• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
na nathali som zvedava,ci mrcha prisla,dufam,ze nie :slight_smile:
6. led 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka tenhle měsíc nejdu, jdu až příští. Teď to musím ohlídat ovutestíkama. Včera jsem začala, vím, že je brzy, ale chci vidět průběh a být si jistá, že jsem to nepropásla
lifinka a linka: držím palečky s tou teplotou. Důležité je, aby vydržela do předpokládané ms a neklesala :wink: :dizzy_face:
6. led 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete nahodou kedy zacina teplota klesat pred mrchou? kolko dni :wink:
6. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka až ten den, kdy to máš dostat, nebo cca 1 den předtím až. Blbý viď? nejlepší by bylo, kdby člověk hned po ovulce změřil teplotu a kdyby byla nad 37, tak těhu a když níž, tak ne. člověk by měl jasno, takhle musíme každý měsíc čekat a spekulovat :grinning:
6. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 no je to blbe to cakanie a aj tak nakoniec som tam kde som bola pred mesiacom :unamused: stale dokola :rolling_eyes: uz mi to ide trochu aj na nervy,clovek nevie kde je ten zadrhel :unamused: aj ked podla doktorov neni ziaden problem,tak asi je,ked to nejde :confounded:
6. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka tak já když dojdu do stavu, kdy mi z toho hrabe, tak se na to aspoň jeden cyklus vyprdnu a neřeším to. Fakt to pomáhá. Jak dlouho se už snažíte? a jak dlouho s clostíkem?
6. led 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 snazime sa 4 a pol roka,mala som uz aj obdobie,ked boli nejake ine problemy a proste som sa na to uz neupinala,ale aj tak nepomohlo,u mna to asi psychika nebude,ale nieco ine,napr.hormony :confounded: aj ked profil som mala ok...
6. led 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 clostil som mala na dva mesiace,tento mesiac idem na utz,ale az po mrche..
6. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka,snad už půjdeš jen na krev :grinning: , bolí tě břicho jo? No tak ať ms nedojde....Jo k tomu sexu s mm, včera přišel domů a byl moc smutný z toho, že nebyl sex, když jsem mu říkala, že může být ovu, tak mě říkal, promiň, když ty jsi stále říkala, že ovu byla a tak,,, já mu řekla, že už je to jedno, že když tak tam nějáká počkala a když ne, že stejně jdem do CAr tak byl fakt smutný. :frowning2:
a nechceš změnit dr? To se mi nezdá, že tak dlouho čekáte a třeba by bylo potřeba udělat více odběrů???
6. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tabulka k 6.1.2011

Snažilky:

veronicka33...33r....snž..14m...28DC...(PC28dní)
nathali...........23r....snž....1,8r....28DC...(PC28dní)
linka..............29r....snž....4,5r....23DC....(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...22DC...(PC28dní)
lifinka..............30r....snž...5m....22DC.....(PC34dní)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...17DC....(PC27dní)
kamillka100...25r....snž.............14DC.....(PC28dní)
leeena_4.......28r.....snž...............9DC......(PC29dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....7DC......(PC40dní)

Dobre ranko babulky :slight_smile:
popridavala som vas holky a vitam nove snazilky :slight_smile:
tak nakoniec som nikam rano nesla nesiel mi bus tak som sa vratila domov a do tepluckej postielky a merala som normalne o osmej a teplota je 36,7
linka no u teba je to teeeda velmi dobre teplota je kraasne hore :slight_smile: a nevadi ze brusko boli to mimis si tam robi miesto :grinning:
lifinka tak super ze sa teplota zvysila to znamena ze ovu este len bude???
6. led 2011 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka tý jo a chodíte do nějakého centra? co zkusit umělko? 4 roky je fakt dlouho :unamused:
6. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka dr.sama vravela,ze ak to nevyjde po clostile,tak nam vypise ziadanku do nejakeho centra,takze sme na tom rovnako,tiez nas to caka :unamused: dufam,ze nam tam pomozu,myslim si,ze oni su nasa posledna nadej,jezis ja mam ale pochmurnu naladu :sweat_smile:
6. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem včera obj, dort pro Ivoška sice je má zítra ty narozky, ale slavit budeme až další víkend a tak jsem ho obj, u jedné známé a před tím jsem ještě psala jedné paní a ta mi napsala, že nemá čas a pak písla, že teda by ho udělala tak budou asi dva dorty??????? :grinning: Vždy jsem mu upekla,teda zatím jen 2x :grinning: a teď bych chtěla nějaký hezký. :dizzy_face:
6. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mohu se k vám přidat? I když jsem si říkala, ne nebudu to dělat... budu na to akorát myslet, ale stejnak si vás každý den pročítám :slight_smile:
6. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali hej mimis si robi miesto,to mrcha vystrkuje pazury :grinning: :unamused:
6. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka, však posledná nádej k miminku, které hned počneš :slight_smile:
6. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka jen běžte do CAR, tam vám pomůžou určitě :dizzy_face:
6. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ráda se přidám do tabulky, nathali obdivuji, že to takhle dáš dohromady... :wink:... dnes jsem 10DC a teď jsem si vzala poslední tabletu clostilu a od 16 do 26 DC beru duphaston.
6. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ale mam na tom zasluhu trochu aj ja,kaslala som na pomoc od doktorov,lebo som stale dufala,ze to pride a vidis,teraz uz viem,ze cakat netreba a riesit to,lebo s pribudajucimi rokmi to pojde len a len tazsie :wink: baby dlho som odkladala prefuk,strach mi nedovolil a fakt to nie je nic hrozne,musela som sa premoct a zacat boj :sweat_smile:
6. led 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vera_j ahojky přidej se k nám, lépe se to snáší, když je nás více se stejným problémem :wink:nejsi na to sama :wink:
nathali ahojky, ovu byla (pokud budou tepl hore) 20DC to jsem měla 36,4, pak 36,8 a dnes také 36,8.Ovu nastane poslední den nízké teploty, pak by měla být tepl. vyšší nad 36,7 a to po 2-3dny.No čekám, kdy se vyznačí na fertillity ovulace, ještě asi ten třetí den a pak se vyznačí...
@vera_j ahoj, jsme na tom hodně podobně, já jsem 9DC,dnes poslední clsotík a od 16DC provera (to samé co duphaston) :wink:
@lifinka tak Ivosek bude slavit narodeninky :dizzy_face: a dve torty su fajn,jedna je malo,ked je vela hosti :wink:
6. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka takže na prefukách jsi byla?já také před ivoškem.
6. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si chystat papíry na ten blbý úřad práce....co je vše potřeba? nevíte?
6. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka jo byla,aj na laparke+laparotomia,mala som na maternici myomi a najvacsi meral asi 5cm,muselo to ist vsetko von :wink:
6. led 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, aspoň si budeme "radit" :wink: :slight_smile: . My se snažíme "jen" 6 měsíců, ale také jsem doufala že hned napoprvé a ono nic...ještě jsme si s kamarádkou z vesnice řekly, že do toho praštíme a budem vozit spolu a ona je teď ve 4tém měsíci...takže víte, jak se cítím :frowning2:
já brala taky proveru, ale nedělala mi dobře.
6. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_j co ti dělala provera? Mě taky moc dobře nedělá, hlavně na spaní a na psychiku, ale ms krásně po 29 dnech, a už i ty ostatní účinky zmizely. Jinak my se snažíme 8.měsíc a začala jsem se snažit s kolegyňkou a ta mi odchází za 14 dní na mateřskou, ale už jsem to dávno překousla, to se nedá svítit :wink:
6. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_j najhorsie na tom je,ked kazdy okolo teba tehotnie a ty stale nic,ten pocit nepochopi nik,ked nezazije :pensive: ale musime verit,ze aj na nas sa raz usmeje stastie :slight_smile:
6. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale uz koncim s tou pochmurnou naladou,neviem co to do mna voslo :sweat_smile:
6. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka já věřím, že v tom caru přijdou na to, kde je problém a pomůžou vám, uvidíš :wink: a taky se ti uleví, až se o vás začnou starat :wink:
6. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek