Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
6. led 2011

@jaya47 to nie je zarucene, ja som prvy krat mala jeden folikul a to aj tak neviem ci mi praskol a teraz druhy krat som na 10DC nemala...fnuuuuk ☹ , tak to zalezi asi ako ti vajecniky nakopne ten clostil ☹ , ale treba tomu dufat, ze zaberie.Ja tomu stale verim, vsak co mi ine ostava 😉

lifinka
6. led 2011

kamillka100 jako minule mi píhl pregnyl když byl folík 19,2mm.Ale tento cyklus nepíchl pregnyl viděl jen ten malinký.A stejně mi řekl, že ovu byla a podle teplot byla až o 10dní později, měl moc lidí, nevím no....

kamillka100
6. led 2011

@vera_j tak ja ti s tym neporadim, ja som mala, ale neviem uz aku znacku a ukazovali mi divne, v jeden den, ze ovulka je a na druhy den nic, na treti zase 😠 , ale aspon na jednom teste som mala druhu ciarku, tak som sa vykochala, tolko TT som si robila a kazdy jeden bol negativny, tak ovulacne aspon trochu potesili a priala som si, aby aj TT boli take a zatial nic ☹

veronicka33
6. led 2011

Tak a zase nič ☹ mrcha dorazila včera o pol noci ☹ zase mi nič iné neostáva ako dúfať ☹ 😒 😠

kamillka100
6. led 2011

@lifinka aha, tak treba tomu dufat,drzim palceky aby ta mrcha mrchovska neprisla 😠 😠 😠 , aspon niekto nech ma pozitivny vysledok 😉 😉 😉

lifinka
6. led 2011

já vím, že minulý cyklus i dlouho hledal, nikde nic, pak mi dal pod zadek nějaký obdélník, abych byla výše a našel ho, prý se schoválal za střevami 😀 musí být důslední dr., a nesmí spěchat

kamillka100
6. led 2011

@veronicka33 joj moja nesmut, tento cyklus to uz vyjde ☹ ☹ ☹ ☹ joj co by som za to dala keby ☹ tie mrchy uz nam nechodili 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , ale toho roku budeme vsetky tehulky, uvidis 😉

lifinka
6. led 2011

veronicka33 je mi to líto, že to nevyšlo, ale musíš věřit, že ten další cyklus bude pozitivní 😉 a budeš brát clostyl?

kamillka100
6. led 2011

@lifinka tak dufam, ze aj mne sa schovaval 😀 , mne ziaden zahlavok nedal 😠 , mohol hladat dlhsie 😀

kamillka100
6. led 2011

tak baby opustam vas, dnes som spala do 11.00 a idem sa napapkat, poobede tu mrknem co ste popisali 😉 😉 😉 😉

veronicka33
6. led 2011

@kamillka100 dakujem no myslím si to to isté,aj manžel mi to hovorý že to výjde a bohužial stále nič ☹ aj clostil som brala a asi zbytočne 😒 niektorej to zaberie a niektorej nie každá sme iná 😒 neznášam tieto dni ☹

lifinka
6. led 2011

kamillka100 však právě, já jsem se už chechtala, že je tak dlouho tam a pak on, že mě musí podložit zadek 😅, že ještě bude pokračovat 😀a já mu řekla, ať klidně hledá, no mazec, no byl ten min. cyklus takový komický.

jaya47
6. led 2011

@leeena_4 @kamillka100 Vďaka za odpovede.
Mna to trápi kvôli tomu, že mi lekár robí folikulometriu iba raz mesačne, vždy povedal, že anovulák a 16DC som začala brávať Duphaston. Meriam aj BT, sledujem hlien, možno som mala ovulku 35DC (nie je jasné, či to bola divná minimenštruácia s kopou bielkového hlienu alebo ovulka) a stále rozmýšľam nad tým, že čakať na ovulku a až potom dávať dufík. Ale ak ozaj mám anovulák, tak sa nedočkám a MS nepríde.
Ďalší cyklus začínam s clostylom, tak ma tak zaujíma, že ako teraz bude sledovanie lekárom a oliekovanie vyzerať.

veronicka33
6. led 2011

@lifinka dakujem ☹ asi nie teraz mám pauzu brala som ho min rok dr ma posiela na laparku tak neviem či mám ísť alebo ešte počkať 😒 😒

lifinka
6. led 2011

veronicka33 mě laparka pomohla i když byla ok. a s clostylem a do měsíce po operaci jsem byla těhu 😀 V út už jdeme do CAR a uvidíme, co tam, ale můžu ohledně penězí jen na IUI na IVF nemáme...a když to nevyjde půjdu znovu na laparku.já bych s laparkou neotálela.

chersi
6. led 2011

@lifinka taky jsme přemýšlela jednu dobu pořád zda to finančně utáhnem i kdyby došlo na IVF, a skončila jsem u názoru že si kdyžtak vezmeme půjčku, že to díte zato stojí, a půjčku spltíme vždy. Sice za dýl, ale splatíme.

Já jedu do CAr zítra na kontrolní ultravzvuk po clostylu, tak jsem zvědavá co mi řeknou. Stejně když jsme tam byly tak nám řekla sestřička že co se spermiogramu týče tak to vidí na IUI, a mělo by se povést. tak nevím nevím. Spíš než pěnez se bojím psychiky

leeena_4
6. led 2011

@jaya47 zkus měřit teplotu, nebo ovutesty, ať máš jistotu, jestli to je ovu, nebo ne 😉

lifinka
6. led 2011

chersi, tak držím pěsti ať je folík dostatečně velký.Mi půjču už nemůžem, už máme a né jednu 😔

kamillka100
6. led 2011

@veronicka33 verim ti, to iste prezivam aj ja, stale manzelovi hovorim, ze ja nikdy nebudem maminkou, je sto neskutocne zly pocit, ale nie si aspon sama, sme tu aj my ktore maju taky isty problem, mne tiez clostil nezabral, vraj ani po druhy krat, tak sa ma opytal, ci chcem pokracovat s clostilom alebo mi prepise nieco ine ☹ ☹ ☹ ☹ hlavu hore, nebudem ti pisat, ze na to nemysli, lebo to sa neda, ja to poznam, ked po niecom tak velmi tuzime ☹ , ale raz budeme maminami, uvidis 😉

kamillka100
6. led 2011

@veronicka33 este som si precitala, ze ta chce lekar poslat na laparku, nevahaj a chod a uvidis, ze po laparke hned otehotnies, kamaratka tak otehotnela, uz mala ist na umele, mala vsetky vysetrenia a ostala v tehu, dokonca mala prijat vajicko inej zeny, znama co robi umele oplodnenia, tak povedala, ze kazda druha zena po laparke ostane tehotna, tak preto si to poistovna vyzaduje, vraj bez laparky sa na umele oplodnenie nemoze ist

maya27
6. led 2011

Holky nezbyl někomu z vás clostil? Klidně i otevřený na 1 cyklus. Psala jsem do témy "mám/nemám léky"...tak jsem to chtěla zkusit tady. 😉

marikac
6. led 2011

@maya27 skus fytosoju. Funguje to vraj rovnako a je to prirodneho povodu.

maya27
6. led 2011

Tu jsem brala 2 měsíce. Zkoušela jsem přírodní estrogeny a nic. 🙂

marikac
6. led 2011

@maya27 ja sa na to chystam este len....

maya27
6. led 2011

len?... 🙂

lucka_0906
6. led 2011

@kamillka100 mozes ma na 17ty den ovulku. Ja som mala rovnako. Clostil som brala 5-9 den a ovulku mi vyratala prave na 17ty den. Tak sa snad zadari 🙂

lifinka
6. led 2011

tak holky a povinně jděte na tuto stránku a čtětě až do konce, jsem teprve na první straně...
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-iso...

kamillka100
6. led 2011

@lucka_0906 ahoj - na aky den si bola na ultr. lebo ja som bola na 11dc a povedal, ze folikul je mali 11mm, ale bolesti mam ako keby som mala ovulaciu, uz 2-3 dni, aj pri chodzi citim bolest vajecnika, dufam, ze to nie je nejaky zapal ☹

nathali
6. led 2011

tak som tu 🙂 a mozem sa vam venovat 😀
@lifinka no teda to som nevedela ze existuje nahrada za clostil
@chersi tak to by bolo super keby vam to vide hned na prvom IUI 🙂 uvidis zvladnes to aj psychicky 😉

linka
6. led 2011

aj ja som tu 😉