Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
7. led 2011

@kamillka100 no asi ale už nejak dlho verím a stále dúfam každý mesiac a stále smola 😒 ,asi pojdem ale trošku sa bojím myslím že nathali už bola tiež 🙂

kamillka100
7. led 2011

@veronicka33 ani sa ti necudujem, ja by som sa tiez bala , ale kamoska mi povedala, ze to neboli, vraj urobia len 3-4 dierky a poostranuju ti nejake loziska, mozno nejake male cysty, ktore vraj ultr. nevidno a vraj aj tie mozu branit plodnosti, skusim svojemu to tiez nadhodit a keby sa dalo, tak pojdem aj ja. len sa nechcem nasilu pchat, tiez tomu verim, ze otehotnem bez toho ☹

veronicka33
7. led 2011

@kamillka100 preto to odkladám stále dúfam že sa to podarý aj tak ale už mám 33r a je najvyší čas asi lebo už je aj tak niekedy neskoro,ale zase moja sesternica porodila ked mala 38r a ani to nečakali a sú strašne šťastný lebo po dvoch chalanoch majú dievčatko
🙂

veronicka33
7. led 2011

@kamillka100 bol tvoj manžel na spermiograme? 😒

kamilkka
7. led 2011

ahojte baby, brala som clostil jeden cyklus a po ňom som mala dosť silnu mrchu, netradične silnu,
chcem sa vas opytať, či sa to stalo niektorej z vas?

kamillka100
7. led 2011

@kamilkka ja som mala ,ale slabu, trvala 4 dni, z toho prvy den spinenie, druhy den a treti krv a stvrty tiez spinene, kazda sme ina, na kazdu inak vplyvaju hormony

kamillka100
7. led 2011

@veronicka33 nie nebol, ale baby mi poradili, ze mam ist na stitnu zlazu,tak v pondelok som objednana a ked budem v poriadku, tak pojde na spermiogram

kamilkka
7. led 2011

@kamillka100 no prva mrcha pred clostilom sa po prvej či druhej tabletke zastavila....
potom prebehol cyklus a teraz mrcha riadna, ale len prve dva dni, potom som dala na 3.DC clostil a už len špinenie 😒

kamillka100
7. led 2011

@kamillka100 a ty si bola na vysetreni stitnej zlazy, lebo aj to som pocula, ze to moze brzdit

kamillka100
7. led 2011

@kamilkka prepac, ale nechapem to 😀 , ze tebe sa mrcha zastavila? vsak clostil sa berie neskor

kamilkka
7. led 2011

@kamillka100 ešte k tomu duphastonu... ak by sa bral cely cyklus tak može zastaviť ovu, je to predsa princíp progesteronovej antikoncepcie...
ma sa začať brať po prebehnutej ovu....
ak ťa nekontroluje doktor, meraj teplotu a duphaston nasad po vystupe teploty.

kamilkka
7. led 2011

@kamillka100 ja berem clostil 3. - 5. DC

kamillka100
7. led 2011

@veronicka33 a ty si bola na vysetreni stitnej zlazy, lebo aj to som pocula, ze to moze brzdit

kamilkka
7. led 2011

mam dobru ŠŽ

kamillka100
7. led 2011

@kamilkka aha, ja som ho brala az na 5DC, tak ja som z toho jelen, mam brat duphaston? alebo nie, ked tu baby pisu, ze vraj mi ovulku nazastavi,dnes si idem kupit ovulacne testy a uvidim
teplota sa mi nezvysila, stale nizka, vcera som mala 36,2 a dnes 36,6, dr. mi povedal, ze ovulku nebudem mat, ale ja mam bolesti, tak si myslim, ze pride
aj jednu kocka mi pisala, ze 11DC mala folikul maly a dorastol a ovulka sa posunula

kamilkka
7. led 2011

@kamillka100
clostil lepšie brať skor ako až 5 DC...
ja o ovu testoch nič neviem a zda sa mi to vyhadzovanie penazí....
podla mna sa ti teplota zvýšila, ked mas 36,6, teda ovu prebehla,
iked o tom svedčia až tri vysoke teploty....
duphaston ti ovu nezastaví, ale treba ho nasadiť až po jej prebehnutí 😉

linka
7. led 2011

ahojte
@lifinka super teplota,nech sa drzi 😵 nathali sa tu dnes neukazala? 😕

lucka_0906
7. led 2011

@kamilkka Ty si lekarka? 🙂
Nemozes si predsa nasadit clostil a duphaston podla toho ako chces, alebo ako ti vystupi bazalna teplota....

kamilkka
7. led 2011

@lucka_0906 clostil mi nasadil lekar, vysvetlil mi prečo je dobre začať ho brať skor
a to preto, aby stihla potom dorasť sliznica maternice....
zabrala som nanho presne!

duphaston neberiem, ale dava to logiku, že ak je progesteron hormon žlteho telieska, ktoré vznika z prasknuteho folikulu, treba ho dať až po prasknutí folikulu...
odkedy sa snažíme otehu, mam toho naštudovaneho dosť 😉

linka
7. led 2011

@veronicka33 ja som bola na laparke pred tromi rokmi kvoli myomom,ale to som tu uz pisala,tie dierky co su po nej nebolia,ja som to mala horsie,mna museli aj rezat,lebo ten najvacsi myom im cez tie dierky nesiel von a mala som aj zrasty,fakt to nic nie je,po dvoch troch dnoch ides domov,ja som isla po siedmych,kvoli rezu 😉

linka
7. led 2011

@vera_j cely mesiac nie,ale od toho 10DC do 20DC 😉 kazdy den 😅

linka
7. led 2011

to je hrubka 😲 po siedmich 😀

lifinka
7. led 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/32ce34
ahoj holky tak se mi dnes vyznačila ovulka, že byla 20DC

linka
7. led 2011

@lifinka tak od dnes nech uz to iba stupa 😵

aduskatt
7. led 2011

ahojte, mozno mi niektora poradi..ako vlastne ucinkuje clostil?....uzivala som ho 5 dni, mala som pred tym klasicky perlovy nahrdelnik, potom dve vajicka.a dalsi mesiac bez clostilu narastlo jedno ukazkove.ten clostil ucinkuje nejak dlhodobo?ale bo proste pri PCO obcas narastie jedno vajicko a obcas veeeeeeeeeela?

linka
7. led 2011

@aduskatt neviem,ale zrejme ano,ja som brala dva mesiace clostil a dr.ma nesledovala,ale kazala prist na utz az na treti mesiac,to budem bez clostilu 😉

lifinka
7. led 2011

linka a co ty?

linka
7. led 2011

@lifinka ja uz ani nedufam,sice sa teplota drzi hore,dnes 37,2 ale brucho hovori nieco ine,cize mrcha pride 😒

lifinka
7. led 2011

linka ať se drží tepl. nahoře.

aduskatt
7. led 2011

@linka no, mna sledoval.........druhy mesiac bez clostilu som mala uz iba dve, ale nizku sliznicu, minuly mesiac jedno ukazkove, aj pregnyl a utrogestan som dostala na udrzanie tehu, ale nic z toho.....tak teraz neviem, ci je moznost, ze bude zasa jedno vajicko, alebo ich narastie veeela...a nebudem mat moznost ist ani lekarovi tento mesiac..tak to snazenie necham tento mesiac na prirodu a uvidim🙂kazdopadne dakujem za odpoved