Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
5. led 2011

@leeena_4 a co je to proveru?

leeena_4
5. led 2011

@kamillka100 to same co utrogestan, nebo duphaston. Prostě progesteron na upravení ms a na růst sliznice

nathali
5. led 2011

Tabulka k 5.1.2011

Snažilky:

nathali...........23r........27DC........(PC28dní)
linka..............29r.......22DC.........(PC28dní)
lucka_0906....31r.......21DC........(PC28dní)
lifinka..............30r........21DC........(PC34dní)
kamillka100...25r.......13DC........(PC28dní)
leeena_4.......28r........8DC..........(PC29dní)

tak ja padim pride mi mama za chvilku a potom ideme k sestre tak papa a vecer sa zastavim 🙂

kamillka100
5. led 2011

@leeena_4 aha uz budem vediet, ja som nevedela ani naco mi dal duphaston, ze naco sluzi, ale aspon budem vediet 😀 dakujem, no uz aj ja musim ist, ale neskor mrknem, uz ozaj idem 😉 , lebo nemozem sa odtrhnut od notebooku 🙂

lucka_0906
5. led 2011

@lifinka super :D tesim sa z vas baby 🙂 Dufam, ze nam to vsetkym vyjde!

chersi
5. led 2011

Holky, jen se chci zeptat, vy na sobě po clostylu ovulaci poznáte?

Já mám dnes pocit jako kdyby ze mě něco teklo 😖 ale to jsem měla každý měsíc, a řekli mi že mi nedozrávají vajíčka takže je to asi nejaká blbost.

V pátek jedu na kontrolní ultrazvuk, tak jsem na všechno zvědavá? Něvíte jaký je postup dál, třeba když mi řeknou že ovu bude za cca 2 dny tak se snažit a když se nepovede, tak vás v CAR ještě léčí, nebo jdete rovnou třeba na IUI, což nám řekli dle spermiogramu že to u nás vidí na tuhle možnost.

leeena_4
5. led 2011

@chersi přečti si něco o děložním čípku, podle toho se dá ovu taky poznat. Já ji zatím nemám a když jsem v minulosti měla, poznala jsem to podle plodného hlenu.

kamillka100
5. led 2011

@chersi ja som to citila od 9DC, ze ako keby som dostala menstruaciu a pocitujem to aj teraz, ale idem na vecko tak mam uplne slabe vytoky, ovulku vraj tento mesiac nebudem mat ☹ ale ide mi vajecnik roztrhnut, strasne ma boli, tak ja som z toho jelen, ci to nesposobuje nahodou clostilbegyt

leeena_4
5. led 2011

@kamillka100 a proč bys neměla mít ovulku tento měsíc? ty příznaky jsou docela věrohodný 😉

lucka_0906
5. led 2011

@chersi Mna po prvom mesiaci clostilu tiez hrozne boleli vajecniky. Aj pocas uzivania, aj po uzivani. Folikuly vsak napriek tomu nenarastli. Vravela som to aj lekarke, vravela, ze je to ok - vraj nasledok liecby. Tento druhy mesiac po uziti Clostilu boli tie bolesti ovela slabsie..a folikul narastol..

kamillka100
5. led 2011

@leeena_4 ja viem,ale ked gynekolog mi povedal, ze folikuli mam male, na folikulometrii som bola na 11DC, jeden bol najvacsi a to 11mm a na ovulku je dost maly, skoda.... ☹ , v pondelok to bol najhorsi den v mojom zivote, cele doobedu som preplakala, no co narobime, zivot ide dalej, ale stale v kutiku duse dufam, ze ovulka pride
i ked ma lekar riadne sklamal, v jeden mesiac som mala velky a teraz maly, ja tomu vobec nechapem 😠

leeena_4
5. led 2011

@kamillka100 ahá, tak to jo, když to viděl na UTZ. A neplakej, bude to dobrý a vajíčka budou 😉

kamillka100
5. led 2011

@lucka_0906 ako su to mensie bolesti ako minuly cyklus, minuly cyklus som plakala od bolesti, zacali ma boliet na 10DC a boleli ma do 12DC, vraj vtedy folikul dorastol, tak dr. povedal, ze ovulka pride na 14 den, tak to mame skusit na 13-14 a pred tym mat pauzu v sexe, tak ja to mam asi naopak

kamillka100
5. led 2011

@leeena_4 dufam, ze budu a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela, nech mam vacsiu sancu otehotniet, len nie zase dvojcatka, pekne to je ,ale to by som asi nezvladla 🙂 , ze vraj cim vacsi pocet vajicok, tym vacsia sanca na dvojicky

linka
5. led 2011

baby ja za tie roky by som uz aj dvojicky brala 😔

leeena_4
5. led 2011

mě by dvojčátka taky nevadila. A manžel by byl přímo nadšený 🙂

kamillka100
5. led 2011

ako keby boli, tak by som si ich urcite nezobrala,ale mame malicky bytik, tak by sme sa nepomestili, ale to by sa vyriesilo..... 😉 , len horsie to, ze kto by sa vratil po materskej do roboty, lebo mame obchodik a ja predavam, tak keby som mala jedno, tak by som to nejako zvladla, ale ked dvojcata, tak urcite nie 😉 , ale to je jedno, nech len bude

ale dnes mam aj pozitivnu spravu, konecne sme predali auto, tak som stastna, tolko sme do neho investovali, ze to boli vacsie naklady ako na babo, jooooooooooooooooooooj ako sa tesim, to bol zroch 😉 dufam, ze nam ho nevratia

linka
5. led 2011

@leeena_4 ako sa hovori,jednou ranou dve muchy a my by sme sa nemuseli trapit s dalsim otehotnenim,dve stacia az az 🙂

zuzka1.
5. led 2011

ahojte,
my by sme boli dvojickami nadseni 🙂 🙂 🙂 kolo mamiciek po clostylemalo dvojicky?nie je nejaka statistika, alebo teda viacpocetne tehu???

lucka_0906
5. led 2011

mne by tiez nevadilo, keby to boli dvojicky. Podla mna pre kazdu z nas, co sa dlho snazi by to bolo krasne prekvapko. Kamoska ma teraz 2 mesacne dvojicky a vravi, ze poriadna zataz, ale su stastni ako blchy 🙂

zuska33
5. led 2011

@kamillka100 cauko
ja som 1. raz mala len 1/2 tabl. denne 3-7 DC a nieco mi narastlo, len potom dalsi mesiac uz nebolo nic, nato mi zvysil davku, prepisal tiez duphaston. Vcera mi predpisal max. davku uvidime vo februari, ale silne pochybujem. Dalsi postup zevraj je injekcne nejake silnejsie hormony. Moja starsia segra mala problem sice ona mala enormny prolaktin. ale 6-7 rokov do nej pchali hormony a nakoniec ju poslali na IVF a ma 2ročn. syna. Rozmyslala som aj o cajovej prip. prirodnej baze sice musi byt clovek trpezlivy, ale aspon nemas vedl. učinky.

linka
5. led 2011

musela som si pospat,nejaka unavena som a je mi strasna zima,dufam,ze nejde na mna choroba 😒

nathali
5. led 2011

Tabulka k 5.1.2011

Snažilky:

nathali...........23r....snž....1,8r....27DC........(PC28dní)
linka..............29r....snž....4,5r....22DC.........(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž..............21DC........(PC28dní)
lifinka..............30r....snž..............21DC........(PC34dní)
kamillka100...25r....snž.............13DC........(PC28dní)
leeena_4.......28r.....snž...............8DC..........(PC29dní)

holky moje tak som do tabulky napisala aj snž(snaženie) ze ako dlho trva ak chcete napisem aj vam 🙂
teraz som dosla od sestri tak idem docitat 🙂

linka
5. led 2011

@nathali super ,dobry prehlad a dakujem 🙂 a ako bolo u sestry? 😉

nathali
5. led 2011

@linka bolo super prisla mama a este sme oslavovali sestrine narodky co mala v pondelok tak bola aj taka torticka pecene gastany 🙂 a potom som si u sestri sama spravila aj gelove nechty sa z nich tesiiim 🙂
aj foto vam ukazem sice len jednej ruky 😀

linka
5. led 2011

@nathali jeeej pekne mas nechty,aj ja chcem 😀

lussynka
5. led 2011

ahojte baby, keďže ste zbehlejšie v téme, chcem sa spýtať ako dlho je možné užívať clostilbegyt a robia sa medzitým aj nejaké prestávky?. Ja by som mala teraz užívať už tretí cyklus po sebe a som sa lekára zabudla spýtať...a som zvedavá 😕

nathali
5. led 2011

@lussynka ano prestavky sa robia ale u kazdej je to ine ja som brala 3 mesiace a teraz mam pauzu vraj dva mesiace ale co mi pisala jedna baba ta brala clostil pol roka v kuse a potom mala dlhu pauzu ale o prestavke ta ma dr informovat sam od sebaved uvidis

nathali
5. led 2011

@linka som sa bala ze ci budu vyzerat dobre a celkom sa mi podarili 😀 som rada vzdy som chodila na nechty niekam do salonu a teraz si ich mozem kludne sama robit a este usetrim 😀 joj by som ti ich hned spravila keby si tu na blizsku 🙂

linka
5. led 2011

@nathali juuj ty si zlata a ochotna 😵 sikovna si 😉