidlo - ajooooj, ďakujem krásne
aj Vám všetkým kočenám clostylkám prajem v novom roku nech je ten pravý pre to VAŠE šťastie!!!

chersi
3. led 2011

Ahojte holky, tak clostyl jsem vcera vecer dobrala tak jsem na to zvědavá co bude a nebude

linka
3. led 2011

ahojte,dnes ma boli brucho jak ďas,ale teplota sa drzi 😉

nathali
3. led 2011

@linka no to vypada zatial dobre tak drzim palce nech sa nic nepokazii 🙂
u mna je to stale rovnake tiez teplota ako vcera 36,5 a to som myslela ze uz bude bud klesat alebo stupat no mozno az zajtra
@chersi tak teraz sa tes na dozriate vajicka a sexik snad vam to vijde hned naprvy krat 😉 🙂

linka
3. led 2011

@nathali kedy mas mat mrchu?

nathali
3. led 2011

ked som brala lieky tak chodila na 28-29DC a bez liekov aj 40-50DC a kedze som tento mesiac nebrala lieky ziadne tak netusim musim cakat

chersi
3. led 2011

@nathali - no musím říct nevím jak clostyl působí na Vás ostatní, ale já jsem neměla vůbec na nic chuť na sex, i když mi manžel chtěl dát pusu - brr, skoro na mě nesměl šáhnout.

Tak už to tďka bude dobrý - ještě že jsem ho varovala že se mnou možná bude k nevydržení. Na silvestra jsem si jí samozřejmě trochu picla a měla jsem kecavou. tak mu to všechno říkám jaký mám strach a že mi nepomáhá a tak, tak mě strašně ukliďnoval že bude všude se mnou.

nathali
3. led 2011

@chersi mne nic s clostiku nebolo ani som neveddela ze ho berem ale to by musel posudit asi skor priatel len on by si ked tak niecoho vsimol

linka
3. led 2011

@chersi ja som pocitovala bolesti,hlavne vajecniky a neskor uz aj cele brucho 😉 inac nic..

lifinka
3. led 2011

ahojky, tak jsem svěřila své dítě do školky a jsem jako na šťopkách, s jakou si pro něj dojdu, hned běžel si hrát a pak jsem mu šla ukázat Wc tak mi řekl "tady nebudu čůrat, je škaredý"! tak snad se nepočůůůůráááá 😅 Před dvanáctou jsi jdu pro něj a pak k zubaři, auau....
dnešní teplota měřená o 1h dříve a byla 36,1???mazec, já se do výšin nedostanu ani náhodou.
linka super těším se s tebou zatím teda jen z teplot 😉
nathali už jsi volala zubaři?
chersi, držím pěstíky na snažilkování!

leeena_4
3. led 2011

@lifinka teď osmý měsíc

lifinka
3. led 2011

leeena_4 a bereš nějaké vitamíny, čaje nebo tinktury? Já jen kys.list.

nathali
3. led 2011

@lifinka ahooj zlatiiicko 🙂
no teda s tebou si tie teploty robia co chcu 😠 ale maly je skvely 😀 no snad sa mu wc zapaci a pri najhorsom pouzije 🙂 tak je super ze sa hned zaradil medzi deti aj si si poplakala??
nie este som nevolala lebo cislo mi mal zistit ocino ale nejak na to zabudol 😅

nathali
3. led 2011

baby kontryhel sa nemoze pit len pocas ovu?? mam celkom nan chut 😕

leeena_4
3. led 2011

@lifinka hele zkoušela jsem toho moře. Beru samozřejmě listovku, která je v centrum babyplan, zkoušela jsem kotryhelový čaj na sliznici, ale po 3 měsících mi nic nenarostlo. Femigard byly vyhozené peníze a teď jíme s manžou MACA - peruánská liána. Pro ženskou je to dobré na hormonální rovnováhu a pro muže na spermie a pak ještě na spoustu dalších věcí. Ale jinak mi stačí provera a clostík už tak si přijdu jak feťák 😀