• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@nathali doporučuje se ho pít od ms do ovu, ale myslím, že si neublížíš, když ho budeš pít celý cyklus :wink:
3. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali :wink: , tak plakala jsem si připadám, že jsem prodala dítě-hrozná nuda doma bez něj :pensive: .Jinak s čajem neporadím...
:zipper_mouth:
leeena_4 také jsem o té Maca slyšela.
3. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka tie tvoje teploty su zvlastne :frowning2: a maly siel prvy krat do skolky?
3. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka neboj, bude se mu tam líbit a potřebuje mezi děti, to bude dobré :wink:
3. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě u anovuláku ty teploty taky nezřízeně lítaly a nedávaly smysl
3. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka asi už mám 3 ovulku :grinning: :grinning: :grinning: nééé dělám si srandu, co už :confounded: už jsem 3x sjela dolů.... a nahoru nikdy a na mrchu je brzy
3. led 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka hlavne ze sa mu paci :slight_smile:a urco mu tam je dobre :slight_smile:
@leeena_4 tak ja si cajik spravim :slight_smile: a co je to ta MACA??pocula som to uz jiekde ale neviem co to je??
3. led 2011 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leeena_4 já si myslím, že je to anovulák, ale při brání clostylu 3x denně!!!!!
3. led 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mám vodnatý a dost hlenu a čípek nemůžu najít :astonished:
3. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali to je peruánská liána, výše jsem psala na co je dobrá, nebo se zkus mrknout na netu - je to zajímavé :wink: myslím, že i tady na koníkovi něco o tom je.

@lifinka no je to divné no :-/ a už jsi někdy po clostíku měla ovulku?
3. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka ty si brala 3krat denne clostil? :confused:
3. led 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes začínám děl. stravu, musím to zvládnout :slight_smile: držte palce :grinning:
3. led 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka to je teda pekne divnee pri clostile 3x denne a taketo teploty??? :unamused:
3. led 2011 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím palce všem, co se rozhodli hubnout a nejvíc sobě, abych se k nim taky zařadila :grinning:
3. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leeena_4, vždy to probíhalo 10DC jsem přišla na utz a tam zjistil velikost a vždy byl velký tak mi dal mpregnyl aby nastala ovulace, jednou to byla 12, a 13DC a to už zkonstatoval, že je po ovulce, že mám sliznici narostlou a folík nenašel, tak já nevím.Takže si myslím, že na clostyl reaguji, jen BT měřím prvně.
linka ano druhý cyklus 3 tbl.
3. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
minuly rok som bola tiez pekne pri sebe,cez zimu mi to nevadilo,ale ked prislo leto,to boli stavy,tak som zacala cvicit a trochu upravila stravu,ale len minimalne :grinning: a schudla som 8 kil a do dnes sa drzim :dizzy_face: fakt pokrok :wink:
3. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali, a víš, co je nejdivnější, přes to všechno se cítím strašně vnitřně klidná ohledně početí a těhu, není to divné???Nic necítím ani prsa a vždy jsem aspoň něco cítila, jj břicho sem tam cítím, ale to je vše... :unamused: Mám pocit, že můžu lítat, nejsem blázen ani nic neberu nebojte :grinning:
3. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka šikula, já min, rok zhubla 21kg a půl mám zpět.
3. led 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka noo si lepsia,tolko kil keby som schudla,tak by ma asi nebolo vidno :grinning: ale fakt super :slight_smile:
3. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam sa k vam co idu chudnut este sa tak donutit aj cvicit a mam vyhratee :grinning: uz sa nezmestim do nohavic co som pred pol rokom este ako tak obliekla
@lifinka povedz to potom dr ved to je strasne divne a neverim ze by si po clostile nemala ovu
a citala som niekde clanok kde pisal nejaky chytri dr.ze on clostil 3x denne nepredpisuje ale rovno posiela do CARu ze to uz nema zmysel brat taku vysoku davku-co to je za kravinu??!
3. led 2011 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka to je divnee aj ja so citila prsia-bradavky a sem tam troska podbrusko
no radsej to vsetko povedz dr.on uz bude vediet viac nez my tu

baby ja som nikdy chudnut nemusela lebo som vzdy chuda bola a potrebovala som pribrat ale teraz som to asi troska prehnala a pribrala som viac nez som chcela :unamused: :grinning: tak mne staci ked schudnem tak 3 kilecka a spevnim si telo lebo jak sa cela trasem to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2011 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka to je fakt divný. A nebrereš ještě jiný léky, který by mohly tu teplotu ovlivnit? Asi na to nepřijdem, ale můžeš věřit, že byla :wink:
3. led 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám celý život obrácený, u nás v rodině neměl nikdo žádný problém s početím, spíše naopak, byly těhotné furt!A jsem silná takže já musím zhubnout aspoň 30kg abych se rovnala vám :frowning2: .
nathali, už to nechám na CAR vemu tam i tu křivku BT je to na hoooooo....o
3. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leeena_4 mám štítnou žlázu a také na ni beru Letrox100 1x denně, také to může být tím.
3. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka u nás v rodině to taky tak bylo. Moje mamka dokonce otěhotněla přes danu :grinning:
3. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivošek má v pátek 3 roky a objednala jsem přes net, zahradní skluzavku :grinning: dnes ji měli ve školce a stále se klouzal :sweat_smile: za hoďku jdu pro něj a pak budou trápit mě zubaři!!!Vařím těstoviny s párkou :grinning: rychlý jednoduchý, ale nééé pro mě :grinning: a vy vaříte?
@lifinka no, může taky ovlivňovat teploty!
leeena_4 dobrá mamka a to miminko jsi byla ty, nééé??? :wink: :wink: :slight_smile:
3. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka to je ale blbost!!
tak oni by ti dali Letrox na stitku ktory ma vpil na clostil??
som zvedava ze co ti v CARe povedia snad sa das co najskor dokopy a budes tehu
aj kamoska mala problemy so stikou pichala si nejake inekcie k tomu este a oteh hned ako si dala prvu tabl na stinu zlazu
3. led 2011 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka bohužel ne. mamča už nemohla mít další děti, krom mě a bráchy. Otěhotněla ještě nechtěně 2x, ale nemohla si to nechat.
3. led 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek