Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
5. led 2011

tenhle rok to určitě vyjde holky a koncem roku tu s miminkama, nebo bříškama budem dojetím bulet všechny 😉 😵

84kajda
5. led 2011

pevně v to doufám.....2011 bude plodný 😉

kamillka100
5. led 2011

@nathali keby som vedela, ze budem mat taky problem, tak to urcite vyskusame skor, ja som s manzelom zacala chodit uz od 15, tak hned v 18 by sme sa pokusali, ale my sme to chceli spojit, ze po 10 rokov sme sa zobrali a az tak sme sa rozhodli,ze je pravy ca, ale bohuzial sme ho asi prepasli a teraz sa bijeme po hlave, ja mam dokonca otocenu aj matericu,tak este to pribudlo ☹ , ale chodila som roky na preventivne a nic mi nikdy lekar nepovedal ☹

lifinka
5. led 2011

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

leeena_4
5. led 2011

tak dost chmurů holky, moderní medicína zvládne pomoc k miminku 99% párů a my mezi ně na 100% patříme 😉

lifinka
5. led 2011

kamillka100 a co se děje stou dělouhou, dá sa přetočit, nebo už tak zostane 😕

lifinka
5. led 2011

holky a nespravila byste nějaká tabulku, která jsme kolik DC a co užíváme, tak jak to mají na jiné diskuzi?

kamillka100
5. led 2011

to je super napad a budeme sa navzajom sledov,ja som za, hoci tento mesiac neverim, ale su tam male percenta ze to moze aj vyjst, ja som dne 13DC 😉

nathali
5. led 2011

@kamillka100 no ja som s priateol od 17-tich takze sme to tiez mohly skusat skor ale koho by to vtedy napadlo ze??ved ja som si vzdy myslela ze ako nahle vysadis HAK si tehu a ono to tak nafunguje 😖
nam bolo doporucene ICSI ale zatial odolavame no sance ste nestratili lebo chvala bohu nezijeme v 13 storoci 😀 a medicina ide dopredu a ja sa s toho straaasne tesim 🙂

nathali
5. led 2011

ked chcete tak ju spraviim 🙂
dame tam aj vek?? aby sme vedeli ze kolko nam je??

kamillka100
5. led 2011

@lifinka vraj to je dedicne, ze vraj sa tak zena narodi, ale aj moja mamka tak ma a aj sestra, citala som, ze vraj sa v tehotenstve otoci ako ma, ale po porode sa vrati na svoje miesto, to sa stalo aj mojej sestre, ale ona otehotnela hned na prvy sup, prestala brat anitkocepciu a hned

kamillka100
5. led 2011

@nathali kludne mne je 25

linka
5. led 2011

vy ste toho popisali,ale nechce sa mi docitat,nejaka som unavena 😨 ja sa mozno tiez od 1.2. stavim na pracaku,tento mesiac idu hromadne prepustat u nas ☹

linka
5. led 2011

@nathali ja mam 29 rokov a som 22DC 😉 a cyklus mavam 28-dnovy.

leeena_4
5. led 2011

@nathali klíďo, mě je 28, dnes jsem 8DC a poslední cyklus byl 29 dní. Ten údaj o délce posledního cyklu je taky dobrý tam mít - člověk má aspoň přehled 😉

kamillka100
5. led 2011

@nathali ja som dnes do centrum nepoldnosti akurat volala, chcela som sa len tak informovat, lebo jedna zanam robi, ale v BA umele oplodnenia, tak mi poradila, ze sa mam informovat, skoda , ze nebyvam v BA, ale na vychode, najblizsie mam do KE, ale ked moj lekar to chce skusat liekmi a tam mi povedali, ze ked chcem prist na konzultaciu, tak mi urobia svoje vysetrenia, ale nemozem brat ziadne lieky, ani clostilbegyt, idem k dr. 17.1 tak uvidim, porozpravam sa, ze ako to vidi....ked zle, nebudem dlhsie cakat a pojdem tam, vraj oni tiez to riesia prv s liekmi a az tak umelym oplodnenim, oni sa tym specializuje, vraj robia aj ine vysetrenia, nechapem preco mam prist v prvy den MS

nathali
5. led 2011

ok tak sa do tabulky pustam 😀
a este mi prosim napiste ze ktory DC ste a ako dlho trval posledny cylkus 🙂

lucka_0906
5. led 2011

@nathali idem s vami do toho 🙂 Ja mam 31 a som 21 DC, cykly mam pravidelne 28 dni (vdaka Duphastonu 🙂 )
Druhy mesiac po Clostile

nathali
5. led 2011

@kamillka100 skor amule oplodnenie by som skusila IUI ak ma muz dobre spermijky niekdy staci len to 🙂

kamillka100
5. led 2011

@kamillka100 este som zabudla, ked budes robit tabulku, tak ja mam tiez 28 dnovy cyklus a este raz ti napisem 13DC a vek 25, uz musim koncit, idem povenovat aj robote 😀 ale mrknem urcite neskor 😉

nathali
5. led 2011

Tabulka k 5.1.2011

Snažilky:

kamillka100...25r.......13DC........(PC28dní)
nathali............23r........27DC........(PC28dní)
linka................29r.......22DC.........(PC dní)
lucka_0906....31r.......21DC........(PC28dní

tak zatial takto ked by ste nieco chceli zmenit alebo pridat staci mi napisat 🙂

linka
5. led 2011

@nathali cyklus mam 28-dnovy,napisala som to vyssie,ale asi si prehliadla 🙂

nathali
5. led 2011

Tabulka k 5.1.2011

Snažilky:

nathali...........23r........27DC........(PC28dní)
linka..............29r.......22DC.........(PC28dní)
lucka_0906....31r.......21DC........(PC28dní
kamillka100...25r.......13DC........(PC28dní)
leeena_4.......28r........8DC..........(PC29dní)

tak snad uz spravne a snad som ani na nikoho nezabudla 😅

linka
5. led 2011

@nathali pekny prehlad 🙂 lifinka nenapisala udaje? 😉

leeena_4
5. led 2011

@nathali děkujem 🙂

kamillka100
5. led 2011

@nathali ale vsetky beriem clostilbegyt a duphaston?, ale to je asi jedno, tak drzte sa baby a najlbizsie nech nedorazi mrcha nathali, drzim palce 😉

leeena_4
5. led 2011

@kamillka100 já beru proveru a clostilbegyt

lifinka
5. led 2011

nathali, tak dnes jsem 21DC, 30let a 34DC délka cyklu, díky jsi šikula.Mě dojde za pár minut mamka, takl se loučím a večer juknu, snad to vše dočtu....

lifinka
5. led 2011

linka, musela jsem vařit, mamka je o půl tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lifinka
5. led 2011

lucka_0906 jsme stejný DC, 😀